placeholder
"

Gri Fon Perde

" araması için 4101 sonuç listeleniyor

En Güzel Gri Fon Perdeler Trendyol’da!

Odaların havasını değiştirme konusunda büyük rolü olan perdeler hem dekorasyon ürünü hem de önemli bir ev eşyası olarak her evde kendine yer bulur. Gri fon perde uzun ve büzgülü tasarımı ile tam not alır. Her mimari tarza uyan bir tasarıma sahip gri fon perde dekorasyon harikasıdır. Grinin çeşitli tonları ile karşınıza çıkan modeller evlerinize çok yakışır. Sadece evlere değil ofis ve her türlü iş yerinde de tercih edebileceğiniz gri tonları fon perde çeşitleri çalışma alanınıza şık bir hava katar. Açık ve koyu tonlarda bulabileceğiniz modelleri dilediğinizce seçebilirsiniz. Ayrıca gümüş gri fon perde seçenekleri de yer almaktadır. Mekanınıza ve estetik zevkinize uygun gri renk fon perde seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Gri Fon Perde Modelleri

Gri Fon Perde Modelleri

Pencereleri örterek hem mekânların ışık dengesini kontrol etmenize imkan tanıyan hem de dekorasyona farklı boyut kazandıran perde çeşitleri her evin ihtiyacıdır. Dekoratif ve ergonomik gri fon perde modelleri hem yumuşak hem de keskin tonları ile karşınıza çıkar. Keten, saten ve kadife gibi çeşitli kumaşlardan imal edilen modelleri zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Gri keten fon perde ve gri saten fon perde seçenekleriniz arasında yer alabilir. Açık gri fon perde ve koyu gri fon perde çeşitlerine göz atabilirsiniz. Dokusunu ve duruşuna hayran kalacağınız gri pileli fon perde mekânda fark yaratır. Salonunuza lüks bir görünüm katan gri salon fon perde ile şık bir ortam elde edebilirsiniz. Koyu ve açık tonlara sahip düz gri fon perde, gri blackout perde, antrasit gri fon perde ve metalik gri fon perde seçenekleri sayesinde çok ışık alan odalarınızı loş bir hale getirebilirsiniz. Mobilyalarınızın döşemesi ile uyumlu mat ve parlak tonlarda bulabileceğiniz gri geçişli fon perde ev ya da ofisinizin havasını değiştirir. Farklı renkleri buluşturan gri krem fon perde modelleri ile mobilya döşemelerinizi kontrastlı kullanabilir, zıt renkleri modern bir ahenkle kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ve satın almak parlak gri fon perde seçeneklerine Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilir ve modelleri karşılaştırabilirsiniz.

Gri Fon Perde Fiyatları

Gri Fon Perde Fiyatları

En sevdiğiniz renkleri popüler motiflerle beraber bulabileceğiniz gri desenli fon perde seçenekleri sayısız modeli ile müşterilerin beğenisine sunulur. Gri yıldızlı fon perde ve tül perde çeşitlerini evinizin her odasına yakıştırabilirsiniz. Minimal dekorasyonlara çok yakışan modeller, pencerelerde oldukça şık durur. Şirin bir dekorasyon yakalamak istiyorsanız gri simli fon perde, gri çiçekli fon perde ve gri puantiyeli fon perde ile odanlarıza hem enerjik hem de sevimli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Eğlenceli desenlere sahip modeller çocuk ve bebek odalarında, anaokulu ve kreşlerde kullanılmaya uygundur. Döşemelerde geometrik şekil ve çizgileri kullanmayı seviyorsanız gri çizgili fon perde ve gri zigzag fon perde modelleri doğru bir seçimdir. Çeşitli şekil ve motiflerle süslenmiş modelleri mobilyaların döşemelerine kombine edebilirsiniz. Zahmetsiz yıkanan ve kolay kırışmayan ürünleri hızlıca takabilirsiniz. Gri fon perde fiyatları ve yorumlarına Trendyol üzerinden ulaşabilir, beğendiklerinizi ayırabilirsiniz.

En Güzel Gri Fon Perdeler Trendyol’da!

En Güzel Gri Fon Perdeler Trendyol’da!

Evinizin tarzına bambaşka bir boyut kazandıracak ürünler, pencerelerinize zarafet getirir. Geleneksel tarzda dekore etmek istediğiniz mekanlara gri jakarlı fon perde uygun bir parçadır. Jakarlı modeller çeşitli desen ve renk kombinasyonlarını barındırır. Çağdaş ve minimal tasarıma sahip odalarınız için parlak tonlara gri tül fon perde sahip çok yakışır. Ürünleri ev ve iş yerinizin her odasında kullanabilirsiniz. Evlerde salon ve odalar dışında mutfak hatta banyo da bile kullanmaya uygundur. Lacivert, siyah, beyaz ve kırmızı gibi renklere sahip dolap kapaklarınız var ise mutfak gri fon perde ile güzel bir uyum yaratabilirsiniz. Vintage ve endüstriyel mimari tarzları seviyorsanız ürünleri evinizde kolayca kullanabilirsiniz. Gri tül fon perde seçenekleri ışığı tamamen kesmek istemeyenler için ideal bir üründür. Gri bulutlu fon perde mekânın ışık dengesini ve yoğunluğunu kontrol edebilirsiniz. Evinize yakıştırdığınızı seçenekleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.