Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
Dokunmatik Kontrol
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Bluetooth Versiyon
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Model
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Xiaomi Airdots

" araması için 136 sonuç listeleniyor

Pratik ve Kullanışlı Xiaomi Airdots Modelleri Trendyol'da!

Xiaomi, son zamanlarda gittikçe popülerleşen teknoloji devlerinden bir tanesi hâline gelmiştir. Markanın kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak özenle dizayn ettiği aletler, hemen hemen herkes tarafından beğenilir. Xiaomi’nin ürettiği akıllı cihazların neredeyse hepsi, kaliteleri ve bütçe dostu fiyatları ile öne çıkar. Kişilerin benzersiz bir dinleme deneyimi yaşamasını sağlayan Xiaomi AirDots kulaklık da marka tarafından piyasaya sürülen son derece kaliteli bir üründür.

Bu kablosuz kulaklık, fonksiyonel özellikleri ve dikkat çekici tasarımı sayesinde öne çıkar. Cihaz, herhangi bir kabloya sahip olmadığı için kişilerin hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Pek çok farklı modeli bulunan bu ürün, özellikle sürekli olarak dışarıda vakit geçiren bireylerin konforlu bir biçimde müzik dinlemesini ve sesli görüşme yapmasını sağlar.

Xiaomi Airdots Modelleri

Xiaomi Airdots Modelleri

Xiaomi Redmi AirDots kulaklık, kullanışlı yapısı sayesinde kullanıcısına keyifli ve benzersiz bir dinleme deneyimi yaşatır. Müzik dinlemekten keyif alan bireylerin beğenisini kazanan AirDots, bütçe dostu fiyatlara sahip olduğu için hemen hemen bütün kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Bu ürünün modelleri; Xiaomi AirDots Pro, 2 ve 3 olarak sıralanabilir. Söz konusu cihazların tümü farklı beklentileri ve ihtiyaçları karşılar.

Bluetooth bağlantısı ile çalışan kulaklıkların sahip oldukları bağlantı teknolojisi değişiklik gösterir. Xiaomi AirDots 3, Bluetooth 5.2 teknolojisini destekleyen bir cihaz olduğu için kişilerin beğenisini kazanır. Bu ürün, bağlandığı cihazdan uzakta bulunsa bile ses aktarımı yapmaya devam eder. Bir diğer model olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi AirDots S Tws de yüksek performansı sayesinde bağlı olduğu cihazdan 10 metre uzakta olsa bile sesin kesilmesine neden olmaz.

Xiaomi AirDots modelleri, benzer tasarımlara sahip olan farklı ürünlerdir. Kulak içi bir tasarıma sahip olan bu cihazlarda dokunmatik kontrol ve mikrofon özelliği de bulunur. Bu sayede telefon görüşmelerinizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kontrol sistemi sayesinde dinlediğiniz şarkıyı değiştirebilir, ses düzeyini ayarlayabilir, hatta tek bir dokunuşla gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.

Xiaomi AirDots 5.0 bluetooth standardı sayesinde etkileyici bir bir ses kalitesine sahiptir. Bu cihazın farklı modellerini incelerken sürümü yükseltilmiş olan ürünler ile de karşılaşabilirsiniz. Bu kulaklıklar, çeşitli renklere sahip olabilir. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler, siyah ve beyazdır. Özellikle sade bir tarzı benimsemiş olan kişilerin ilgisini çeken beyaz Xiaomi AirDots, zarif bir görünüme sahiptir.

Xiaomi AirDots Earbuds, özellikleri ve kalitesi sayesinde ortam gürültüsünü en aza indirir. Dış sesleri akustik bir teknoloji aracılığı ile ortadan kaldırarak dinlediğiniz müziğe odaklanmanızı sağlar. Cihazın ebatları kullanım kolaylığı sağlar. Xiaomi kablosuz kulaklık, 26,6 mm genişliğe, 16,4 mm derinliğe ve 21,6 mm yüksekliğe sahiptir. Bu sayede söz konusu ürün her yere rahatlıkla götürülebilir.

Xiaomi Airdots Dayanıklı ve Kullanışlı mıdır?

Xiaomi Airdots Dayanıklı ve Kullanışlı mıdır?

Xiaomi AirDots kablosuz kulaklık, dayanıklı ve fonksiyonel bir cihazdır. 10 metre kablosuz yönetim alanı bulunan Xiaomi AirDots özellikleri sayesinde müzikseverlerin beğenisini kazanır. Pro 3 gibi üst modeller, suya karşı bir hayli dayanıklıdır. Özellikle yağmurlu havalarda yürüyüş veya koşu yapmak isteyen bireyler, bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Söz konusu cihaz, yoğun bir egzersiz programına sahip olan kişilerin de ilgisini çeker çünkü tere karşı da dayanıklıdır.

Bu cihazlar her ne kadar dayanıklı olsa da zamanla eskiyebilir. Bu durumun önüne geçmek için ise Xiaomi Airdots kılıflarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, farklı renklere sahip olabilir. Bu sayede hem kulaklıklarınızı zararlı dış etkenlerden koruyabilir hem de tarzınızı dışa vurabilirsiniz. Söz konusu kılıfları özellikle okula, işe veya tatile giderken kullanabilirsiniz. Bu ürünler, portatif bir tasarıma sahip olduğu için çanta gözlerine ve valizlere kolaylıkla sığar.

Bu cihazın pil ömrü ise bir hayli uzundur. Kulaklığın içinde bulunan yerleşik batarya, uzun bir süre boyunca müzik dinlemenize ve sesli görüşme gerçekleştirmenize olanak tanır. Xiaomi Airdots şarj kutusu ise kulaklıkların pilini oldukça kolay bir biçimde doldurmanızı sağlar. Bu ürün, dayanıklı bir materyal kullanılarak imal edildiği için cihazı dış etkenlerden de korur. Kulaklıkların pili yaklaşık 2 saatin sonunda tamamen dolar. Xiaomi Redmi AirDots, tam 12 saat boyunca kesintisiz bir biçimde ses aktarımı yapabilir.

Görüldüğü üzere Xiaomi Redmi kablosuz kulaklık modelleri, sahip oldukları özellikler sayesinde kişilere müthiş bir dinleme deneyimi yaşatır. Pek çok farklı zevke hitap eden bu ürünler, şık tasarımları ile de dikkat çeker. Kullanışlılık ve ergonomi kavramı göz önünde bulundurularak imal edilen söz konusu kulaklıklar, uzun bir süre boyunca kulağınızda kalsa bile herhangi bir ağrıya neden olmaz. Bu ürünler, dayanıklı materyaller kullanılarak imal edildiği için düşme ve çarpma gibi durumlar sonucunda deforme olmaz. Bu nedenle özellikle sportif aktiviteler yapan kişiler, Xiaomi AirDots modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Xiaomi Airdots Modelleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Xiaomi Airdots Modelleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Xiaomi AirDots Türkiye fiyatları, pek çok farklı unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu ürünlerin tasarımları, üretim materyalleri ve sahip oldukları teknolojiler söz konusu unsurlardan bazılarıdır. Xiaomi AirDots, uygun fiyatlı bir ürün olduğu için pek çok kişinin ilgisini çeker. Bu ürünler, özellikle Android işletim sistemini barındıran cihazlara sahip olan bireyler tarafından tercih edilir.

Bu ürünlerin farklı fiyatlara sahip olmasına sebep olan önemli unsurlardan bir tanesin dayanıklılık olduğu söylenebilir. Söz konusu kulaklıklar, farklı kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Örneğin tercih edeceğiniz modeli genellikle iç mekânlarda kullanmayı düşünüyorsanız, suya karşı dayanıklılık sizin için önemli bir özellik olmayabilir.

Xiaomi AirDots Pro 3 ise dayanıklı tasarımı ve üstün performansı sebebiyle diğer modellere nazaran daha farklı bir fiyata sahip olabilir. Bu ürün, zararlı dış etkenlerin etkileri sonucunda kolayca deforme olmadığı için, bir hayli uzun ömürlüdür. Bir hayli dayanıklı materyaller kullanılarak imal edilen cihaz, özellikle sporcuların beğenisini kazanır. Bu cihazların fiyatlandırma aşamasında rol oynayan bir diğer önemli unsur ise teknik donanımdır. Örneğin Xiaomi AirDots Pro fiyatları üst modellere nazaran çok daha uygundur.

Bir kulaklık satın almadan önce fiyat araştırması yapmak yerine beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz çok daha doğru olur. Bu sayede kendiniz için uygun olan modeli oldukça kısa bir süre içinde bulabilirsiniz. Örneğin genellikle kütüphane, toplu taşıma ve kafe gibi ortamlarda müzik dinleyen bireylerin, dayanıklılığı yüksek olan bir ürün satın almasına gerek yoktur. Bu modellerinin farklı fiyatlara sahip olmasının bir diğer nedeni ise pil ömrüdür.

Özellikle gelişmiş olan modeller, çok daha büyük bir bataryaya sahiptir. Bu sayede kişilerin uzun bir süre boyunca kesintisiz bir biçimde müzik dinlemesi ve sesli görüşme yapması mümkün hâle gelir. Bu ürünlerin benzerlerine oranla daha yüksek bir fiyata sahip olması ise oldukça doğaldır. Siz de beklentilerinizi karşılayacak olan Xiaomi AirDots modelini Trendyol üzerinden kolay bir biçimde satın alabilirsiniz.