İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Porselen Banyo Seti

" araması için 415 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Porselen Banyo Seti Modelleri Trendyol'da!

Banyolara farklı bir görünüm kazandıran setler, farklı araç gereçleri düzenli bir şekilde muhafaza edebilme noktasında yardımcı olur. Farklı yapılara sahip olan bu ürünler uzun ömürlü ve oldukça kullanışlı olduklarından dolayı sıklıkla tercih edilir. Farklı dekorasyon fikirlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Müşterilerin özel seçimleri arasında yer alan porselen yapılı ürünler de ağır bir duruş sergiler. Şık ortamlar elde edebilmek için çeşitli renkleri bulunan bu tarz setleri yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Porselen banyo seti çeşitleri birbirinden farklı parça sayılarına sahiptir. Genel olarak sıvı sabun, katı sabun ve diş fırçalarını koymak için üretilen ürünler bir set halinde tercihe sunulur. Kullanımı gerekli olan bu parçalar banyoların düzenli bir hal almasında etkilidir. Banyo setleri porselen olduklarından dolayı parlak bir görünüm ortaya koyar. Şık ve ilgi çekici alanlar elde edebilmek için dayanıklı ve modern görünümlü porselen setlerden yana seçim yapabilirsiniz. Banyo takımı porselen dışında farklı yapılarda üretilerek de sunulur. Bu noktada şıklığı ile adından sıkça söz ettiren setlere şans vererek banyolara ışıltı kazandırabilirsiniz. Porselen banyo takımı markadan markaya fark edecek şekilde kendini gösterir. Oldukça kullanışlı ve işe yarar bulunan modeller arasında açık ve koyu renk tonlarına sahip olan çok sayıda parça vardır. Bunları paspaslar ya da havlular ile uyumlu olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan sipariş oluşturabilirsiniz.

Porselen Banyo Seti ile Şık Ortamlar

Porselen Banyo Seti ile Şık Ortamlar

Banyoları dizayn ederken gereksinim duyulan setler, farklı modelleri ve işlevsellikleri ile beğeni toplar. Porselen olmaları belirli bir ağırlığı beraberinde getirir. Açık ve koyu renk tonlarına sahip olan pek çok model vardır. Mermer desenleri ile öne çıkan ürünler sıklıkla tercih edilir. Yaşam alanlarını kullanışlı ve düzenli hale getirebilmek için bu tarz ürünlerden destek alınır. Set halinde kullanıma sunulan modeller uyum içinde ortamlar elde edilmesine yardımcı olur. Porselen tuvalet seti uzun ömürlü ve fonksiyonel parçaların bir araya gelmesi ile oluşur. Kullanımları kadar temizlenme biçimleri de oldukça kolaydır. Pek çok açıdan pratikliği beraberinde getiren takımları siz de kullanabilirsiniz. Porselen klozet takımı şeklinde özel olarak üretilen modeller de vardır. Sadece renk bakımından değil, aynı zamanda büyüklük bakımından da çeşitlilik gösteren ürünler, tarzınızı yansıtacak alanların oluşmasına yardımcı olur. Porselen sabunluk seti zaman içerisinde farklı biçimlerde kendini gösteren parçaları kapsar. Sadece sabunluk ya da fırçalık değil, bunun dışında gereksinim duyulan kovalar da bazı setlerin içerisinde yerini alarak müşterilerin işini kolaylaştırır. İhtiyaç duyulan çeşitli parçalara tek bir set ile birlikte sahip olabilirsiniz. Siyah, beyaz porselen banyo seti çeşitleri sık yapılan seçimler arasında yer alır. Farklı biçimlerde dekore edilen banyoların içerisinde konumlandırılarak hoş görüntülerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Özellikle beyaz modeller, ferah ve temiz bir sonuç elde edebilmek için yapılan seçimlerden biridir. Bununla birlikte siyah renkli ürünler de bu tarzdaki paspas çeşitleri ile kolaylıkla uyum kurabilir. Birbirinden şık ürünler sayesinde hayal ettiğiniz tuvalet ve banyo tasarımlarını somut hale getirebilirsiniz. Şık porselen banyo seti çeşitleri kir tutmama özelliği ile birlikte düzenli aralıklar ile kolay şekilde temizlenerek kullanılır. Bu gibi yönlerden müşterilere avantaj sağlar. Seçiminizi kaliteli setlerden yana yaparak uzun yıllar boyunca aynı ürünleri kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve gri renk tonları modern dekorasyon fikirlerinin içerisinde yerini alır. Renkli ortamlar elde edebilmek için dolap içerisinde ya da lavabo kenarında yer alan fırçalık ve sabunluk gibi parçaları renkli olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Pratik Kullanımı ile Porselen Banyo Seti

Pratik Kullanımı ile Porselen Banyo Seti

Her alanda değişikliğe olanak sağlayan gelişmiş teknoloji şık seçenekler sunar. Yaşam alanlarında dikkatleri üzerine çeken şık ve hoş tasarımlı aksesuarlar büyük bir ilgi görür. Özellikle banyo ürünleri pratik kullanımı ve tasarımları ile ön planda yer alır. Dekorasyona uyum sağlayan modellere sahip porselen banyo seti fiyatları geniş bir aralıktadır. Ürün içeriği fiyat üzerinde etkilidir. Ürün sayısı ve kalitesi fiyat belirlenmesinde ön planda tutulur. Oldukça kullanışlı ve şık görünümlü bu setler banyoların havasını değiştirir. Genellikle porselen banyo seti 5'li, 4'lü ve 3'lü seçenekler içerir. Birbirinden şık sade ya da desenli modeller tam performans gösterir. Porselen 5 parça banyo seti içerisinde ek olarak klozet fırçası ve çöp kovası yer alır. Diğer setler ise sabunluk ve diş fırçası aparatları mevcuttur. Tam set almak isteyen müşteriler için 5'li modeller ideal bir seçenektir. İnsanların kişisel bakımına ve temizliğine olanak sağlayan banyo porselen set yardımıyla şıklık kazanır. Oldukça kullanışlı olan banyo setleri beklentileri yüksek oranda karşılar. Birbirinden farklı tasarımlarıyla zengin ürün seçenekleri sunar. Banyoda belli bir düzene sahip olmak isteyenler için son derece avantajlıdır. Görsellik ve kullanım açısından son derece uygun aksesuar çeşitleridir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde arzu ettiğiniz renk ve modeli bulmanız mümkündür. Özellikle porselen çöp kovalı banyo seti bütünlük sağlamak açısından oldukça dikkat çekicidir. Farklı tasarıma sahip formları ve renkleriyle hoş bir görünüm sergiler. Son dönemlerde çeyizlik eşyalar arasında da popülerlik kazanır. Genel olarak porselen banyo sabunluk seti müşterilerin kullanım alanına ve tercihine göre değişiklik gösterir. İhtiyacınıza hitap eden model ve renklere sahip banyo ürünlerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Porselen Banyo Seti Fiyatları

Avantajlı Porselen Banyo Seti Fiyatları

Görsellik ve işlevsellik açısından beklentileri yüksek oranda karşılayan banyo ürünleri hoş görünüşleriyle dikkat çeker. Farklı tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulan setler renk, desen ve model bakımından zengin içeriğe sahiptir. Takım halindeki tasarımı ile ihtiyaç duyulan tüm parçaları bir arada bulundurur. Böylelikle kullanım alanında pratiklik ve rahatlık sağlayan yapısı ile beğeni toplar. Birbirinden şık modellere ev sahipliği yapan porselen banyo takımları ve fiyatları ürün içeriğine göre değişiklik gösterir. Çok fazla parçaya sahip takım ya da setler dağa farklı fiyat seçenekleri sunar. Kalite ile orantılı olarak değişiklik gösteren fiyat etiketlerini rastlamak mümkündür. İçeriğindeki ürünlerin tamamı aynı görüntüde üretilen şık tasarımlardır. Banyoları havasını değiştiren mermer desenli porselen banyo seti yoğun ilgi gören çeşitlerdir. Özellikle dekorasyonunda mermer deseninin hakim olduğu banyolarda uyum açısından sıklıkla tercih edilir. Farklı renklerin hakim olduğu mermer desenli ürünler şık tasarımlar içerir. Genellikle kapak ve sap kısımları gold ya da gümüş renklerle detaylandırılmış modeller ön planda yer alır. Aynı zamanda daha sade, baskılı ve kendinden desenli modelleri de bulmak mümkündür. Banyo dekorasyonunda sıklıkla kullanılan renklere uygun porselen set ya da takımları kolaylıkla bulmak mümkün olur. Bunun yanı sıra kaliteli porselen banyo seti tercih eden müşteriler için alternatifler mevcuttur. Herkesin tarzına ve bütçesine uyum sağlayan tekli ya da çoklu pek çok ürün çeşidi bulunur. Kolaylıkla deforme olmayan ve solma yapmayan porselen ürünler son derece kullanışlıdır. Herhangi bir darbeye maruz kalmadığı ve yüksekten atılmadığı takdirde kırılmadan uzun süre kullanılır. Oldukça popülerlik kazanan bu ürünler görsellik ve kullanım açısından banyoların vazgeçilmez aksesuarları haline gelir. Porselen malzemeden üretilmiş olması sebebiyle neme karşı dayanıklılık gösteren seçeneklere Trendyol'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.