"

Manuel Göğüs Pompası

" araması için 256 sonuç listeleniyor
Bebsi Göğüs Pompası

BebsiGöğüs Pompası

89,90 TL
Sepete Git

Manuel Göğüs Pompası Trendyol'da!

Dünyanın en kutsal şeyi olan annelik her kadının hayalidir. Doğumdan sonra başlayan emzirme dönemi ise anneler için oldukça zor ve meşakkatli bir dönemdir. Ancak her kadının yaşaması gereken bir deneyim olan annelik bütün bu zorluklarına rağmen vazgeçilmez bir tecrübedir. Emzirme dönemi açısından uzmanların ve doktorların tavsiyesi doğumdan sonra ilk altı ay sadece anne sütüyle beslemek daha sonrasında ise anne sütünün yanında takviye gıdalarla beslemektir.Anne sütünün faydaları saymakla bitmez. Bir bebeğin bilişsel ve fizyolojik açıdan gelişebilmesi için gerekli olan her şey anne sütünün içerisinde mevcuttur. Ancak bazı durumlarda anneler bebeklerini emziremeyebilir bu durumda annelerin mutlaka göğüslerindeki sütü sağmaları gerekir. Bunun için ise gerekli olan şeyin manuel süt sağma pompası olduğu söylenebilir. Günümüzde her annenin vazgeçilmez ürünü haline gelen süt sağma pompaları tüm annelerin hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Süt Sağmanın En Kolay Yolu Manuel Göğüs Pompası

Süt Sağmanın En Kolay Yolu Manuel Göğüs Pompası

Anne sütü hem bebeğin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri barındırır hemde anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirir. Ortaya konulan tüm araştırmalar da bebekliğinde anne sütü ile beslenen bütün bireylerin beslenmeyen bireylere göre fiziksel ve zihinsel anlamda daha fazla geliştiklerini göstermektedir. Bu nedenle sütü yeterli olan annelerin çocuklarını bol bol emzirmeleri tavsiye olunur. Ancak modern dünyada değişen yaşam standartları, kadınların çalışma hayatında daha fazla statüye sahip olması ya da anne veya bebekten kaynaklanan bazı rahatsızlıklar anne sütünün emzirme yolu ile bebeğe verilmesinin önüne geçebiliyor. Bu noktada annelerin yardımına manuel süt pompaları yetişmektedir. Manuel süt sağma pompası kullananlar tarafından sıklıkla önerilen bir üründür. Kullanımı oldukça kolay olan manuel süt pompaları sayesinde sütünüzü vakit kaybetmeden hızlıca sağabilir ve sütünüzü güvenle saklayabilirsiniz.

Annelerin Bir Numaralı İhtiyacı Manuel Süt Pompası

Annelerin Bir Numaralı İhtiyacı Manuel Süt Pompası

Günümüzde değişen yaşam koşulları ve kadınların artık çalışma hayatında aktif bir şekilde yer almaları anne ve çocuk arasında bazı sıkıntılara yol açabilmektedir. Anneler, sık sık beslenme ihtiyacı duyan bebeklerini beslemek için artık manuel süt pompaları ile sütlerini sağarak gerekli standartlarda muhafaza etmekte bu sayede bu olumsuz koşulları bertaraf edebilmektedir. Bazen ise anne ve çocukta yer alan bazı rahatsızlıklar emzirme eylemine izin vermemektedir. Çocuğun erken doğması ya da annenin süt kanallarının belirli sebeplerle tıkanması sonucu oluşan mastit sorunundan dolayı süt pompası kullanmak zorunlu hale gelebilir. Manuel süt sağma pompası kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Meme ucu pompanın göğüs yastığına iyice yerleştirilir ve piston elle, periyodik bir şekilde çekip bırakılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra diğer memeye geçilir ve aynı işlem bu memeye de uygulanır.

Her Annenin Aradığı Konfor ve Rahatlık Trendyol’da

Her Annenin Aradığı Konfor ve Rahatlık Trendyol’da

Annelerin son zamanlarda sıklıkla tercih etmeye başladıkları manuel süt pompalarının kullanımı oldukça pratiktir. Çalışan annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bu pompaları kullananlar da oldukça rahat etmekte ve kullanmayanlara önermektedir. Manuel süt pompası fiyatları da anneler tarafından merak edilen bir husustur. Her bütçeye uygun alternatifler barındıran manuel süt pompaları bu sebeple oldukça ekonomiktir. Her bütçeye uygun alternatifler barındırmasının yanı sıra manuel süt pompası seçimi yapılırken kaliteli oluşuna da özen gösterilmelidir. Çünkü emzirme işlemi oldukça hassas olan bir işlemdir. Anne ve bebeğin sağlığı açısından kaliteye özen gösterilmesi de bu noktada mühim ve gereklidir. Aynı zamanda manuel süt pompası seçimi yaparken tercih etmek istediğiniz ürünün altındaki yorumları okuyarak diğer annelerin görüşlerine hakim olabilir, seçiminizi de bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz.

Manuel Göğüs Pompası Modelleri Nelerdir?

Manuel göğüs pompası modelleri arasında sıkma kısmı farklılık gösteren tasarımlar yer alır. Bazı modellerin sıkma kısmı yuvarlak bir şekle sahiptir. Bazı tasarımlarda ise bu kısım daha uzun ve oval biçimde dizayn edilir. Genel olarak tüm modellerin çalışma prensibi aynıdır. Bu noktada farklı renk tonlarına da denk gelmek mümkündür. Modeller arasında tek göğüs ya da çift göğüs gibi alternatiflere dahi denk gelebilirsiniz. Bununla beraber hacim şişesi farklılık gösteren tasarımlar da vardır. Dolayısıyla kullanım alanı ve şekli kapsamında bir model bulmak son derece kolaydır.

Manuel Göğüs Pompası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Manuel göğüs pompası satın alırken marka kalitesi yüksek ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Aynı zamanda üretim sürecinde tercih edilen malzemelerin de türü büyük önem taşır. Süte herhangi bir kimyasal ya da zararlı madde geçmeyecek modellerden yana seçim yapılması gerekir. Çalışan annelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu ürünler; son derece avantajlıdır. Modellerin dış tasarımı da seçim sürecinde rol sahibi olan unsurlar arasında yer alır. Bu doğrultuda istenen renkten yana seçim yapılabilir. Seçim aşamasının bir diğer önemli detayı da ürünlerin hacmidir. Hacim detayını da göz önünde bulundurarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Manuel Süt Pompası Nasıl Kullanılır?

Manuel süt pompası modellerini kullanmak için ilk olarak ürünü göğüs yastığına sabit biçimde konumlandırmak gerekir. Bu noktada doğru şekilde yerleştirme yaptığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde sağım sırasında sarsılma ya da düşme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha sonra pompanın piston kısmını belli bir sıklıkta çekmek ardından da bırakmalısınız. Bu hareket, göğüs pompasının içinde emme gücü oluşmasını sağlar. Bu sayede de süt sağılmaya başlar. Bir süre boyunca bu şekilde devam etmek gerekir. Göğüsten gelen süt miktarı azaldığı zaman diğer göğüs için sağım işlemine geçmek gerekir. Bu göğüs için de aynı şekilde uygulama yapılmalıdır. İki göğüs de tam olarak boşaltıldığı zaman süt sağma işlemi de başarıyla bitirilir.