placeholder
"

Çift Yönlü Bebek Arabası

" araması için 2162 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yapıları ile Çift Yönlü Bebek Arabası

Çift yönlü bebek arabası, doğumdan itibaren çift yönlü kullanabilen ve farklı pozisyonlarda tercih edilebilen bir araçtır. Ayrıca tam yatırılabilen modeller de mevcuttur. Bebeğin gözlemlenebilmesi için sıklıkla üst tarafında tente bulunur. Modeller arasında çift yönlü ikiz bebek arabası da bulunabilir. Bebeğinizi sarsmadan ve daha rahat edebileceği pozisyonlarda kullanılabilir.

Çift Yönlü Bebek Arabası Modelleri

Çift Yönlü Bebek Arabası Modelleri

Hafif çift yönlü bebek arabası ise gövdesi daha hafif olduğu için kullanımı daha rahattır. Çift yönlü ikiz bebek arabası da çok kullanılan modellerdendir. Bu bebek arabasının tercih edilme sebebi su ve güneş geçirmez kumaştan yapılmasıdır. Ayrıca katlanılabilir olması da seyahat esnasında az yer kaplamasına yardımcı olur. Çift yönlü tam yatar bebek arabası ise gerek seyahat esnasında gerekse az yer kaplaması bakımından sık sık aileler tarafından tercih edilir. Birçok modele sahip olan bebek arabalarında ebeveynler tarafından tercih edilen diğer model ise çift yönlü kabin bebek arabasıdır. Bu bebek arabasının tercih edilme sebebiyse birçok hava yolu şirketinin baş üstü bölmelerine sığmasıdır. Daha kolay katlanabilmesi ve daha da az yer kaplaması seçenekleri ile modeller arasında en avantajlısıdır. Çift yönlü bebek arabası modelleri denince akla ilk gelen araba hafif çift yönlü bebek arabasıdır. Kapandıktan sonra kendisini açana kadar kilitleyen modelleri de bulunan bu bebek arabası avantajlı bebek arabaları arasında ilk sıralarda yer alır.

Çift Yönlü Baston Bebek Arabası Tavsiyeleri

Çift Yönlü Baston Bebek Arabası Tavsiyeleri

Baston bebek arabası şehir hayatına daha uygun olan bir bebek arabası modelidir. Daha kolay katlanması ve diğer araba modellerine göre daha hafif olması tercih edilmesini arttırır. Her bir bebek arabasının kendine göre bir taşıma kapasitesi vardır. Genellikle 0-12 kg arası kapasiteleri vardır. Katlandıktan sonra kendi kendine ayakta durabilme, geniş alt sepeti, çıkarılabilen ön bar gibi daha çok avantaj sağlayan özellikler üründen ürüne değişim gösterir. Bebek arabalarında birçok farklı model bulunmaktadır. Bunlardan bir diğeri de travel sistem çift yönlü bebek arabasıdır. Bebek arabalarının değişkenlik gösteren birçok özelliği vardır. Bu özellikler çift yönlü kabin bebek arabası, travel sistem çift yönlü bebek arabası ve çift yönlü ikiz bebek arabası ve bunun gibi başka modellerde değişiklik gösterebilir. İkiz bebeğe sahip ebeveynler için çift yönlü baston bebek arabası daha avantajlı olmaktadır. Bu modeller arasında en kolay açma kapamaya sahip araba tek elle kapanan çift yönlü bebek arabasıdır. 3 tekerlekli çift yönlü bebek arabası da bu avantajlı ürünler arasındadır. Daha uzağa itilme ve adım mesafesini arttırmak gibi artı özellikleri bulunan bu model engebeli araziler için uygundur. Daha çok sportif ve yürüyüş sever aileler tarafından tercih edilen bu bebek arabası istenildiği zaman bebek güvenliği için kullanım anında kilitlenebilir ve emniyet arttırılabilir. Üst tarafında genellikle bulunan güneş koruyucu tente sağlık açısından avantaj ve kolaylık sağlar.

Çift Yönlü Bebek Arabası Fiyatları

Çift Yönlü Bebek Arabası Fiyatları

Çift yönlü bebek arabası fiyatlarında taşıma kapasiteleri ve avantaj sağlayan özelliklerine göre fiyat artışı veya fiyat düşüşü gözlemlenir. Taşıma kapasiteleri 0 ile 12 kilogram arasında değişim gösterir. İçinde ayrıca puset ve ana kucağı bulunduran bazı ürünlerde ise genellikle fiyat artışı gözlemlenebilir. 3 tekerlekli çift yönlü bebek arabası ve travel sistem çift yönlü bebek arabası da fiyat artışı gözlemlenebilen bebek arabaları arasında bulunur. Taşıma kapasiteleri arttıkça veya avantajlı özellikleri arttıkça da fiyatlarda artış gözlemlenebilir. Bebekler için farklı pozisyonlar bulunduran, üzerinde tente bulunan ve su veya güneş geçirmeyen kumaş barındıran bebek arabaları da revaçta olduğundan dolayı fiyatları görece yüksektir. Çift yönlü bebek arabası tavsiyelerinin tümünü Trendyol'da inceleyebilir, sizin için en uygun ve doğru ürüne karar verebilirsiniz.