Yazar
Roman Türü
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İnkılap Kitabevi

" araması için 6308 sonuç listeleniyor
İnkılap Kitabevi 100 Temel Eser Gülistan

İnkılap Kitabevi100 Temel Eser Gülistan

77,57 TL
Sepete Git

Köklü İnkılap Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

İnsanların kişisel gelişimleri için okumanın önemi oldukça büyüktür. Çeşitli yayınları okumayı alışkanlık edinen kişiler, sürekli gelişim halindedir. Bu gelişim kişinin bilinçli ve kültürlü olmasına destek olurken, aynı zamanda hayattan zevk alarak keyifli olmasını sağlayabilir. Çok okuyan insanın ufku genişler ve sağlıklı kararlar verebilir. Edindiği bilgiler ile aydınlanarak yaşam kalitesini artırır. Tüm bunların yanında okumak iletişimi güçlendirebilir ve bireylerin topluma faydalı olmasına yardımcı olabilir. Okudukça aydınlanan insanlar, etrafını da aydınlatabilme özelliğine sahip olabilir. Okuma ihtiyacının karşılanması için yayın çeşitleri bulunur. Günlük gazete, dergi ya da kitapların hazırlanması ve okuyucu ile buluşmasını sağlayan kuruluşlar, yayınevi olarak adlandırılır. Yazarlar ve editörler tarafından hazırlanan kitap, gazete veya dergiler matbaalarda üretilerek okumaya uygun duruma getirilir. Uzun yıllardır hizmet veren İnkilap Yayınevi, Türkiye’nin köklü kurumları arasında bulunur. Bu kurum hazırladığı binlerce kitabı, okuyucu ile buluşturarak, alanında yüksek oranda başarı elde eder. Ders kitapları dahil olmak üzere 40'ı aşkın kategoride, binlerce ürün hazırlama başarısını elde eden kurum, tecrübesi ile göz doldurur. İnkılab Kitabevi, kültür alanında ülkeye verdiği katkılar sebebiyle güvenilen kurumlar arasında ön plandadır. Sorumluluklarının farkında olarak yoluna devam eden İnkılap Kitabevi, beğenilen kitap çeşitlerini okuyucuları ile buluşturur. Köklü kuruluşun hazırladığı ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşarak, istediğiniz kategoride dilediğiniz kitap seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İlgi Çekici İnkılap Kitabevi Yayınları

İlgi Çekici İnkılap Kitabevi Yayınları

Cumhuriyetin başlangıcından beri görevini başarıyla yerine getiren yayınevi, etik kurallara uygun hareket ederek yol alır. Kitapların yazarları kadar sorumluluğa sahip olan yayıncı kuruluş, yayın çeşitlerinin hazırlanma aşamasında özenli davranır. İnkilap Yayınları 40 farklı kategoride sunulur. Bu kategori çeşitleri arasında roman, araştırma kitapları, kişisel gelişim yayınları, ders kitapları, psikolojik kitaplar, tarih, masal, şiir, siyasi kitaplar ve niceleri sayılabilir. Çeşitler arasında bulunan roman türleri, sizi farklı bir dünyaya götürerek eğlendirebilir. Aynı zamanda yeni fikirlere sahip olmanızı sağlayabilir. Psikoloji kitapları, kendinizi sürekli geliştirmenize destek olur. Hem kendinizi hem etrafınızdaki insanları iyi anlamanıza katkı sunabilir. Karşınızdaki insanın iç dünyasını iyi anlayabilmek, ona ve size fayda sağlar. Tecrübeli kurumun hazırladığı kitaplar arasında bulunan masal çeşitleri, çocukların oldukça fazla ilgi gösterdiği ürünlerdir. Okurken hayal güçlerini genişletebilen çocuklar, keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca okuma alışkanlığının küçük yaşlarda kazandırılması, çocuğun zihinsel gelişimini olumlu yönde etkiler. Başarılı kitabevinin yayınları arasında bulunan bir diğer tür ise şiir kitaplarıdır. Ünlü şairlerin yazdığı şiirlerin bulunduğu kitaplar, şiir sevenleri memnun etme potansiyeline sahiptir. Ayrıca şiir okumanın insanlar üzerinde oldukça olumlu etkileri vardır. Hayata bakış açısını değiştirebilen şiirler, gözlem yeteneğinizi geliştirir. Bununla birlikte özgüveniniz artarak yaşam kaliteniz yükselebilir. İnkılap yayınları tarafından okuyucuya sunulan bir diğer tür ise tarih kitaplarıdır. Bu türler, tarihi öğrenme merakı olan okuyucular tarafından tercih edilebilir. Hem ülke tarihini hem dünya tarihini ayrıntıları ile değerli yazarların kaleminden öğrenme avantajını yakalayabilirsiniz. Okuyucu sayısı oldukça yüksek olan edebiyat klasikleri de yayınlar arasında yerini alır. İnkılap Kitabevi Yayınları, öğrencilerin sık yararlandığı sözlük ve imla kılavuzlarının yanında ders kitaplarını da yayınlayarak eğitime katkı sunar. Türk edebiyatının yanı sıra dünya edebiyatı türlerini de bünyesinde bulunduran kuruluş, okuyucularının memnuniyetini sağlar. Kitap bazen insanın en iyi dostu olabilir. Yayıncı kuruluşun birbirinden özel yayınlarına, Trendyol üzerinden erişim sağlayarak sahip olabilirsiniz. Seçkin yazarların kaleminden çıkan değerli eserleri edinerek, kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

Ufkunuzu Genişleten İnkılap Kitabevi

Ufkunuzu Genişleten İnkılap Kitabevi

Öğrenciler, eğitim hayatı boyunca çeşitli sınavlara tabi tutulurlar. İlkokulun birinci sınıfından itibaren, sorumlu oldukları derslerin sınavlarına girerler. Bu sınavların haricinde, ortaokula giriş, liseye giriş ve üniversiteye giriş için olan sınavları başarılı olarak tamamlamaları gerekir. Sınavlara hazırlık dönemlerinde, okulda aldıkları eğitimin dışında çeşitli yardımcı kitaplar edinerek başarılı olmanın yollarını ararlar. Bu süreç için İnkılap Kitabevi test kitapları hazırlayarak öğrencilerin yanında olur. Çocukların ve gençlerin bol bol soru çözerek kendilerini denemeleri, başarıya giden yolda büyük önem taşır. Öğrenciler düzenli, programlı bir şekilde ders çalışarak ve ardından test sorularını çözerek oldukça fazla avantaj sağlayabilirler. Bu tür kaynaklar, öğrenilen bilgilerin zihinde pekişmesine destek olur. Bunun yanı sıra soru çözümüne alışmış olan öğrenciler, heyecanlarını yönetmeyi öğrenirler. Ayrıca sınava girdiklerinde zamanı iyi kullanabilme pratikliğine sahip olabilirler. Bu yardımcı kaynakları yayınlayan kurum, büyük önem taşır. Alanında uzmanlaşmış olan İnkılap Yayınevi, hazırladığı kaliteli test kitapları ve sınava hazırlık yayınları ile öğrencilere destek olur. Aklınıza gelebilecek her türlü kategoride yayınları olan kurumun, çeşitli meslek dalları ile ilgili kitapları da mevcuttur. Tıp, güzel sanatlar, fotoğrafçılık, mühendislik ve muhasebecilik gibi pek çok meslek grubunu ilgilendiren yayınlar, beklentilere cevap verebilir. Bunlar arasında çocuk bakımı ve ebeveynlik ile ilgili türler, ailelerin yoğun ilgi gösterdiği seçeneklerdir. Özellikle annelerin ve anne adaylarının yardımcısı olabilecek bu yayınlar, her evde olması gereken kitaplar arasında sayılır. Bu ürünler bilinçli ebeveynlerin, uzman görüşüne ihtiyaç duyduklarında faydalanabilecekleri başucu kitaplarıdır. Her insanın ilgi alanına uygun olabilecek seçenekleri bulunan İnkılap Kitabevi online satış imkanı sunarak, okuyucularına kolaylık sunar. İhtiyaçlarınızı belirleyerek beklentilerinize uygun yayın çeşitlerine, Trendyol’dan hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Köklü İnkılap Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

Köklü İnkılap Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

Her ne konuda olursa olsun, edinilen bilgilerin kaliteli bir içeriğe sahip olması insanın değerini artıran bir özelliktir. Kişinin kültürlü olabilmesi, doğru yayınları okumaktan geçebilir. İnsanın sürekli yenilenmesini ve gelişim göstermesini sağlayan seçkin kitaplar, seçkin yayın kuruluşlarından çıkar. İnkilap Kitabevi; değerli yazarların, şairlerin ve alanında uzmanlaşmış olan insanların kitaplarını yayınlayarak, sizleri aydınlatabilmeyi hedefler. Köklü kurum, faydası saymakla bitmeyen çeşitli kitapları okurları için hazırlar ve sorumluluk alır. Geleceğe yön verebilen kitaplar, ufkunuzu açarak başarılı adımlar atmanızı sağlayabilir. Medeni bir toplum olabilmenin ön şartı çok okumaktan geçer. Okuma oranı ne kadar yüksek olursa, ülkelerin gelişip ilerlemesi de o kadar hızlı olur. Bu durum ülkenin gelişmesini doğrudan etkiler. Az gelişmiş ülkelerde okuma oranı oldukça düşüktür. Tüm bu sebepler, kaliteli yayıncılık yapan kuruluşları harekete geçirebilir ve bu kuruluşlar okuma oranının artmasında etkili olabilir. Tecrübesi ile oldukça uzman olan İnkılap Kitabevi yorumlarına bakıldığında, kurumun yayıncılık sektöründe ne kadar başarılı olduğu görülebilir. Sayısız eserin topluma kazandırılmasını sağlayan kurum, değerli yazarların ve okuyucularının talepleri doğrultusunda hizmet etmeye devam eder. Yayınevinin çeşitli ürünlerine Trendyol’dan kolayca ulaşarak, farklı eserleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un sayısız avantajlarından faydalanabilirsiniz. Avantajları arasında bulunan filtreleme özelliği ile aradığınız ürüne zaman kaybetmeden erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Trendyol’un bir başka avantaj sağlayan özelliği favorilere eklemedir. İhtiyacınız olan kitapları, favorilere ekleyerek indirim fırsatlarını bekleyebilirsiniz. Belirli zamanlarda yapılan kampanya ve indirimlerden faydalanarak memnun kalabilirsiniz. Favorilere eklediğiniz kitapların fiyatları, bütçenize uygun hale geldiğinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İnkılap Kitabevi fiyatlarına, Trendyol üzerinden ulaşarak cazip avantajları değerlendirebilirsiniz. Seçkin markaların kaliteli ürünlerini bir araya getirmeyi başaran Trendyol ile güvenli alışveriş deneyimleri yaşamanız mümkündür. Sahip olabileceğiniz başucu kitapları ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.