Parabox 10.000tl Para Biriktirme Kutusu 10binkumbara

Satıcı : Parabox.tr
95 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Parabox 10.000tl Para Biriktirme Kutusu

Geri Bildirim Ver
  • ParaBox Türkiye'de ilk üreticisi olarak size sunmaktayız! ParaBox kuralları çok basittir: Kutunun üzerindeki tablonun sayesinde atmış olduğunuz para miktarını çizerek karalayarak kullanabilirsiniz! Kutunun özelliği ne kadar toplayacağınız ve ne için toplayacağınız bellidir. Kutunun yanında hedefinizi belirlemek için hazır etiket gönderilecektir. Bu yapışkanlı etikete hedefinizi yazıp kutuyu kapatabilirsiniz. Asıl amacı budur. Verdiğiniz sipariş içerisinde 1 tane kumbara, 1 tane hedefinizi yazacağınız ve kumbarayı kapatacağınız yapışkan bir etiket, motivasyon kelimesi, sayıları karalamanız için kalem olacaktır. Hayallerinizin gerçekleşmesi dileği ile.
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Parabox 10.000 TL Para Biriktirme Kutusu

Düzenli olarak az miktarlarda parayı kumbaraya atmak yüklü bir birikim yapmaya yardımcı olarak bütçenize destek sağlar. İsraf etmemeyi, paraya sahip çıkmayı öğrenerek ekonomik şartlara uyum sağlamak kolaylaşır. Parabox biriktirme kutusu sayesinde standart kumbaralardan farklı olarak belirli bir hedef doğrultusunda içerisinde ne kadar olduğu bilinerek birikim yapılır. Belirli bir hedef olduğunda birikim yapmak daha kolay bir hal alır. Birikim yapmak amaçlı ve eğlenceli bir hale dönüştüğü zaman zevkli olur. Tasarruf etmeyi öğrenmek ve birikim yapmanın monotonluğunun önüne geçilmesi ve kumbarayı eğlenceli bir hale getirebilmek için üretilen Parabox 10.000tl para biriktirme kutusu içerisine atılan para miktarını bilmenize de yardımcı olur. Kartondan yapılan kutuda ne için ne kadar birikim yapılacağı önceden bilinir. Hedefe ulaşmak için daha kolay birikim yapabilirsiniz.

  • Hedef belirleyerek para biriktirme
  • Kolay tasarruf yapma
  • Kullanım kolaylığı

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Önemli Özellikleri

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Önemli Özellikleri

Para biriktirmeyi eğlenceli hale getirmek amacıyla üretilen kumbara ilgi çekicidir ve basittir. Basit olan kullanımı ile yüklü miktarlarda birikimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı olan yapısı sayesinde uzun süre kullanılır. Tasarruflu olmayı eğlenceli hale getirdiği için uzun süre birikim yapmak istenir. Bu sayede birikim yapmak alışkanlık haline gelir. Para biriktirme kutusu belirli bir amaç ile kullanılmak için üretilir. Ürün paketi içerisinde üzerinde birikim tablosu olan kumbara, hedefi belirlemek için hazır bir etiket, motivasyon kelimesi ve tablo üzerinde yazan sayıları karalamak için bir kalem bulunur. Hedefinizi belirleyip yazacağınız etiketin arka tarafı yapışkanlıdır. Böylece kumbaranın üzerini rahatça kapatabilirsiniz. Kumbaranın üzerinde rakamların bulunduğu tablo vardır. Atılan miktar kadar sayı işaretlenir. Kutunun üzerinde bulunan tablo sayesinde atmış olduğunuz miktarı bilmeniz amaçlanır. Bu durum hedefe yaklaştıkça motivasyonunuzun artmasını sağlar.

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Kullanımı

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Kullanımı

Üzerinde fiyat tablosu olan kumbaranın oldukça pratik bir kullanımı bulunur. Birikim kutusunu kullanmaya başlamak için belirli bir hayalinizin olması yeterli olur. Hayalinizi arkası yapışkanlı etikete yazıp kumbaraya yapıştırarak birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Birikim kutusunun üzerinde farklı para miktarları bulunur. Kumbaranın içerisine para attıkça kutunun üzerinde atılan miktar kadar fiyat karalanır. Tasarruf yapmak amacıyla üretilen kutunun üzerinde yazan rakamlar sayesinde kutunun içerisinde ne kadar biriktiğini görebilirsiniz. Tüm kutucuklar karalandığında kutu içerisinde 10.000 tl gibi yüksek miktarda bir paraya sahip olmanız mümkün olur. Bu kumbara sayesinde birikim yapmak eğlenceli bir hale gelirken size de tasarruflu olma ve birikim yapma alışkanlığı kazandırır. 10.000 tl para biriktirme kutusu sayesinde eğlenceli bir şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Fiyatı ve Yorumları

Parabox 10.000 TL Biriktirme Kutusu Fiyatı ve Yorumları

Birikim yapabilmek çoğu insan tarafından arzu edilen bir durumdur. Tasarruflu olmayı gerektirir. Fakat tasarruflu olmak zamanla zor ve sıkıcı bir hale gelir. Birikim yapmayı sıkıcı ve monoton olmaktan çıkarmak için üretilen üzeri fiyat tablolu kumbara ilgi çekicidir. Kumbara 10.000 tl gibi yüksek fiyatta olan parayı biriktirmek amacıyla üretilir. Büyük birikimler yaparak büyük hayallerinize ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kumbara istenilen miktara gelmeden açmayıp sabırla birikime devam ederek istikrarlı olmayı öğrenebilirsiniz. Parabox 10.000tl para biriktirme kutusu fiyatları incelendiğinde ürün kalitesi ile tasarruf etmeyi amaçlayan kişilerin beğenisini toplar. Parabox 10.000tl para biriktirme kutusu yorumları ve özellikleri için Trendyol’a göz atıp fikir edinebilirsiniz. Ürünü satın alıp hayalinizi gerçekleştirmek için para biriktirmeye bir an önce başlayabilirsiniz.