İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kaplumbağa Malzemesi

" araması için 271 sonuç listeleniyor

Kaliteli Kaplumbağa Malzemeleri Trendyol’da!

Hayvanların besin değerlerinin karşılanabilmesi sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Evde beslenen kaplumbağaların da yaşamlarını sürdürebilmesi için kaliteli içeriklere sahip olan gıdalar tercih edilmelidir. Vitamin değeri yüksek olan kaplumbağa yemi çeşitleri birbirinden farklı içeriklere sahiptir. Enerji değerleri yüksek olan bu besinler, kaplumbağalarınızın uzun süre yaşayabilmelerine yardımcı olur. Bununla birlikte müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilerek kaliteli bir kullanım imkanı sağlar. Aminoasit ve vitamin değeri yüksek olan yem çeşitleri kalsiyumun zenginleşmesinde önemli rol oynar. Ayrıca hızlı bir şekilde sindirilmesine yardımcı olarak oluşabilecek rahatsızlıkların önlenmesinde yardımcı olur. Siz de evcil hayvanınızın kaliteli bir şekilde beslenebilmesine yardımcı olmak istiyorsanız yüksek enerji ve vitamin seviyesine sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Her yaş grubuna göre özel olarak sınıflandırılan bu besinler arasından kaplumbağanızın durumuna uygun olanı satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlar arasından da ihtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Uzun süre bir kullanım elde edebilmek istiyorsanız yüksek vitamin içerikli ve ekonomik yapılı kaplumbağa yemi 1000 ml boyutlarını satın alabilirsiniz. Bu sayede hayvanınızın gereksinim duyduğu vitamini de karşılayabilirsiniz. Ayrıca uzak bir yere giderken kaplumbağa tatil yemi çeşitleri arasından da dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede normalinden fazla yem atabilir ve herhangi bir zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bu ürün ile kaplumbağalarınızın bakamadığınız süre içinde beslenmelerini sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı Yapıya Sahip Su Kaplumbağa Yemi

Sağlıklı Yapıya Sahip Su Kaplumbağa Yemi

Kaplumbağalar, sindirim sistemi oldukça hassas hayvanlardır. Bu sebeple doymalarına yardımcı olurken sağlıklı yapıya sahip olan besinler müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Evcil olarak beslediğiniz su ya da kara kaplumbağalarınızın yaşına uyum sağlayan birbirinden farklı yemleri satın alabilirsiniz. Su kaplumbağası yemleri arasından sıklıkla tercih edilen çeşitler, palet içerisinde satışa sunulan modellerdir. Muhafaza oranı yüksek olan bu ürünler bozulmaların önüne geçmenize yardımcı olur. Dayanıklı dış yüzeyi ile içerisine ısı geçirmediği için uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve kapaklı sisteme sahip olan palet su kaplumbağa yemi ile birlikte hayvanınızın sindirim sistemini koruyabilirsiniz. Ayrıca enerji değerlerinin yükselmesine yardımcı olarak sağlıklı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir rahatsızlık yaşamasının da önüne geçebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan bu çeşitler kaplumbağalarınızın yeterli derecede beslenebilmesine yardımcı olur. Gün içerisinde 2 ya da 3 defa suyun içerisine atabilirsiniz. Bununla birlikte az miktarda yem ile uzun süre tok kalmasını sağlayabilirsiniz. Müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen karides içerikli yemler hayvanın uzun süre tok kalabilmesine yardımcı olur. Besleyicilik oranı yüksek olan kaplumbağa yemi karidesli içeriği sayesinde sağlıklı bir kullanım imkanı elde edebilmenizi sağlar. Doğal kurutulan bu besinler müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ballı ya da sade olan ürünler arasından hayvanın yaşına uygun olan ürünü satın alabilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Kalsiyum oranı yüksek olan bu çeşit ile temel yapısının güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kabuk gelişimine de katkıda bulunabilir ve herhangi bir zarar görmesini önleyebilirsiniz. Mide koruyucu özelliğinden faydalanarak evcil hayvanınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Canlandırıcı etkisi sayesinde kaplumbağanızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Protein, ham yağ ve lif içeren kara kaplumbağa yemi sayesinde hayvanınızın doğal yapısını koruyabilirsiniz. Hijyenik ortamlarda hazırlanan bu ürünler ile birlikte kaliteli ve uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlar arasından dilediğinizi satın alabilir ve hayvanın ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Siz de kaplumbağalarınızın sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamak istiyorsanız uygun olan yem modelin Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Besin Değeri Yüksek Kaplumbağa Vitamini

Besin Değeri Yüksek Kaplumbağa Vitamini

Evde beslediğiniz kaplumbağalarınızın ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılayabilmeniz oldukça önemlidir. Bu ihtiyaçları karşılamak kaplumbağa vitamini çeşitleri ile mümkündür. Oluşabilecek iştahsızlık ve halsizliğin önlenebilmesine yardımcı olan bu ürünler, sağlıklı içeriklere sahiptir. Kabuklarının yumuşamasını önleyerek daha kuvvetli ve güçlü bir hale gelebilmesine yardımcı olur. Yem üzerine 1 ya da 2 damla ilave edilerek kolay bir kullanım sunar. Bu sayede hayvanınızın vitamin değerini yükseltebilir ve sağlıklı olarak büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. İçerisinde bulunan D3 ve ekstra vitaminler sayesinde hayvanın ihtiyaçlarını karşılayabilir ve kaliteli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Küçük ya da büyük, kara ya da su kaplumbağanıza özel olarak üretilen vitaminler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bununla birlikte sağlıklı bir gelişim için yeni doğan yavru kaplumbağa yemi modelleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. İçeriğini inceleyerek kaplumbağanızın yaş durumuna uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evcil hayvanınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm içerikleri tek bir yemden karşılayabilirsiniz. Dilerseniz bitki içerikli çeşitler arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Hayvanların özel besini olan yemlerin dikkatli bir şekilde seçilmesi oldukça önemli bir faktördür. Bununla birlikte bu ürünlerin sağlıklı yapıya sahip olması gerekir. Kaplumbağa vitamini ile birlikte sağlıklı ve kaliteli bir kullanıma sahip olabilir, hayvanın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda oluşabilecek iştahsızlıkların ve enerji düşüklüğünün önüne geçebilirsiniz. Bu sayede hayvanlarınızın ihtiyacını karşılayarak onların sağlığını destekleyebilirsiniz. Dilerseniz kaplumbağa ihtiyaç seti satın alabilir ve ekonomik bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünlere güvenle ulaşabilirsiniz. Ekstra bir ürüne gerek duymadan hayvanın ihtiyacını kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte ekonomik bir deneyim sürecine de sahip olabilirsiniz. Siz de hayvanınızın sağlıklı bir şekilde büyümesini istiyorsanız bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kaplumbağa Akvaryum Malzemeleri

Her Bütçeye Uygun Kaplumbağa Akvaryum Malzemeleri

Hayvanların yemlerini satın alırken türüne ve yaşına göre seçimler yapmak oldukça önemlidir. Bu tercihleri yaparken beslenmesini destekleyecek sağlıklı yiyecekleri satın almak gerekir. Vitamin çeşitleri bu açıdan oldukça önemli besinler olarak bilinir. Kaliteli kullanım sunan kaplumbağa fosforlu vitamin çeşitleri kalsiyum ihtiyacının karşılanabilmesine yardımcı olur. Metabolizmasının çalışmasına yardımcı olarak sindirim sisteminin dengelenebilmesini sağlar. Vücutlarında bulunan kalsiyum oranını artırabilmek için fosforlu vitaminleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte hareket kabiliyetlerinin de artmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bu hayvanların kemik gelişiminin desteklenebilmesi için fosfor önemli bir vitamindir. Bu vitamin sayesinde kemik ve kas fonksiyonlarını geliştirebilir ve rahat bir şekilde yüzmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca iştahsızlık problemlerini önleyebilir ve yemlerinden haz alabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte uzun süre sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Bununla birlikte kemik rahatsızlıklarını önleyebilir ve gelişimlerine önemli bir katkı sağlayabilirsiniz. Kabuklarının yumuşayarak hasar görmesinin önüne geçebilir daha sert bir kabuğa sahip olabilmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede uzun süre yaşamalarını destekleyebilirsiniz. Evcil hayvanınızın eğlenebilmesi için ihtiyaç duyduğunuz parçaları kaplumbağa akvaryum malzemeleri kategorisinde bulabilir ve ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Akvaryum malzemeleri ile yaşam alanlarını süsleyebilir ve kaliteli bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sayede eğlenceli vakitler geçirebilmesine yardımcı olabilirsiniz. Kaplumbağa adası ile birlikte dinlenmelerini ve güneşlenmelerini sağlayabilirsiniz. Kolay kurulum özelliğine sahip olan bu ada sayesinde kaplumbağanızın sıkılmasını önleyebilirsiniz. Mıknatıslı tasarımı ile dilediğiniz zaman alandan uzaklaştırabilirsiniz. Hayvanın yüzme alanının daralmasını önlemek için üretilen bu ürünü köşelere sabitleyebilirsiniz. Kaplumbağa platformu ile hayvanın kolay bir şekilde tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yem haznelerinden faydalanarak beslenmelerine destek olabilirsiniz. Uygun fiyatıyla bütçenize uyum sağlayan yem ve aksesuar çeşitleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Trendyol sayesinde kaplumbağa yemi fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.