"

Yapışkanlı Folyo

" araması için 20579 sonuç listeleniyor

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri ile Mutfağına Hava Kat

Yapışkanlı folyo, genel olarak 80 ya da 90 cm micron aralığında, arka kısmı yapışkanlı ve herhangi bir ısı gördüğü takdirde kolayca esneyebilen bir yapıya sahiptir. Esneyebilen bir yapıya sahip olması ile kullanmak istediğiniz yerin şeklini kolayca alabilen ince pvc malzemesidir. Yapışkanlı folyolar genellikle kâğıt ile karıştırılabilir. Ancak kâğıtlardan daha farklı bir yapıya sahiptirler. Yapışkan folyo herhangi bir şekilde nem, su, deterjan ya da buhardan etkilenmemektedir. Kaplamak istediğiniz alanda günlük olarak her şekilde temizliğinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak ve banyo gibi genellikle kolay ıslanan yerlerde de kullanılabilmektedir. Ahşap, cam, mermer ve metal gibi her çeşitteki yüzeylere kolay bir şekilde uygulanan ve oldukça ince bir yapıya sahip olan yapışkanlı folyo, plastik içerikli folyolara denmektedir. Polyesterden ya da polivinil klorürden oluşmaktadır. Yapışkanlı yapıya sahip olacak şekilde üretilmektedir. Fazlası ile esnek olabilen yapısı sayesinde istediğiniz her türlü alana uygulayabilirsiniz. Hiçbir şekilde desenini ya da rengini kaybetmez. Yapışkanlı folyolar, ihtiyaca uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulan her ortama uygun çeşitleri de bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde iş yerinizde ya da evinizde yapışkanlı folyo kullanarak fayans kaplama, dolap kaplama, mobilya kaplama ya da duvar kaplama gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tezgâh ya da cam gibi kısımları da eşsiz şekilde kaplayabilirsiniz. Kullanıcıların kola bir şekilde kaplama işlemi yapabileceği bu ürün çeşitleri sayesinde değiştirmek istediğiniz herhangi bir alanı kendi zevkinize göre kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz ortamda zarar görmüş yerlere de uygulayabilmenize imkân sağlamaktadır. Bu nedenle bazı kişiler evlerindeki ya da iş yerlerinden eşyaları değiştirip yenisini almak yerine yapışkanlı folyo ile istediği tarza uygun olacak şekilde kaplayabilmektedir. Yenilik isteyen kişiler için büyük kolaylık olan bu ürün, aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü ortama uygulanabilmeye uygun olacak şekilde üretilmektedir. Değiştirmek ya da yenilemek istediğiniz alanı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey, o alana uygun olan yapışkanlı folyo çeşidine karar vermektir. Özel olarak üretilen bu ürün, günümüzde çokça tercih edilmektedir. Çünkü hem zararlı değil, hem de çok büyük uğraşlar gerektirmiyor. Herkesin kendi evinde kolay bir şekilde yapabileceği bu işlem için yapmanız gereken tek şey istediğiniz modeli düşünmek olacaktır.

Yapışkanlı Folyo Özellikleri

Yapışkanlı Folyo Özellikleri

Hemen hemen her insan iş yerindeki ya da evindeki ortama bazen yenilik katmak ister. Bazı kişiler bulunduğu ortamın rengini değiştirmek isterken bazı kişiler de bulunduğu ortamdaki mobilyaları değiştirmek ister. Bunun için yeni bir mobilya ya da duvar boyası almak yerine yapışkanlı folyo daha pratik ve hesaplı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilir. Bu yapışkanlı folyo ile bulunduğunuz ortamın havasını daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Yapışkanlı folyolar kâğıt grubuna girmediklerinden dolayı hiçbir şekilde nem, su ya da buhardan etkilenmezler. Bu özellikleri kullanıcıların tercih etmesinde önemli bir etken olarak görülmektedir. Ayrıca olarak suya dayanıklı yapışkanlı folyo modelleri de bulunmaktadır. Bu su geçirmez yapışkanlı folyo çeşitleri özellikle mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Pürüzsüz ya da pürüzsüze yakın yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilen bu folyolar, hemen hemen her zemine uygundur. Yapışkanlı folyo ürünlerinin arka kısmı gri bir renge sahip olması sayesinde ürünü uygulayacağınız koyu zeminin rengini belli etmeyecek derecede opak bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yapışkanlı folyo, kaplandığı alanda hiçbir şekilde bir kalkma yapmamaktadır. Tamamen kapatıcı özelliği bulunmaktadır. Temizlik, nerede olursa olsun çoğu kişinin önemli derecede dikkat ettiği bir noktadır. Herkes bulunduğu ortamın temiz olmasını ister. Ayrıca çoğu kişinin günlük olarak yaptığı bazı temizlik işlemi bulunmaktadır. Yapışkanlı folyo sayesinde bu günlük olarak gerçekleştireceğiniz her türlü temizliği kolayca yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde deterjandan etkilenmeyen yapışkanlı folyo ile günlük temizliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde değiştirmek istediğiniz her alanın desenini ya da rengini yapışkanlı folyo sayesinde kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu yapışkanlı folyo modelleri, sunduğu pek çok seçenek ile kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda yapışkanlı folyo ihtiyaca ve isteğe göre farklı boyutlarda bulunabilmektedir. Yapışkanlı folyo uygulamak istediğiniz alanın ölçüsüne göre bir kaplama işlemi yapmak işinizi daha kolay bir hale getirecektir. Hayatta her şeyde olduğu gibi eşyaların, mobilyaların yeniliği de kişileri daha farklı bir havaya ve ortama sahip olmasını sağlar. Bu nedenle kişiler bir yeri değiştirmek istediğinde ilk olarak o yerin nasıl ve ne şekilde değiştirmek istediğine karar verir. Böylece kafasındaki yapışkanlı folyo modeline daha kolay bir şekilde ulaşabilir.

Yapışkanlı Folyo Modelleri

Yapışkanlı Folyo Modelleri

Yapışkanlı folyo, kişilerin kendi tarzına ve isteğine uygun şekilde pek çok farklı modellerde yer almaktadır. Eski ahşap görünümden modern görünüme kadar pek çok farklı tarza sahip çeşitler bulunmaktadır. Bu folyolar sayesinde zarar görmüş yüzeyleri kapatabilirsiniz. Ayrıca sağlam ve kaliteli bir yapıya sahip olması sayesinde uzun süreli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu eşsiz ürünün tok görüntüsü sayesinde kaplama olduğu anlaşılmamaktadır. Bu yapışkanlı folyo çeşitlerinden ilki mutfak yapışkanlı folyo modelleridir. Bu modeller, genellikle en fazla tercih edilen yapışkanlı folyo modelidir. Özellikle mutfak dolapları için kullanılan yapışkanlı folyo, mutfaklarınız daha farklı havaya sokabilecek desen ve renklere sahiptir. Mutfağında ahşap desen görmek isteyen kişiler için ahşap desenli yapışkanlı folyo, mermer desenlerinden hoşlanan kişiler için mermer desenli yapışkanlı folyo, buzlu bir görüntüden hoşlanan kişiler için de buzlu cam yapışkanlı folyo modelleri bulunmaktadır. Bu desenlerin yanı sıra düz renkli kendinden yapışkanlı folyo modelleri bulunmaktadır. Siyah yapışkanlı folyo, beyaz yapışkanlı folyo ya da istediğiniz renkli yapışkanlı folyo modelleri yer almaktadır. Yapışkanlı folyo modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeri de tezgâh arası yapışkanlı folyo çeşididir. Bu folyolar, kişilerin isteğine ve tarzına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Yapışkanlı folyo çeşitleri arasında sade bir tarza sahip olan kişiler için daha düz renkli yapışkanlı folyo modelleri arasında krem rengi yapışkanlı folyo ve pembe, gri yapışkanlı folyo çeşitleri yer alıyor. Salon, oturma odası ya da yatak odası gibi alanlar için de birbirinden farklı desenler sizlere sunulmaktadır. Bulunduğu ortamda tuğla deseninin yarattığı havaya sahip olmak isteyenler için tuğla desenli yapışkanlı folyo çeşitleri bulunmaktadır. Çiçek desenli yapışkanlı folyo ile de bulunduğunuz alana doğal ortamın havasını getirebilirsiniz. Simli yapışkanlı folyo çeşitleri ile de uygulamak istediğiniz alan daha çok göze çarparak dikkatleri üzerine toplayabilir. Kullanabileceğiniz bir başka yapışkanlı folyo modelleri ise banyo yapışkanlı folyo ile masa için yapışkanlı folyo modelleridir. Bu modeller sayesinde banyonuz ve masanız görenlerin beğenisini kazanacaktır. Yapışkanlı folyo kullananlar tarafından en çok beğenilen modeller ise ısıya dayanıklı yapışkanlı folyo ile su geçirmez yapışkanlı folyo modelleridir. Tüm bu modeller, herkesin zevkine ve ihtiyacınıza fazlası ile hitap etmektedir. Bu sayede yenilemek istediğiniz alan birbirinden zevkli kaplamalar ile yepyeni bir görüntüye kavuşacaktır.

Ayrıca; yapışkanlı folyo kullananlar tarafından yapılan yorumları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.Deforme olmuş eşyalar, çizilmiş masalar, zarar görmüş dolaplar ya da eskimiş parkeler gibi sorunların çözümü için günümüzde gerekli olan tek ürün yapışkanlı folyo yer almaktadır. İnsanlar seneler boyunca kullandıkları eşyalardan ya da zeminlerden sıkılabilmektedir. Bu gibi durumlarda da yapmak istedikleri şey yenisini almak ya da daha yeni bir görüntüye sahip olması için bazı farklılıklar katmaktır. Bu gibi durumlar için kişilere önerilen ürün yapışkanlı folyolardır. İş yerinizde ya da evinizde bulunan herhangi bir eskimiş eşyaya yeni bir görüntü katmak ve kendi tarzınıza uygun bir hale getirmek istiyorsanız yapışkanlı folyo, tam size göre bir ürün olacaktır. Pek çok kişinin en büyük sorunlarından bir tanesi leke izine ve çiziklere sahip sehpalardır. Bu sehpalarınızın yerine yenisini almadan önce düz renkli yapışkanlı folyo modelleri ya da desenli yapışkanlı folyo modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca masalarınız için de masa için yapışkanlı folyo modelleri sizlere sunulmaktadır. Mutfaklarınız için de suya dayanıklı yapışkanlı folyo seçenekleri bulunmaktadır. Mutfaklarınızda ayrıca olarak fayansları da yenileyebilirsiniz. Fayanslarınızda 3d yapışkanlı folyo seçenekleri ile daha farklı bir havanın oluşmasında etkili olabilmek mümkündür. Ayrıca mutfaklarda son zamanlarda sıkça tercih edilen çini desen yapışkanlı folyo modellerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede mutfağınız daha eğlenceli olacaktır. Ayrıca mutfaklarınız için ısıya dayanıklı yapışkanlı folyo modellerini tercih ederek uzun süreli ve kaliteli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Banyosunda yenilik yapmak isteyen kişiler için de yapışkanlı folyolar büyük kolaylık sağlıyor. Çok büyük harcamalar yapmanıza gerek kalmadan bu folyolar ile duşa kabinleriniz dâhil büyük değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Buzlu cam yapışkanlı folyo modelleri ile banyonuzdaki değişiklikler için ilk adımı atabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın tuvalet alışkanlığını daha çabuk edinmesi için ve birbirinden farklı desene sahip yapışkanlı folyo çeşitleri ile bu durumu pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Yatak odaları için de birbirinden farklı folyo çeşitleri bulunmaktadır. Aynalı yapışkanlı folyo modelleri ile odalarınız göz kamaştıracaktır. Tüm bu birbirinden farklı folyo çeşitleri ile evlerinize ya da iş yerlerinize çok büyük masraflar yapmadan yepyeni bir hava katabilirsiniz. Bunun için gerekli olan ihtiyacınız olan ölçüde ve modelde bir yapışkanlı folyodur. Bu folyo çeşitleri, sizlere oldukça geniş yelpazede ürün sunmaktadır. Sahip olduğu yapısı sayesinde birbirinden farklı formlara sahip ürünler bulunmaktadır. Hem kendinizin, hem de ailenizin sağlığı açısından hiçbir şekilde bir tehdit içermeyen bu folyoları istediğiniz her alanın dekorasyonunda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Kullanımı

Yapışkanlı Folyo Kullanımı

Yaşadığınız ve çok fazla vakit geçirdiğiniz alanları renklendirmek ya da yenilemek isteyen kişilerin son zamanlarda en sık başvurduğu yöntem yapışkanlı folyolardır. Oldukça yaratıcı dekorasyon yöntemleri sunan bu folyolar, kendinden yapışkanlı olmaları bakımından işlevsel bir kullanımı kullanıcılarına sunuyor. Birbirinden geniş renk ve desen seçeneği ile farklı alanlara özgü yapıları bir araya getirmeyi başarıyor. Yapışkanlı folyo kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıma başlamadan önce hangi alana yapışkanlı folyo uygulamak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Sonrasında bu alana uygun bir yapıda ve modelde folyo tercihi yapmalısınız. Her yapışkanlı folyo modelinin kendine özgü bir kullanım şekli bulunmaktadır. Bu detaylar ürünün detaylı açıklamasında yer almaktadır. Ürünü kullanmadan ve sahip olduğu bandı çıkarmadan önce seçtiğiniz yeri keserek deneyebilirsiniz. Folyo ile uygulayacağınız alanın uygun olduğunu gördükten sonra bandı çıkarabilirsiniz. Sonrasında da oldukça yavaş hareketler ile bandı uygulamak istediğiniz alana sabitlemeniz gerekir. Bunu gerçekleştirdiğiniz anda bir diğer elinizde de spatula ya da herhangi bir kart tutmak ve sıra sıra folyonun üzerinden bastırmak önemlidir. Bu spatula ya da kart sayesinde yapıştırma işlemini gerçekleştirirken herhangi bir hava boşluğu oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Dikkatli bir şekilde uyguladıktan sonra bulunduğunuz alanda yeni bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Zaman geçirdiğiniz alanlarda sağlıklı ve düzenli bir görüntünün oluşması açısından kendinden yapışkanlı folyo çeşitleri sizlere yardımcı olacaktır. Bu folyolar, kolay bir kullanıma sahip olması ve uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip olması bakımından en çok tercih edilen dekoratif yöntemlerden birisidir. Aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilmesi nedeni ile işlevseldir. Mutfaklarınızda leke ve yağların tutmaması ve fayansların arasında oluşan lekeleri ve izleri saatler boyunca temizlemeye çalışmanıza gerek kalmaz.

Daha temiz ve hijyenik bir yerde vakit geçirmek için yapışkanlı folyo çeşitleri sizler için oldukça uygundur. Leke tutmayan bu ürünleri bir sünger ile saatlerce temizlemenize gerek kalmadan uzun ömür boyunca kullanabilirsiniz. Yapışkanlı folyo kullanıcı yorumları göz önüne alındığında nerdeyse herkesin oldukça memnun olduğu görülmektedir. Sizler de bu memnuniyeti yaşamak için bir yapışkanlı folyo ile hayatınıza yenilik katabilirsiniz.Yapışkanlı folyo, doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde evinizin sahip olduğu havayı kolayca değiştirebilmektedir. İş yerinizin ya da evinizin neredeyse her bölümünde kolayca kullanabileceğiniz bu ürü,n yapışkanlı olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Zarar görmüş ya da eskimiş eşyalarınızın yepyeni olması için ya da yeni bir görüntüye sahip olması için kendinden yapışkanlı folyolar etkileyici olacaktır. Birden fazla desen ve renk seçeneğine sahip olan bu folyolar, oldukça kısa bir süre içinde ve zahmetsizce bulunduğunuz alana farklı bir görünüm katıyor. Sade ve modern bir görünüme sahip olan seçenekler evlerin ya da iş yerlerinin sade ve şık bir havaya sahip olmasını sağlarken birbirinden farklı canlı renkler ve desenlere sahip folyolar da bulunduğunuz ortamın daha enerjik bir havaya sahip olmasını sağlıyor. Oldukça farklı kullanım alanlarına kullanılabilen ve farklı alanlarda değişiklik yapmak isteyen kişiler için kendinden yapışkanlı folyo seçenekleri mükemmel bir tercih olacaktır. Eşyaların yanı sıra çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı yapışkanlı folyo çeşitleri de bulunmaktadır. Oldukça fazla seçeneği bulunan bu folyolar, hem maliyet, hem de zaman bakımından ihtiyacınızı karşılamaya yönelik en işlevsel yöntemlerden bir tanesidir. Şeffaf yapışkanlı folyo, yapışkanlı cam folyo, yapışkanlı alüminyum folyo gibi seçeneklerle de kullanıcılarını şaşırtmaya devam eden bu folyo çeşitleri, istediğiniz değişikliği zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Aşınma, çizilme ya da çatlama gibi sorunları önleyici bir özelliğe sahip olması ile de uyguladığınız yerin doğal yapısına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Uygulanan dijital baskı sayesinde folyonun üzerine çini kaplama ya da istediğiniz desen kolay bir şekilde basılmaktadır. Bu folyo çeşitleri kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre boyunca kullanıma uygundur. Bir mekânı ya da eşyayı dekoratif bir şekilde kaplamak ve yenilemek için çoğu yöntem çok maliyetli olabilir. Ancak bu folyolar sayesinde yepyeni bir eşyaya daha uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Yapışkanlı folyo fiyatları, kullanacağınız folyonun boyutuna, sahip olduğu özelliğe, renk ve desenine göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak diğer dekoratif yöntemler göz önüne alındığında yapışkanlı folyolar hem zaman bakımından, hem de bütçe bakımından daha uygun bir yöntem olacaktır. Sizler de bu birbirinden farklı özelliklere, renklere ve desenlere sahip yapışkanlı folyo seçenekleri arasından kendinize uygun olan modeli seçerek Trendyol sayfasından satın alabilirsiniz.