İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Paça Tipi
Fiyat
Kalınlık
Materyal
Kalıp
Kumaş/İplik Özellik
Kumaş Tipi
Desen
Siluet
Kumaş Özellik
Cep
Ürün Tipi
Boy
Paça Boyu
Kullanım Alanı
Ortam
Paket İçeriği
Ürün Detayı
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Koleksiyon
Boy / Ölçü
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Gri Eşofman Altı

" araması için 15988 sonuç listeleniyor

Klasik Şıklığı ile Gri Eşofman Altı Modelleri

Hemen hemen her anda rahatlığı ve etkileyiciliği ile kullanabileceğiniz eşofman altları herkese hitap etmeyi başarıyor. Hem ev giyimlerinde hem de dış giyimlerde her yaştan bireyin tercih edebileceği eşofman altları rahat giyim adı altında değerlendirilebilir. Görünümleri sayesinde sizlere hem şık hem de sportif bir görünüm kazandırabilir.

Herkese Hitap Eden Gri Eşofman Altı

Herkese Hitap Eden Gri Eşofman Altı

Genel olarak gri modelleri tercih edilen gri eşofman altları gri eşofman altı erkek, gri eşofman altı kadın ve de çocuk olmak üzere farklı şekillerde bulunur. Esnek kumaşları sayesinde kullanıcılara son derece konfor sağlayan gri eşofman altı modelleri spor yaparken kullanmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede rahat hareket imkanı da sunuyor. Ayrıca kullanışlılığı ile de uzun zamanlar kullanmanıza yardımcı oluyor.

Gri Eşofman Altı Modelleri

Gri Eşofman Altı Modelleri

Eşofmanlar genellikle her giyimde olduğu gibi üretiminin yapıldığı kumaş ile çeşitlenir. Üretildiği kumaş öncelikli olarak hangi mevsimde giyileceği hakkında bilgi verir. Kalın dokuya sahip kumaşlar kışın sizleri soğuktan korumayı başarırken ince dokulu kumaşa sahip yazlık gri eşofman altı ise yazın sizlere ferah ve konforlu bir kullanım sağlıyor. İnce dokulu kumaşlar arasında yer alan gri pamuklu eşofman altı hava alan yapıları ile terlemeyi en aza indiriyor. Renk olarak da gri, beyaz, siyah, kahverengi gibi çok çeşit de bulunuyor. Açık gri eşofman altı ise en fazla çeşide sahip olan renk olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca bu eşofman altı düz renkte olabildiği gibi desenli şekillerde de bulunabiliyor. Kimi modeller cepli üretilirken kimileri de cepsiz üretilmektedir. Tüm bunların yanında gri eşofman altı bol paça sevmeyen erkekler için gri eşofman altı erkek dar paça modelleri de bulunur. Yine bol paça sevmeyen erkekler için erkek gri eşofman altı lastikli modeller bulunmaktadır. Erkekler için bulunabildiği gibi kadınlar için de bulunabilen gri eşofman altı kadın bol modelleri vardır.

Spor Faaliyetlerine Kolaylık Sağlayan Gri Eşofman Altları

Spor Faaliyetlerine Kolaylık Sağlayan Gri Eşofman Altları

Gri eşofman altları genellikle spor yaparken kullanılır. Spor yapmanın yanı sıra kendini rahat ve sportif hissetmek isteyenler tarafından da kullanılır. Eşofman altları çoğunlukla sporculara uygun olarak tasarlanmaktadır. Kumaşları, rahatlıkları ile spor aktivitelerinde kullanımı uygundur. Spor yapacak olan her bireyin mutlaka edinmesi gereken gri salaş eşofman altı sporunuzdan en yüksek verimi almanıza yardımcı oluyor. Sporcular için özel olarak üretilen eşofman altları üretiminin yapıldığı kumaş ile antrenman sırasında oluşan teri hızla hapsediyor. Teri hızla hapsetmesinin yanında kumaşların ter tutma özellikleri de en aza indirilerek üretilir. Böylelikle hasta olmanızın önüne geçilmiş olur. Gri eşofman altı bol paça modelleri yerine dar paçalı modeller futbolda şut atarken rahatsız olmamak açısından daha çok tercih edilen modellerdendir. Bu şekilde spor aktivitelerinin kalitesini en üst seviyeye taşımayı başaran gri eşofman altı modelleri arasından kendinize uygun olanı Trendyol'da bularak kolayca satın alabilirsiniz.