İlgili Kategoriler
Bağlantılar
Fiyat
Renk
Buton Sayısı
Satıcı Tipi
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

logitech Mouse

" araması için 143 sonuç listeleniyor

Ergonomik ve Hızlı Logitech Mouse Modelleri Trendyol'da!

Sektöründe lider markalardan olan Logitech; klavye, kulaklık, gamepad ve mouse gibi pek çok farklı ürünü kullanıcısına sunar. Genellikle gaming ürünleriyle ön plana çıkan marka, iş dünyasına özel ve günlük kullanıma uygun cihazlar da üretir.

Logitech fareler, son teknoloji ürünlerinin göz kamaştırıcı bir tasarımla buluşturulmasıyla meydana gelir. Markanın ürünleri, son derece dayanıklı ve işlevseldir. Logitech mouse modelleri, birçok farklı renk ve tasarıma sahiptir. Logitech mouse kablolu ya da kablosuz modellerinden dilediğinizi seçebilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cihazın tasarımını etkileyen faktörlerden biri, mouse’un gaming ürünü olup olmamasıdır. İş ya da günlük kullanıma özel mouselar ile gaming ürünleri arasındaki tasarım farkı, oldukça belirgindir. Logitech ürünleri, çeşitliliği sayesinde hemen her kullanıcıya kolaylıkla hitap eder.

Konfor ile Teknolojinin Buluşması Logitech Mouse

Konfor ile Teknolojinin Buluşması Logitech Mouse

Logitech mouse, yüksek kalitede üretilmiş oldukça zengin çeşitliliğe sahip özel tasarım Mouseları da içeren bir markadır. Çeşitli amaçlarla kullanıma uygun olacak çok sayıda tasarım ve özel içeriklere sahip Mouselar büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yüksek teknoloji sistemleri kullanılarak üretilen çok sayıda alternatif ürün sınan Logitech markası hemen her kullanım alanında kullanıma uygun olan pratik ve doğru mouse çeşitleri ile kullanıcılarından oldukça olumlu geri dönüşler almaktadırlar.

Logitech kablolu mouse serilerinden sonra çok sayıda farklı alternatif ürün geliştirilmiştir. Son teknoloji işlemler kullanılarak üretilmiş olan mouselar oldukça çeşitli alternatifler ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Evde ve ofiste her türlü çalışma ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve yanınızda taşıyabileceğiniz çok sayıda model bulunmaktadır. Özellikle ofis kullanımı için özel üretilen Logitech MX mouse ile saniyede yüzlerce satır kaydırma yapabilirsiniz. Ayrıca el ve bileklerin rahatsızlığını önlemek üzere geliştirilmiş özel formlar ile kullanım kolaylığı sağlamakta olan çok sayıda mouse çeşitleri içerisinden size en uygun olan modeli seçmeniz en doğrusu olacaktır.

Özellikle bluetooth Logitech mouse modelleri kablosuz kullanımı sayesinde her an her yerde yanınızda taşımanıza olanak sağlayarak işlerinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Oldukça çeşitli kullanım avantajları sağlamakta olan mouse çeşitleri ile her türlü iş için oldukça pratik çözümler sağlamaktadır.

En sık kullanılan ve oldukça olumlu yorumlar alan bir diğer model de Logitech M705 mouse modelidir. M705 mouseların en önemli özellikleri 3 yıl pil ömrüne sahip olmasıdır. Uzun ömürlü pili sayesinde hem bütçenizi hem doğayı korumuş olmaktasınız. Ayrıca pil seviyesini, üzerindeki ışıktan takip edebilmeniz mümkün. Kablosuz bir biçimde bağlantı sağlamanız da her an her yere yanınızda taşıma avantajına sahip olmanız için sunduğu kolaylıklardır. Ayrıca M705 modellerde kaydırma tekerleri gayet kullanışlıdır ve sayfalar arasında kolaylıkla gezinmeniz için de olanak sağlamaktadır.

Çok sayıda kişi tarafından tercih edilen bir diğer model de Logitech M330 mouse. M330 mouseların en önemli özelliği ise tamamen sessiz olmasıdır. Tamamen sessiz bir biçimde çalışan bu mouse modelleri ile çalışmak özellikle ofis ortamı gibi kalabalık ortamlarda daha da keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Logitech M110 mouse modelleri de sessiz ürünlerdir.

Logitech kablosuz mouse alternatifleri çeşitli özellikler ile her türlü kullanıma uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Logitech kablosuz oyun mouse modelleri, kablonun mesafe limitleriyle kısıtlanmak istemeyen oyuncular için oldukça uygundur. Çeşitli kullanım alanlarına uygun farklı formlara sahip olan çok sayıda mouse modelleri ister oyun isterseniz iş ya da okul ile ilgili olsun her kullanım alanına özel bir çeşit bulmanız gayet mümkündür. Logitech makro mouselar ile cihazın tuşlarına ek komut atamaları yapabilirsiniz. Bu sayede sunum ya da oyunlarda cihazın işlevi bambaşka bir seviyeye gelir.

Logitech Mouse Serileri Nelerdir?

Logitech Mouse Serileri Nelerdir?

Logitech mouse serileri, yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun biçimde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Yüksek ısı ve düşürme çarpmalara karşı test edilmiştir ve farklı koruma yöntemleri ile daha güvenli bir hale getirilmiştir.

Logitech M185 mouse modeli ise güvenilir ve kesinti yaşamayacağınız bir bağlantı kalitesi ile hizmet sunmaktadır. 12 ay pil ömrü garantisi nedeni ile çok sayıda kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Kapatabilme ve açabilme gibi fonksiyonları nedeni ile de pil ömründen tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca özel tasarımı sayesinde elinizin mouse kullanırken rahat etmesi gibi konforunuza dair detaylar da düşünülmüştür. Aşırı hafif ve kolay kullanım sunan tasarımı ile oldukça çok sayıda kişi tarafından beğenilmektedir.

Logitech M170 mouse modeli de oldukça çok sayıda kişi tarafından tercih edilen bir modeldir. Kolay kullanım ve kablosuz kullanılabilme özellikleri nedeni ile oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Hızlı ve kesintisiz bağlantı özelliği sayesinde oyun oynayan çok sayıda kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir. Seri kullanım avantajı, kablosuz ve ele oturan kolay kullanım formu sayesinde çok sayıda kullanıcıdan olumlu yorumlar almaktadır. Özel renkleri ile de oldukça dikkat çekici bir mouse modelidir.

Sıkça tercih edilen modellerden bir diğeri de M171 Logitech mouse. Logitech M171 kablosuz mouse, şık bir tasarıma sahiptir. Yaklaşık 10 metre mesafeye kadar kullanım avantajı sağlayan kablosuz bağlantı sistemi sayesinde uzaktan da rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktadır. Farklı amaçlarla kullanılabileceğiniz hem ev hem de ofis ortamında kullanıma uygun olan bu model ile işlerinizi daha da kolay ve pratik bir biçimde tamamlamanızda yardımcı olacaktır.

M171 mouse modeli USB giriş bağlantısı sayesinde uzaktan bağlantı kurduğunuzda kesintisiz ve akıcı bir çalışma sistemi ile daha da pratik ve aktif bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. El yapısına düzgün bir biçimde oturması için tasarlanmış olan bu mouse modeli ile eşsiz bir deneyim yaşamanız garanti olacaktır.

Özel kullanım koşulları, garantili pil ömrü ve farklı alanlarda vermiş olduğu geniş garanti kapsamı nedeni ile müşteri memnuniyetini önceliği olarak tuttuğunu da kanıtlamış olmaktadır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda Logitech garanti kapsamı dâhilinde tüm mağduriyet durumlarınız lehinize olacak şekilde giderilir. Kullanıcıların memnuniyetleri yapılan yorum ve geri dönüş bildirimlerinde de açıkça görülmektedir. Hem kullanırken hem de servis desteğinde garantili ve güvenilir bir markayı tercih etmeniz her anlamda memnuniyetle kullanım sağlamaktadır.

Logitech Mouse Çeşitleri ile Alanınızda Uzmanlaşın

Logitech Mouse Çeşitleri ile Alanınızda Uzmanlaşın

Logitech vertical mouse, eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak ve mouse şekli konusunda ezberleri bozacak olan tasarımı ile aklınızı başınızdan alacak bir deneyim yaşatacaktır. Vertical, kelime anlamı olarak ‘’dikey’’ anlamına gelmektedir. Yani alışmış olduğunuz standart mouse şekil ve biçimlerinden tamamen farklı tasarımı ile tüm alışkanlıklarınızı alt üst edecek bir üründür.

Özel tasarımı sayesinde el ve el bileği kaslarınızı rahatsız etmeden gayet rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşatacaktır. Tüm ezberleri bozan mouse modeli, ilginç tasarımı nedeni ile çok sayıda kişinin dikkatini cezbetmektedir. Logitech mouse beyaz ile üç farklı cihaza aynı anda bağlanabilir ve hızlı geçiş sağlanabilir. Özel tasarım ve üzerinde kauçuk malzeme sayesinde el ve bilek kaslarının gerginliğini azaltır ve uzun süreli kullanımda kaslarınızın rahatsız olmasına engel olmaktadır.

Oldukça hareketli ve eğlenceli olan serilerden biri de Logitech doodle mouse modelidir. Dışı farklı çıkarmalar ile kaplanabilen bu özel seri mouselar kablosuz bağlantı özelliği ve hareketli çıkarma desenleri nedeni ile çok eğlencelidir. Özellikle daha genç yaşta ve oyun sever kullanıcıların tercihi olan bu özel seri kullanıcılar tarafından fazlasıyla sevilmektedir.

Klavye, mouse ya da kulaklık gibi ürünlerde kullanılan ışıklandırmalara RGB adı verilir. Logitech RGB mouseları rengârenk ışıklandırmalara sahiptir. Logitech ışıklı mouse modelleri daha çok Logitech gaming mouse kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller ile eşleşmektedir. Kablosuz gaming mouselar, çoğunlukla şarj edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Bu noktada Logitech rechargeable mouse, rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenektir. Işıklı özel tasarımı ile göze hitap ederken akıcı ve hızlı kullanım sunan donanım özellikleri sayesinde de çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Tasarımı nedeni ile el formuna da gayet düzgün bir biçimde oturmaktadır. Bu nedenle de uzun süre kullanımlar sonrasında ellerinizde sıkıntılı bir durum yaşamanıza engel olmaktadır.

Çok sayıda farklı tasarımı Logitech bluetooth mouse modelleri içerisine dâhil edilmektedir. Logitech M535 mouse, bluetooth ile çalışan ürünlerdendir. Kablosuz kullanım sağlayan çok sayıda çeşidi ile kullanıcılarına kolay ve pratik kullanım sağlayan mouse modelleri oldukça özel deneyimler yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

İş için ya da oyun için farklı amaçlarla kullanımlara uyum sağlayabilecek olan özel mouse çeşitleri ile Logitech kullanıcıları yaşadıkları deneyimler sayesinde bu Mouselardan vazgeçemez hale gelmişlerdir.

Ayrıca pil derdinden kurtaran özel bir başka seri de Logitech şarjlı mouse modelleridir. Pil gereksinimi duymadan şarj edilerek kullanımına devam edebilme kolaylığı sağlayan bu özel tasarım mouselar ile gün içerisinde gayet pratik çözümler sunarak kolay kullanım deneyimi sağlamaktadır. Son teknoloji sistemler kullanılarak tasarlanan ve üretilen mouse tekerleği ise her seride mouse ile uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Farklı serilerde özel sistemler ve farklı maddeler kullanılarak üretilmiş olan mouse tekerleği çeşitleri içerisinde en beğenilenleri ise sessiz olan çeşitleridir. Hızlı ve aktif kullanım sağlarken sayfalar arası gezintiyi de oldukça kolaylaştırmaktadır.

Farklı Özelliklerdeki Logitech Mouse Modelleri ile Hızı Keşfedin

Farklı Özelliklerdeki Logitech Mouse Modelleri ile Hızı Keşfedin

Logitech sessiz mouse, son zamanların en dikkat çeken yeni teknolojilerinden birine sahip olan bir üründür. El formu için en uygun olarak kabul edilen bazı farklı seriler oldukça dikkat çekmektedir. Kablosuz, aktivite ve seri kullanım avantajları gibi çok sayıda özelliğe sahip olan bu seriler; Logitech g pro mouse, Logitech ergonomik mouse. Logitech dikey mouse modeli de kendine has tasarımı ile son derece ergonomik olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikle kullanım rahatlığı ve el kaslarını yormadan sunmuş olduğu farklı kullanım imkânları nedeni ile çok sayıda kişinin vazgeçilmezleri içinde yer edinebilmeyi başarabilmiş olan ürünlerdir. Ayrıca bu seriler oyuncular tarafından da fazlasıyla tercih edilmektedir. Ayrıca en sevilen ürünler serisinin de oldukça büyük çoğunluğu Logitech USB mouse. USB özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan bu seriler de hızlı ve pratik kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Çok özellikli olan farklı ve tasarım bir başka ürün de Logitech M903 mouse serisidir. Herhangi bir Mouse’tan çok daha fazlasına sahip olan bu ürün oldukça eşsiz bir deneyim yaşatarak bildiğiniz ve alıştıklarınızın çok ötesinde bir deneyimi yaşatırken üstün performansına da hayran bırakacak ürünlerdir. İçerisinde çeşitli özellikler ve yazılım farklılıkları barındıran bu seri ile mouse kullanım deneyiminiz çok daha yükseklerde bir deneyim hissi ile daha önce deneyimlemediğiniz farklı bir kullanım sunacaktır.

Çok farklı alanlarda kullanıma uygun olan yüzlerce farklı ürün ve seriler ile kullanıcıların her türlü ihtiyacına yönelik ürünler ile çeşitli avantajlar sağlayan Logitech mouse set oldukça hoş tasarımları ve kaliteli malzeme, sağlam performansın bir arada olduğu nadir ürünler içerisinde yerini almıştır.

Ayrıca satış sonrası müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kolaylıklar nedeni ile de çok sayıda müşterisi tarafından olumlu yorumlar alan Logitech mouse çeşitleri daha da iyiye giderek çok sayıda kişinin hayatında yerini almaya hak kazanmıştır. Hem iş hem oyun amaçlı kullanılabilen çeşitli seriler ile eşsiz deneyimler yaşamaya hazır olanların bile kullanırken şaşkınlığını gizleyemediği ürünlerin en önemli özellikleri içerisinde yumuşak dokunuş hissi veren özel tasarım formlar da vardır.

Ergonomik Tasarımlarıyla Logitech Ürünleri Nelerdir?

Ergonomik Tasarımlarıyla Logitech Ürünleri Nelerdir?

Nostaljiden vazgeçemeyenlerin ya da daha basit işler için kullanım ihtiyacı duyulan en sade ve rahat kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz model ise, Logitech M90 mouse serisidir. M90 model mouse ile kablolu bağlantı sağladığınız cihazınızda mousenuzu kullanabilirsiniz. Daha çok yeni başlayanlar ya da ekstra işlemlere ihtiyaç duymayacak olanların tercihi olan klasikleşmiş bir mouse serisidir.

Kablosuz kullanımdan vazgeçemeyenlerin bir başka favorisi ise, Logitech M325 mouse modelidir. Uzun yıllardır mouse kullanan ve kalitenin, kullanım rahatlığının ne demek olduğunun iyi bilenlerin ilk sıradaki tercihlerinden biri olan M325 model mouselar en çok tercih edilen ve olumlu geri dönüş alınan bir seridir.

Çok sayıda kişi tarafından tercih edilen ve Logitech ürünlerinden vazgeçemeyenlerin tercihleri de Logitech G103 mouse ve Logitech M510 mouse çeşitleridir. Bu özel seriler ile farklı meraklarınız ve işleriniz yönelik aktif ve akıcı kullanım sistemleri sayesinde oldukça rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çok fazla çeşit olması bazı kişilerde kafa karışıklığı nedeni olarak görülüyor olsa da Logitech Mouseların bu kadar çeşitli olması her kullanıma özel bir seri üretme deneyiminden kaynaklıdır. Farklı kullanım amaçlarına uyumlu olabilecek özelliklerdeki ve tasarımlardaki ürünleri ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Her seride farklı bir zevke ya da ilgi alanına daha da yoğunlaşarak çalışılmış ve geliştirilmiş olan alternatif modelleri kullanıcılara sunmaktadırlar. Tüketicilere sunmuş oldukları çok sayıda seri olması kafa karıştırmanın aksine her kullanıcı için adeta kişiselleştirilmiş kullanım özellikleri barındırabilen çeşitli modelleri olduğu anlamına gelmektedir.

Logitech mouse ürünleri, hayatın her alanında kullanımınıza uygun olabilecek farklı tasarımlar ve çözümler sunan çeşitli alternatif ürünleri kullanıcılara sunulmaktadır. Hem iş, hem eğitim alanlarında farklı program içeriklerinde rahatlıkla kullanım sağlayan seri ve aktif kullanım deneyimi yaşatan Logitech mouse ürünler bir kere kullananların vazgeçilmez ürünleri haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle dik kullanım olanağı sağlayan Logitech mouse yorumları üzerine tüm bildiklerinizi unutacağınız bir deneyim yaşatacaktır.

Alışılagelmiş olan mouse formlarından tamamen farklı bir şekil ile tasarlanmış olan bu mouselar el formu göz önünde bulundurularak üretilmiş ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Başparmak ile bir tutuş sağlanmış gibi özel bir seri olan bu mouselar el ve bilek kaslarının gerilmesini azaltmak adına özel olarak tasarlanmıştır. Logitech wireless mouselar, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde de oldukça pratik ve her yerde kullanma avantajı sağlayan bir üründür.

Logitech Mouse Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Logitech Mouse Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Logitech desenli mouse, karakter özelliklerinizi çalışma ortamınızda dışa yansıtmanıza olanak sağlayacak özel ürünlerdir. Logitech renkli mouse da sıkça tercih edilen çeşitlerdir. Logitech’in renkli mouseları, son derece şık ve özgün bir tasarıma sahiptir. Bazı serilerde farklı renklerin de ön plana çıkarıldığı mouse çeşitleri karakter özelliklerinizi de dışa vurabilmeniz adına oldukça özel bir tasarımdır. Ayrıca kalabalık bir iş yerinde çalışıyorsanız da renkli mouselar kullanmanız eşyalarınızı karıştırmamak adına da oldukça mantıklı bir tercih alacaktır.

Logitech mouse önerisi için alternatif fikirler araştıran kullanıcıların en sık karşılaştıklarından biri de Logitech mouse çeşitleri. Oyun kullanımları için tercih edilen mouselar genelde ışıklı modeller ya da Logitech mouse kırmızı renk seriler olmaktadır. Logitech pembe mouse seçenekleri de mevcuttur.

Farklı kullanım alternatifleri ve modelleri sunan Logitech mouse çeşitleri çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Logitech mouse fiyatları, geniş bit bütçeye hitap eder. Ayrıca sunmuş olduğu performanslar göz önünde bulundurulduğunda gayet makul fiyatlara sahip olan çok sayıda ürün bulunmaktadır. Oyuncu kullanımına uygun olan özel tasarım mouse çeşitleri de çok sayıda meraklısı tarafından tercih edilmektedir.

Logitech mouse çeşitlerinin algılayıcı sistemleri gelişmiş optik izleme teknolojisi ile geliştirilmiş olduğu için kablosuz kullanımlarınızda da akıcı bir deneyim yaşatır ve takılmadan kolaylıkla tüm işlerinizi yapabilme imkânı sağlar. Kişiye özel desenler, renkler ya da kullanıma uygun farklı modeller ile Logitech mouse indirim ile hemen herkese hitap edebilecek bir ürün muhakkak üretmiştir. Logitech beyaz mouse, sade rengi ve şık görüntüsü ile pek çok kullanıcını zevkine kolaylıkla hitap eder.

Aradığınız tüm özelliklere uygun olabilecek çeşitli alternatifleri geliştirmiş olduğu son teknoloji sistemler ile garantili ve kaliteli bir biçimde kullanıcılarına sunmaktadır. Kullananların oldukça büyük bir çoğunluğu hem ürünlerden hem de satış sonrası müşteri desteğinden fazlasıyla memnun kalmıştır.

Birinci sınıf malzeme kullanımı, modern ve ergonomik tasarımları ile fazlasıyla dikkat çeken zengin çeşitliliğe sahip olan Logitech mouselar profesyonellerin de ilk sıradaki tercihler içerisinde yerini almıştır. Logitech professional mouse, bunlardan biridir. Bir Mouse’tan beklenen her türlü teknoloji ve kullanım kolaylığı avantajlarını sunan Logitech en çok satılan mouse çeşitlerinin başında gelmektedir.

Özel kullanımlar için üretilmiş olan oldukça hafif ve cebe sığabilecek kadar minimalist tasarımlara sahip olan ürünlerin de gün içinde rahat kullanım avantajları nedeniyle özellikle iş hayatı içerisinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Logitech Pebble mouse, bu tür mini boyutlu ürünlere örnek olabilir. Logitech ultrathin mouse modeli ise oldukça ince bir yapıya sahiptir. Logitech mouselar her türlü kullanıma uygun olan çok sayıda çeşidi ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır.