İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Bağlantılar
Renk
Fiyat
Buton Sayısı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Microsoft Mouse

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Öne Çıkan Microsoft Mouse Özellikleri Trendyol'da!

ABD merkezli olan Microsoft, insanlara sunduğu hizmetler sayesinde, sürekli olarak bir yükseliş gösterir. Firma, daima inovatif hamleler yaparak dünyanın önemli yazılım geliştirici ve değer sahibi şirketi olarak kendi sektörüne vazgeçilmez bir isim olarak yerleşir. Şirket, kurulduğu tarihte bugüne kadar insanların yaşamlarına teknolojik ürünleri ile kolaylık sağlar. Gelişen çağ ve yükselen teknolojik imkanlar doğrultusunda kendi ürün skalasını büyük oranda genişletir. Şirket, yalnızca işletim sistemi üretip lisanslayıp satmakla kalmaz sektörün büyük açıklarını da kapatmaya yönelik adımlar atar. Bilişim hizmetlerinin önde ilerleyen adımlarını atan firma, takipçilerine iş ve eğlence dünyası için de ortaya koyduğu pek çok donanımsal hizmet sunar. Büyümeye ve ilerlemeye devam eden bu çok uluslu şirket, bugün hizmet sağladığı birçok ürün ile dünya markası olma serüvenine de hala devam eder. Firma kurulduğu günden bugüne kadar sahip olduğu yenilikçi vizyon ve sınırları aşan hayal gücü ile teknoloji liderliğini elinde tutar. Teknolojik cihazların pek çok formunu ve versiyonunu ortaya koyan şirket, müşterilere çağın gereksinimlerinin ötesinde yer alan donanımlar sunar. Şirketin tüm dünyaya yayılan başarısı sayesinde her kıtadan bireylerin ve kurumların işlerini kolaylaştırır. Firma, gelişmiş donanımlara sahip bilgisayar yazılımları, kişisel bilgisayarlar, iş ve eğlence kaynakları ile birçok bilgisayar aksesuar ürününü piyasaya sürer. Bugünlerde elektronik cihazların pratik bir şekilde kullanılmasını sağlayan mouse, klavyesi, web kameraları ve kulaklıkları başta olmak üzere marka, müşterilerine sunduğu aksesuarlar ile pek çok işlevsel hizmeti sağlar. Şirket, insanlara sağladığı bu ürünler aracılığı ile onların tüm hayatlarına yayılan bir kolaylık sunar. Microsoft mouse aksesuarları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların çok hızlı kontrol edilmesine imkan verir. Bilgisayar üzerinden sağlanan işlerin keyifli hale gelmesini sağlar. Fonksiyonel pek çok görev sağlayan çevre birimleri üreten marka, kalitenin ve etkili tasarımın birleştiği geniş ürün yelpazesi sunar.

Öne Çıkan Microsoft Mouse Özellikleri

Öne Çıkan Microsoft Mouse Özellikleri

Bilgisayarlar iş, eğlence veya izleme deneyimleri için gün içinde sık kullanılan cihazlar arasında yer alır. Bu cihazlarda gerçekleştirilen işlemlerin estetik ve ergonomik tasarıma sahip Microsoft kablolu mouselarla sağlanması tüm işlerin hızlı ve pratik şekilde yapılmasına olanak sağlar. Konfor ve verimlilik sağlamak için tasarlanan ürünler ile cihaz denetiminde yaşanan aksaklıklar minimal seviyede görülür. Teknolojinin üstün gücüyle üretilmiş olanlar bilgisayar üzerinden oynanan oyunlarda ve yapılan çizimlerde müşterilere büyük bir konfor sağlar. Bu aksesuarlar ile müşterilere, bilgisayar ekranında bekleyen işlere hızlı odaklanma ve harekete geçme kolaylığı sağlanmış olur. Bilgisayar denince akla ilk gelen marka olan Microsoft, bu sektörde bulunduğu süreç içerisinde biriktirdiği tecrübeler doğrultusunda insanlara sunduğu ürün modelleri ile ön sırada yer alır. Elektronik cihazlardan iyi faydalanmayı ve cihazları hızlı ve rahat kontrol etme imkanını sağlayan marka, müşterilere sunduğu ergonomik modeller ile hedefine başarıyla ulaşır. Firma, teknolojik cihaz kullanımında kolaylığı üst seviyede sağlayan Microsoft bluetooth mouse ile müşterilerin karşısına pek çok kez başarısıyla çıkar. Bu fareler, teknoloji odaklı olarak üretilerek kullanım esnasında duyulan tüm ihtiyaca yönelik eksiklikleri tamamlarlar. İşlevsellik sağlamasının yanı sıra şık tasarıma sahip görünümleriyle ve birçok renk seçeneğiyle de insanların beğenisini de hedeflediği görülür. Bluetooth özellikli fonksiyonel ve estetik donanıma sahip aksesuarlar ile müşterilerin PC kullanım deneyimini kolaylaştırır. Ürünlerde yer alan teknolojik imkanlar doğrultusunda müşteriler diledikleri rahatlıkta kullanıma sahip olurlar. Marka tarafından müşteriye sunulan kablosuz ve Microsoft ergonomik mouse, soft renk seçenekleri ve konforlu tasarımı ile listelerde yer alır. Birinci sınıf kaliteye sahip bu ürünlerde yer alan tetikli kaydırma özelliği sayesinde oldukça hassas bir şekilde kullanılır. Üründe bulunan iki adet düğme, programlanabilir fonksiyonu sayesinde sık kullanılan tercihlerin bu tuşlara görevlendirilmesini sağlanır. Bu model, aynı zamanda üç adet cihaza kadar eşleşebilir ve 15 aya kadar dayanıklı pil ömrü bulunur. Farenin şarj ömrü, müşterilerin ürünü kullanım süresine ve yaptıkları işlemlere göre değişken olabilir. Siz de baş parmak destekleyen tasarımı sayesinde müşteriler tarafından beğenilen Microsoft kablosuz mouseların sağladığı konfor üst seviyelerde deneyimleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Microsoft Ergonomik Mouse

Beğeni Toplayan Microsoft Ergonomik Mouse

Marka tarafından mükemmel konfor sağlayan modeller arasında bulunan Sculpt Ergonomic Mouse adıyla listelenen üründür. Bu modeller bilgisayarda gezinmeyi oldukça kolaylaştıran ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ürünü kullanırken el, bilek ve önkol duruşunun doğal pozisyonunda olmasını sağlamaya yardımcı olur. Düzenli olarak bunları kullananlar için karpal tünel bölgesinde oluşan basıncı azaltan tasarımı sayesinde kol ağrısının önlenmesine yardımcı olur. Bu tasarımın sağladığı avantajlar arasında ürünün üzerinde “Başlat” menü tuşu bulunması da yer alır. Bu modeller ile tüm işlerin hızlı ve konforlu bir şekilde tamamlanması için Microsoft güvencesiyle ve deneyimiyle tasarlanarak müşterilerin hizmetine sunulur. Markanın elektronik cihazlar ve bu cihazların olabildiğince konforlu bir şekilde kullanımını sağlamak için takipçilerine pek çok aksesuar seçeneği sunar. Firma, bilgisayar üzerinden gerçekleştirilen projelerin hızlı ve verimli olarak işlenmesi doğrultusunda teknolojinin esnek imkanlarından faydalanır. Marka, müşterilerin mouse deneyimindeki memnuniyetini devamlı olarak artırmayı hedefler. İnovatif hedefleri doğrultusunda firma, üstün mühendislik adımları atarak esnek ve estetik tasarıma sahip olan Microsoft Touch ARC mouse seçeneklerini müşterilerin hizmetine sunar. Bu ürün ihtiyaç duyulan ve bir mouse tasarımcısının hayalindeki özelliklerin bir araya geldiği bir modeldir. Sahip olduğu tasarım sayesinde 2011 yılında IDEA Altın Ödülü’nü kazanmıştır. Yılın iyi tasarıma sahip bilgisayar ekipmanı seçilen bu model, düz ve kavisli şekil alabilen bir yapıya sahiptir. Modelin en kalın bölümü 15 mm’den az bir kalınlığa sahiptir; böylece ince yapısı sayesinde mouse kullanımında üst düzey bir kolaylık imkanı sağlar. Hafif ve ince yapısıyla kolayca taşınabilir; ayrıca bunlar bir çantaya bile rahatça sığabilir. Siz de tüm bu kolaylığı sağlayan modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Microsoft Kablosuz Mouse Seçenekleri

Kaliteli ve Kullanışlı Microsoft Kablosuz Mouse Seçenekleri

Microsoft sessiz mouse ve şık görünüme sahip olmasıyla özgürce kullanım imkanı sağlar. Ürün, BlueTrack teknolojisi içeren yapısı sayesinde neredeyse tüm yüzeylerde kullanılır. Model, pürüzlü bir ahşap yüzeyde veya halı yüzeyinde bile kolayca hareket eder; ancak yalnızca şeffaf cam veya ayna gibi yüzeylerde hareket edemez. Ödüllü tasarıma sahip bu mouse ile 5 metreye kadar uzaklığa sahip olan bir bilgisayarın kontrolü mümkündür. Esnek tasarımı sayesinde katlanabilir veya yassılaştırılabilir bir yapıdadır. Mouse farklı formlara girebilen yapısı sayesinde müşterilere ultra konfor sağlar. Arc Touch modelinin altında hareketi sağlayan yardımcılar bulunmaz. Cihaza iletilen mouse kaydırma hız sinyali ile hareket fonksiyonu sağlanır. Bu cihazlara iletilen hafif titreşimler sayesinde mouse yüzeyine yapılan dokunuşlar mükemmel bir hassasiyetle algılanır ve cihazlara iletilir. Modeller sahip olduğu üstün performans gücü ve tasarımı sayesinde bilgisayarda bulunan belgeler ve projeler son derece hızlı bir şekilde denetlenebilir. Tasarım ödüllü modelin üstün pil gücü sayesinde 6 aya kadar pil değiştirmeden kullanım özelliği bulunur. Microsoft dokunmatik mouse, 2.4 gigahertz kablosuz bağlantıya sahip olmasıyla 5 metre uzaklığa kadar kesintisiz bir bağlantı imkanı sunabilir.

Yüksek Performanslı Microsoft Mouse Gaming

Yüksek Performanslı Microsoft Mouse Gaming

Marka, tüm dünyaya yaymayı hedeflediği güçlü ve gelişmiş teknolojik cihazları, her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını kapsayacak denklemlerle üretir. Gelişen ve yükselmeye devam eden teknoloji dünyasında öncü olmayı, insanların hayatlarını kolaylaştıran olağanüstü ürünler ile sağlar. Bilgisayarların verimli ve keyifli bir şekilde kullanılmasını sağlamak adına geliştirdiği pek çok aksesuar sayesinde insanların hayatlarını bir dokunuş ile kolaylaştırır. Ergonomik ve zarif tasarımlara sahip modeller üreterek sektörde bulunan farklı boşlukları doldurur. Firma, Microsoft gaming mouse modelini, uzun süre bilgisayar üzerinden iş yürüten veya oyun oynayan müşterilerin konforunu hedefleyerek üretir. Microsoft Intellimouse 3.0 modelinden esinlenerek ortaya konan bu model, klasik tasarıma yeni nesil teknoloji ilave edilerek üretilir. Özelleştirilebilen düğmeleri ve USB bağlantısı sayesinde eski ile yeninin buluştuğu bir modeldir. Ürün, beyaz izleme ışığı ve modern tasarımı ile keyifli bir kullanım imkanı sunar. Ürün sahip olduğu 3200’e kadar ulaşan DPI aralığı sayesinde refleksif bir kullanım deneyimini mümkün kılar. USB konnektörü ile cihazlara hızlıca bağlanarak verimli bir şekilde bağlandığı cihazın denetimini sağlar. Bu klasik tasarım mouse, ağırlığı ve kontrolü hassas bir şekilde algılayarak detaylı çalışmalarda mükemmel bir sonuç almayı kolaylaştırır. Ürün, hassas algılama teknolojisi sayesinde oyun esnasındaki kullanımlarda hızlı ve etkili bir şekilde hareket imkanı sağlar. Cihaz üzerinde sağlanması gerekli olan görevleri hatasız, aktif ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olur. Ürün sahip olduğu USB 2.0 bağlantısı sayesinde kesintisiz bir oyun serüveni yaşatır. Microsoft Classic, Intelli, Surface, Touch, Sculpt mouse klasik alışkanlığı yeni nesil teknoloji ile birlikte sunan ürün, hızlı ve hassas sensörleri sayesinde oyun esnasında gecikme olmasına izin vermez. Microsoft oyun mouse, sahip olduğu ergonomik tasarım aracılığıyla kolay kavranır yapıya sahiptir; böylece müşterilere pratik bir hareket kontrolü sunar. Trendyol üzerinden bu cihazlara sahip olarak bu kolaylığı yaşayabilirsiniz.

Üstün Özellikli Microsoft Mouse Modelleri

Üstün Özellikli Microsoft Mouse Modelleri

Microsoft kurulduğu günden itibaren üstlendiği sorumluluk ile yıllar içerisinde sektöründe büyük başarılar elde eder. Şirket, dönemin sağladığı teknolojinin her bir biriminden faydalanarak inanılmaz özelliklerle donatılmış ürünler ortaya koyar. Tecrübesi ile bilgisini 40 yılı aşkın zaman içerisinde biriktirir ve bu birikim ile insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler geliştirir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda mouse kullanımını olabildiğince verimli bir hale getiren modeller üretir. Bunların kablolu veya bluetooth bağlantı özellikleri gibi birbirlerinden ayrıldıkları birçok özellik bulunur. Microsoft notebook mouse cihazlarda mükemmel bir proje gerçekleştirme kalitesi sunar. Üstün kaliteyi ve tasarımı bir arada bulunduran gelişmiş özelliklere sahip aksesuarları, sundukları hizmete göre fiyatlandırılırlar. Kablosuz ve birçok fonksiyonu bulunan fare modelleri ile yalnızca minimum fonksiyon içeren seçenekler arasında fiyat farkları görülür. Marka tarafından müşterilerine sunulan kompakt tasarıma sahip modellerinin her iki el ile de kullanım sağlanabilen çeşitleri bulunur. Birçok üstün özelliği de içerisinde barındıran ürünler ile tasarım ödülü alan ve farklı formlara girilen modeller arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Üst düzey konfor sağlaması için üretilen Microsoft USB mouse modelleri, sahip oldukları pil gücü ve bağlantı tipi bakımından farklı bütçelerde sunulurlar. Dokunmatik veya üzerinde kaydırma işlevi gören top bulunan Microsoft macro mouse her müşterine ihtiyacına göre ürün çeşitliliği sağlar. Bazı cihazlar internette kolayca gezinmek için tercih edilirken bazıları ise iş faaliyetinde pratik olmak için kullanılır. Bazı müşteriler ise dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar üzerinden çizimler yapmak veya hassasiyet gerektiren detayları elde etmek için de kullanabilir. Bu yüzden marka, farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği pek çok modelini farklı fiyat aralıklarıyla müşterilerin hizmetine sunar. Kullanım alanına ve kişilerin tercihine göre donanımlı olarak üretilen modeller arasından, her birey hayalindeki modeli rahatça bulabilir.

Microsoft Mouse Müşteri Yorumları

Microsoft Mouse Müşteri Yorumları

Trendyol üzerinden Microsoft Silent, Express, Comfort mouse satın alan müşteriler öncelikle uygun fiyatlarla kaliteli bir ürüne sahip olduklarını belirtirler. İnsanlar güvenilir bir markanın ürettiği mouse modeline sahip olmanın memnuniyetini dile getirirler. Satın aldıkları ürün çeşitleri hakkında çok kullanışlı ve oldukça hassas olduğunu ifade ederler. Bilgisayarlarını keyif alarak kullandıklarını belirten müşteriler, ürünün sağladığı performansa oranla oldukça uygun bir fiyatla satın aldıklarını da eklerler. Microsoft optik mouse modellerinin sahip oldukları görünümden ve renklerden büyük memnuniyet duyduklarını yorumlarda belirtirler. Microsoft pembe, kırmızı, mor, mavi, mor, beyaz mouse renk satın alan müşteriler bunların hayallerindeki cihazların özelliğine ve rengine sahip olduklarını söylerler. Bu modelleri hakkında yazılan yorumlarda genel olarak her bir rengi ve büyük avantaj sağlayan kullanım şekilleri sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Microsoft Pro mouse ile müşteriler, ürünün sunduğu hızdan ve genel olarak performansından kaynaklı olarak olağanüstü kullanıma sahip olduğunu ifade ederler. Bunları önceden kullananlar, kalitesine ve hızına alıştıkları için gerektiğinde yine bu üründen alabileceklerini belirtirler. Ürünler arasında bulunan kablosuz modeller müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Müşteriler kablosuz ürünlerle işlerini kolay hallettiklerini belirtirler. Bu rahatlık sunan aksesuarları, müşteriler gittikleri her yere götürebildikleri için de fazlasıyla memnun olduklarını söylerler. Çanta içerisinde rahatlıkla taşınabilir. Müşteriler kullandıkları modelleri çevrelerine de önererek onlardan da büyük memnuniyet dönüşleri aldıklarını ifade ederler. Müşteriler modellerde kullanılan dış materyalin kalitesi ile ürünlerin hafifliği konusunda da fikir birliği sağlarlar. Microsoft, 40 yılı aşkın bir süredir teknolojik ürün sektöründe öncülük yapar. Üretimini sağladığı ürünler aracılığıyla benzer şirketlere de referans sağlayarak gelişimin parçası olmaya devam eder. Tüm dünyada kendini kanıtlamış olan bu marka, insanlara her zaman üstün kaliteli ürünler sunar. Marka, ürettiği her bir cihazın sahip olduğu dayanıklı materyal sayesinde müşterilerin ürünleri uzun süreli olarak kullanmalarına imkan sağlar. Trendyol’daki çeşitlilik müşterilerin istedikleri bir teknoloji deneyimi sağlamaları için marka tarafından üretilen ideal modellerden oluşur. Müşteriler bilgisayar çevre birimleri ürünlerinin sık tercih edilen fonksiyonel olan seçeneklerine kolaylıkla ulaşırlar. Dünyanın teknoloji devlerinden biri olan markanın gelişmiş mühendislik ile oluşturulan ürünleri, kampanyalı fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunulur. Maksimum verim sağlayan özellikleri bulunan ideal modelleri, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile listelenir. Trendyol’dan dilediğiniz cihaz türünü kolayca bulabilmeniz için ürün filtrelemeyi tercih edebilirsiniz. Filtre sayesinde mouse da sahip olmasını istediğiniz renk, bağlantı, özellik ve teknoloji gibi birçok detay kolayca belirlenebilir. Bilgisayarınız ve sizin için ideal modeline bu şekilde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Microsoft mouse fiyatları ile performanslarını karşılaştırarak doğru bir seçeneğe yönelmeyi sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden dilediğiniz model hakkında, ürünü önceden satın alan müşterilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Müşterilerin yorumlarını referans olarak alıp ürünün ihtiyaçlarınızı tam olarak kapsar halde olduğunu tespit edebilirsiniz. Markanın birçok ergonomik tasarıma sahip ve çok Microsoft renkli mouse modelleri arasından kolay tercih yapabilmek için ihtiyacınıza yönelik, yüksek hassasiyet ve algılama kapasitesi bulunan kablolu veya kablosuz bağlantıya sahip ürünlere göz atabilir; ardından indirimli Microsoft mouse pad çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Sektörün köklü teknoloji markalarından olan Microsoft’un zengin fırsatlar sunan modellerine kampanyalı fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.