İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Özellik
Tema / Stil
Taban
Kullanım Alanı
Üretim Şekli
Saçak Tipi
Boyut/Ebat
Fiyat
Şekil
Hav Yüksekliği
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pamuklu Kilim

" araması için 5764 sonuç listeleniyor

Zarif Tasarımlarıyla Pamuklu Kilim Modelleri Trendyol'da!

Yeni eve çıkanlar ya da evininin tarzını yenilemek isteyenler için farklı zeminlerde kullanılan halı ve kilim seçenekleri akla ilk gelen alternatiflerdir. Evinizin zemininde kullanabileceğiniz kilimin boyutu, deseni, dokusu gibi faktörler tüm evin havasını değiştirebilmektedir. Evinizdeki mobilyalar, duvar rengi, zemin malzemeleri gibi faktörler kullanacağınız kilim çeşitlerini belirleyen faktörlerdir. Örneğin evinizde küçük çocuğunuz varsa kolay temizlenebilir, antibakteriyel kilim seçeneklerini tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Bulabileceğiniz yıkanabilir pamuklu kilim çeşitleri ile evinizin temizliği çok daha kolay bir hal alacaktır. Tarzınıza ve tercihlerinize göre belirleyebileceğiniz pek çok farklı model içerisinden sizin için en uygun özellikteki alternatifleri karşılaştırabilirsiniz. Evinizin tarzına göre dilediğiniz renk ve desende, örneğin beyaz pamuklu kilim satın alırken geniş ürün skalası sayesinde leke tutmaz, makinede yıkanabilir kilimler tercih ederek iki kere düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Pamuklu Kilim Modelleri

Pamuklu Kilim Modelleri

Her tarzda ev ve kullanıcı zevkine uygun kilim modellerine ulaşabilirsiniz. İç ve dış mekan kullanımına uygun, kaydırmaz özellikte, pamuklu, peluş, yün, dijital baskılı gibi seçenekleriyle tercih edebileceğiniz sayısız kilim seçenekleri bulunmaktadır. Bu ürünler içerisinden en çok tercih edilenlerden biri pamuklu kilim modelidir. Bu kilim modellerinin yüzlerce renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Klasik bir görünüme sahip pamuklu kilimleri tercih edebileceğiniz gibi modern bir görünüme sahip bukle pamuklu kilim gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda, kullanacağınız yere en uygun modelleri seçebileceğiniz binlerce alternatif bulunmaktadır. Toz ve tüy tutmaz özellikteki modeller sayesinde hem siz hem de çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Kare ve dikdörtgen modellerin yanı sıra yuvarlak, şekilli modeller de tercih ederek kullanacağınız yere farklı boyutlar kazandırabilirsiniz.

Pamuklu Dokuma Kilim Desen Seçenekleri

Pamuklu Dokuma Kilim Desen Seçenekleri

Evinizin havasını tamamen değiştirmek istiyorsanız yapacağınız küçük dokunuşlar sayesinde bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Hem tarzınıza uygun hem de kullanışlı seçenekler arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Evinizde modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız modern çizgilere sahip, pastel tonlarda pamuklu dokuma kilim tercih edebilirsiniz. Klasik bir görünüm yaratmak istiyorsanız da tek renk ya da klasik çizgilere sahip kilim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çift taraflı pamuklu kilim çeşitleri sayesinde farklı tonları ve desenleri tek seferde kullanabilirsiniz ve bir taşla iki kuş vurma imkanı kazanmış olursunuz. Mutfak, banyo, salon, yatak odası gibi iç mekanların yanı sıra balkon, teras ve veranda gibi dış mekanlarda da tercih edebileceğiniz yapıda kilim seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

En Güzel Pamuklu Kilim Modelleri

En Güzel Pamuklu Kilim Modelleri

Özel kilimler arasından tarzınıza en uygun alternatifi tercih edebileceğiniz binlerce marka ve model seçeneği bulmanız mümkün. En çok sevilen ürünleri pek çok seçenek içerisinden ayırt edebilir ve evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz size en uygun alternatifi satın alabilirsiniz. Pamuklu kilim fiyatları marka, model ve boyut faktörlerine göre değişkenlik gösterir. Tarzınızı evinizin her köşesine taşıyabileceğini kilim seçeneklerine güvenli ve keyifli alışveriş imkanı sunan Trendyol'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.