Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Bağlama Şekli
Topuk Boyu
Dış Materyal
Topuk Tipi
Kullanım Alanı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Ortam
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Nubuk Ayakkabı

" araması için 16534 sonuç listeleniyor

Rahatlık ve Şıklık Sağlayan Nubuk Ayakkabı Modelleri Trendyol'da!

Nubuk ayakkabı derinin farklı şekilde işlenmesiyle elde edilir. Dış yüzeyindeki kadifemsi ve pürüzsüz görümünü nedeniyle nubuk ayakkabı ismini almıştır. Ayakkabılar nubuk ile beraber daha şık bir görünüme kavuşur. Bu ayakkabılarda tasarımlar oluşturulurken dış derinin yüzeyinin korunması önemlidir. Korunmadığı taktirde süet deri ortaya çıkacağından tam bir deri görünümü sağlanamayabilir. Bu bağlamda model tasarımlarının yapımında ince işçilik oldukça önemlidir. Son dönemlerde nubuk deri ayakkabı kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürün grubu arasında yer alır. Bu deri, her tarz ile uyum sağlaması bakımından sıklıkla tercih görür. Bu modeller her komin ile rahatlıkla uyum sağladığı için tarzınıza farklı bir hava katmanıza da imkan tanıyor.

Şıklığınızı Nubuk Ayakkabı ile Tamamlayın

Şıklığınızı Nubuk Ayakkabı ile Tamamlayın

Nubuk spor ayakkabı son dönmelerde oldukça revaçta olan bir üründür. Gerek şıklığınız gerekse spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz bu modellerin kullanımı da oldukça rahattır. Hem spor stilinizde hem de klasik sitleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nubuk erkek ayakkabı modelleri geniş bir skalada kullanıcılara sunulur. Her kullanıcının zevkine ve beğenisine uyum sağlayacak model mevcuttur. Aynı zamanda bu modeller kullanışlı ve konforlu yapısı ile de dikkat çeker. Siyah nubuk ayakkabı her ne kadar en sık tercih edilen model olsa da farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Hem şık hem de rahat bir ayakkabı tercihinde iseniz nubuk kadın topuklu ayakkabı seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Son dönemlere damga vuran stilleri ile modayı yakından takip edenlerin adeta göz bebeği olmuş durumda.

Her Mevsim Kullanılabilir Nubuk Ayakkabı Çeşitleri

Her Mevsim Kullanılabilir Nubuk Ayakkabı Çeşitleri

Nubuk ayakkabı modelleri tüm gün ayaklarınızın hava almasını sağlar. Her mevsim kullanılabilir özelliği sayesinde kullanıcıların hem tarzınıza hem de konfor alanına hitap etmeyi başarıyor. Doğru ve özenli bir bakım gerçekleştirildiğinde bu deri ayakkabılar uzun süreli olarak kullanılabilir. Her mevsim için tasarlanan pek model skalasına sahiptir. Yumuşak basım sağlayan bu ürün ayaklarınızın terlemesini de engeller. Mevsimsel şartlara göre tasarlanan hu ürün her mevsim için farklı özellikler içerebilir. Kışlık nubuk ayakkabı seçimlerinizde kar ve yağmur gibi durumlarda normal derilere oranla daha az dayanıklılık gözlemlenebilir. Günlük kullanım için uygunluk gösteren süet casual ayakkabı erkek kullanıcıların tüm kombinlerinde eşlik ediyor. Nubuk ayakkabı temizleme işlemleri oldukça basittir. Özel sünger ve boyaları sayesinde ayakkabılarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Hafif nemli bez ile gün içinde baskı uygulamadan da tozunu alabilirsiniz.

Nubuk Ayakkabı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Nubuk Ayakkabı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Nubuk ayakkabı bakımı oldukça kolay ve kullanıcıların konfor sunan modeldir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra fiyat performansı ile de uygunluk sunar. Genel olarak fiyatlandırma sistemi ürünün cinsi, modeli, mevsimine göre değişkenlik gösterecektir. Her döneme damga vuran bu ürün, tüm kullanıcılara hitap etme özelliği ile oldukça ekonomiktir. Adeta yıldız bir parça olan bu ürün, derinin zımparalanarak parlatılması ile ortaya çıkartılır. Kullanılan derinin kalitesi, inceliği ve içerdiği maddesine göre de kalite standartları belirlenir. Tasarımı, malzemesi modelle göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Rahatına düşkün biri iseniz ayak sağlığınız için mutlaka nubuk ayakkabı seçiminde bulunmalısınız. Farklı model alternatifleri sayesinde sizlere hitap edecek modeli bulmanız oldukça kolay olacaktır. Tüm ürün çeşitliliğini ve markaları bir araya toplayan Trendyol üzerinden alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ürün detayları, model görselleri ve farklı seçenekleri kolayca görüntüleyebileceğiniz gibi kullanıcı yorumları sayesinde deneyim de elde edebilirsiniz. Güvenli alışveriş fırsatı sunan bu online platform sayesinde artık tüm ürün ya da ürün grupları tek tıkla sizlerle buluşuyor.