İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Materyal
Desen
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Siyah Toka

" araması için 8286 sonuç listeleniyor

Kaliteli Siyah Toka Modelleri Trendyol’da!

Saç aksesuarları kadın, erkek her yaş grubu tarafından kullanılan ürünlerdir. Saç ürünlerinin pek çok farklı rengi ve modeli bulunur. Saçların düzenli ve estetik durması için farklı aksesuarlar kullanılır. Siyah toka satın alarak farklı saç modelleri deneyebilirsiniz. Farklı markaların üretim yelpazesinde bulunan ürünler kaliteli lastik yapısı ile öne çıkar. Şık kombinler için tarzınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Her tarza ve kombine uyum sağlayan siyah toka modelleri kadın müşteriler tarafından sıklıkla kullanılır. Geniş bir kitleye hitap eden bu ürünler, şık ve modern tasarımlarla müşterilere sunulur. İhtiyacınıza uygun olan ve tarzınızı şık bir şekilde tamamlayan siyah saç tokası modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, beğendiğiniz seçenekleri güvenle sipariş edebilirsiniz.

Şık Tasarımlarla Siyah Toka Çeşitleri

Şık Tasarımlarla Siyah Toka Çeşitleri

Aksesuarlar, birbirinden farklı tasarımlarıyla her saç rengine uyum sağlar. Siyah toka çeşitleri farklı tasarımları ile satışa sunulur. Kolay kullanım imkanı sunan ve her yaştan bireye hitap eden modeller malzeme olarak geniş çeşitliliğe sahiptir. Siyah tel toka, saçların sıkı bir şekilde toplanması için tercih edilir. Küçük saç tellerinin toplanmasını ve düz bir görünüme ulaşmasını sağlar. Siyah taç toka hem kadınların hem erkeklerin kullanımına uygun şekilde üretilir. Saçları kontrol altında tutan bu ürünler günlük yaşamda ya da özel günlerde şekillendirme işleme yardımcı olur. Topuz ve at kuyruğu modellerini yapmak için siyah lastik toka kullanılır. Zarif görünüme sahip olan modeller, saçlara şık bir hava katar. Kalın ve gür saçlar için üretilen siyah mandal toka kolay kullanım imkanı sunar. Pek çok farklı boyutta tasarlanan modelleri bulunur. Siyah kıskaçlı toka kolay kullanımıyla müşterilerin beğeni kazanır. Farklı özelliklere sahip olan parçalar pek çok alanda tercih edilir. Kuaförlerde saç şekillendirmek için kullanılan siyah pens toka ise saçları farklı bölümlere ayırabilirsiniz. Dayanıklı tasarıma sahip olan ürünleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Siyah Toka Tasarımları

Beğeni Toplayan Siyah Toka Tasarımları

Çocukların kullandığı siyah fiyonk, kurdele toka eğlenceli tasarıma sahiptir. Saçların iyi bir şekilde toplanmasına yardımcı olan ürünler zarif tasarımı ile kombinlere uyum sağlar. Siyah çıt çıt toka çeşitleri çocukların kullanımına uygundur. Her tarza hitap edebilen farklı seçenekleri bulunur. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen ürünler çocuklar için özel olarak üretilir. Siyah çıtçıtlı toka farklı modeller elde etmenize yardımcı olur. Düğün, nişan ya da doğum günü gibi özel davetlerde şık saç modellerini tercih eden kişiler için üretilen modeller müşterilerin beğenisini kazanır. Farklı boyutlarda ve modellerde üretilen çeşitleri bulunur. Siyah tül toka günlük kullanıma uygun olarak üretilir. Kaliteli yapısıyla uzun süreli kullanım sunan parçalar saçların istenilen görüntüye ulaşmasını sağlar. Trendyol aracılığıyla tüm tasarımlara göz atabilir, siyah toka yorum paylaşımlarından yola çıkarak zevkinize uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Siyah Toka Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Siyah Toka Fiyatları

Siyah taşlı toka çeşitleri şık ortamlarda kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Modaya uygun tasarımlar üreten markalar müşterilerden tam not alır. Siyah lotus toka modelleri farklı renk alternatifleriyle her kombine uyum sağlar. Atkuyruğu, kadınların günlük hayatında sıklıkla tercih ettiği bir saç modelidir. Siyah muz toka basit bir hareketle istediğiniz saç şeklini yapmanıza olanak sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen modellerin fiyatları farklı bütçeler göz önünde bulundurularak belirlenir. Siyah renk kancalı toka ya da lastik modellerinin fiyat aralıkları ürün özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünleri satın almadan önce marka, kalite ve kullanım şekli gibi detaylara dikkat edebilirsiniz. Siyah toka fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Özel zamanlarda yapılan kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Trendyol’dan siyah kancalı toka çeşitlerini avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz.