placeholder
"

Can Çocuk Yayınları

" araması için 6258 sonuç listeleniyor

Özel Çocuk Seçkisi ile Can Çocuk Yayınları

Can Yayınları, kurulduğu yıl olan 1981’den bu yana bünyesinde yayınlamış olduğu birçok kitapla okurlarla buluşmaya devam eder. Türk Edebiyatının önemli yazarları tarafından ele alınan eserler ile Dünya Çocuk Edebiyatının önemli yapıtlarını bünyesinde toplayan Can Yayınları, yayın hayatına 30 eser ile başlar. Bugüne dek birçok önemli eseri edebiyat dünyasıyla buluşturan Can Yayınları hikaye kitapları ile çocuk okuyuculara da seslenir. Küçük çocukların erken yaşta kitap okuma alışkanlığı kazanabilmeleri adına Can Yayınları çocuk kitapları ebeveynler tarafından tercih edilir. Sadece okuma yapıtlarıyla değil, okul etkinliklerini destekleyecek yayınlarıyla da çocuk okurlara hitap eden Can Yayınları, düzenli ve temiz baskılarıyla dikkat çeker. Türkiye’de çocuk edebiyatının ilerleme kat etmesinde önemli rolü olan Can Yayınları küçük yaştaki çocukların kitap okuma serüvenine başlaması için oldukça ideal bir seçenektir. Klasik Türk ve Dünya Edebiyatı eserleri ile Birlikte Okuyalım, Çağdaş Destanlar ve Masallar gibi ürünleri ile her yaştan çocuğa hitap eden yapıtları yayınlamaya devam eder. Çocuğunuz için uygun olduğunu tespit ettiğiniz okuma eserlerini Can Yayınevi aracılığıyla temin edebilirsiniz. Çocukların hayal dünyasını geliştiren, kelime dağarcıklarının büyümesine katkı sağlayacak olan okuma alışkanlığını edinmesi için bu yayınevi oldukça ideal bir başlangıç olur. Çocukların kitapların büyülü dünyasına atacağı ilk adım önemlidir. Buna dair farkındalık bilincine sahip olan kadrosu tarafından sizlere sunulan kitapları ile çocuklarınız için farklı seçeneklerini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kitap Okumak İçin Bir Başlangıç

Kitap Okumak İçin Bir Başlangıç

Edebiyat dünyasına ilgi duyan çocuklar için oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan yayınevi ile farklı ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Küçük Kara Balık Can Yayınları ile çocuğunuzun çocuk edebiyatı alanında yazılmış önemli eserler ile tanışmasını sağlayabilirsiniz. İlgi çekici hikayeler ve verdiği mesajlar ile çocuğunuzun iç dünyasının gelişimine katkı sağlayacak farklı roman öykü ve etkinlik yapıtlarını bünyesinde barındıran Can Çocuk Yayınları, çocukların gelişimine katkı sağlar. Her yaştan çocuk okurlara hitap eden eserleri ve düzenli baskıları ile genç okurları kitaplarla buluşturmaya devam eden yayınevi, Türk ve yabancı yazarların yapıtlarını küçük yaştaki okurlara sunar. Can Çocuk Yayınları 1. Sınıf hikaye kitapları ile okumaya yeni başlayan miniklere hitap eden okuma düzeylerine uygun eserleri satışa sunar. Edebiyat dünyasında eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak olan eserler ile çocuklarınıza okuma sevgisini kazandırabilirsiniz. Can Yayınları 2. Sınıf hikaye kitapları ile çocuklarınızı edebiyat dünyası ile tanıştırabilirsiniz. Tüm dünyada çocukların severek okudukları yabancı yazarların çocuk yapıtları ile Dünya Edebiyatı ile tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Yerli yazarlar tarafından kaleme alınan eserler ile Türk Edebiyatı ile tanışmaları için bir fırsat sağlayabilir, okuma serüvenine heyecan verici bir başlangıç yapmalarına sebep olabilirsiniz. Çocukların düşünce dünyasını geliştirecek, gün içerisinde kendilerini daha iyi ifade etmelerine vesile olacak okuma alışkanlığı, onlara sosyal yaşamlarında ve eğitim hayatlarında her zaman katkı sağlar. Çocukların kitap okuma serüvenine, eğlenceli ve kendi düzeylerine uygun olarak yazılmış yapıtlarla başlamaları oldukça önemlidir. Bunun bilinciyle yayın hayatına devam eden yayınevi; Heyecanlı Kitaplar, Meraklı Kitaplar gibi farklı kategorilerle yer alan eserlerle okuma macerasına renk katar. Nitelikli yapıtları uygun fiyatlarla çocuk okurlarla buluşturan marka, her yaştan çocuk okura hitap etmekle beraber oldukça eğlenceli ve geniş bir kataloğa sahiptir. Hazırlamış olduğu Etkinlik Kataloğu ile çocukların eğitim hayatlarına da destek sağlamaya, öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olmaya devam eder. Çocuklarınızın her alanda beslenebilekleri kaynaklar yayınlamaya devam eden yayınevinin satın alabileceğiniz yapıtları ile çocuklarınızın okuma alışkanlığı edinmesini sağlayabilirsiniz.

Can Çocuk Yayınları Kitapları

Can Çocuk Yayınları Kitapları

Küçük yaştaki okurların hayal dünyasına katkıda bulunmak, okuma evrenine eğlenceli bir giriş yapmalarına katkı sağlayan Can Çocuk Yayınları kitapları küçük yaşta okurların dikkatini çekecek şekilde tasarlanır. Yayınevi tarafından sektöre sunulan eserlerin sayısı oldukça fazladır. Çocuk edebiyatı alanında önemli katkıları bulunan yayınevi tarafından sunulan yapıtlar, her yaş grubundan çocukların gelişim özelliklerine uygun olarak tasarlanır. Eğitim hayatlarında yanında olacak eğlenceli etkinlik eserleri ile eğitim hayatlarına katkı sağlayabilir. Küçük yaşlarda okuma alışkanlığı edinmenin öneminin farkında olan ebeveynler tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek yayınevi, farklı seçenekleri ile küçük yaştaki okurlarına hitap eder. Çocuk edebiyatı alanına önemli derecede kaynaklık eder ve bu alanda güven vererek çalışmalarına devam eder. Çocuklarınız için satın alacağınız Can Yayınları okuma kitapları ile çocuklarınıza okumayı sevdirebilirsiniz. Çocuk edebiyatı alanında Türkiye’de adeta referans olarak gösterilir. Binlerce yapıt arasından çocuğunuza seslenen, farklı kategorilere ait eserler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden geniş bir yelpazesi olan Can Yayınları, ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği bir yayınevidir. Yayınevi tarafından sunulan kitaplar usta yazarların kalemlerinden çıkar. Tüm dünya çocukları tarafından sevilerek okunan kitapları, evinize taşıyabilirsiniz. Küçük Prens Can Çocuk Yayınları ile kült haline gelen eserleri çocuklarınıza keyifli bir şekilde tanıtma imkanına erişebilirsiniz. Edebiyat dünyasının önemli kitaplarını çocuklarınıza tanıtmak için Can Yayınları ideal bir seçenektir. Dünya Çocuk Edebiyatının önemli eserlerini çocuklara tanıtabilirsiniz. Uçan Sınıf Can Çocuk Yayınları ile çocuğunuzun ufkunu genişletebilir, okuma zevki aşılayabilirsiniz. Can Yayınları 12 yaş kitapları ile çocuğunuzun yaş seviyesine hitap eden, eğlenceli, kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak seçenekler arasından dilediğinizi Trendyol’dan tercih edip uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Trendyol’da Can Çocuk Yayınları

Trendyol’da Can Çocuk Yayınları

Çocuk edebiyatı alanında özgün çizgileri ile dikkat çeken Can Yayınları, Dünya Çocuk Edebiyatı alanında önemli kitapları çocuklar ile buluşturmaya devam eder. Roald Dahl kitapları Can Yayınları ile çocukların kitaplıklarını zenginleştirmek adına sunulur. Matilda Can Yayınları aracılığıyla çocukları serüvenlerin içerisine sokar, böylece küçükler de okuma zevkini tadarlar. Çocuk edebiyatı için önemli isimlerin kitaplarını bünyesinde barındıran yayınevi, çocuklara okumayı sevdirmek adına oldukça nitelikli seçenekler sunar. Kedi Adası Can Yayınları hikayeleri ile Türk yazarlar nitelikli eserleri ile tanışma fırsatı yakalarlar. Hikaye okuma alışkanlığı kazanabilmek için oldukça önemli eserler arasında yer alan bu kitaplar ile çocuklarınızın gelişimlerine katkıda bulunabilir, her alanda onlara fayda sağlayacak bu alışkanlığı erken yaşta edinmelerini sağlayabilirsiniz. Samed Behrengi Can Yayınları ile küçük yaştaki çocuklarınızın eğlenceli hikayeler ile keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar, Can Yayınları Pıtırcık Serisi ile kendilerini eğlenceli serüvenlerin içinde bulacak, karakterlerin dünyasına giriş yaparak aktif okuma alışkanlığı kazanır. Çocukların gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak birçok testten geçirilerek Trendyol’da satılan kitaplar, oldukça titiz çalışmalar yapılarak seçilir. Can Yayınları tarafından sürülen onlarca kitap arasından çocuğunuzun zevkine hitap eden yararlı faydaları Trendyol üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler ile dilediğiniz kitabı çocuğunuz için satın alıp kütüphanelerini genişletebilirsiniz. Küçük okurlar edebiyat dünyasına atacakları bu eğlenceli adım ile nitelikli ve faydalı okuma alışkanlığı edineceklerdir.Yayınevi tarafından basılmış olan şiir, roman, masal gibi kitaplara kolaylıkla erişim sağlayabilir, dilediğiniz kitabı inceleyebilirsiniz. Oldukça nitelikli ve titiz çalışmaları ile dikkat çeken yayınevinin kitaplarını Trendyol’dan inceleyip güvenle satın alabilirsiniz. Diğer müşterilerin yorumlarına göz atabilir, satın alma deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz kategoride aradığınız ürünü bulabilmek için filtreleme özelliğini kullanabilir, alışverişinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.