Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Havuz Ürünleri

" araması için 10746 sonuç listeleniyor
KYP Havuz Izgarası Tek Geçmeli 19.5 Cm

KYPHavuz Izgarası Tek Geçmeli 19.5 Cm

(4)
198 TL
Sepete Git

Güvenilir Havuz Ürünleri Çeşitleri Trendyol’da!

Yaz mevsimi ile birlikte gelen sıcak havalar zaman zaman çok bunaltıcı olabilir. Böyle havalarda suya girmek serinlemek için tercih edilen yöntemlerdendir. Sıcak havalarda rahatlamak, serinlemek ve suyun tadını çıkarmak için bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Havuz keyfini tam olarak yaşayabilmek için gerekenler arasında havuz ürünleri bulunur. Bu ürünler serin suyun tadının en güvenli şekilde çıkarılabilmesi için üretilir. İhtiyacınız olanları satın alarak daha keyifli ve güvenli bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasında fileler, aydınlatmalar, temizlik ve bakım ürünleri gibi birçok farklı çeşit bulunur. Farklı ihtiyaçlara hitap edecek ürünleri bulmak oldukça kolaydır. Temizlik malzemeleri ihtiyaç duyacaklarınız arasında başta gelir. Onlar sayesinde kirli suyu temizleyebilir ve içine girilmeye hazır hale getirebilirsiniz. Temiz suyun da daha uzun süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik için kullanılan teçhizatlardan biri olan havuz filtresi suyun içerisinde bulunabilecek çamur, tortu, partikül ve diğer görünmeyen maddelerden arındırılmasını sağlar. Gerekli teçhizatları içeren havuz temizlik seti ile bu süreci kolay hale getirebilirsiniz. Sağlıklı ve konforlu olan ortamı korumaya devam edebilmek için temizliğini ve bakımlarını düzenli bir şekilde yapmak oldukça önemlidir. Sağlığınız açısından etkisi büyük olan, zararsız havuz bakım ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu bakım malzemelerinden biri olan havuz yosun önleyici sayesinde rahatsızlığa sebep olabilecek yosunlaşmanın önüne geçebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla havuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Havuz Ürünleri Yorum ve Tavsiyeleri

Yaz mevsiminde en çok vakit geçirilen yerlerden biri havuz kenarıdır. Bu yüzden mekanın estetik görünmesi ve göze hitap etmesi de oldukça önemlidir. Mekanı dekore etmek için havuz eşyaları tercih edilebilir. Dekorasyona katkı sağlayacak birçok farklı dekoratif eşya seçeneği bulunur. Görünümü iyileştirdikleri gibi oldukça kullanışlı da olan bu ürünler mekanınızın şık görünmesini sağlar. Bu seçenekler arasında bulunan fıskiyeler ve hasır ürünler mekana hoş bir hava katar. Havuz fıskiyesi kullanmak göze hitap eden bir görüntü sunarken aynı zamanda hoş bir su sesi oluşturarak ortamın ambiyansına da katkıda bulunur. Dekorasyon süreci önemli adımlardan oluşur. Ortamın genel rengine karar vermek dekorasyon sürecinin önemli aşamalarından biridir. Tabanın rengini değiştirerek istediğiniz dekora bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Suyun renkli ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneği bulunan havuz fayansı çeşitleri arasından istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Böylece mekanınıza farklı bir hava katabilir ve dekorasyon sürecinin bu önemli aşamasını tamamlayabilirsiniz. Havuz aydınlatma seçenekleri de karanlık mekanlarda aydınlatmayı sağlamak ve ortamın ambiyansına katkıda bulunmak için tercih edilebilir. Farklı renkteki aydınlatmalar mekanınıza hoş bir hava katar. Havuz lambası seçenekleri arasından istediğiniz dekorasyona uygun olanları tercih edebilirsiniz. Güçlü bir aydınlatma sağlayan lamba çeşitleri de bulunur. Güçlü lambalar özellikle suya gece de girilecekse veya karanlık bir ortamda bulunuyorsa tercih edilir. Bu ürünlerin aydınlatma gücü sayesinde geceleri de suyun tadını çıkararak farklı deneyimler elde edebilirsiniz. İçerikler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve önceki müşterilerin deneyimlerini merak ediyorsanız havuz ürünleri yorum metinlerine göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde önceden bu ürünleri kullananların deneyimleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Deneyimli kişilerden tavsiye almak ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru seçimler yapmanıza yardımcı olur. Bu araçları deneyimleyen müşteriler de genellikle havuz ürünleri tavsiye ederler. Bu müşteriler memnuniyetlerini her fırsatta dile getirirler. İşlevsel araçlar hem işinizi kolaylaştırır hem de mekanınızın görünümünü iyileştirmenizi sağlar. Yüzme havuz malzemeleri sayesinde yaz mevsiminde suya girme deneyiminizi sorunsuz ve oldukça keyifli bir aktivite haline getirebilirsiniz. Trendyol ile farklı seçenekleri inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Avantajlı Havuz Ürünleri İndirim Fırsatları

İçine girilen suların temizliğini aksatmamak sağlıklı bir yüzme deneyimi yaşamak için çok önemlidir. Klor temizlik için kullanılan maddelerden biridir. Oluşan bakteri ve mantarların ortadan kaldırılmasını sağlayarak suyun güzel renginin ve nötr kokusunun korunmasına yardımcı olur. Suyu insan sağlığına uygun hale getirerek suda yüzenlerin sağlığını korur ve hastalık yayılımını da önler. Bu yüzden rutin klorlama işleminin gerçekleştirilmesi sağlık açısından çok önemlidir. Klorlama işlemi sonrasında ortalama 4-8 saat sistem çalıştırılmalıdır ve bu süre içinde içine girilmemelidir. Suyun berraklığının korunmasına yardımcı olan bir diğer malzeme olan havuz pompası da sirkülasyonu sağlar. Ucunda bulunan filtreler sayesinde böcek, sinek veya yaprak gibi istenmeyen maddelerden suyun arındırılmasını sağlayarak berraklığını ve temizliğini korur. Bu sayede insan sağlığını veya keyifli yüzme deneyimini kötü yönde etkileyebilecek olan tüm maddeler sudan uzaklaştırılmış olur. Ayrıca kullanılmadığı zamanlarda havuz örtüleri ile üzerini örterek istenmeyen maddelerin içeri düşmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede içi bir sonraki kullanıma kadar temiz kalır. Havuz filesi de özellikle çocuklu mekanların ihtiyaç duyacağı bir malzemedir. File bir koruma katmanı sağlar ve güvenli bir kullanım sunar. Kazara boğulmaları önlemek için üretilir. Herhangi birinin yanlışlıkla düşmesini engelleyerek hayat kurtarabilir. Havuzlar su ve nem barındıran ortamlar olduğundan fayanslarının arasını dolduracak derz bu özel duruma uygun olarak üretilmiş olmalıdır. Havuz derzi nemden etkilenmeyecek ve çabuk aşınmayacak bir yapıya sahip olacak şekilde üretilir. İnşaat aşaması sırasında özel olarak üretilmiş bu derz türünün kullanılması uzun ömürlü bir kullanım için oldukça önemlidir. İhtiyacınız olan havuz ürünleri modelleri arasında zaman tasarrufu yaratan pratik malzemeler, temizliği kolaylaştıran aparatlar da mevcuttur. Trendyol aracılığıyla havuz ürünleri indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Havuz Ürünleri Fiyat Aralıkları

Çocuklar için suya girmek oldukça keyifli bir aktivitedir. Genellikle yaz mevsiminde çocuklar suyun tadını çıkarırlar. Özellikle küçük çocuklar için üretilen şişme havuz modelleri bulunur. Bu modeller çocuklar için güvenli bir eğlence ortamı sağlar. Onların suya girme deneyimini iyileştirmek için üretilen şişme havuz ürünleri de bulunur. Bu seçeneklere örnek olarak şişirme pompası ve şişme model onarım kiti verilebilir. Küçük ve taşınabilir seçenekleri de bulunan şişirme pompaları sayesinde seyahatlerde yanınızda götürdüğünüz şişme yelek, yatak ya da kollukları rahatlıkla şişirebilirsiniz. Onarım kiti sayesinde de delinen veya yırtılan şişme havuzunuzu yama bandı ile onarmanız mümkündür. Bu seçenekler şişme ürünleri kullanma deneyiminizi oldukça kolaylaştırır. Eğlenceli bir yüzme deneyimi için ise havuz eğlence ürünleri vardır. Bunlar suda geçirilen vakti keyifli hale getirmek için üretilir. Şişme şezlong, yüzen oyuncaklar veya yüzen müzik çalarlar bunlara örnek olarak verilebilir. Suyun üzerinde uzanmanızı sağlayacak şişme şezlonglar eğlenceli ve keyifli bir yüzme deneyimi yaşatır. Ayrıca eğlencenizi katlayacak yüzme oyuncakları sayesinde sevdiklerinizle suda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yüzen müzik çalarlar sayesinde de suyun içindeyken şarkı dinlemek olanaklı hale gelir. Bu sayede sıcak ve bunaltıcı havalarda yüzerek serinlerken aynı zamanda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birçok farklı ihtiyacın karşılanmasını sağlayacak deniz havuz ürünleri bulunur. Suya girebilmek için birçok farklı malzemeye ihtiyaç duyulabilir. Kadınların regl dönemlerinde rahatça suya girebilmelerine olanak sağlayan havuz pedi bu alternatiflerden biridir. Bu önemli ihtiyaca çözüm olarak üretilen pedler sudaki aktivitelerin rahatlıkla yapılmasına olanak sağlar. Bu pedler regl dönemlerindeki kadınların kurtarıcısıdır. Avantajlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız havuz ürünleri kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Bu dönemlerde ihtiyacınız olan çeşitlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trendyol ile avantajlı havuz ürünleri fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.