Fiyat
Renk
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Model
Suya/Tere Dayanıklılık
Bluetooth Versiyon
Mikrofon
Dokunmatik Kontrol
Çift Telefon Desteği
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Xiaomi Bluetooth Kulaklık

" araması için 98 sonuç listeleniyor

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Modelleri Trendyol'da!

Xiaomi wireless kulaklık modelleri birçok kişinin rahat kullanım amacıyla tercih ettiği ürünlerdir. Bu kulaklıklar kullanıcıya hem kaliteli ses deneyimi sağlar hem de özgürce hareket etme olanağı sunar. Wireless ve bluetooth ile çalışan modeller, özellikle yoğun tempolu günlerde kullanıcıya büyük avantaj sağlayan ürünlerdir. Günlük hayatta işlerle meşgulken telefona gelen çağrılar bu kulaklıklar aracılığıyla cevaplanabilir. Toplantılar ve görüşmeler, bu kulaklıklar sayesinde hareket hâlindeyken bile gerçekleştirilebilir.

Çeşitli modeller incelenerek kullanım alanına ve avantajlarına göre seçim yapmak mümkündür. Farklı tarzlara ve beğenilere uygun ürün bulmak mümkündür. Alışveriş öncesinde modellerin özelliklerini ve avantajlarını bilmek, satın alma aşamasında yol gösterici olabilir.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Çeşitleri Nelerdir?

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Çeşitleri Nelerdir?

Geniş seçeneklere sahip olan Xiaomi Bluetooth kulaklık modelleri ile kullanıcılar kendilerine uygun cihazı kolaylıkla bulabilir. Seçim yaparken ürünün kullanım alanı ve kullanıcının kişisel tercihleri belirleyici olabilir.

Kulaklık satın alınmak istendiğinde öncelikle ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Bu noktada tercih edilebilecek ürünlerden biri Xiaomi earbuds modelidir. Bu kulaklık stereo ses çıkışı özelliğine sahiptir. 10 metreye kadar kullanım mesafesi bulunur. Kesintisiz olarak 4 saate yakın süre kullanılabilir. Bu modelin bağlantı tipi ise tam kablosuzdur.

Xiaomi redmi bluetooth kulaklık, kullanıcıların beğenisini kazanan modellerden biridir. Ürünün siyah rengi mevcuttur. Dâhilî bir mikrofonu bulunduran bu model ile telefon görüşmeleri kolayca yapılabilir. Böylece telefonunun elle tutulamadığı anlarda dahi hoparlöre gerek kalmadan karşı tarafla iletişime geçilebilir. Bu modelin bluetooth sürümü V5.0.’dır. Kullanım mesafesi ise yaklaşık olarak 10 metredir.

Xiaomi boyun aptx ve acc destekli bluetooth kulaklık ise gürültü önleme fonksiyonuna sahiptir. Cihaz, gürültülerden arınmış ve oldukça net bir ses deneyimi sağlar. Xiaomi boyun askılı bluetooth kulaklık, kullanıcıya herhangi bir rahatsızlık vermeden 10 saate kadar kesintisiz kullanılabilir. Dayanıklı şarj kapasitesi sayesinde cihazı uzun saatler boyunca kullanmak mümkündür. Cihaz yaklaşık 2 saatte tam olarak şarj olur. Kulaklığın 200 saate kadar da bekleme özelliği vardır. Tam şarj dolumu gerçekleştikten sonra ürünü 10 saate kadar kesintisiz kullanabilme fırsatı elde edilir.

Xiaomi bluetooth kulaklık Youth Edition, çoklu cihaz bağlantısı desteği sunar. Bu cihaz ile çağrıları telefona dokunmadan cevaplamak mümkündür. Kulaklık üzerindeki butonlar ile ses yüksekliği, şarkı değiştirme ya da çağrı sonlandırma gibi işlevler kontrol edilebilir. Xiaomi dokunmatik kulaklık seçenekleri arasında bulunan cihazlar ile herhangi bir tuşa ihtiyaç duymadan tüm işlemler gerçekleştirilebilir.

Xiaomi Mi Youth Edition bluetooth kulaklık ile cep telefonundan rahatlıkla sesli görüşme yapılabilir. Cihaz, kullanıcıya müzik dinleme sırasında da yüksek kalitede ses deneyimi sunar. Bu kulaklık ile herhangi bir kesinti olmadan uzun süre müzik dinlemek mümkündür.

Xiaomi bluetooth kulaklık mini versiyonu da bulunur. Xiaomi Mi Sport Mini Kulaklık ile diğer kulaklıklarda olduğu gibi çağrı, müzik, ses kontrolü yapmak mümkündür. Cihazın mikrofonunda gürültü engelleyici özellik bulunur. Bu sayede net ve anlaşılır bir iletişim gerçekleştirmek mümkün hâle gelir. Cihaz, yoğun kullanımlarda 5 saate kadar kesintisiz olarak çalıştırılabilir. Kulak kancası sayesinde hareketli anlarda bile sabit kalır; kulaktan düşmez. Özellikle sportif ve günlük hayatta sıklıkla aktif olan kullanıcılar için faydalı olabilecek bir modeldir.

Eğer satın almak istediğiniz ürün bir Xiaomi kulak içi bluetooth kulaklık ise, Xiaomi’nin buna uygun modelleri de mevcuttur. Bu kulaklıklar seçilirken ürünün kullanıcının kulak yapısına uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Xiaomi mono bluetooth kulaklık, bu kategoride tercih edilebilecek modellerden biridir. Ürün, müzik dinlemek için rahatlıkla kullanılabilir. Tam şarj dolumu gerçekleştiği takdirde kesintisiz olarak 3 saate kadar çalıştırılabilir. Bu modelin bluetooth versiyonu 4.1’dir.

Xiaomi kulaküstü bluetooth kulaklıklar, oldukça kaliteli ses iletimi ile çağrılar yapabilme ve müzik dinleyebilme gibi işlevleri gerçekleştirme fırsatı sunar. Cihaz, sağladığı yüksek ses kalitesi ile online oyunlarda alınan zevki katlayarak artırır. 10 metrelik alanda sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getiren kulaklık, yastık kafa bandına da sahiptir. Bu sayede kulaklık takıldığında kulak üzerinde rahat bir his oluşur. Bununla birlikte ses giriş ve çıkışının kontrolü de kulaklık üzerinden kolayca sağlanabilir.

Xiaomi Bluetooth Kulaklıkların Ses Kaliteleri Nasıldır?

Xiaomi Bluetooth Kulaklıkların Ses Kaliteleri Nasıldır?

Xiaomi bluetooth kulaklık modelleri, ses kalitesi açısından güvenle tercih edilebilecek üstün donanımlı ürün alternatiflerine sahiptir. Bu markanın ürünleri, kulak içi veya üstü fark etmeksizin, sesi kullanıcıya net ve pürüzsüz bir şekilde iletebilmek için tasarlanır. Modeller arasında stereo veya mono özelliğine sahip ürünler bulunur. Stereo kulaklıklar ile kaydedilen veya yayınlanan sesler, ses kaynaklarının ortamdaki dağılımına uygun olarak kullanıcıya iletilir.

Stereo kulaklık modellerine Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic örnek gösterilebilir. Mi Sport Mini Kulaklık da tercihini stereodan yana kullananların değerlendirebileceği bir alternatiftir. Mono kulaklıklarda ise her iki kulaklık girişinde de aynı ses duyulur. Bu tür bir ürün satın almak isteyen kullanıcılar tercihini Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık modelinden yana kullanabilir.

Kulak üstü kulaklıklardan çevreye ses yayılmaz. Aynı zamanda dışarıdan gelen gürültüler de engellenir. Böylece tüm sesler kullanıcıya net ve pürüzsüz bir şekilde aktarılırken çevreye rahatsızlık da verilmez. Kulak içi kulaklıklar ise sesin tamamen kulak içerisinde kalmasına yardımcıdır. Cihaz, kulak girişini kapatarak dışarıdaki gürültünün dinlenen sesi bölmesini engeller.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Suya ve Tere Dayanıklıkları Nasıldır?

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Suya ve Tere Dayanıklıkları Nasıldır?

Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri suya ve tere dayanıklı şekilde üretilir. Özellikle yoğun olarak sportif faaliyetleri gerçekleştiren kullanıcılar bu kulaklıkları gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Ancak ürün uzun süre nemli bölgede bırakılmamalıdır. Bu şekilde kulaklığın uzun süre boyunca sorunsuz şekilde çalışması sağlanabilir.

Suya dayanıklı bir model satın almak isteyen kullanıcılar özellikle spor yapan kullanıcılar için üretilen alternatifleri inceleyebilir. Böylece ter, yağmur gibi kulaklıkların ıslanma ihtimali olan durumlarda müzik dinleme ve çağrı yanıtlama gibi özellikler kesintisiz olarak sürdürülebilir. Bunlar, özellikle gün içerisinde yoğun iş görüşmeleri veya antrenman yapan kullanıcıların rahatlıkla değerlendirebilecekleri modellerdir. Xiaomi bluetooth kulaklık modelleri su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu günlerde dahi kullanılabilir; herhangi bir koruyucu ürün kullanılmasına gerek yoktur.

Xiaomi bluetooth spor kulaklığı ile uzun ve yorucu antrenmanları müzik dinleyerek keyifli hâle getirmek mümkün olur. Yüksek kalitede ses seviyesi sunan ürün ile çağrı yanıtlama ve müzik dinleme gibi işlemler, kulaklığa herhangi bir müdahale yapmadan gerçekleştirilebilir.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Xiaomi imzalı bluetooth kulaklık modellerinin önemli avantajlarından biri, cihazların sahip olduğu ergonomik tasarımdır. Kulak içi kulaklıklar kulağın anatomik yapısına uygun büyüklükte tasarlanır. Kullanıcı konforunu ön planda tutan kulak üstü kulaklıklar da sesi tam olarak hapsedecek büyüklüğe sahip olacak şekilde üretilir.

Modellerin kulak kısımlarındaki süngerler, uzun süreli kullanıma uygun, kolay aşınmayacak şekilde tasarlanır. Kulaklıklar oyun oynarken, telefonla konuşurken ya da müzik dinlerken saatler süren kullanımlarda bile kullanıcıyı rahatsız etmeyecek tasarımlara sahiptir. Bu tür modeller uzun süre kullanıma rağmen, kulaklarda ağırlık veya sıkma yapmaz; saatler süren toplantılar veya yayınlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Kulak üstü kulaklıklar yumuşak süngerleri sayesinde esnek bir yapıya sahiptir. Kulağı tam kavrayan tasarımı ile kullanıcıya konforlu bir ses deneyimi sunar. Aynı zamanda bu süngerler dış sesleri engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Böylece kişi kulaklığı taktığı andan itibaren işlerine odaklanabilir; dış çevre ile bağlantısını saniyeler içerisinde kısıtlayabilir. En sevilen modeller arasında yer alan bluetooth kulaklıklar, kullanıcılara yüksek ses kalitesinin yanında hareket özgürlüğü de sunar.

Kablosuz kullanım, kulaklık satın almak isteyen kullanıcıların göz önünde bulundurduğu avantajlı özelliklerden biridir. Bu ürünler ile kablonun dolanması veya kopması gibi problemler yaşanmaz. Bu tür cihazların kopabilecek veya hasar görebilecek bir kablosu olmadığı için kullanım deneyimi asla kesintiye uğramaz. Bu özellik kişiye pratiklik ve konfor sağlar. Aynı zamanda alandan da tasarruf ettirebilir.

Hızlı bağlantı, yüksek gürültü filtreleme performansı ve uzun süren batarya ömrü de kablosuz kulaklıkların sağladığı önemli avantajlardandır. Herhangi bir uygulama veya kullanıcı işlemi gerektirmeyen kulaklıkların çalışması için bluetoothu açmak yeterlidir. Cihaz, yüksek gürültü filtreleme performansı sayesinde dinlenen müzik dışında kalan sesleri kulağa iletmez.

Xiaomi Bluetooth kulaklıklar bütçe dostu fiyatlara sahiptir. Bununla birlikte bu ürünler yüksek performansları ile bilinir; bir kulaklıktan beklenebilecek verimi rahatça karşılar. Xiaomi Bluetooth kulaklık modelleri kablosuz oldukları için kullanıcıya büyük oranda pratiklik sağlar. Saklanması gereken kabloların olmaması, alan tasarrufu yapmaya yardımcı olur.

Xiaomi bluetooth kulaklıklar, hafif bir ürün satın almak isteyen kullanıcılara hitap eden ürünlerdir. Baş bölgesinde hassasiyetiniz olmadığı sürece ürünler kulaklarınıza rahatsızlık vermez. Bu modeller üretilirken kullanıcının rahat edebileceği bir ürün ortaya koymak hedeflenir. Xiaomi bluetooth kulaklık su geçirmez modelleri ter, yağmur, kar gibi neme sebep olabilecek etkenlere maruz kalsa bile kolay kolay bozulmaz. Bununla birlikte bu tür durumlarda kulaklık kullanımının azaltılması, ürünün uzun ömürlü olması açısından önem arz eder.

Bu kulaklıkların bir diğer avantajı bluetooth’a sahip tüm cihazlarla uyumlu oluşudur. Kulaklık ile bilgisayar ya da telefon arasında kolayca bağlantı kurulabilir. Böylece belirli bir mesafede kalmak koşuluyla saniyeler içerisinde kulaklığı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ses kalitesinden ödün vermeden kullanabileceğiniz bluetooth kulaklıklar, estetik olarak da oldukça şık tasarımlara sahiptir; kullanıcılar pek çok model arasından tarzına uygun olanı kolayca bulabilir. Kulaklık kullanılmadığı zaman kutusuna koyularak saklanabilir; böylece çanta, cep gibi yerlerde fazla alan kaplamaz. Bu da kullanıcıya fayda sağlamak amacıyla geliştirilen bir özelliktir.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

​​Kullanıcıların Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri arasında tercih yaparken göz önünde bulundurmaları gereken birkaç önemli husus bulunur. İlk olarak satın alınacak modelin tasarımına karar verilmelidir. Örneğin, boyun üzerinde duran veya tek kulaklık olarak üretilmiş modeller arasında bir seçim yapmak gerekebilir.

Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken kriterlerden biri de kulaklığın ebatıdır. Kullanıcılar farklı boyutlardaki ürünler arasından kendilerine uygun ebatta olanı seçebilirler. Böylece kullanım sırasında konforlu deneyim elde edilebilir. Gereğinden büyük bir kulak içi kulaklık satın alındığında bir süre sonra kulakta acıya sebep olabilir. Olması gerekenden küçük bir ürün tercih edilmesi, kulaklığın kulaktan düşmesine sebep olur. Kulak üstü kulaklıklar yanlış ebatta alındığında ise ses geçirmeme özelliğinden yeterince faydalanılamayabilir.

Satın alınacak ürünün rengine karar vermek de önemlidir. Bu noktada tercih edilebilecek alternatiflerden biri Xiaomi bluetooth kulaklık siyah renkteki ürünü olabilir. Klasik bir görünüme sahip Xiaomi bluetooth kulaklık beyaz rengiyle açık renklerden hoşlanan kullanıcılara hitap eden bir üründür. Kişiler bu gibi farklı renk seçenekleri arasından tarzlarına uygun seçimi yapabilir.

Kulaklık satın alınırken ürünün ağırlığına da mutlaka dikkat edilmelidir çünkü çok ağır kulaklıklar bir süre sonra baş, boyun ağrısı gibi olumsuzluklara sebep olabilir. Bu nedenle hafif modellerin tercih edilmesi kullanıcılar açısından daha faydalı olabilir.

Kulaklığın ses iletimi açısından kullanıcının isteklerini ve beklentilerini karşılayıp karşılamadığına da dikkat edilmelidir. Çeşitli tasarımlar ses performansını önemli derecede etkileyebilir. Bu, oyun yayıncıları veya müzikle uğraşan kullanıcılar için atlanmaması gereken bir özellik olarak nitelendirilebilir.

Eğer dokunmatik bir model satın almak isteniyorsa cihazın dokunma hassasiyetlerinin incelenmesi önem arz eder. Bu noktada, dokunmatik olarak hassas olan kulaklıklar tercih edilebileceği gibi daha net dokunuşlara cevap veren modeller de düşünülebilir. Kablosuz şarj desteği, kullanıcıların dikkat edebileceği bir başka özelliktir. Ürünün tam olarak şarj olduktan sonra ne kadar süre boyunca kesintisiz çalışabiliyor olduğu önemlidir. Bu, özellikle yoğun iş temposu içerisindeki kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken bir kriter olabilir.

Xiaomi bluetooth kulaklık özellikleri arasında dikkat edilebilecek bir diğer nokta ise cihazın gürültü engelleme oranıdır. Bu özelliğe, üründen üst seviyede performans alabilmek için dikkat edilmesi gereklidir. Bu tür kulaklıklarla metro, sokak, asansör gibi alanlarda dışarıyı rahatsız etmeden müzik dinlenebilir çünkü kulaklığın ses seviyesi yalnızca kullanıcının duyabileceği şekilde olacaktır. Ayrıca dışarıdaki gürültünün kullanıcıyı rahatsız etmesi de engellenir. Gürültü engelleme özelliği, satın alma aşamasında gözden geçirilip karşılaştırma yapılması gereken önemli noktalardan biridir.

Xiaomi Bluetooth Kulaklıkların Kullanım Alanları Nasıldır?

Xiaomi Bluetooth Kulaklıkların Kullanım Alanları Nasıldır?

Xiaomi bluetooth kulaklık modellerinin geniş bir kullanım alanı vardır. Telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların toplu alanlarda ya da sessiz olunması gereken yerlerde kullanılması gerektiğinde bu modeller tercih edilebilir. Bu ürünler; iş toplantılarında, ders çalışırken, spor esnasında ve daha birçok zamanda rahat bir deneyim sunar.

Xiaomi bluetooth kulaklıklarının kullanımının çokça tercih edildiği anlardan biri müzik dinlemedir. Bu modeller sayesinde çevredeki gürültülerden etkilenmeden müzik dinlenebilir. Özellikle müzik severlerin sıkça kullandığı bir cihaz ve telefon aksesuarı olan Xiaomi Bluetooth kulaklıkların kullanıldığı alanlardan bir diğeri ise telefondan, bilgisayardan, tabletten dizi veya film izlemektir. Xiaomi kulaklıklar hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın üst düzey performans gösterir.

Kulaklık modelleri özelliklerine göre çeşitlendiği için bu ürünler arasından uygun olanı, ancak kullanıcının ihtiyaçlarına göre belirlenebilir. Örneğin ders çalışırken ya da işi üzerinde yoğunlaşırken müzik dinlemeyi tercih eden kullanıcılar ses kalitesi iyi olan bir modeli tercih edebilir, böylece konsantrasyon gerektiren işleri üzerinde daha iyi çalışabilirler.

Doğru model seçimi spor yaparken kulaklık kullanmaya ihtiyaç duyulan durumlarda da kolaylık sağlar. Bu durumda hareket kabiliyetini ve esnekliğini maksimum seviyeye çıkarabilecek bir model tercih edilmesi faydalı olur. Aynı zamanda sportif faaliyetler sırasında kullanılacak kulaklıkların neme ve suya karşı dayanıklı olduğundan da emin olunmalıdır.

Günlük hayatında aktif olan kişiler, kulaktan kolayca düşmeyecek ürünleri tercih etmelidir. Böylece kullanıcılar kaliteli ve güvenli bir ses deneyiminin keyfi çıkarabilir.

Xiaomi kulaklık modellerinin fiyatları seçilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin

Xiaomi mıknatıslı bluetooth kulaklık ile kulak içi modellerin farklı fiyat aralığı bulunabilir. Xiaomi bluetooth kulaklık tekli model için veya spor esnasında kullanılabilecek çeşitli modeller için belirlenen fiyatlar, ürünlerin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bütçe dostu bir alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, kulaklık satın almadan önce ihtiyaçlarını belirlemelidir. Böylece hem fiyat açısından hem de performans açısından tatmin edici bir satın alma işlemi gerçekleştirilerek süreç hızlıca sonuçlandırılabilir. Çok çeşitli Xiaomi bluetooth kulaklık modelleri, Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformları arasında bulunan Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alınabilir. Seçilen ürünün satın alma aşamasında Trendyol’a özel indirimli fiyat ve avantajlardan faydalanmak da mümkündür.