"

Fon Perde

" araması için 21676 sonuç listeleniyor

Fon Perde

Perde, bir evin vazgeçilmez dekorasyon öğelerinden biri olarak öne çıkıyor. Farklı modellerle her tarza uygun olan perdeler arasında en sık kullanılanı fon perde modelleridir. Fon perde modelleri, tül ya da stor perdelerin iki yanında dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Aynı zamanda yoğun güneş ışığının engellenmesi için de tercih edilen perde fonları ile evinizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Evinizin her odası için kullanıma hazır olan fon perdeler; desen, renk, kumaş ve uzunluk gibi birçok faktör dolayısı ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu nedenle her dekorasyon ve stil için uygun olan fon perde modelleri, iç mekan dekorasyonlarının tamamlayıcısıdır. Küçük pencerelerin daha büyük  görünmesi için de tercih edilebilen fon perde modelleri ile odanızın olduğundan büyük ve yüksek görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fon Perde Modelleri Nasıl Kullanılmalı?

Fon perde modelleri, her odanın dizaynına uygun olduğu için dekorasyona uygun kullanılması daha doğrudur. Hazır fon perde modelleri arasında desenli fon perde seçenekleri öne çıkıyor. Modaya uygun desenlerle dekorasyona hareket getiren fon perdeler; çizgili, baskılı ya da tek renk seçenekleri ile kullanılıyor. Oturma odası için kullanılacak fon perdelerin mutlaka dekorasyonla uyumlu olması gerekiyor. Bu nedenle eğer koltuklarınız düz renkte ise desenli fon perde modelleri daha doğru bir tercih haline geliyor. Öte yandan, eğer koltuklarınız desenliyse düz renkli fon perdeleri tercih etmek gerekiyor. Perde fonları, evinizin her yerinde kullanıma uygun bir dekorasyon seçeneği olarak dikkat çekiyor. Yemeklerinizi hazırladığınız ve şık sofralar kurmak için ön hazırlık yaptığınız mutfağınız için Trendyol mutfak fon perde modelleri, mutfağınızı daha ilgi çekici hale getiriyor. Genellikle çiçek desenlerinin tercih edildiği mutfak fon perde modelleri ile mutfak dekorasyonunuzu uyumlu hale getirmek mümkün oluyor. 

Her İhtiyaca Uygun Perde Fonları

Fon perde modelleri sadece ev dekorasyonunda değil, ofis dekorasyonunda da sıklıkla kullanılıyor. Her ihtiyaca uygun, farklı stillerdeki fon perdeler ile ofis dekorasyonunu daha şık hale dönüştürmek mümkün oluyor. Ofis mobilyalarına uygun fon perde modelleri arasından dilediğinizi seçerek tarzınızı ön plana çıkarmanız mümkün. Fon perde modelleri arasında boncuk aksesuarları ile zenginleştirilmiş seçenekler mevcut. Eğer ofis dekorasyonunuz daha ağır ve şık ise bu perde modelleri tercih edilebilir. Fon perde modelleri, ekstra güneşlik gerektirmediğinden pratik kullanım avantajı sunuyor. Doğru kullanım için fon perdelerin duvar uzunluğundan birkaç santim uzun olması gerekiyor. Böylelikle oda yüksekliği daha uzun gösterilebilirken perdeler de daha şık duruyor. Eğer fon perdenin kullanılacağı alan çok fazla ışık almıyorsa açık renkli modeller seçmek daha doğru oluyor. Böylelikle alan daha ferah görünürken sınırlı da olsa güneşin odaya girmesi mümkün hale geliyor. 

Fon Perde Fiyatları

Fon perde seçenekleri arasında birçok tarza uygun model bulunuyor. Aynı zamanda fon perde fiyatları da modelin yanı sıra kullanılan kumaş türü, kumaşın kalınlığı ve perde uzunluğu gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Her bütçeye uygun Trendyol fon perde modelleri, kampanya ve indirimler ile çok daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Fon perde seçimi yaparken fiyatı kadar kalitesini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve kısa sürede yıpranmayacak fon perdeler ile kısa vadede tasarruf etmek mümkün oluyor. Koton, saten, kadife, pamuklu ve polyester fon perde modelleri ile dekorasyonunuzu tamamlayarak evinizi samimi ve sıcak bir yuvaya dönüştürmeniz mümkün. Evinizin dekorasyonuna ve ruhuna uygun fon perde modellerine perde kategorisi üzerinden ulaşarak ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.