"

Mavi Fon Perde

" araması için 3421 sonuç listeleniyor

Mavi Fon Perde Modelleri ile Etkileyici Ev Dekorasyonları

Perdeler ev dekorasyonunu tamamlamanın yanı sıra dışarıdan içerinin görünmesini engellemek amacıyla tercih edilen ev eşyalarından biridir. Her ne kadar kullanışlı olması sebebiyle tercih edilse de aslında dekorasyonun dışarı gösterilme şekillerindendir. Birçok renk ve desende perde bulunabileceği gibi her sezon moda olan renkler de kullanıcılar tarafından çokça tercih edilir.

Mavi Fon Perde

Mavi Fon Perde

Son modanın en çok seçilen modellerinden olan mavi renk fon perdeler ise her zaman tercih edilir. Zamansız kullanımı ve evrensel uyumu ile birçok renge eşlik eden mavi tonlarında fon perdeler istenilen desende ve türde bulunur.

Mavi Fon Perde Modelleri

Mavi Fon Perde Modelleri

Baharın gelişiyle odalardaki renk düzenini değiştirmenin en kolay yolu tekstil ürünlerini değiştirmektir. En büyük fark ise perde ile yaratılabilir. Böylece radikal değişikliklere gidilmiş olunur. Yalnızca renk olarak değil kumaş ve işleme olarak fark yaratılır. Mavi fon perde, bir evin tüm odalarında kullanılabilir. Daha iddialı formatlarda saks mavi fon perde kullanılabilir iken açık mavi fon perde ise odaya gökyüzünün ferahlığını yansıtır. Ancak mavi tonları bunlarla sınırlı değildir. Kahverengi ve bej gibi renklerle kontrast oluşturmak için koyu mavi fon perde ve indigo mavi fon perde kullanılabilir. Turkuaz mavi fon perde ile mercan rengi ve turuncu kullanılarak daha dinamik ve canlı odalar yaratılırken, parlement mavi fon perde ile beyaz kullanılarak zariflik yakalanır. Bebe mavi fon perde yeni doğan erkek bebeklerin odasında kullanılmasının yanı sıra beyaz mobilyalarla oturma odası ve beyaz yatak odası modellerinde de kullanılır. Mavi desenli fon perde mutfaklarda kullanılarak etnik bir görünüm oluşturulur. Mavi renk geçişinde yumuşaklığı sembole eder ancak daha sert bir geçiş ve keskin hatlar için petrol mavi fon perde de kullanılır. Mavi renk fon perde modelleri bunlarla sınırlı değildir. Trendyol sayesinde hem ev dekorasyonunuza hem de bütçenize uygun bir mavi fon perde bulabilisiniz.

Mavi Fon Perde Fiyatları

Mavi Fon Perde Fiyatları

Başlarda evin iç görünümünü engellemek için kullanılan perdeler artık ev dekorasyonunun vazgeçilmiş bir parçası haline gelmiştir. Gün ışığını ayarlamak ve zamansız uyku ve keyifli film saatleri için de fon perdeler tercih edilir olmuştur. Evin gelinliği görünümünde olan perdeler stil yansıtmak için de bir fırsat olarak görüldüğünden herkes bütçesinin elverdiği ölçüde seçimler yapar. Perde fiyatları belirleyen birden fazla etken vardır. Kumaşa, ölçüye, malzeme dokusuna göre fiyatlar değişir. Hatta kumaşın dokuma sıklığı ve aksesuar eklenmesi de fiyatlarda değişikliğe yol açar. Yine de en büyük etken ölçüdür. Bu durumda kampanyalı seçimler yapılarak daha uygun alımlar yapılabilir. Ayrıca pile sıklığı da seyretilebilir ya da artırılabilir. Bu da fiyatını etkiler. Mavi çiçekli, kadife, jakarlı, keten, yıldızlı, düz, bulutlu fon perde, krem mavi fon perde, mavi renk fon perde seçenekleriyle ürün yelpazesi oldukça geniştir ve fiyat aralıkları da bu doğrultuda değişebilir. Tül perde ile uyumu da göz önünde bulundurularak seçim yapılan fon perdelerde ne kadar hareketlilik isteniyor ise ona uygun seçimler yapılır. İstenirse mavinin yanına farklı tonlarından bir tonunu seçerek seçimler yapılır. Bu sayede hem istenilen dekorasyon kolayca yapılabilir hem de odanın konseptini kendiniz belirleyerek bu doğrultuda seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca zor olan perde takma ve çıkarma işlemlerini ekstra temizlik emeği de vermeden yapmak kullanıcı lehinedir. Bütün bu model ve fiyat farklılıklarını Trendyol sayesinde kolayca görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir model bularak evinizi gönlünüzce dekore edebilirsiniz.