"

Beyaz Duvar Rafı

" araması için 3590 sonuç listeleniyor

Beyaz Duvar Rafı Çeşitleri ile Etkileyici Ev Dekorasyonu

Duvar rafları evlerde dekorasyonda en çok kullanılan parçalar arasında yer alır. Beyaz duvar rafı, çalışma odalarında küçük bir kitaplık olarak, mutfaklarda baharat ya da bakliyat koymak için kullanılabileceği gibi salonlarda dekoratif objeleri sergilemek için de idealdir. Beyaz olması sergilenen objenin öne çıkmasını sağlarken aynı zamanda her türlü duvar rengiyle uyumunu da kolaylaştırır. Beyaz duvar rafı kitaplık olarak tercih edildiğinde birden fazla raf alt alta ya da asimetrik olarak duvara yerleştirilebilmektedir.

Beyaz Duvar Rafı ile Zengin Dekorasyonlar

Beyaz Duvar Rafı ile Zengin Dekorasyonlar

Kitaplık olarak kullanılabilmesinin yanı sıra dekoratif görüntüsüyle de ortama farklı bir hava katar. Dikey, yatay, uzun, kısa gibi farklı modeller ürünlerin diğer eşyalarla uyumunu kolaylaştırır. Tek başına monte edileceği durumda yalnızca alt kısmından montaj elemanıyla tutturularak sade bir görüntü yaratılabildiği gibi beyaz ferforje duvar rafı metal ve estetiği bir arada tercih eden müşteriler için iyi bir alternatiftir. Duvara monte edilebildiği gibi bazı modellerin tezgah üstü olarak tasarlanmış olması ürünü farklı alanlarda kullanmaya olanak sağlar. Tezgah üstü modeller özellikle mutfaklarda tercih edilirken çalışma odalarında da oldukça işlevseldir. Kullanım amacına bağlı olarak farklı raf çeşitlerini bulmak mümkündür.

Farklı Alternatifleriyle Beyaz Duvar Rafı Modelleri

Farklı Alternatifleriyle Beyaz Duvar Rafı Modelleri

Dikdörtgen şekilden altıgen şekle farklı modeller bulundukları alanlara değişik bir hava katar. Kullanım alanına göre fonksiyonel olabildiği gibi sadece dekorasyon amaçlı olarak da tercih edilen dekoratif beyaz duvar rafı, çocuk odalarında sevimli karakterlerin sergilenmesine yardımcı olurken çalışma odalarında kitap, mutfaklarda kavanoz içinde farklı gıdalar, salonlarda birbirinden zarif biblolar sergilemeye imkan sağlar. Bazı modeller sade tasarımıyla dikkat çekerken bazı modeller estetik tasarımıyla göz doldurur. Tekli beyaz duvar rafı küçük alanlar için idealdir. Tekli bazı modellerin ayaklarının ferforje olması kurulduğu alana farklı bir şıklık katar. Ahşap raflara sahip bazı 3’lü modellerin yanlarında bulunan desteklerin metal olması da ürüne ayrı bir zarafet katarken kuğu şeklinde tasarlanan model de kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Zikzak şeklinde tasarlanan model ise oda köşeleri için ideal bir tasarıma sahiptir. Beyaz ahşap duvar rafı modellerini mutfaktan banyoya evin her alanında kullanmak mümkündür. Farklı modellerde tasarlanan raflar yerden tasarruf etmek isteyenler için petek üstü tasarımlarıyla da dikkat çeker. Kişiler, halatlı, metal çerçeveli, ferforje ayaklı, ahşap ayaklı, yatay, dikey ve farklı figürler içeren tasarımlar içerisinden evlerine ve kullanım alanlarına uygun modeli bulabilirler.

Birbirinden Estetik Tasarımlarıyla Beyaz Duvar Rafı Fiyatları

Birbirinden Estetik Tasarımlarıyla Beyaz Duvar Rafı Fiyatları

Evlerde kullanılan eşya ve objelerde aranan ilk özellik fonksiyonel olması olsa da estetik kaygılar da ağır basmaktadır. Mobilyaya uygun dekoratif objeler kişiler tarafından tercih edilen ev eşyaları arasında yer alır. Günümüzde büyük mobilyaların yerini küçük ve kullanışlı ev eşyaları almaktadır. Geçmişte vitrin, gümüşlük gibi eşyalar evlerin bir köşesinde kendine yer bulurken günümüzde daha minimal eşyalar dikkat çekmektedir. Hem minimal hem de dekoratif bir dekorasyon isteyen bireyler duvarlarında tablolar ile birlikle düz beyaz duvar rafı ya da farklı raf modellerine yer verebilirler. Aile fotoğraflarından, şık biblolara, çiçek ve kitaplara kadar farklı objeleri sergileyebilecekleri duvar rafları dekorasyonda oldukça kullanışlıdır. Hem yer kaplamaması hem de duvarların da kullanılabiliyor olması ürünlerin dekoratif olmalarının yanındaki başlıca tercih sebeplerindendir. Çocuk odasında çocuk kitapları için kullanılabilirken banyoda kişisel bakım ürünlerinin kolay ulaşılabilir olması için idealdir. Ayrıca mutfakta baharatların sergilendiği alanlar olarak kullanıldığında da insanların hayatını kolaylaştırır. Çalışma odalarında masaüstü organizer olarak da kullanılabilen modeller yerden tasarruf sağlamasının yanında dekoratif görüntüsüyle de göz doldurur. Her ortama estetik ve ferahlık katan beyaz duvar rafı fiyatları hakkında bilgi almak ve dekorasyonunuza uyan raf modelini seçmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.