İlgili Kategoriler
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yapışkanlı Folyo

" araması için 14406 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Kaliteli Yapışkanlı Folyo Çeşitleri Trendyol'da!

Moda zevkinize özel dizayn edilen yapışkanlı folyo modelleri; orjinal ve kaliteli yapıda tasarlandığı için uzun süre kırılmadan ya da hasar görmeden rahatlıkla kullanılabilir. Zamanı iyi değerlendirmeyi seven bireylerin tercihi olup genellikle banyo ve mutfaklara hem kolay hem pratik şekilde kurulabilir. Farklı renk ve model seçenekleriyle öne çıkan tarzınızı yansıtabilen silinebilir, yanmaz yapışkanlı folyodur. Banyolarda siyah, gri, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz yapışkanlı folyo yani soft renklerine hakim olduğu ürünler kullanılır. Ocakların bulunduğu bölgelerde sıklıkla kullanılan özel tasarım ürünler ocaktan sıçrayan lekeleri kolay pratik şekilde temizlemenize yardım eder. Mutfağınızın görünümünü modern ve hoş hale getirip kolay temizlenebilen yapışkanlı alüminyum folyo korkulu rüyanız olan yağ lekelerine kolaylıkla veda edebilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanılmak Üzere Yapışkanlı Folyo

Farklı Alanlarda Kullanılmak Üzere Yapışkanlı Folyo

Mutfakta arzu ettiğiniz hijyen standartlarına ulaşmanıza olanak sağlayan alana stil ve hoş görünüm sağlayan yapışkanlı folyo çeşitlerini Trendyol'dan araştırabilirsiniz. Evin her noktasında kullanabileceğiniz bu ürünler; sadece mutfak ve banyolara değil her alanda mekana hem dekoratif hem de şık görünüm sağlar. Ürünleri satın alırken kullanacağınız alana uygun modelleri tercih ederek özgün ve stil tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı folyo modelleri banyo, mutfak, tuvalet ya da koridorlara son derece renkli ve stil bir görünüm katabilir. Kir tutmayan özelliği ile her alanı hijyenik ve rahat şekilde temizlemeyebileceğiniz yapışkanlı yer su geçirmez folyosu sayesinde dekorunuzu ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz. Banyolar için özellikle su buharına yüksek reaksiyon göstermeyen ve kayma yapmayan orijinal ürünleri tercih edebilirsiniz. Kayma yapmayan leke oluşumunu önleyebilen kaliteli ve iyi bir duvar, folyo, duşakabin yapışkanlı folyo tercihi yapmanız önerilir. Herhangi bir problem yaşamadan evinizin farklı alanlarında konforlu, hijyenik ve rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Yapışkanlı folyo yorumları ile birlikte Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Çeşitli Yerlerde Kullanılan Yapışkanlı Folyo

Çeşitli Yerlerde Kullanılan Yapışkanlı Folyo

Evin her mekanında tercih edebileceğiniz farklı boyut, model ve renk tasarımlarıyla ihtiyaçlarınıza hitap edebilen özel tasarım malzemedir. Estetik, modern görünümü ve zarif duruşuyla mekanı kusursuz hale getirebilen bu ürünler; mutfağında tarz görünüm isteyenlerin tercihidir. Küçük boyutlara sahip olan 3D, ahşap görünümlü, mermer desenli yapışkanlı folyo modeller son dönemin popüler ürünleri arasında yer alır. Mutfak ve evinizin belirli bir bölümünü desenli folyolarla işleyerek mekanın oldukça modern aynı zamanda şık görünüm elde edebilirsiniz. Tezgah arası yapışkanlı folyo ile kişisel zevklerinize uygun bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Zamanla evde ve eşyalarda yıpranmalar meydana gelebilir. Özellikle masalarda oluşan kabarmaları önleme adına yapışkanlı cam masa folyosu tercih edilebilir. Genellikle her alanda kullanılan ve alternatif olarak düşünebileceğiniz bu ürünler kaliteli yapısıyla uzun süre kullanım sağlar. Trendyol aracılığıyla buzdolabı, banyo yapışkanlı folyo satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Yapışkanlı Folyo

Avantajlı Fiyatlarla Yapışkanlı Folyo

Yapışkanlı folyo fiyat aralığı son derece çeşitlidir. Boyut ve malzeme kalitesine göre belirlenir. Deri, pvc yapışkanlı folyo suya dayanıklı olduğu için fiyatında değişiklik meydana gelebilir. Ayrıca farklı model ve renklerde hizmete sunulur. Boyutuna göre değişen fiyat aralığında etkili olan kalınlık ve incelik durumudur. Tercihe göre farklılık göstermesine rağmen kalın yapışkanlı folyo uzun süre kullanım için ideal bir üründür. Aynı zamanda darbelere karşı direnç gösterir. Aynalı, desenli yapışkanlı folyo çeşitleri de mevcuttur. Aynalı tasarım genellikle masa ve dekoratif amaçlı duvarda kullanılır. Kaliteli içeriğinin yanı sıra şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Alternatif olarak renkli, parlak, şeffaf yapışkanlı folyo da bulunur. Müşterinin seçiminde tamamen kişisel zevk ve kullanılacak ortam ile uyumlu olması önemlidir. Bazı müşteriler koyu renklerde hoşlandığı için antrasit yapışkanlı folyo tercihi söz konusudur.

Yapışkanlı Fayans Modelleri Nelerdir?

Moda zevkinize özel dizayn edilen yapışkanlı fayans modelleri; orijinal ve kaliteli yapıda tasarlandığı için uzun süre kırılmadan ya da hasar görmeden rahatlıkla kullanılabilir. Zamanı iyi değerlendirmeyi seven bireylerin tercihi olup genellikle banyo ve mutfaklara hem kolay hem pratik şekilde kurulabilir. Farklı renk ve model seçenekleriyle öne çıkan tarzınızı yansıtabilen bir malzemedir. Banyolarda daha çok soft renklerine hakim olduğu ürünler kullanılır. Ocakların bulunduğu bölgelerde sıklıkla kullanılan özel tasarım ürünler ocaktan sıçrayan lekeleri kolay pratik şekilde temizlemenize yardım eder. Mutfağınızın görünümünü modern ve hoş hale getirip kolay temizlenebilen bu ürünlerle korkulu rüyanız olan yağ lekelerine kolaylıkla veda edebilirsiniz.

Yapışkanlı Fayans Nereden Alınır?

Mutfakta arzu ettiğiniz hijyen standartlarına ulaşmanıza olanak sağlayan alana stil ve hoş görünüm sağlayan yapışkanlı fayans çeşitlerini Trendyol'dan araştırabilirsiniz. Evin her noktasında kullanabileceğiniz bu ürünler; sadece mutfak ve banyolara değil her alanda mekana hem dekoratif hem de şık görünüm sağlar. Ürünleri satın alırken kullanacağınız alana uygun modelleri tercih ederek özgün ve stil tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Banyolar için özellikle su buharına yüksek reaksiyon göstermeyen ve kayma yapmayan orijinal ürünleri tercih edebilirsiniz. Kayma yapmayan leke oluşumunu önleyebilen kaliteli ve iyi bir fayans tercihi yapmanız önerilir. Herhangi bir problem yaşamadan evinizin farklı alanlarında konforlu, hijyenik ve rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Yapışkanlı Fayans Nerelerde Kullanılır?

Yapışkanlı fayans modelleri banyo, mutfak, tuvalet ya da koridorlara son derece renkli ve stil bir görünüm katabilir. Kolay kırılmayan aynı zamanda yüksek dayanıklılık gösteren bu ürünler her dönemin ritmine ve moda anlayışına uygun dizayn edilir. Kir tutmayan özelliği ile her alanı hijyenik ve rahat şekilde temizlemeyebileceğiniz bu ürünler sayesinde dekorunuzu ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz. Evin her mekanında tercih edebileceğiniz farklı boyut, model ve renk tasarımlarıyla ihtiyaçlarınıza hitap edebilen özel tasarım malzemedir. Estetik, modern görünümü ve zarif duruşuyla mekanı kusursuz hale getirebilen bu ürünler; mutfağında tarz görünüm isteyenlerin tercihidir. Küçük boyutlara sahip olan desenli modeller son dönemin popüler ürünleri arasında yer alır. Mutfak ve evinizin belirli bir bölümünü desenli fayanslarla işleyerek mekanın oldukça modern aynı zamanda şık görünüm elde edebilirsiniz.