placeholder
"

Harika Kanatlar Çanta

" araması için 324 sonuç listeleniyor

Harika Kanatlar Çanta Modelleri ile Şık Kombinler Trendyol'da!

Anaokulu ve ilkokula giden çocuklar için ailelerin en büyük yardımcı araçlarından sınıf çantası sevilen çizgi karakter Harika Kanatlar tasarımıyla göz dolduruyor. Elde ve sırtta taşımaya uygun Harika Kanatlar çanta modelleri okula giden çocukların ihtiyaçlarına yönelik eğlenceli çözümler sunuyor. Çocukların severek takip ettiği Harika Kanatlar okul çantası arayan ailelerin en sık tercih ettiği modellerden biri oluyor. Farklı boyutlarda ve fonksiyonlarda, çeşitli bölme sayısı ve baskı seçeneği ile Harika Kanatlar ilkokul çantası olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Omuz askılı modellerde Harika Kanatlar beslenme çantası seçeneği ile de çocukların beslenme alışkanlıklarına sadık kalmasına yardımcı oluyor. Harika Kanatlar çanta pembe, mavi, sarı gibi birçok renk seçeneği ile hem kız hem de erkek çocuklarına özel modeller sunuyor. Farklı yaş gruplarının kullanımına göre özel boyutlandırılmış Harika Kanatlar sırt çantası çeşitleri çocukların ihtiyacı olan eşyaları her zaman yanında taşımasını olanaklı kılıyor.

HG55EJ690U 55'' Çekçekli Harika Kanatlar Çanta ile Taşıma Kolaylığı

HG55EJ690U 55'' Çekçekli Harika Kanatlar Çanta ile Taşıma Kolaylığı

Seyahat ederken, okula, parka veya oyun alanına giderken aileler çocuklarının yanına çanta almasını tercih ediyor. Özellikle ana sınıfı ve ilk öğretim dönemindeki çocukların okula giderken yanlarında taşıyacakları çanta büyük önem arz ediyor. Harika Kanatlar anaokulu çantası ile aileler çocuklarına uygun modeller arasından istediklerini rahatlıkla seçiyor. Ana sınıfındaki çocuklar için ergonomik olarak tasarlanmış modeller arasındaki Harika Kanatlar çekçekli çanta en sık tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Bavul şeklindeki bu modeller kolay taşınabilme özelliği ile özellikle erken yaştaki çocuklar tarafından sevilerek kullanılıyor. Çıkarılabilir çekçek mekanizmasına sahip Harika Kanatlar çekçekli anaokulu çantası modelleri aynı zamanda elde taşımaya da uygun hale geliyor. Sağlam iç mekanizmaya ve kaliteli dikişlere sahip bu çekçekli çocuk çantası modelleri kabartmalı baskı seçenekleriyle de renkli alternatifler sunuyor.

Rengarenk Baskılarıyla Göz Dolduran Harika Kanatlar Çanta

Rengarenk Baskılarıyla Göz Dolduran Harika Kanatlar Çanta

Farklı baskı seçeneklerinde çocukların beğenisine sunulan Harika Kanatlar çanta seti modelleri kabartmalı ya da düz baskı gibi seçeneklerde bulunabiliyor. Kabartmalı baskı uygulanmış Harika Kanatlar ilkokul çantası modelleri rengarenk desenleri ile çocukların oldukça ilgisini çekiyor. Harika Kanatlar kreş çantası çeşitleri arasında parlak baskılı renkli fermuarlı ve çekçekli tasarımlar severek tercih ediliyor. İki bölmeli ya da daha çok ana bölmeli gövde yapısına sahip bu eğlenceli baskılı çantalar birçok eşyayı bir arada taşıyabilecek iç hacme sahip oluyor. Yanlarında file biçiminde cepleri bulunan Harika Kanatlar çanta modelleri matara gibi sıvıları taşımak için kolaylık sağlıyor.

Harika Kanatlar Çanta Fiyatları

Harika Kanatlar Çanta Fiyatları

En sevilen modellerden biri ola Harika Kanatlar jet çanta çeşitleri kırmızı, pembe veya turuncu gibi farklı renklerde ve boyutlarda bulunabiliyor. Harika Kanatlar çanta çeşitleri dayanıklı kumaşlardan üretiliyor ve üzerlerine kaliteli baskı uygulanıyor. Böylece Harika Kanatlar okul çantası modelleri uzun süre kullanılabiliyor. Su geçirmez özellikte de bulunabilen Harika Kanatlar çanta ayarlanabilir omuz askısı gibi özellikleriyle fonksiyonel kullanım sağlıyor. Çocukların en sevdiği çizgi karakterlerden Harika Kanatlar çanta formundaki tasarımlarıyla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor. Şekilli ve farklı renkteki fermuar uçları, fileli cepleri, ayarlanabilir boy ve askı seçenekleriyle Harika Kanatlar sırt çantası modelleriyle farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Derin iç hacmi, kullanışlı tasarımı ve rahat taşınabilen çekçekli çanta modelleriyle Harika Kanatlar serisi çocukların çanta taşıma alışkanlığı kazanmasına yardımcı oluyor. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.