İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Bağlantılar
Fiyat
Buton Sayısı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Corsair Mouse

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Corsair Mouse Çeşitleri ile Bilgisayarına Hükmet

Corsair pek çok farklı ülkede satışı bulunan Amerikan merkezli bir teknoloji markasıdır. Bu marka 1994 yılında Amerika’nın meşhur eyaleti Kaliforniya’da üretime başlar. Markanın ilk ürettiği ürünler ise bilgisayarlara yönelik parçalardan oluşur. Corsair firması ilk kurulduğu yıllardan bugüne değin USB bellek, SSD disk, ATX güç kaynağı, ses cihazları birbirinden farklı bilgisayar bileşenleri ve modifikasyon aletleri üretmesiyle meşhur olur. Bu ürünlerin üstün performanslı ve kaliteli parçalar olması dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerin Corsair markasını tercih etmesine sebebiyet verir. Uzun yılların güvenilir üreticilerinden birisi olan markadan alışveriş yapmak kişiler Trendyol sayesinde çok çeşitli ürünleri bir arada inceleyebilir. Markanın yüksek performanslı aletlerden oluşan geniş bir ürün skalası bulunur. Bu sayede bilgisayar kullananlar aradıkları parçaları rahatlıkla temin edebilir. Corsair mouse çeşitleri de markanın en çok ilgi gören ürünlerindendir. Bilgisayarın temel parçalarından birisi olan mouse aletinin Türkçe’deki karşılığı fare olarak bilinir. Siz de alışveriş yaparken aradığınız ürünü kolayca bulabilmek için iki isimden birini kullanabilirsiniz. Bu markaya ait olan fare modelleri gelişmiş tasarımları sayesinde bir hayli dikkat çeker. Klasik tasarımların dışına çıkan modeller, estetik görünümleri ile beğeni toplar. Fare modelleri fonksiyonlarına ve fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Örneğin Corsair M55 RGB Pro tasarımı gaming, yani oyun bilgisayarlarına göre özel olarak geliştirilen hızlı bir teknoloji ürünüdür. Bilgisayarda hiç takılmadan hızlı bir şekilde oyun oynamak isteyen kişiler M55 RGB tasarımına bir şans verebilir. Bu model çok yönlü ve çift elli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Özellikle solak olan kişiler M55 RGB tasarımını hiç zorluk çekmeden kullanabilir. 50 milyon tıklama ömrü ve 12400 DPI optik sensör bulunur. Hiçbir tuş yazılımı gerektirmeden direkt USB aracılığıyla tüm bilgisayarlara bağlanabilir. Kablolu farenin ağırlığı ise 86 gram şeklindedir. Ürünün üzerinde 8 farklı tuş kombinasyonu yer alır. 125 Hz, 250 Hz, 500 Hz ve 1000 Hz olmak üzere 4 farklı raporlama hızına göre çalıştırılabilir. Uzun ömürlü teknolojik aletin seyahatleriniz sırasında bilgisayar çantasında taşıyabilirsiniz. Corsair markasına ait bu modeli ve diğer tasarımları inceleyebilirsiniz.

Üstün Teknolojili Corsair Mouse Modellerini Daha Yakından Tanıyın

Üstün Teknolojili Corsair Mouse Modellerini Daha Yakından Tanıyın

Bilgisayar kullanıcıları için çevre birim aygıtları tasarlayan marka uzun ömürlü ve dayanıklı Corsair fare modelleri ile müşterilerin takdirini kazanmayı başarır. Eğer daha önce bu markaya ait teknoloji aletlerinden birini kullanmadıysanız müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Hangi modeli satın alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ürün bilgileri kısmından farelerin özelliklerini veya teknik detaylarını öğrenebilirsiniz. Markanın popüler modellerinden biri olan Corsair Glaive RGB Pro şık ve estetik dizaynı ile daha ilk bakışta farklılığını ortaya koyar. Bu üründe kullanılan tasarım detayları bilhassa bilgisayar oyuncularını memnun etmek üzerine geliştirilir. Kablolu bağlantı tipine sahip olan Glaive RGB tasarımının üzerinde 7 adet tuş yer alır. Ürünün kullanım şekli ise daha çok sağ el için uygundur. Siyah renkli özel tasarım aleti çok uzun süreli PC oyunlarında büyük rahatlık sağlar. Ultra hassas hareket kabiliyeti ve mükemmel konfor gibi fonksiyonlara sahip olan Glaive RGB sizin aradığınız ürün olabilir. Üstelik bu üründe tam 3 farklı başparmak kıskacı bulunur. Siz en çok hangi şekilde rahat oyun oynuyorsanız o kıskacı tercih edebilirsiniz. Farklı kullanımlara uygun olarak tasarlanan ürünün 18.000 DPI optik sensör ve 50 milyondan fazla tıklanmaya sahip olduğu bilinir. Markanın bir başka ürünü ise Corsair Dark Core RGB Pro adı ile satışa sunulan teknolojik alet olur. Siyah renkli Dark Core tasarımı kablosuz ürün arayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu modelde Wireless şarj özelliği bulunur. Sağ el kullanıma uygun olarak geliştirilen alet bilgisayara 3 farklı şekilde bağlantı sağlar. Slipstream kablosuz teknolojisini kullanan mouse, yüksek sinyal gücü ve uzun mendili sayesinde teknolojik cihazlara kolayca bağlanabilir.

Bunun dışında Bluetooth bağlantısı veya USB kablo girişi kullanılabilir. RGB aydınlatmalı Corsair kablosuz mouse oyun esnasında çok düşük güç tüketimi harcar. Standart oyun farelerinin 2 katı kadar hızlı hareket edebilen farenin üzerinde yeniden programlanabilme özelliğine sahip 8 farklı tuş yer alır. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerindeki bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen markanın Corsair Katar Pro isimli ile bilinen bir modeli de bulunur. Sade ve estetik bir tasarıma sahip olan bu ürün kablolu oyun farelerinden birisidir. 12.400 DPI optik sensörlü mouse dayanıklılığı sayesinde uzun süreli bir kullanım sunar. Üzerinde 6 adet tuş bulunan gelişmiş tasarım 69 gram ağırlığındadır. Simetrik tasarımı ve hafif oluşu nedeniyle çok kolay hareket ettirilebilir. Üstün performans gücü ile uygun fiyat etiketini bir araya getiren Katar Pro tasarımını sipariş edebilirsiniz. Trendyol’da bulabileceğiniz Corsair Harpoon mouse popüler teknoloji markasının PC oyuncuları için geliştirdiği çevre birim aygıtlarından bir tanesidir. Bu mouse tasarımının bağlantı arayüzünde kablo kullanıldığı görülür. Kablolu Harpoon faresi sade ve siyah renkli tasarımı ile göz yormaz. İncelikli tasarım şekli itibariyle avuç içerisine tam anlamıyla oturur. Böylece sizler için konforlu bir oyun deneyimi sunar. Bu birim aygıtının 12.000 DPI sensör ve 6 adet tuş bulunur. Toplamda 85 gr ağırlığına sahip olan ürün, dayanıklı malzemesi sayesinde çok uzun yıllar boyunca yeni gibi kullanılabilir. Özel kauçuk yan kaplamalar ve 20 milyondan fazla tıklamaya sahip olan tuşları ile sektörde kaliteli ürünler arasında yer alır. Üstelik Harpoon modelinin ICUE yazılımı kişiselleştirilebilir. DPI kontrolü ve hızlanma gibi fonksiyonlar kişisel tercihlere göre ayarlanabilir. Bu modelden farklı olarak markanın kullanışlı ürünlerinden biri olan Corsair Scimitar mouse tasarımını da tercih edebilirsiniz. Siyah ve sarı rengin mükemmel uyumundan meydana gelen Scimitar tasarımında 16000 DPI sensör ve 17 tuş kombinasyonu bulunur. İddialı tasarımı ile dikkat çeken ürün USB kablo girişi ile bilgisayara bağlanır. Kablonun uzunluğu ise 1.8 mm olarak belirlenir. Eğer bilgisayar oyunlarında iddialı bir oyuncu olmayı hedefliyorsanız kullandığınız mouse modelinin ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Özellikle çabukluğun ve hızın ön plana çıktığı zamanlarda akışa ayak uydurabilmek gerekir. Rekabet ve yarış üzerine kurulan olan online PC oyunlarında tek bir hareket rakibinizin önüne geçmeye yardım eder. Ancak aynı şekilde geç kalınmış tek bir hareket sizi rakibinizin ardında bırakır. Günümüzde bilgisayar oyunları ile ilgilenen çok fazla genç bulunduğu söylemek yanlış olmaz. Aynı zamanda gençlerin yanı sıra pek çok yetişkin de evde vakit geçirmek için oyun oynamayı tercih eder. Siz de PC oyunlarından zevk alan kişilerden biriyseniz müşteri memnuniyeti baya yüksek olan Corsair gaming mouse çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Bilgisayar Oyuncuları İçin Corsair Mouse Fiyat Bilgileri

Bilgisayar Oyuncuları İçin Corsair Mouse Fiyat Bilgileri

Bilgisayarda oyun oynarken kullanabileceğiniz çeşitli mouse tasarımlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Hatta oyuncu faresi dendiği zaman ilk akla gelen markalardan biri olan Corsair ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik farklı modeller için belirlenen Corsair mouse fiyat bilgilerini tek bir yerden öğrenebilirsiniz. Bu markaya ait mouse çeşitleri teknik detaylarına göre fiyat değiştirir. Eğer teknolojik alet alışverişiniz için öncesinde belirli bir miktar belirledi iseniz filtreleme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu sayede satın alabileceğiniz ürün için en az ve en çok olmak üzere fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Online alışverişi daha pratik ve kolay bir hale getiren Trendyol’un indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İndirim dönemlerinde yapılan alışverişler çok beğenilen ürünleri uygun fiyatlara satın alabilmeyi sağlar. Ayrıca yapacağınız teknolojik alet alışverişlerinde kargo bedava fırsatından da faydalanabilirsiniz. Eğer uygun fiyatlı, konforlu ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız Corsair Sabre mouse modeline bakabilirsiniz. 100 gram ağırlığındaki Sabre modeli 124 mm x 80 mm x 38 mm ebatlarına göre tasarlanır. Sağ el kullanıma uygun olan siyah renkli ergonomik tasarımın üzerinde 8 adet tuş bulunur. 1000 DPI sensöre sahip oyuncu aleti konforlu tasarımı itibarıyla el içerisine rahat bir şekilde oturur ve kişiyi yormaz. RGB ışıklandırması 16.8 milyon renk çeşidi ile desteklenen farenin 4 bölümünde de farklı tonlar kullanabilir. Bilgisayara USB girişi ile bağlanan örgülü kablonun uzunluğu ise 1.8 metreyi bulur. Corsair ürünleri yüksek kaliteye sahip dayanıklı teknolojik aletler oldukları için uzun vadeli kullanım açısından çok doğru bir seçim olabilir.

Corsair oyuncu mouse çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ergonomik bir modele sahip olan Corsair teknolojik aletleri sıradan tasarımların dışına çıkarak estetik ve farklı bir görünüm yakalar. Bu markanın geniş ürün yelpazesinin içerisinde siyah tonun şıklığının ve asaletinin vurgulandığı fare modellerinin dışında beyaz renkli ürünler de yer alır. Mesela Vengeance olarak adlandırılan estetik tasarım Corsair beyaz mouse modellerinden birisidir. Eğer dizüstü bilgisayarınız beyaz renkli ise ve ona uygun fare bulmakta zorlanıyorsanız Vengeance modeli ile henüz tanışmamış olabilirsiniz. Son derece şık ve asil bir dizayna sahip olan ürün teknik özellikleri itibarıyla da dikkat çeker. Corsair Vengeance mouse bilgisayara USB kablo girişi ile bağlanır. Basit bir bağlantı arayüzü bulunduğu için kurulumu da kolay olur. Gaming yani oyuncu fareleri arasında yer alan ürün 8200 DPI sensör ile çalışır. El içerisine konforlu bir şekilde yerleşen Vengeance modelinde 8 tuş bulunur. Bu tuşlar programlanabilme özelliği sayesinde kişiselleştirilebilir. Lazer teknolojisi ile üretilen özel tasarım modelde 1 adet kaydırma tekerleği yer alır. Corsair markasının beyaz renkli Vengeance mouse modelini kullanan kişiler oyunlarına hiç ara vermeden aynı heyecanla ve hızla devam edebilir. Bu modelin dışında markanın uygun fiyatı ve şık tasarımı ile dikkat çeken daha farklı mouse çeşitleri de bulunur. Metalik görünüm ile siyah rengi birleştiren Jite Tech-10 modeli markanın en şık tasarımları arasında gösterilebilir. Kablolu oyun farelerinden birisi olan ürün ergonomik şekli sayesinde kişinin bileğini ağrıtmaz, kolunu yormaz. Bu teknolojik aletinin üzerinde 6 adet tuş bulunur. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz satıcıdan alışveriş yaparak hem ergonomik hem de şık tasarıma sahip olan Corsair markalı bir oyuncu faresine sahip olabilirsiniz.

Oyuncu Faresi Özellikleri

Oyuncu Faresi Özellikleri

Corsair mouse FPS modelleri sektörde kaliteli oyuncu ekipmanları arasında yer alır. Bu mouse modelleri normal farelerden çok daha farklı özellikler barındırır. Oyun tutkunlarına özel olarak geliştirilen çevre birim aygıtlarında DPI ve CPI birimleri bilgisayar üzerinden ayarlanabilir. Bir teknolojik alette DPI birimi yüksek olursa bu durum farenin en ufak bir harekette dahi bilgisayar ekranı üzerinde çok hızlı bir şekilde hareket edileceğini gösterir. Özel olarak geliştirilen mouse modellerinde gösterge çubuğunu ekranın bir ucundan diğerine götürürken farenin çok fazla oynatılması gerekmez. Bu sayede kol yorulmamış olur. Bu da çok uzun saatler boyunca bilgisayar başında oyun oynayan kişiler için büyük rahatlık sağlar. Oyuncu fareleri normal mouse çeşitlerinden ayıran özelliklerden birisi de makro tuşlar olur. Mouse tasarımının yan kısımlarında bulunan makro tuşlar pek çok farklı PC oyununda oyuncuya yardım eder. Bu teknolojik aletlerin çoklu tuş tıklama özelliğine sahip olması da oyuncuya ihtiyaç duyduğu konforu ve hızı sağlar. Ayrıca bu mouse çeşitlerinde kullanım ömrünü ve dayanıklılığı etkileyen tıklanma sayılarının çok yüksek olduğu da bilinir. Markanın en popüler tasarımlarından birisi olan Corsair Ironclaw modeli, dayanıklılık anlamında çok üst seviyelerde bir ürün olarak değerlendirilir. Kablolu mouse modeli sağ el ile kullanılmak üzere üretilir. 7 tuş sayısına sahip olan tasarımın ağırlığı ise toplamda 105 gram eder. Avuç içinin şekline uygun olacak tasarlanan model konforlu ve uzun soluklu bir oyun deneyimi sunar. 18000 DPI optik sensörlü fare, dahili profil depolama özelliği sayesinde donanım ayarlarını muhafaza edebilir.

Bu özel tasarım Corsair markasının oyunseverler için geliştirdiği mouse modellerinden sadece bir tanesidir. Profesyonel bir oyuncu olabilmek için öncelikle doğru ekipmanları kullanmak gerekir. Rakiplerinizin önüne geçmek ve oyunun en yüksek skorlarını elde etmek isteyebilirsiniz. Bunun için de Corsair markasının gaming mouse çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde kaçırılmaması gereken indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin markanın en beğenilen modellerinden biri olan Corsair M65 Pro tasarımını favorilerinize ekleyerek indirim fırsatını bekleyebilirsiniz. Favoriler kısmındaki ürünler indirime girdiğinde hesabınıza anında bildirim gelir. Üstün kaliteye sahip bu modelde 12000 DPI optik sensör ve 8 adet mouse tuşu bulunur. 20 milyon tıklamaya kadar uzun süre kullanılabilir. Farenin yan kısmında yer alan kırmızı renkli sniper tuşu pratik bir şekilde hız ayarlaması yapmayı sağlar. Parmağını sniper tuşuna basılı tutan oyuncu DPI ayarlarını yeniden şekillendirebilir. Alt yüzeyinde 5 ayrı ped bulunan mouse konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca bu modelde siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunur. Cazip fiyatlara satın alabileceğiniz başka bir ürün modeli ise Corsair Nightsword RGB tasarımı olur. Estetik görünümü ile göze hitap eden model 1800 DPI optik sensör, 4 bölgeli dinamik aydınlatma sistemi ve 8 adet ayarlanabilir tuş kombinasyonu ile PC oyunlarının keyfini ikiye katlar. 50 milyonun üzerinde tıklama ömrü bulunan Nightsword modeli oyuncuyu yarı yolda bırakmaz. Üstelik bu cihaz akıllı ayarlanabilir ağırlık sistemi sayesinde sizin mouse tutma şeklinize göre kişiselleştirilebilir.