Marka
Materyal
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Taş Cinsi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Halhal

" araması için 25269 sonuç listeleniyor

Stilinize Renk Katacak Halhal Modelleri Trendyol'da!

Ayak halhalı etnik bir takı olarak eski zamanlardan bugüne kullanımı süregelen sembolik aksesuarlar arasında bulunur. Geçmişte bedendeki enerji akışını düzenlediğine inanılan halhal çeşitleri güzel görünüme katkı sağlayan nadide parçalardır. Ayağa takılan bileklikler beğenilerek kullanılan bir aksesuardır. Birbirinden güzel materyallerle yapılan birçok halhal modeli kendi stilini oluşturmak isteyen alıcıları bekler. Bileğe takılan süs halhal ayaklarda hoş bir görünüm elde edilmesini sağlar. Kadın halhal modelleri sayısız alternatiflerle sunulur.

Zevkli seçimlerde bulunan zarafet sahibi kişiler kimliklerini yansıtan halhallarıyla da her daim dikkat çekmeyi başarır. Bu eşsiz takılar her tasarımcının elinden farklı bir dizaynla çıkar. Değerli madenlerden ve taşlardan yapılan modeller takı kullanmayı sevenlerin beğenisini toplar. Halhal modelleri herkesin zevkine, tarzına, kesesine uygun çeşitliliğe sahiptir. Birçok model arasından seçim yapmak ise kimi zaman zor olabilir. Bu nedenle modeller ve özelliklerini, tasarımsal detayları, üretildiği materyalleri ve seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bilgileri gözden geçirmekte fayda vardır.

Tarzınıza Ufak Dokunuşlar Yapabileceğiniz Halhal Modelleri ve Özellikleri

Tarzınıza Ufak Dokunuşlar Yapabileceğiniz Halhal Modelleri ve Özellikleri

Kökeninin Hindistan’a dayandığı söylenen halhalın o bölgede halen sıkça kullanılan modellerini incelemek iyi olabilir. Hint halhal modelleri metal, taşlı ve kopmayan modelleriyle geniş bir seçkiye sahiptir. Genel olarak kadınlara hitap eden bu halhal modellerinin dışında erkekler için de alternatifler bulunur. Erkek halhal modelleri daha sade ve minimal tasarımlara sahiptir.

Kadınlar minimal modelleri ve en zengin görünümlü takıları birlikte satın alarak uygun kombinlerle kullanır. Nazar boncuklu halhallar birçok kişinin hoşuna giden simgesel bir takıdır. Lacivert, mavi ve beyaz renklerin sıralı halde dizildiği daire şeklindeki nazar boncukları ayak bileğinde şık duracak şekilde halhal yapımında kullanılır. Klasik nazar boncuğu tasarımı bir sanatçının yorumuyla başka şekilde renklerde de sunulabilir.

Ayak bileğinin süsü olan halhallar çeşitli figürlerle süs oluşturacak şekilde hazırlanır. Kimi modellerde kalp kimisinde yonca, yusufçuk, deniz kabuğu, melek figürleri görülebilir. Boncuklarla işlenen halhal bile farklılıklarıyla göze çarpar. Kum boncukla yapılan bir halhal kadar çubuk formundaki aynı materyal kullanılarak meydana getirilen ürün başka özelliklere sahip olur.

Lastik misina kullanılarak dizilen malzemelerden yapılan halhallar günlük kullanıma uygundur. Ayrıca bu modellerin cazip fiyat aralığında olması da farklı takıları bir arada kullanıp stilini yansıtmayı tercih edenlerin ilgisini çeker. Uzatma zinciri olan, bileğe göre ayarlanabilen, özel düğüm teknikleri kullanılan halhal bileklik modelleri tarzınıza ufak dokunuşlar yaparken tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Değerli madenlerden meydana getirilen halhal tasarımları inceden kalına geniş bir ürün yelpazesi içinde yerini alır. Süet deri ile çok özel modeller de tasarlanır. Kalın halhal modelleri deri ve ip gibi hafif malzemelerle yapıldığında günlük kullanıma uygun bir özellik sunar. Bazı madenlerin değerlendirildiği, ayak bileğine ağırlık yapan kalın modeller ise özel günlerde birkaç saat takılıp çıkarılan takılar olabilir.

Cildi hassas kişiler takıdan kaynaklı sorun yaşamamak için antialerjik özellikli materyallerden yapılan halhalları tercih edebilir. Doğal taşların yararlı etkilerinden faydalanmak isteyenler bu materyalleri araştırarak kendisine uygun modeller bulabilir.

Farklı Kombinlerinizle Kullanabileceğiniz Halhal Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Farklı Kombinlerinizle Kullanabileceğiniz Halhal Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Spor, klasik gibi farklı giyim tarzlarıyla da kullanılabilen halhal modelini o gün giyeceğiniz ayakkabıya göre seçebilirsiniz. Spor ayakkabınızın bilekten aşağıda ve boğazlı olmaması halhalın her açıdan görünmesini sağlar. Renkli bir ayakkabı giyiyorsanız tek renk ve sade halhal modellerinden birini tercih ederek karmaşık görünümü engelleyebilirsiniz. Çok renkli ve bol desenli bir halhal takmak istediğinizde beyaz sade bir spor ayakkabı giyerek dengeyi sağlayabilirsiniz.

Küçük taşlardan oluşan halhallar gece gezmelerinde ve özel davetlerde şıklığınızı destekler. Topuklu ayakkabılar, parlak elbiseler ve dekolte giysilerle ince ve zarif duran taşlı modeller ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Kot giysilerle uyumlu bir halhal arayışında iseniz parlak metaller ve gümüşler doğru bir seçim olabilir. Metalin ağırlığı yerine kum boncuk halhal gibi sevimli görünüme sahip bir model de takabilirsiniz. Ayrıca stilinize göre metal halhalın yanına birkaç farklı model ekleyerek de kullanmanız mümkündür. Miyuki halhal modelleri çeşitli figürleri resmeden kişilikli ve zarif takılardandır. Spor giyimi desteklemesi için kot giysilerle denizden çıkan kabuk, minare ve yıldız gibi materyallerle desteklenen bir seçenekte tercih edilebilir. Yaz aylarında sahil kenarında serinlik veren beyaz giysilerin altında da bu doğal malzemelerden oluşan modeller hoş görünümünüzü tamamlamanıza yardımcı olur.

Tatilde mayonuzun rengine uygun tonlarda tasarlanan halhallar kendinize gösterdiğiniz özeni herkese hissettirmenizi sağlar. Yaz aylarında ayak bileğini ince bir çizgi ip ile saran sade tasarımlar da çok tercih edilir. Suyla temas etmenin kaçınılmaz olduğu havuz ve denizde zarar görmesini dert etmeyeceğiniz modelleri seçebilirsiniz. Yaz gecelerinde, özel akşam yemeklerinde ve davetlerde değerli madenlerden özel tasarıma sahip zengin görünümlü halhallarınızı takabilirsiniz. Maddi olarak değeri yüksek olan takıyı birkaç saat kullandıktan sonra özenle saklayarak başka davetlerde kullanabilirsiniz.

Sandalet ve terlik gibi rahat seçimler yaptığınız günlerde örgü halhal modellerini de tercih edebilirsiniz. Hatta bu halhallar yaz aylarında ayağınızdan çıkmayan bir aksesuar olarak da kalabilir. Bileği saran bu halhallar düğümlenerek kullanıldığı için ipi kesmek istemeyebilirsiniz ve çözmek de zor olabilir. Bu nedenle ipten yapılan örgü modellerini çıkana kadar kullanmayı düşünebilirsiniz.

Gardırobunuzdaki giysileri takılarla kombine ederken açıkta kalan parçalar olabilir. Seçim yaparken önceliklerinizi giyiminize göre şekillendirebilirsiniz. Burada çeşitli kararlar vermek mümkündür. Şöyle ki, şık ve gösterişli bir giyimi aynı düzeyde taşlı, parlak bir modelle tamamlayabilirsiniz. Kıyafet ve ayakkabınıza göre sallantılı, salaş bir model de tercih edebilirsiniz.

Kaliteyi ve Şıklığı Buluşturan Halhal Modellerinin Materyalleri Nasıldır?

Kaliteyi ve Şıklığı Buluşturan Halhal Modellerinin Materyalleri Nasıldır?

Taşlı halhallar şık gece kıyafetleriyle birlikte kullanılarak son derece göz alıcı bir görüntü oluşturulabilir. İnci düğmeli giysilerinizle bir takım giyinmek üzere halhal seçiminizi de aynı materyalden seçebilirsiniz. İnci halhal ile ayak bileklerinizi süslerken, küpe, kolye ve toka gibi ayrıntılar da ekleyerek görünümünüzü kusursuz kılabilirsiniz.

Kuyumculuğun değerli madenlerinden olan altın ve gümüşün özel olarak işlenmesiyle elde edilen halhallar güçlü bir etki bırakır. Altın kullanılan halhal modelleri elit bir tarzı yansıtan nadide ürünlerdendir. Bu değerli madende özellikle ezme barlı modeller çok şık bir görünüm sağlar. İstediğiniz ayarda sarı, rose ve beyaz altın renklerinden zevkinize uygun olan modeli seçebilirsiniz. Aynı modele sahip bileklik ve kolyeleri kombinleyerek bir arada kullanabilirsiniz.

Gümüş halhal her daim keyif veren materyallerdendir. Stilinizi kolayca yansıtmanızı sağlayan özel bir malzemedir. Etnik desenli takılar için de iyi bir zemin oluşturur, romantik görünüm yakalamak için de işlenebilir özelliktedir. Telkari halhal modelleri gümüşün özel işlenmiş halidir ve özgün bir tarzı vardır. Gösterişli halhallar ya da ince bir zincirden oluşan minimal takılar için çok elverişlidir.

Paslanmaz çelik halhal modelleri kusursuz bir işçilikle özel kalıplar yardımıyla şekil alan ürünlerdir. Halhal yapımında sıklıkla kullanılan bu materyaller dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. Deniz kabuklu doğal halhallara yönelebileceğiniz gibi, paslanmaz çelikten bu şeklin verildiği sembolik takılardan birini de seçebilirsiniz. Papatya halhal biçim ve renk olarak doğadaki güzel çiçeği anımsatan bir simgedir ve çelikten form almış pek çok model mevcuttur.

El yapımı cam, halhal yapımında kullanılan özel maddelerdendir. Özel olarak şekil verilen cam doğadaki her rengi yansıtabilir. Çeşitli figürlerin çalışıldığı sarkıt camlardan oldukça albenili halhalları bulmanız mümkündür. Zincir halhallar her türlü malzemeyle birleştirilebilir. Özgün tasarımların hammaddesi sayılan zincirler su ve kimyasallara maruz kalmadığı sürece takı kutunuzda ilk günkü görünümünü koruyabilir. Halhalların zincirine bir uç olarak doğaltaş da eklenebilir. Ametist, kaplan gözü, kuvars, turmalin gibi pek çok doğal taştan model mevcuttur. Bu halhallar şifa verici güçleri nedeniyle çok tercih edilir.

Dantel halhallar zarif görünümüyle dikkat çeken seçenekler arasındadır. Bu materyal sınırsız seçenekte sunulabilir. Ayrıca kurdeleler ve boncuklarla harmanlanan halhal modelleri arasından hoşunuza giden modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Geniş Yelpazeli Seçenekleriyle Halhallar Hangi Zamanlarda Takılabilir?

Geniş Yelpazeli Seçenekleriyle Halhallar Hangi Zamanlarda Takılabilir?

Halhal özellikle yaz aylarında güzel bir süstür. Kısa pantolonların, şortların giyildiği zamanlarda halhal bir aksesuar olarak kusursuz görünümü destekler. Her zaman şık ve özenli intiba yaratmak için tercih edilebilecek aksesuar çeşitlerindendir. Eteklerle ve elbiselerle de kombinlenen halhal hoş bir aksesuar olarak öne çıkar.

Yaz dönemlerinde gün içinde her türlü halhal takılabilir. Günlük giyim tarzınızla uyumlu olan modeli seçerek göz alıcı bir şıklık yakalayabilirsiniz. İş hayatında zarif bir görünüm elde etmek için ince ve sade modelleri tercih etmek daha uygun olabilir. Tatil dönemlerinde ise özgürce en beğendiğiniz modelleri deneyebilirsiniz. Çanta ve valizlerde az yer kaplayan bu küçük ürünleri gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Özenle hazırlandığınız akşam gezmelerinde takacağınız halhal ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Düğün ve benzeri özel davetlerde bu aksesuar sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tepeden tırnağa kusursuz bir profil çizerek kişisel stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Tiril tiril gece elbiselerinin altında değerlendirebileceğiniz kalın halhal çeşitleri sayesinde davetlere güzelliğinizle damga vurabilirsiniz.

El ve ayak bileğinizde birlikte kullanabileceğiniz halhal seti yaz tatillerinde çok hoş bir nüans olarak kendini gösterir. Deniz kabuklu halhal modelleri de farklı stillere uyum sağladığı için çok revaçtadır. Boncuklu halhal modelleri de bahar ve yaz aylarında bileğinize çok yakışan bir aksesuar olabilir. Kırmızı ip halhallar sadece bu dönem değil her zaman keyifli bir aksesuar olarak tercih edilebilir. Deniz kenarında ve havuz başında kullanacağınız halhal modelinin suyla temas ettiğinde zarar görmeyecek bir materyalden seçilmesi önerilir. Özellikle yaz aylarında daha çok kullanılan halhallar kışlık giyime de eşlik edebilir. Ayak bileğinizin göründüğü kışlık kombinler kullandığınız zaman diğer aksesuarlarınıza ek olarak halhal da tercih edebilirsiniz.

Top zincir, lak kaplama, tohum sallantılı, saçaklı, burgu, küp kesim ahşap boncuk ve birçok halhal çeşidi kullanılmak için uygun zamanı bekler. Göz zevkinize hitap ediyorsa bu güzel halhallardan alarak uygun zamanda ortaya çıkarabilirsiniz. Önemli olan ihtiyaç anında eksikliğini hissetmemektir. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir model bulduğunuzda tereddüt etmeden sahip olmanız doğru olur. Her zaman aynı tasarım ürününü bulma ihtimaliniz olmayabilir. Ayrıca zamansız bir takı olan halhal modellerini sevdiklerinize hediye etmek için değerlendirerek karşı tarafa verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Kendinize Uygun Halhalı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kendinize Uygun Halhalı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Halhal seçerken materyallerin teninizle uyumunu gözetmenizde fayda vardır. Diğer takılarda olduğu gibi halhalın da antialerjik olması keyifli ve sağlıklı bir kullanım elde etmenizi mümkün kılar. Gümüş, altın, çelik, boncuk ve ip gibi malzemeleri rahatsızlık duymadan takabilmeniz en önemli kıstastır.

Seçtiğiniz halhal modelinin ayak bileklerinizi sıkmaması bir başka önemli noktadır. Ölçüleri ayak bileğinizle uyumlu bir halhal seçerseniz hareket kısıtlılığı yaşamamış olursunuz. Deriye hava aldırmayan, ayak bileğinizi sıkan bir halhalı takmamanız önerilir.

Halhal seçerken kullanım kolaylığına sahip modellere yönelmekte rahat olmanızı sağlar. Metal aksamlı halhal modellerinde bileği sarması için kullanılan klips sistemleri ürünü istediğiniz zaman takıp çıkarmanızı kolaylaştırır. Makrome, deri gibi ip malzemelerden yapılan halhallarda asansör sistem denilen bileğinize göre ayarlanabilen bir bağlama düzeni vardır. Bu kullanışlı bağlama yöntemleri sayesinde halhalı istediğiniz şekilde genişletebilir, kolaylıkla çıkarabilirsiniz. İp halhal modellerin bazılarında ise bağlama işlemini sizin yapmanız gerekir. Ayak bileğinizde bol ya da geniş bir duruş sergilemesine karar vererek halhalın ipini bağlayarak kullanabilirsiniz. Gevşek bir bağlama yaptığınız takdirde halhal kontrolsüzce bileğinizden kayıp düşebilir. Çok sıkı bağladığınızda da tekrar açmakta zorlanabilirsiniz.

Severek aldığınız bir ayak bilekliği takısı zaman içinde yıpranabilir ya da bazı kısımları zarar görebilir. Satın alırken onarım ve yeniden kullanım gibi durumları gözden geçirebilirsiniz. Bir halhala bütçe ayırdığınızda uzun süreli kullanıma uygunluğunu araştırıp karar verebilirsiniz. Belirlediğiniz bütçenin altında kalan bir modelse tadilatını düşünmeden rahatça kullanabilirsiniz. Yüksek bütçeli bir halhal seçtiğinizde ürünü korumak için yapmanız gerekenleri öğrenmek işinize yarayacaktır.

Zevkinizi Yansıtacağınız Halhalların Fiyatları Nasıldır?

Zevkinizi Yansıtacağınız Halhalların Fiyatları Nasıldır?

Halhal fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ürünün materyalleri, işçiliği, kalınlığı, inceliği gibi birçok faktör fiyata etki eder. Her bütçeye uygun bir model bulmak mümkündür. Erişilebilir seviyede fiyatlar üzerinden son derece şık ve kullanışlı halhallar alabilirsiniz.

Altınla yapılan halhalları incelediğinizde bu değerli madenin diğer ürünlere nazaran daha yüksek bir fiyata sahip olduğunu görebilirsiniz. Altın gram fiyatı üzerinden değerlendirilen ve işçiliğiyle de maliyeti yeniden şekillenen bir materyaldir. Bu madeni önemli yapan, değerini hiç kaybetmiyor olmasıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve çocuklarınıza bile bırakabileceğiniz bu kıymetli maden görünümünü korur. Kullandığınız altın halhalı elden çıkarmak istediğinizde aynı değeri taşıdığını görebilirsiniz.

Altın ve gümüş takıları alırken hangi ayarda olduğu gözetilir. Bu gibi değerli ürünlerde, halhalın üstünde ayarını belirten damgayı görebilirsiniz. Kimi mücevherlerin ürün sertifikasıyla birlikte gönderildiğini de belirtmekte fayda var. Bu ürünleri satın aldığınızda ürünle ilgili konularda tasarımcı firma ile irtibat kurmanız mümkündür. Oldukça güven verici bu satın almanın uzun vadede de oldukça keyif vereceği kesindir. Gümüş halhal fiyatlarını bu detaylar çerçevesinde değerlendirmek gerekir.

Çelik ayak takıları da özel kaplamaları sayesinde dayanıklılık gösterir. Bu ürünler de garanti süreleri olan, yıllarca kullanabileceğiniz özelliktedir. Tüm halhal modellerinde fiyata yansıyan bir başka unsur el işçiliğidir. Kusursuz işçiliğe sahip olan modeller her zaman değerini korur. Giyim ve aksesuara önem veren biriyseniz kullanıcıya yeni sunulan modelleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yeni sezon halhal modelleri bir önceki dönemin ürünlerine göre daha maliyetli olsa da indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Böylece istediğiniz ürüne avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Çok sevilen bir figürü resmettiği için seçilen halhalların işçilik maliyeti düşük olabilir. Kullanılan malzemeler de ip ve misina gibi materyallerden seçildiyse bütçe dostu bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. İp halhallara da oldukça uygun aralıklarda ulaşmanız mümkündür. Miyuki halhal çeşitleri ise uygun bütçeli materyallerden oluşur ancak ince boncuklarla işlenen oldukça zahmetli ürünlerdir. İşçiliğin ön plana çıktığı bu güzel halhallardan birini beğendiğinizde maliyet hesabını bu kriteri gözeterek yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman geniş ürün skalasına Trendyol üzerinden ulaşabilir, istediğiniz modelleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halhal Hangi Ayağa Takılır?

Halhal belli bir ayağa takılır gibi bir kural yoktur. Kişi istediği ayağına takma özgürlüğüne sahiptir. Çünkü sağ ya da sol ayak bileğine takılabilen aksesuarlardır. Sol ayağa ya da sağ ayağa takılan halhallar, Hindistan’da ya da Antik Yunan’da farklı anlama gelse bile günümüzde bu durum ortadan kalkmıştır. Bazı halhallar sağ ayak bileğinde güzel dururken bazıları sol ayak bileğinde daha şık durmaktadır. Bu, herhangi bir özel durum belirtmez. Bu tamamen kişinin kendi karar vereceği bir durumdur. Kadınların kombinlerini tamamlamak için kullandıkları halhalların, asimetrik kesim bir kıyafette daha ön planda olan ayağa takılması hoş bir görünüm sağlar. Ya da dövme gibi herhangi bir iz olması durumda diğer ayak bileğine halhal takmak daha uygun olabilmektedir. Ancak özellikle bir ayak bileğine takılır gibi bir durum söz konusu değildir.

Halhal Nasıl Takılır?

Halhalların yapısı bilekliklerle benzer olduğundan bilekliklerde olduğu gibi kullanılabilir. Halhal modellerine göre takılışı da değişebilmektedir. Bazıları bağlanabilirken bazıları zincir model olup geçirmeli yapıdadır. Ancak bütün modelleri kolay bir kullanıma sahiptir. Kadınların şık bir görünüm elde etmesinde rol oynayan halhallar, son dönemde oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Adeta bir kombin tamamlayıcı haline gelmiştir. Farklı modellerinin olması da spor ya da şık kombinlere eşlik etmesine olanak sağlamıştır. Üstelik satın almak istendiğinde kolay bulunabilirliği de tercih edilmesinin diğer sebeplerinden biridir. Farklı fiyat aralığına sahip olması da herkesin kullanmasına olanak sağlamaktadır. Tarza uygun birçok halhal çeşidi kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tüm bunlar halhalların son dönemlerde oldukça fazla popüler olmasını sağlamıştır. Aksesuar desteği olarak kullanılan bu ürün, kombinlerinizin tamamlayıcısı olacaktır.

Halhal Kaç Cm Olur?

Halhallar bilekliklerden bir 10 cm daha uzun yapılır. Bunun nedeni ayak bileklerinin daha kalın olmasından kaynaklıdır. Halhallar genelde 20-30 cm arasında değişir. Genellikle ayarlanabilir şekilde tasarlanır. Bunun yanında kişiye özel tasarımlarda kişinin ayak bileğinin ölçüsü alınır ve bolluk derecesi yine kişinin isteğine göre ayarlanarak tasarlanabilir. Kişiye özel tasarımda da model fark etmeksizin seçim yapılabilir. Bunları tasarlayan birçok zanaatçı vardır. Ancak piyasada bulunan halhallar, genel bir ölçü ortalaması kullanılarak seri üretime geçilir. Kişiler ayak bileklerinin boyutuna göre kendileri ayarlayabilmektedir. Kombine uygun biraz bol bırakılabilir ya da daraltılabilir. Bu tamamen kişinin kendi isteğine bağlı olarak değiştirebileceği bir durumdur. Kullanıcılar kendini nasıl rahat ya da şık hissediyorsa, ona göre bir model seçebilir. Önemli bir aksesuar olmanın yanı sıra tasarımsal özellikleri ile kişilerin kendi tarzlarını ifade etmelerine destek olan halhal modellerini Trendyol'da bulabilirsiniz.