Fiyat
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Dokunmatik Kontrol
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Hoparlör / Kulaklık /Çıkış Fişi
Ses Özelliği
Renk
Satıcı Tipi
"

Xiaomi Kablolu Kulaklık

" araması için 5208 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Xiaomi Kablolu Kulaklık Çeşitleri Trendyol’da!

Pratik ve rahat kullanım avantajı sağlamasından dolayı tercihleriniz arasında yer alabilir. Kaliteli yapısı sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Xiaomi kablolu kulaklık sayesinde aradığınız kullanım konforunu kolaylıkla sunar. Aynı zamanda kablonun üzerinde ses açma ve ses kapama düğmesi ile hemen ayarlanabilir. Kablonun üzerinde yer alan artı ve eksi işaretiyle ses düzeyi dengelenir. Xiaomi kulak içi kulaklık kablolu aksesuarını cep telefonunuzun ya da tabletinizin giriş yerine takıp müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Film izlerken ya da ders dinlerken sesleri pürüzsüz şekilde algılayabilirsiniz. Eşsiz zamanlarınıza eşlik eden bu telefon aksesuarını favorilerinize ekleyip satın alabilirsiniz. Xiaomi kablolu kulaklık orijinal ürününe erişip özelliklerini inceleyebilir, beğendiğiniz bu modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Xiaomi Kablolu Kulaklık Özellikleri

Beğeni Toplayan Xiaomi Kablolu Kulaklık Özellikleri

Xiaomi kablolu kulak içi kulaklık ürünü bir cihazda olmasını istediğiniz tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan tüm Android cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. Cihaza olan bağlantısını 3,5 mm jack kablosu ile sağlayan bu model oldukça kullanışlıdır. Sese karşı hassasiyeti 1000 dB özelliğinin yanı sıra 32 ohms iç direnci bulunduğu için ihtiyacınız olan ses seviyesine sahiptir. Ayrıca frekans aralığı ise 20 - 40 KHz olduğu için sesleri rahatlıkla algılayabilirsiniz. Aynı zamanda yolda yürürken telefonunuza olan iletişiminiz kolaylaşır. Çağrı cevaplama özelliği sayesinde bu avantaja sahip olabilirsiniz. HD mikrofon yapısı sayesinde sesler kaliteli şekilde pürüzsüz çıkar. Kulaklık Xiaomi kablolu aksesuarının içerisinde 2 adet yedek kulaklık pedi yer alır. Bu sayede pedlerden birini kaybettiğinizde yedeğini hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca Xiaomi kablolu Bluetooth kulaklık ile telefonunuza kusursuz bir şekilde bağlanabilir, bağlantı kopma sorunları yaşamadan kullanabilirsiniz. Böylelikle hareket halindeyken saatlerce konuşmanız sürebilir. Her daim yanınızda olan Xiaomi markasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Xiaomi Kablolu Kulaklık Kullananlar

Konfor Sağlayan Xiaomi Kablolu Kulaklık Kullananlar

Xiaomi orijinal kablolu kulaklık ile etrafınızdaki gürültülerden uzaklaşıp seslerin büyüsüne kapılabilirsiniz. Sahip olduğu frekans aralığı sayesinde dinlediğiniz sesleri yakınınızda gibi hissedebilirsiniz. Müzik içerisinde yer alan basları hiç olmadığı kadar iyi duyabilir, tonlamaları fark edebilirsiniz. Xiaomi kablolu kulaklık önerisi yapıp çevrenizdekilerin de bu mükemmel aksesuarı almasını sağlayabilirsiniz. Saatler boyunca takılı kalsa bile pedlerinin yumuşaklığı ile iç kulağınızda rahatlık sağlar. Xiaomi markasının yüksek kalitesi ile uzun süre aksesuarı kullanabilirsiniz. 3,5 jack kablosuna sahip olmasından dolayı bu giriş özelliği bulunan tüm cihazlarda kullanılabilir. Görünüş bakımından zarif bir görselliği bulunur. Özel ambalajı ile gönderilir. Ayrıca Xiaomi kablolu kulaklık yorumları kısmını okuyup ürün ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Aksesuar hakkındaki düşüncelerinizi bu bölüme yazıp diğer müşterilerin almasına yardımcı olabilirsiniz. Kullanım açısından da kolay olan bu ürünü sipariş verip alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Olan Xiaomi Kablolu Kulaklık Fiyatı

Her Bütçeye Uygun Olan Xiaomi Kablolu Kulaklık Fiyatı

Xiaomi kablolu kulaklık fiyatları ürünün tüm özellikleri göz önüne alınıp belirlenir. Bu aksesuar Android cihazınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Şarkı değiştirme ve çağrı cevaplama gibi özellikleri ile gündelik yaşantınızda işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Xiaomi kulak içi kablolu kulaklık ürün sayesinde bunların hepsine sahip olabilirsiniz. Gününüzün her anında kolaylık sağlayan telefon aksesuarına Trendyol’dan uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde Xiaomi yassı kablolu kulaklık modeline erişim sağlayıp özelliklerine detaylı bakabilirsiniz. Oynat / durdur, cevapla / reddet fonksiyonlarının hepsini destekler. Şık ve sade tasarımı ile dayanıklı ve cihazlarla bağlantısını basit şekilde yapabilirsiniz. Dinlediğiniz tüm sesleri eşit şekilde frekansı yayar. Aynı zamanda istediğiniz renkte aradığınız modele ve özelliklerine bütçenize uygun şekilde ulaşabilirsiniz. Pürüzsüz sesleri keşfedebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyata sahip olan bu modeli hemen temin edip benzersiz özellikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz.