İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Sinan Canan Kitapları

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Sinan Canan Kitapları ile Keyifli Dakikalar

Kitaplar bilgi edinmek için başvurulan güvenilir kaynaklar arasındadır. Neredeyse her konuda kitaplardan bilgi edinebilirsiniz. İnsanlar çoğu zaman özellikle bilimsel konularda bilgi edinmek için kitaplardan faydalanır. Bilim ve hayata dair kitaplar söz konusu olduğunda Sinan Canan sık tercih edilen bir yazardır. Eserlerinin bu kadar çok tercih edilmesinde ise özgün, akıcı ve basit anlatımı önemli bir etkendir. Eğer siz de çeşitli bilimsel konularda kitaplar okumak istiyorsanız yazarın eserlerini mutlaka incelemelisiniz. Yazarın eserleri, kimi zaman çok karmaşık konuları içerse bile anlatım yönünden sizi zorlamaz. Normal şartlarda okumanın zorlayıcı olabileceği konularda bile oldukça sade ve keyifli bir anlatım söz konusudur. Bu sayede konu hakkında bilgisi olan veya olmayan her insan rahatlıkla bu yayınları okuyabilir. Yazarın bazı eserleri daha çok dikkat gerektiren içeriği ile öne çıkar. Bu eserleri daha iyi odaklanabileceğiniz zamanlarda okumanız daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Ancak bazı eserler çok kısa vakitlerde bile okunabilecek bir formata sahiptir. Çoğunlukla kısa bölmelere ayrılmış bir formata sahip olan bu kitapları pek çok ortamda rahatça okuyabilirsiniz. Sinan Canan kitapları içerisinde ilginizi çekebilecek birden çok seçenek bulabilirsiniz. İçerik olarak size hitap eden eserleri size özel ayrıcalıklarla edinebilirsiniz.

Sinan Canan Kitap Önerileri

Sinan Canan Kitap Önerileri

Sinan Canan’ın kitapları bilimsel bilgileri herkesin anlayacağı bir dilde aktarır. Bu nedenle oldukça akıcı bir şekilde okumak mümkündür. Ayrıca eserlerin içerikleri sadece bilimsel konulara odaklanmaz. Örneğin İFA yani “İnsanın Fabrika Ayarları” serisi, birbiriyle bağlantılı farklı konuların işlendiği bir settir. Birincisi Beden, ikincisi İlişkiler ve Stres ve üçüncüsü ise Sınırları Aşmak adlı üç eser vardır. Dijital Çağda İnsan Kalmak ise soru cevap formatında işleyen bir eserdir. Mustafa Acungil isimli bir başka yazar ile sohbet formatında geçen bu kitabı okuması oldukça keyiflidir. Kitap içeriği birbiriyle bağlantılı ancak tam anlamıyla bir bütün olmayan bir formata sahip olduğu için, dilediğiniz noktada durup daha sonra okumaya devam edebilirsiniz. Yazarın kitapları genç-yaşlı herkesin okuyabileceği ve ilgisini çekecek tarzıdır. Çocuklara yönelik bir yayın olan Kendimi Keşfediyorum ise ebeveynlerin ilgisini çeken bir eserdir. Çocuklar için nörobilim temelli duygu farkındalık ve dikkat egzersizleri içeren bu kitap onların kendini keşfetme yolunda yardımcıları olabilir. Kitabın güzel olan bir diğer tarafı ise sadece çocuklara değil, yetişkinlere de hitap ediyor olmasıdır. Yazılış amacı yönünden ilk olarak çocuklar düşünülse de içerisinde geçen aktiviteler yetişkinlerin de rahatlıkla uygulayabileceği ve faydalanabileceği şekildedir. Dolayısıyla çocuğunuz ile birlikte siz de bu kitabı okuyabilir, inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz. Gelecekten Beyin Öyküleri adlı eser de oldukça dikkat çekici bir içeriğe sahiptir. Yapılan bir yarışma sonucunda seçilen 21 bilim kurgu öyküsü eserde yer alır. Hayal kurmayı, kurulan hayallerin anlamlı bir şekilde yazıya dökülmüş formatlarına şahitlik etmeyi sevenler için oldukça ilgi çekicidir. Öykü şeklinde bir formatı olduğu için akıcı ve kolay bir şekilde okumak mümkündür. Çok küçük olmayan çocukların okuması için de uygundur. Sinan Canan kitap önerileri size ve ilgi alanınıza hitap eden seçenekleri daha kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. Yayınların isimlerine bakıldığında da içerik ile ilgili çeşitli ipuçları verdiğinden dolayı pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Gençlerin bilime olan ilgilerini artırmak açısından da Sinan Canan kitapları çok doğru bir seçimdir. Trendyol'da tüm kitapları ayrı ayrı veya bazılarını set olarak satın alabilirsiniz.

Sinan Canan Kitap Serileri

Sinan Canan Kitap Serileri

Sinan Canan kitap seti seçenekleri oldukça çeşitlidir. Farklı ve ilgi çekici konulara değinen birkaç set mevcuttur. Setler içerisinde yer alan eserler genel anlamda çevrenize, kendinize ve dünyaya daha farklı ve geniş bir açıdan bakmanıza katkı sağlayabilir. Değişen Beynim kitabı, isminden de anlaşılabileceği gibi beyin üzerine bilgiler verir. Ancak bunu anlaşılmaz kelimeler veya ağır bir anlatım ile yapmaz. Ayrıca salt bilgi içeren bir eser de değildir. Beyin organı ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişilerin büyük bir keyifle okuyabileceğiniz bir yayındır. Yazarın da bilgi birikimi ve kattığı yorumlar ile insan beyni ve çeşitli konularda fikir ve düşünce sahibi olabilirsiniz. Beynin fiziksel ve çalışma yapısı ile ilgili karmaşık olmayacak ancak yüzeysel de olmayan düzeyde bilgi edinebilirsiniz. İnsanın Fabrika Ayarları serisi ise en kısa tanımı ile insan doğasını anlatır. Birincisi Beden, ikincisi İlişkiler ve Stres ve üçüncüsü ise Sınırları Aşmak olan seri kendinizi her anlamda daha iyi tanımanızı, insan doğasını daha iyi anlamanızı ve bu sayede kendiniz için her şey olabilmeyi öğretmeye çalışır. Kendini ve insan doğasının daha iyi anlamak isteyenler için tavsiye edilebilecek bir seridir. Serinin tamamını okumanız daha faydalı olabilir. Ancak dilerseniz sadece ilginizi çeken konuda olan eseri de satın alabilirsiniz. Kaos teorisi, evrim, bilinç, paralel evren, aşk, insanların birbirini anlayamaması gibi zorlu konulara okuması keyifli ve içi dolu cevaplar veren bir eser arıyorsanız Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler kitabını tercih edebilirsiniz. Çoğu popüler olan bu konulara bilimin içinden ve okuması keyifli, edebi ve masalsı bir dil ile aktarılan bilgi ve yorumlamaları okuyabilirsiniz. Yazarın tüm kitaplarına kampanyalı fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Trendyol’da Bütçenize Dost Sinan Canan Kitap Fiyatları

Trendyol’da Bütçenize Dost Sinan Canan Kitap Fiyatları

Sinan Canan tüm kitapları Trendyol üzerinde sizlere sunulur. Tüm kitapları cebinize dost fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesindeki en önemli etken eserlerin tekli veya set halinde satılıyor olmasıdır. Bu noktada da fiyata göre değil, okumak istediğiniz yayınlara göre seçim yapabilirsiniz. Eğer bir seri içerisindeki tüm yayınları okumak istiyorsanız set halinde satın almak daha mantıklı olabilir. Gerçekleşen kampanyalardan faydalanarak setleri daha indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ancak bir set içerisindeki tüm kitapları almak istemiyorsanız ayrı ayrı veya tek bir tanesini de satın alabilirsiniz. Eserler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için açıklama kısmından faydalanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların Sinan Canan kitapları yorum ve görüşleri de alışverişiniz sırasında size yardımcı olabilir. Kitabı okuyan diğer kişilerin görüşlerinden faydalanarak sizin de ilginizi çekip çekmeyeceğini karar verebilirsiniz. Sinan Canan eserleri, kitap okumayı sevenler için oldukça güzel bir hediyedir. Ayrıca çevrenizde bilime ilgi duyan bilgi edinmek isteyen kişiler varsa tereddüt etmeden bu eserleri hediye olarak seçebilirsiniz. Dilerseniz bu eserleri kütüphaneniz için de seçebilirsiniz. Bütçe dostu fiyat seçenekleri ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için dilediğiniz kitabı rahatlıkla satın alabilirsiniz. Sinan Canan kitap tavsiyeleri size seçim yapma konusunda kolaylık sağlayabilir. Sevdikleriniz için yazarın eserleri arasından seçim yapmak için de bu tavsiyelere göz atabilirsiniz. Trendyol’dan okumak istediğiniz tüm konularda seçkin ve nitelikli yazarların yayınlarına ulaşabilirsiniz. Size özel sunulan indirim ve kampanyalar ile kütüphanenize ekleyebileceğiniz pek çok eseri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığından da faydalanarak oldukça pratik ve keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerde ayrıcalıklı fiyatlar ve pratik bir alışveriş ile ulaşmak için Trendyol’u her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı Çık