placeholder
"

Metal Raf

" araması için 9108 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yapıları ve Çeşit seçenekleri ile Metal Raf

Metal raf sistemleri depolama ve dekoratif alan oluşturmada oldukça etkili ürünlerdir. Ev, ofis, banyo, mutfak ve daha çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Bazı modeller daha çok dekoratif olarak işlev sunarken diğerleri hem görünüm hem de depolama alanında kullanım sağlar. Metal raf tekerlekli, çekmeceli, cam, yuvarlak, üçgen, portatif, renkli ve daha farklı model seçeneklerini sizlere sunar. Farklı kullanım alanları için çeşitli boyut ve dizaynlarda ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz duvara monte edilen çeşitlerle alandan tasarruf edebilirsiniz. Bu modeller kitap, biblo, çiçek, çerçeve, baharatlık gibi çeşitli eşyaları koymak için uygundur.Her modelin işlevi, kullandığınız alan, boyutları ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. 5’li metal raf mutfak, banyo gibi alanlarda havlu, peçete benzeri malzemeler için yer sağlarken salonda veya kendi odanızda kitaplık olarak da kullanılabilir. Metal raf, materyal olarak da çeşitli seçenekleri sizlere sunar. Sadece metal, sadece ahşap veya her iki materyalin birlikte kullanıldığı çeşitler mevcuttur. Metal raf siyah, beyaz, gri ve kahverengi gibi renk alternatiflerinden zevkinize uygun olanları inceleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha etkili ve hoş bir şekilde kullanmanızı sağlayan metal raf çeşitleri kampanyalar ile oldukça uygun fiyata size sunulur. Mekanın ve sizin zevklerinize uygun birçok model seçeneğini bulabilirsiniz. Metal ızgara raf, ayaklı ve duvara monte edilen çeşitlere göz atabilir ve cazip fiyat avantajlarıyla ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Metal Raf Modelleri

Her Zevke Uygun Metal Raf Modelleri

Metal raf modelleri birçok çeşit seçenekleri ile mevcuttur. Herhangi bir modelde karar kılmadan önce belli noktalara dikkat ederek uzun yıllar severek kullanacağınız bir ürün sahibi olabilirsiniz. İlk olarak evinizin hangi odasında ürünü kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Bu karar ürün seçiminde size büyük bir kolaylık sağlar. Seçtiğiniz odanın dekoru, büyüklüğü ve ürünü kullanacağınız alanı da göz önünde bulundurduktan sonra model sayısını daha aza indirebilirsiniz. Büyük ve geniş bir oda için model seçimi yapıyorsanız ayaklı ve duvara monte çeşitlere göz atabilirsiniz. Her iki tasarım da mekan için uygun olabilir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz şey daha fazla depolama alanı ise metal raf dolap ilginizi çekebilir. Açık ve geniş raf sistemine sahip bu tasarımlar, aradığınız eşyaları kolaylıkla bulmanıza da yardımcı olur.Metal raf ünitesi çeşitlerinde küçük, orta ve büyük boyutlar vardır. Dilerseniz bir duvarı kaplayan raf sistemlerini tercih edebilir, dilerseniz orta boyutlarda bir model seçebilirsiniz. Metal raf mutfak, çiçeklik, dekoratif, ayakkabılık, banyo, sebzelik olarak kullanabileceğiniz çok hoş tasarımlar da mevcuttur. Çoğunlukla banyolar için özel tasarlanan köşeli raflar küçük büyük her alanda oldukça işlevsel olur. Şampuan, duş jeli ve banyoda ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları rahatlıkla taşıyabilir. Mutfak da rafların sıklıkla ihtiyaç duyulduğu alanlar içerisindedir. Mutfak ve yemek malzemelerini koymak için dolaplar her zaman yeterli gelmeyebilir. 2, 3, 4 katlı, tekli metal raf modelleri tam da bu isteğinizi karşılayacak seçeneklerdir. Farklı boyut ve raf sayısına sahip alternatifler arasından mutfağınızın boyutu ve ihtiyacınızı karşılayacak büyüklükte modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Metal raf ölçüleri her ürünü açıklama kısmında yer alır. Evinizdeki ölçü ile karşılaştırma yaparak istediğiniz alana sığıp sığmayacağına karar verebilirsiniz. 3 katlı metal kitaplık çeşitleri ile çalışma odanızın veya salonunuzun atmosferini çok hoş bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kitap sayınız az ise veya alanınız yeterince geniş değilse metal raf duvara monte çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz. Metal raf beyaz, siyah ve ahşap renkleri ile her dekora uyum sağlayan bir ürün bulabilirsiniz. Trendyol’da her zevke, bütçeye ve mekana uygun metal raf kitaplık ve diğer model çeşitlerini dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Yaratıcı Dizayna Sahip Metal Raf Çeşitleri

Yaratıcı Dizayna Sahip Metal Raf Çeşitleri Yaratıcı Dizayna Sahip Metal Raf Çeşitleri

Evinize aldığınız mobilyalarda tasarım ilk önce çıkan özellikler arasındadır. Bu durum dolap ve raf çeşitleri için daha da geçerlidir. Kullanılan mekan neresi olursa olsun hoş tasarıma sahip bir dolap veya raf, ortamı daha da hoş hale getirebilir. Metal raf seti çeşitleri şekil olarak da birçok alternatifi bünyesinde barındırır. Yuvarlak, üçgen, beşgen, altıgen, yatay, dikey, tekli ve çoklu raf seçenekleri arasında hoşunuza giden birden çok seçenek bulmanız mümkündür. Farklı geometrik şekillerin bir arada kullanıldığı setleri de dilerseniz inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortama hareket kazandırmak için tercih edebileceğiniz çok hoş modellerdir. 5 raflı metal kitaplık modelleri, evde veya ofiste dekorasyona çok hoş bir katkı sağlar. Ahşap ve metal materyalin bir arada kullanıldığı modeller, neredeyse tüm dekorlar ile uyumludur.Daha geniş ve büyük modeller okuma ve ders kitaplarını rahatlıkla taşır. Ancak dar alan ve daha az kitabı olanlar için küçük boyutlu model seçenekleri de bulunur. Her iki modeli de farklı şekillerde düzenleyebilirsiniz. 4 raflı metal kitaplık modellerinde bazı rafları size özel süs eşyaları ve fotoğraf gibi anılarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz. Eğer evinizde bitki bulundurmayı seviyorsanız saksılık olarak kullanabileceğiniz çok hoş seçenekler de vardır. Dekor olarak ortamı çok daha güzel kılan bitkilerinizi, hoş tasarıma sahip saksılık çeşitleri ile tek bir alanda toplayabilirsiniz. Çocuk odaları için de çok sevimli metal raf iskeleti ve dolap çeşitlerine göz atabilirsiniz. Size özel fırsatlar ile 3’lü metal raf ve diğer çeşitleri inceleyebilir, online alışveriş imkânı ile ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Trendyol’da Bütçe Dostu Metal Raf Fiyatları

Trendyol’da Bütçe Dostu Metal Raf Fiyatları

Trendyol’da her bütçeye ve zevke uygun çok hoş raf ve dolap modelleri bulunur. Evinizin tüm odaları, ofis, iş yeri gibi mekanlarda kullanabileceğiniz alternatifler vardır. Birçok seçkin markaya ait dolap çeşitleri ile daha fazla depolama alanına sahip olabilir, dekoratif modeller ile yaşadığınız alanları daha hareketli hale getirebilirsiniz. Trendyol'un sunduğu kolaylıklarla metal raf modelleri ve fiyatları hakkında pratik bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz. Her modelin açıklama kısmında kullanılan materyal, ölçü gibi çeşitli bilgileri görebilirsiniz. Meta raf altı, evrak rafı, banyo ve mutfak için düzenleyici modeller gibi çok farklı alternatifleri de görmeniz mümkündür.Çok kullanışlı ve şık tasarıma sahip çalışma masaları da bu kategoride yer alan ürünler arasındadır. Metal raf fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Kullanılan materyal, boyut gibi çeşitli unsurlar ürünlerin fiyatını etkileyebilir. Her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce farklı model arasından hoşunuza giden seçenekleri favorilere ekleyebilirsiniz. Bu alana eklediğiniz ürünlerde herhangi bir kampanya veya indirim gerçekleştiğinde daha hızlı bilgi edinebilirsiniz. Binlerce farklı ürün çeşidi arasında filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Kategori, fiyat, renk, model ve tasarım olarak seçim yapabilir ve alışverişinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Metal raf ayağı gibi çeşitli yedek parçalara da göz gezdirebilirsiniz. Evde ve ofiste ihtiyaç duyduğunuz tüm dolap, masa, düzenleyici ve dekoratif raf çeşitlerine ayrıcalıklar ile sahip olabilirsiniz. Cebinize dost fiyatlarla evinizin dekorasyonuna hoş dokunuşlar yapabilirsiniz. Yaşadığınız mekanı daha eğlenceli ve ilgi çekici yaparak enerjinizi yükseltebilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçlarını Trendyol ile oldukça pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Bütçenize uygun, kaliteli dolap ve rafları Trendyol ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.