"

logitech

" araması için 279 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Logitech Ürünleri

Merkezi İsviçre’de bulunan Logitech, kuruluş yılı olan 1981'de bilgisayarlar için fare tasarlayarak donanım cihazları üretimine başlıyor. Yıllar içinde gelişen teknoloji ve edindiği deneyimle birlikte Logitech, günümüzde dünyanın birçok yerine ulaştırdığı yepyeni kişisel çevre birim cihazları ile üretimine devam ediyor. Logitech, yenilik ve kaliteyi öncelik haline getirerek tasarladığı dijital platform parçaları ile kullanıcıların dijital dünyada daha iyi bir deneyim yaşamasını amaçlıyor. Kişisel bilgisayarla etkileşim halinde çalışmayı kolaylaştıran bilgisayar parçaları ile Logitech, alanında lider bir marka olmayı sürdürüyor.

Logitech, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre tasarladığı farelerin yanı sıra yılların verdiği deneyimlerini diğer ürün tasarımlarında da uyguluyor. Gelişen teknolojiyle doğru orantılı olarak ürün yelpazesini de güncelleyen şirket; akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve diğer yeni nesil teknolojiler için kulaklık, klavye, fare, web kamera, joystick ve speaker gibi birçok çevresel aygıt üretiyor. Şirket, aynı zamanda giriş seviyesindeki kullanıcılardan profesyonel kullanıcılara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Tasarım ve kaliteyi bir arada sunan bu çevre birim cihazları, yenilikçi bir bakış açısıyla üretilerek kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Beklentilerinize göre kablolu ya da kablosuz olarak tercih edebileceğiniz birçok kulaklık, mouse, klavye ve speaker modeli beğeninize sunuluyor.

Logitech Mouse Modelleri

Logitech’in iş hayatına giriş yaptığı ilk ürün mouse olunca bugüne kadar geliştirdiği birbirinden yenilikçi mouse modelleri de kullanıcılarının bir numaralı tercihi oluyor. Mouse dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Logitech, en son teknolojilerle tasarladığı mouse modelleri ile kullanıcılarının bilgisayarları ile dijital etkileşimini en üst seviyeye taşıyor. İşlevsel ve sade tasarımları ile iş ortamına uygun Logitech mouse modelleri olduğu gibi, tarzınızı yansıtan renkli tasarıma sahip fonksiyonel mouse modelleri de bulunuyor. Logitech kablolu mouse modelleri, daha uygun fiyatlı ürünler arasında yer alıyor.

Logitech Kablosuz Mouse Modelleri

Kablo kısıtlaması istemeyen kullanıcılar için geliştiren Logitech kablosuz mouse modelleri ise hassas lazer izleme özellikleri ile hızlı ve hatasız bir çalışma imkanı sunuyor. Kurulum için herhangi bir yazılım gerektirmeden tak-çalıştır modu ile hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu optik mouse modelleri, birçok teknolojik özelliği de beraberinde getiriyor. Serbest dönüş özellikleri, hızlı kaydırma, rahat denetim özellikleri ve uzun bir pil ömrü sunan kablosuz mouse modelleri, kullanıcılara işlevsel bir kullanım sunuyor. Konforlu kıvrımlara ve kauçuk bir kaplamaya sahip bu ergonomik wireless fareler, bilgisayar başında uzun saatler geçirenler için ideal bir kullanım sunuyor.

Logitech Gaming Mouse

Oyuncular için geliştiren Logitech gaming mouse modelleri, daha üst segmentteki profesyonel kullanımlar için özenle tasarlanıyor. Kaliteli bir oyun deneyimi için olmazsa olmaz bir donanım aracı olan oyuncu mouse'ları, Logitech’in yeni nesil teknolojileriyle hayat buluyor. Gerek tasarımları gerekse sahip oldukları fonksiyonel özellikler sayesinde Logitech gaming mouse modelleri, oyun tutkunları için yüksek performanslı bir oyun deneyimi vadediyor. Hızlı ve yüksek hassasiyetli Logitech oyuncu mouse'ları ile siz de yepyeni bir oyun deneyimine hazır olabilirsiniz.

Logitech Klavye Modelleri

Logitech kablosuz klavye çeşitleri de kablosuz mouse modellerinde olduğu gibi, bir USB aygıtı ile tak-çalıştır modunda hiçbir yazılım yüklemesine gerek kalmadan çalıştırılabiliyor. Kablolu klavyelere göre daha kompakt bir tasarıma sahip kablosuz klavyeler, gelişmiş 2,4 GHz kablosuz özellikleriyle 10 metreye kadar geniş bir menzilde konforlu bir kullanımı mümkün kılıyor. Logitech klavye modelleri, ergonomik tuş dizilimleri sayesinde yazı yazmayı daha zevkli bir hale getiriyor. Logitech klavye ve mouse setleri ise birbiriyle uyumlu donanım araçları kullanmak isteyenler için ikili olarak tercih edilebiliyor.

Logitech Kulaklık ve Speaker Modelleri

Logitech kulaklık modelleri, ergonomik tasarımları ve gelişmiş özellikleri ile bilgisayar deneyiminde rahat ve esnek bir kullanım sunuyor. Yumuşak kulak yastıkları ve kafaya rahat oturan tasarımıyla dikkat çeken Logitech kulaklık modelleri ile konforlu müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik Logitech kulaklık modellerinde yer alan geniş renk seçenekleri arasından dilediğiniz tasarımı seçerek tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Logtech Gaming kulaklık modelleri ise oyuncular için özel olarak tasarlanmış olup oyun esnasındaki sesleri en etkili şekilde iletmek üzere geliştiriliyor. Logitech speaker modelleri arasında ise 1+1’den 5+1’e kadar her ihtiyaca uygun geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Gelişmiş Logitech teknolojisi ile daha konforlu, daha eğlenceli, daha üretken, daha rahat ve daha zevkli bir deneyim elde etmek için Logitech ürünlerini inceleyebilirsiniz.