İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Proteinli Besinler

" araması için 1825 sonuç listeleniyor

Kasları Geliştiren Proteinli Besinler Trendyol’da!

Proteinli besinler kas, kemik gelişiminde her yaştan insanın ihtiyaç duyacağı takviyeleri içerir. Spor yapanlar, kas gelişimlerini artırmak, kilo kontrolü yapmak isteyen müşteriler yüzlerce marka tarafından sunulan besin değeri yüksek gıdalara yönelebilir. Zaman ve imkanlar sınırlı olduğunda, başta sporcuların yeterli protein alması amacıyla markalar takviyelerin tüketim şeklini kolaylaştırır. Tablet, kapsül ve sıvı karışım biçiminde üretilen gıdaları dilediğiniz zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu gıdalar vücut geliştiren müşterilerin kaslarını korumasına, geliştirmesine ve zayıflamasını önlemesine destek olur. Kişinin fiziksel özellikleri, yaşı, beslenme tarzı veya bütçesi markaların sunduğu ürünlerin türevini şekillendirebilir. Her insanın gün içerisinde belirli bir miktar protein olması gerekir. Tüketilen miktarın vücut yapısı, sağlık durumu ya da yaşı ile orantılı olması halinde kişinin dinç, enerjik bir yaşama sahip olması mümkün olabilir. Bunun için proteinli besinler satın al mayı hedeflediğinizde kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurabilir, profesyonel bir görüşten destek alabilirsiniz. Beslenme şeklinizi bilinçli bir biçimde düzenlediğinizde kas kütlenizi artırabilir, spor sonrası yıpranan dokularınızı onarabilirsiniz. Bununla birlikte proteinli olan besinler tüketerek doyma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Kilo problemi yaşayan kişilerin beslenme düzenini değiştirmesi, ideal kilosuna ulaşmasına katkıda bulunur. Kısa sürede doyduğunuzda ve bu sırada besin değeri açısından güçlü gıdalar tükettiğinizde kas kütleniz artarken, yağlarınızın azaldığını fark edebilirsiniz. Damak zevkinize, beklentilerinize ya da bütçenize uygun gıdaları Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Enerji ve Doygunluk Veren Proteinli Besinler

Markalar değişik beklentilere, fiziksel özelliklerdeki kişilere hitap ettiği için ürünlerini kategorilere ayırır. Yüksek proteinli besinler sporcuların kas kütlelerini ve güçlerini geliştirmek üzere yüzlerce markanın bünyesinde üretilir. Her gün ağır antrenmanlar yapan kişilerin sakatlanmalarını, kaslarının erimesini önlemek adına tüketecekleri belirli miktarlardaki protein bedenlerini koruma altına alır. Olası sakatlık veya yaralanma risklerini asgari düzeye indirmeyi hedeflediğinizde gıda takviyelerinizin niteliğini, gıdaların değerlerini dikkate alabilirsiniz. Damak zevkinize uygun, aromalı, sürdürülebilir bir biçimde tüketebileceğiniz gıdalar ile fiziksel özelliklerinizi geliştirebilirsiniz. Sporcuların yanı sıra yaşlılar da proteinli besinler çeşitleri ile beslenebilir. Yaşın ilerlemesi ile beraber kaslarda yıpranma, erime meydana gelebilir. Hareket kabiliyetleri azalan yaşlıların yaşamlarını kaliteli bir biçimde sürdürebilmeleri için protein bazlı takviyeler alması gerekebilir. Bu sayede dinç ve sağlıklı bir bedene kavuşabilir. Beslenme şekliniz hastalıklara yakalanma düzeyinizi de etkiler. Bedeninizin hastalıklar ile savaşmasını destekleyen yiyecekler tükettiğinizde bağışıklık sisteminiz güçlenir. Bu imkan doğrultusunda hastalıklara yakalanma riskiniz ve süreciniz azalır. Kilo verme sürecindeki en büyük problemlerden birisi de insanların tokluk süreçlerinde kalmalarıdır. Devamlı atıştırma hissiyatı ile başa çıkmak diyet süreçlerinin kısalmasına veya sürdürülememesine yol açar. Bu tarz durumları önlemek amacıyla beslenme şeklinizi gözden geçirebilirsiniz. Zengin proteinli besinler ile güne başladığınızda atıştırma hissiyatınız azabilir. Ani kan şekeri düşüşlerinizi veya artışlarını önleyebilirsiniz. Kişisel sağlık değerleriniz doğrultusunda tüketeceğiniz gıdaların taşıması kolay formları ve lezzetli aromaları devamlı kullanımınızı destekler. Seyahatlerde, ofiste veya spor sonrasında hızlıca tüketebilmeniz üzere markalar tok tutan, besleyici takviyeler üretilir. Gıdaları çantanızda, cebizinde veya arabanızda bulundurabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda gıdaları su yardımıyla yutabilir, çiğneyebilir veya smoothie haline getirerek içebilirsiniz. Proteinli besinler kullananlar gıdaların tok tutma sürecinden memnun olduğu kadar lezzetleri sayesinde de istikrarlı bir biçimde diyetlerine devam eder. Proteinli yemekler kişisel beslenme şeklinize göre içerikleri değişir. Vegan veya vejetaryen beslenen kişiler et ürünlerden sipariş verebilir. Enerjinizden ödün vermeden, ideal fiziksel görüntünüze kavuşmanızı mümkün kılan gıdaların opsiyonlarını ele alabilirsiniz. İlginizi çeken gıdalara ise Trendyol üzerinden cazip fiyatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Proteinli Besinler ve Fiyatları

Proteinli besinler fiyat aralığı ürünlerin içeriğinden, formundan, markasından, lezzetinden ve gramajından etkilenir. Ürünlerin hazırlığında tercih edilen protein kaynağı süt, peynir altı suyu veya et gibi hayvansal yiyecekler olabilir. Bununla birlikte veganlara veya vejetaryenlere, düşük kalorili beslenmek isteyenlere özel tasarlanan bezelye, soya benzeri bitkisel bazlı ürünler olabilir. Gıdaların içerikleri değiştiğinde hitap ettiği kitlede değişir. Hayvansal gıdaları içeren ürünler kütle kazanmak isteyen müşterilerin favorisi haline gelebilir. Zayıflamak, yağ hücrelerini azaltmak ve bu süreçte sindirim sistemlerini düzene sokmak isteyen müşteriler bitkisel bazlı, düşük kalorili, yağsız proteinli besinler tüketebilir. Gıdaların formları da kategorilere ayrılır. Toz, kapsül, tablet halinde satılan gıdaların tüketimi hızlıdır. Bar, tüketime hazır gıda şeklinde sunulan yiyecekler ise ara öğünlerini lezzetlendirmek isteyen müşterilerin ilgisini çeker. Gıdaların kalori değerleri, protein oranları değişebilir. Bu yönüyle yiyecekleri almadan önce yaşam tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Zamanı kısıtlı kişiler, spor salonunda fazla zaman geçiren sporcular zaman kaybetmeden protein tüketmek isteyebilir. Aynı zamanda spora gitmeden veya dışarı çıkmadan önce shakelerinizi evde hazırlamayı hedefleyebilirsiniz. Bu anlarda tüketeceğiniz gıdaların pratik ve zahmetsiz olması diyet ya da gelişim sürecinizi kolaylaştırabilir. Proteinli besinler indirim olanakları ile damak zevkinize ve yaşam tarzınıza hitap eden gıdaları sipariş verebilirsiniz. İmkanlar doğrultusunda gıdaları inceleyebilirsiniz. Ürünlerin formları kadar aromaları da değişir. Sade, limon, çikolata gibi aromalarıyla tatlı ihtiyacınızı da gideren karışımlar alabilirsiniz. Proteinli besinler kampanya imkanları ile ürünleri toplu alabilir, alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Bu gıdalar kişisel kullanımların yanı sıra profesyonel mekanlarda da yer alır. İşletmenizde beslenme şekline önem veren kişilerin beklentilerine de hitap etmek adına gıdaları alabilirsiniz. Ürünlerin formunu, aromasını ve gramajını inceleyerek Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Vücut için Önemli Proteinli Besinler ve Görüşleri

Protein takviye modelleri toz, bar, kapsül veya shake halinde satışa sunulur. Ürünlerin içeriğindeki protein miktarı değişmekle beraber ortalama %80 civarında bu kaynağa yer verilir. Hayvansal gıdalardan veya bitkisel ürünlerden elde edilen gıdalar geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Ürünlerin sade ve aromalı içeriklerini referans alarak ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Spor proteinli besinler yüksek besleyici içeriklerinin yanı sıra yağ yakımını hızlandıran, bağışık sistemini güçlendiren vitamin, mineraller de bulundurur. Amino asit ve kreatin gibi eklentiler sayesinde dokuların onarılması, gücün gelişmesi, egzersiz performansınızın artması mümkün kılınır. Aynı zamanda ağır antrenmanlar yapmak bedeninizi yorabileceği için bağışık sisteminizi güçlendiren, enerji üretimini destekleyen kollajenlere de erişebilirsiniz. Bedeniniz için gerek duyabileceğiniz birçok gıdayı tek bir üründe bulmanız mümkün hale gelir. Proteinli besinler yorum içeren bilgilendirmeler ürünlerin faydaları ve aromaları hakkında görüş kazanmanızı destekler. D, B vitaminlerinin, magnezyum, potasyum ve demir gibi minerallerin vücuda alınmasını sağlayan gıdaları araştırmalarınız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Vitaminler kemik sağlığı, bağışıklık sistemi, enerji üretimi açısından önemlidir. Mineraller ise kas fonksiyonları, sinir ve sindirim sistemi, oksijen taşınması bakımından tüketilmesi gerekir. Ürünlerin sağladığı fayda sporcular, hamileler, yaşlılar ve kilo kontrolünü hedefleyen kişiler üzerinde büyük bir önem taşır. Proteinli besinler online siparişlerinizde takviyelerin içeriklerini, sayısız faydalarını veya fiyatlarını inceleme imkanı bulabilirsiniz. Ürünlerin gramajlarına ya da aromalarına talepleriniz doğrultusunda karar vermeniz mümkündür. Spor yapan, vücut geliştirme yarışmasına katılan kişilerin tükettiği protein oranı ile kilo vermek isteyen kişilerin gerek duyduğu takviye miktarı aynı olmaz. Bu nedenle ürünlerin gramajı kategorilere ayrılır. Bütçenize ve yaşam tarzınıza hitap eden ürünleri erişebilirsiniz. Proteinli besinler tavsiye ve önerileri kişisel değerler doğrultusunda değişebilir. Besleyici ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.