"

Sinan Akyüz Kitapları

" araması için 163 sonuç listeleniyor
Alfa Yayıncılık Elveda Aşk

Alfa YayınlarıElveda Aşk

(1)
143,60 TL
Sepete Git

Sinan Akyüz Kitapları ile En Güzel Öyküler

Sinan Akyüz, 1972 senesinde Iğdır’da dünyaya gelir. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olur. Gazetecilik mesleğine 23 yaşında adı atar ancak daha sonra Almanya’ya gider. Sabah gazetesinin dergi grubunda çalışır. Çektiği fotoğraflar pek çok dergi ve gazete bünyesinde yayımlanır. Fotoğraf çekmeye ve yazmaya ilgisi olan yazar, gazetelerde köşe yazarlığı yaparak ününü artırır. Sinan Akyüz Solgun Karanfil isimli kitabı dışında farklı türlerden de pek çok eser ortaya koyar. Çocuk kitapları ile çocuklara yönelik de eserler verir. Sinan Akyüz kitapları edebiyat ve kültür alanında anlatı, deneme, hikaye, inceleme gibi pek çok türden oluşur. Deneme türündeki eserleri ve diğer romanlarıyla yazarlık kariyerinde önemli adımlar atar. Trendyol üzerinde Sinan Akyüz romanlarını, öykülerini ve farklı türde eserlerini inceleyebilirsiniz.

Aşk Konulu Sinan Akyüz Romanları

Aşk Konulu Sinan Akyüz Romanları

Sinan Akyüz Meyra Bir Bosna Hikayesi eserinde Bosnalı Müslümanların soykırımını anlatır. 2019 yılında yayımlanan kitap yaşanmış bir olayı ele alır. Sinan Akyüz İncir Kuşları isimli romanında Suada isimli genç bir kızın gerçek yaşamını anlatır. Savaş ve aşk temalarını bir arada bulunduran roman, soykırım hikayesidir. Sinan Akyüz Piruze - Şam’da Bir Türk Gelin isimli anlatı türündeki kitabında Şamlı eşinin elinden kaçan genç bir kızın dramını anlatır. Sinan Akyüz Kavuşma - Piruze ve Oğulları isimli anlatı türündeki kitabında Şam’da Türk gelininin öyküsünü devam ettirir. Piruze burada oğullarına kavuşma hikayesini anlatır. Sinan Akyüz Piruze ve Oğulları, İki Kişilik Yalnızlık, Aşk Başka Evde, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Leyla gibi roman ve anlatı türündeki eserlerinde aşkı, yalnızlığı ve sevgiyi konu alır. Aşktan ve aşk acısından bahsettiği eserlerinde sade bir dil kullanır. Yazarın Yatağımdaki Yabancı isimli bir deneme kitabı bulunur. Sinan Akyüz kitapları listesini ve tüm setleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yağmurun Gelini Romanıyla Öne Çıkan Sinan Akyüz

Yağmurun Gelini Romanıyla Öne Çıkan Sinan Akyüz

Roman türündeki Sinan Akyüz eserleri Şahika Feraye, Bir Evlilik Komedisi, İncir Kuşları, İki Kişilik Yalnızlık gibi pek çok eserden oluşur. Sinan Akyüz Yağmurun Gelini isimli romanında en güzel günün kara bir güne dönüşmesini ve Şiyar isimli kahramanın Diyar’a eş olma hikayesini işler. Eserde umuttan ve vazgeçmemenin öneminden bahseder. Solgun Karanfil’de birbirine söz veren aşıkların Naziler’e karşı verdiği mücadeleyi konu alır. Aşkı ve savaşı konu edindiği eserlerinde yazar kullandığı dille okuru etkilemeyi başarır. Bir Evlilik Komedisi isimli romanında yazar evlenmemiş 3 kız kardeşi evlendirmeye çalışan Afet Hanım’ın hikayesini işler. Aşk Başka Evde romanında yuva yıkan bir metresin hikayesinde bir aşkın nasıl dağıldığını anlatır. İki Kişilik Yalnızlık romanında ise yaşanılmamış bir aşkı anlatır. Birbirine yabancılaşmış iki kişinin yalnızlığını konu edindiği romanlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sinan Akyüz Kitapları Yorumları Trendyol’da

Sinan Akyüz Kitapları Yorumları Trendyol’da

Sinan Akyüz kitaplarında genellikle yaşanmış olayları, savaş ve aşk arasındaki acı mücadeleyi konu alır. Kitaplarında hüzünlü aşk hikayelerine yer verir. Anlatı, roman, hikaye ve inceleme gibi pek çok türde verdiği eserle okurların beğenisini kazanmayı başarır. Yazar şehirli insanların yaşadıklarını, soykırım sırasında yaşananları hikayelerinde konu edinir. Sinan Akyüz'ün kitapları yaşanmamış aşk öyküleri, yalnızlıklar, savaş sırasında kavuşamayan aşıklar gibi konulardan oluşur. Yazarın pek çok duyguyu bir arada bulunduran kitapları hakkında Trendyol üzerinden detaylı bilgi alabilir, ilginizi çeken konulardaki kitapları satın alabilirsiniz. Ayrıca; Sinan Akyüz kitapları yorumları da fikir verme sürecinde size yardımcı olur. Sinan Akyüz kitapları set halinde veya tek tek satışa sunulur. Tüm seçenekler uygun fiyatlı ve bütçe dostudur. Sinan Akyüz kitap seti fiyatlarını filtreleme seçeneği sayesinde detaylı olarak değerlendirebilirsiniz. Hemen siz de Trendyol üzerinden kitapları inceleyebilir ve ilginizi çeken kitapları satın alabilirsiniz.