İlgili Kategoriler
Fiyat
Kapasite
Renk
Bellek Kapasitesi
Sim Kart Uyumu
İşletim Sistemi
Fiyat Geçmişi
Çözünürlük
Bluetooth
Kamera Çözünürlüğü
HDMI
Garanti Süresi
Görüntüleme Teknolojisi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Huawei Tablet

" araması için 36 sonuç listeleniyor

Yüksek Performanslı Huawei Tablet Modelleri ve Fiyatları

Bir tablet dokunmatik ekran yüzeyi ve arayüz tasarımı sebebiyle büyük bir telefona benzer. Bu cihazlar; iş, eğitim ve eğlence gibi birden fazla amaca yönelik hizmet eder. Tabletler, dizüstü bilgisayara ihtiyacı olan ancak ağır bir yük taşımak istemeyen kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Huawei android tablet gündelik hayatı kolaylaştırmak ve maksimum verimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Tablet eğlence amacıyla satın alınıyorsa ürünün dizaynına ve işlemcisine dikkat edilmelidir. Tasarım konusunda kişisel zevklere göre tercih yapılmalıdır. Kimi bireyler büyük tabletleri daha kullanışlı bulurken bazı kişiler de küçük cihazlar ile rahat eder. Bu tür bir ürün satın almadan evvel ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemeniz, işinizi kolaylaştırır.

Tablet eğer iş veya okul yaşamı için alınıyorsa dikkat edilmesi gereken birkaç nokta daha vardır. Teknolojik bir cihaza kalem, klavye gibi aksesuarların eklenebilir olması oldukça önemlidir. Mimarlar ve grafikler Huawei çizim tableti modellerinden bir tanesini gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Bu ürünler, hassas bir tepkimeye sahiptir ve oldukça kullanışlıdır. Öte yandan üniversite ve lise öğrencileri de dersler esnasında daha kolay bir biçimde not almak için kalemli Huawei tablet modellerini tercih edebilir.

Huawei tabletler tasarımları ve performansları sayesinde ön plana çıkar. Bu cihazlar, kullanıcı dostu bir arayüze ve gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. Portatif bir yapıya sahip olan bu tabletler kolaylıkla taşınabilir. Alüminyum ve sert plastik gibi materyallerden imal edildikleri için bir hayli sağlam olan bu cihazları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Huawei tabletlerin yapısında insan sağlığına zararlı herhangi bir madde yer almaz. Ürünün üretim aşamasında kullanılan parçalar paslanmaz özelliktedir ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar.

Huawei akıllı cihazlar, bir ekosistem oluşturduğu için kullanıcılara kolaylık sağlar. Örneğin Huawei pad akıllı telefon ile entegre bir biçimde çalışabilir. Bu sayede, tablet yakınınızda olmadığında bile gelen bildirimlerden haberdar olmaya devam edebilirsiniz. Bulut teknolojisini de destekleyen bu cihazlar sayesinde ses, fotoğraf ve videolarınızı birden fazla cihazda rahatça görüntüleyebilirsiniz. Huawei share teknolojisi ise internete gerek duymadan dosyalarınızı paylaşabilmenizi sağlar.

Huawei Tablet Tasarım Özellikleri Nasıldır?

Huawei Tablet Tasarım Özellikleri Nasıldır?

Huawei tablet modelleri farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Bu cihazların boyutları da pek çok unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. 7, 8, 10 ve 12 inç Huawei tablet çeşitleri, farklı beklentileri olan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Bu ürünlerin ekran gövde oranı ise %80’in üstündedir. Söz konusu cihazların kalınlığı ise değişiklik göstermekle birlikte 7 – 8 mm arasındadır. Hafif bir yapıya sahip olan bu tabletlerin gövdesi alüminyum kullanılarak imal edilmiştir.

Huawei tabletler siyah, beyaz, gri gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Uzay grisi ve gökyüzü mavisi ise sıklıkla tercih edilen tonlar arasında yer alır. Genellikle parlak bir yapıya sahip olan bu cihazların bazı modelleri mat renk opsiyonu ile de satışa sunulur. Cam kullanılarak imal edilen bu ürünler, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede, satın aldığınız tableti dış mekânlarda herhangi bir endişe duymadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tabletler sade ve şık bir görüntüye sahiptir. Enleri boylarına göre daha kısa olan bu ürünlerin şekli ise dikdörtgendir. Çoğunlukla yumuşatılmış köşeli bir tasarıma sahip olan bu cihazların keskin hatlı modellerine rastlamak da mümkündür. Öte yandan söz konusu ürünlerde bulunan tuşlardan hiçbiri dokunmatik özelliğe sahip değildir. Bazı Huawei tablet modellerinde ise ekranın üzerinde herhangi bir buton bulunmaz. Bu cihazların ekran gövde oranı standart cihazlara nazaran çok daha fazladır.

Bu ürünlerde yüz tanıma ve parmak izi okuma teknolojileri de vardır. Bu sayede cihazınızın kilidini açmak veya önemli işlemleri gerçekleştirmek için her seferinde bir şifre girmeniz gerekmez. Huawei tabletlerin bazıları çentikli bir tasarıma sahiptir. Yüz tanıma teknolojisi ise bu bölgede yer alan kamera sayesinde mümkün hâle gelir. Bu ve buna benzer güvenlik önlemleri; kredi kartı bilgilerinizi, önemli dosyalarınızı ve kişisel verilerinizi sakladığınız tabletin çok daha emniyetli bir hâle gelmesini sağlar.

Standart bir Huawei tablet 7 ila 12 inç arasında bir genişliğe sahip olur. Ekranı büyük olan modeller pek çok dizüstü bilgisayar ile benzer boyutlardadır. Bu ürünlere bağlayabileceğiniz klavyeler sayesinde tabletinizi bir laptop hâline getirebilir, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Küçük Huawei tablet modelleri ise kolay taşınabilir bir yapıya sahip olduğu için özellikle öğrencilerin ve sürekli olarak hareket hâlinde olan bireylerin bir hayli ilgisini çeker.

Öte yandan bu cihazların görünümü kişiselleştirmek de mümkündür. Tabletler için üretilen kılıflar, stickerlar ve tutacaklar hem fonksiyonel hem de şık olduğu için tarz sahibi bireylerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Öte yandan cihazınız için bir aksesuar satın almadan evvel göz önünde bulundurmanız gereken bazı unsurlar bulunur. Tabletinizin modelini ve boyutlarını dikkate alarak tercih edeceğiniz bir aksesuar, çok daha keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Huawei Tabletlerin Performansları Nasıldır?

Huawei Tabletlerin Performansları Nasıldır?

Huawei markalı tabletler üstün performansları sayesinde öne çıkar. Bu cihazlar EMUI 10.0.1’e yükseltilebilen bir işlemciye sahiptir. Bu yazılım, Android dilinde 10.0 versiyon anlamına gelir. Bu da güncel sürümlerden bir tanesidir. İşletim sisteminizin versiyonunu yükselterek, uygulamaları çok daha verimli bir biçimde kullanabilir ve güvenlik tehditlerinden korunabilirsiniz.

Tabletlerin pil performansı ise modele göre değişiklik gösterir. 4800 mAh’den 7250 mAh’ye kadar uzanan birçok seçenek mevcuttur. Bazı cihazlarda batarya yerleşiktir ve kolay bir biçimde değiştirilemez. Huawei tablet kutu içeriğinde genellikle sadece standart bir şarj cihazı bulunur. Bu aparatı kullanarak cihazınızın bataryasını oldukça kısa bir biçimde doldurabilirsiniz.

Oldukça fonksiyonel bir tasarıma sahip olan bu cihazları bir laptop gibi de kullanabilirsiniz. Huawei klavyeli tabletler portatif tasarımları sayesinde gün içinde sürekli olarak konum değiştiren ve çalışmak zorunda olan bireylerin favorileri arasında yer alır. Mağazalarda satılan kılıf klavyeler bu tür bir cihaza sahip olmak için yeterlidir. Öte yandan sahip olduğunuz cihazı kullanarak arama yapmak istiyorsanız Huawei SIM kartlı tablet modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, 4G gibi yüksek hızlı veri aktarım teknolojilerini kullanarak internete bağlanmanıza da olanak tanır.

Huawei marka elektronik cihazların suya ve toza karşı dayanıklılığı ise modele göre değişir. Akıllı telefonlarda sıkça bulunan IPX sertifikaları bu ürünlerin bazılarında mevcuttur. Bu standartlarda olan tabletinizi plaj gibi zararlı dış etkenlerin bulunduğu ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Huawei LTE tablet modelleri ise orta segmentte yer alır. Bu ürünler, oldukça uygun fiyatlara ve yüksek performans gösteren bir işlemciye sahiptir. Tabletinizi sadece e-postalarınızı okumak, internette gezinmek ve dizi izlemek için kullanmayı düşünüyorsanız bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Huawei Tablet Modellerinin Bellek Kapasiteleri Nasıldır?

Huawei Tablet Modellerinin Bellek Kapasiteleri Nasıldır?

Bu cihazların depolama alanları dikkate alındığında 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB Huawei tablet modelleri göze çarpar. Bazı ürünlerin ise bir SD kart ile saklama alanları genişletilebilir. Bu sayede sizin için önemli olan dosyaları ve fotoğrafları hiçbir zaman silmek zorunda kalmazsınız. Öte yandan bir hafıza kartının kapasitesi dolduğunda yerine yeni bir tane takabilirsiniz.

Akıllı cihazların yüksek performans göstermesini sağlayan bir etken de RAM kapasitesidir. Kısa süreli hafıza olarak da bilinen bu bileşen yeterli alana sahip olmadığında cihazlarda takılma ve donma gibi problemler meydana gelir. Bir Huawei tablet 3 GB, 4 GB, 5 GB ve 6 GB RAM barındırabilir. Kullanım alışkanlıklarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hangi modelin sizin için daha uygun olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Huawei tabletlerin depolama alanında bulunan şarkılar, dosyalar ve resimler aynı markanın diğer cihazlarına herhangi bir internet bağlantısına gerek olmadan kolaylıkla aktarılabilir. Bu sayede sahip olduğunuz elektronik aletlerin depolama alanlarını rahatlıkla yönetebilirsiniz. Örneğin Huawei marka dizüstü bilgisayarınız için satın alacağınız bir harici SSD’nin içine tabletinizde bulunan dosyaları kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Öte yandan farklı ekipmanlar alarak tabletinizden farklı depolama alanlarına direkt olarak aktarım da yapabilirsiniz. Dönüştürücü olarak adlandırılan bu ürünler, önemli dosyalarınızı başka işletim sistemlerini barındıran herhangi bir cihaza kolaylıkla aktarmanızı sağlar. Tüm bunlara ek olarak, tablet kullanıcılarının günümüzde genellikle bulut teknolojisini tercih ettiği bir gerçektir. Verilerinizi farklı hizmet sağlayıcılarının sunduğu imkânlardan faydalanarak internet aracılığı ile bir sunucuya yedekleyebilirsiniz. Bunun sonucunda ise dosyalarınıza erişmek istediğinizde herhangi bir cihazı kullanarak hesabınıza giriş yapmanız yeterli olur.

Huawei Tablet Modellerinin Çözünürlükleri Nasıldır?

Huawei Tablet Modellerinin Çözünürlükleri Nasıldır?

HD ve 4K Ekran çözünürlüğü öne çıkan Huawei tablet özellikleri arasındadır. Bu cihazlar geniş bir renk skalasına sahiptir ve binlerce detayı rahatça görmenizi sağlar. Söz konusu tabletlerin çözünürlükleri modele göre değişmekle birlikte 2560 x 1600 piksele kadar çıkabilir. Bu sayede dizileri ve filmleri hiçbir detayı kaçırmadan izlemeniz mümkün hâle gelir.

Huawei marka cihazların kamera çözünükleri de oldukça yüksektir. Çoğu tablette tek kamera bulunsa da bazı Huawei tabletlerde çift mercek yer alır. Bu iki kamera sayesinde görüntü kalitesinden ödün vermeden yaklaştırma yapmanız mümkün hâle gelir. Öte yandan cihazını odak moduna alıp detay içeren fotoğraflar da çekebilirsiniz. Kameraların görüntü kalitesi modellere göre değişiklik gösterir.

Cihazların ön kamerası ise arka tarafta bulunan mercekten daha yüksek bir çözünürlüğe sahiptir. Bu bileşenlerin çekim kalitesi 2 ila 5 megapiksel arasında değişir. Yüksek performans gösteren mercekler görüntülü konuşma sırasında da kolaylık sağlar. Tabletler daha çok toplantı yapmak ve sosyalleşmek için kullanıldığından, ön kameranın bu cihazlar tercih edilirken detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir.

Huawei tabletlerin çoğunun arka kamerasında flash bulunmaz. Bazı modellerde ise gece modu mevcuttur. Bu, yapay zekâ destekli bir teknolojidir. Flash kullanılmadan çekilen karanlık fotoğraflar, bu yazılım sayesinde düzenlenir ve çok daha net bir hâle gelir. Arka kamerasında flash özelliği bulunan cihazlar, özellikle ışığın az olduğu ortamlarda çok daha detaylı ve kaliteli çekimler yapmanıza imkân tanır.

Huawei tabletlerin sahip olduğu merceklerin ilk günkü performansını koruyabilmesi için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu bileşenlerin çizilmemesi veya çatlamaması için cihazınızın kamerasını kapatacak olan kılıfları tercih edebilirsiniz. Bu sayede, meydana gelebilecek olan küçük çaplı kazaların sonucunda tabletinizin mercekleri herhangi bir zarar görmez. Cihazın arka kısmını tamamen kapatan kılıfların yanı sıra sadece kameranın üzerini örten aksesuarlar da mevcuttur. Kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak hangi ürünün sizin için uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

Huawei Tablet Modellerinin Görüntüleme Teknolojisi Hangisidir?

Huawei Tablet Modellerinin Görüntüleme Teknolojisi Hangisidir?

Huawei tablet modellerinde son teknoloji görüntüleme sistemi kullanılır. Cihazların ekranı DCI-P3 geniş renk gamında yer alan renkleri kolaylıkla yansıtır. Bu tabletlerde bulunan dayanıklı LCD ekranlar Full HD ve 4K gibi yüksek bir çözünürlüğe sahip olabilir. Özellikle film veya dizi izlemekten keyif alan bireylerin, satın alacakları cihazın ekran özellikleri hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Bu tabletlerin ekranlarının sahip olduğu kontrast oranı, görsellerin ve videoların çok daha net bir biçimde görünmesini sağlar. Ekran boyutunun büyüklüğü ise görüntü kalitesinden bağımsızdır. Öte yandan geniş bir panelde dizi ve film izlemek daha keyifli olacağından 12 inçlik Huawei tablet modelleri bu noktada öne çıkar. Yüksek bir çözünürlüğe sahip olan videoları görüntülemek isteyen bireyler genellikle büyük ekranlı tabletleri tercih eder.

Bu ürünler satın alınırken göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörlerden biri de ekran parlaklığıdır. Yeterli parlaklığa sahip olmayan cihazlar aydınlık ortamlarda kullanılamaz hâle gelir. Huawei tabletlerde bulunan aydınlatma teknolojisi ise gündüz vakitlerinde bile ekranın rahatça görünmesini sağlar. Öte yandan söz konusu cihazlarda bulunan mavi ışık filtreleme teknolojisi sayesinde hassas bir göze sahip olan bireylerin konforlu bir deneyim yaşaması mümkün hâle gelir.

İş ve eğitim yoğunluğuna bağlı olarak akıllı cihazların başında geçirilen süre değişkenlik gösterir. IPS panel, bu tür uzun süreli kullanımlar esnasında göz sağlığını korumak için tasarlanmıştır. Bu bileşenin sahip olduğu teknoloji, yüksek parlaklıklarda bile gözlerin yorulmasını engeller. Özellikle çocuğuna bir tablet satın almak isteyen kişiler, IPS teknolojisi kullanılarak imal edilmiş olan Huawei Mediapad tabletleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Tabletinizin ekranının korunması ve zararlı dış etkenlerin olumsuz etkileri sonucunda deforme olmaması için bir kılıf kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu cihazların üzerinde yer alan cam her ne kadar sağlam bir yapıya sahip olsa da sert ve kesici cisimler, tabletlerin ekranlarında hasar oluşturabilir. Satın aldığınız cihazın rengi ve tasarımı ile uyumlu bir kılıf satın alarak tabletinizin hem darbelerden korunmasını hem de çok daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei Tablet Modellerinin Batarya Ömrü Nasıldır?

Huawei Tablet Modellerinin Batarya Ömrü Nasıldır?

Tablet şarjının kısa sürede bitmesi kullanıcılar açısından olumsuz bir deneyime sebep olur. Bu nedenle batarya kapasitesi tablet alınmadan önce araştırılması gereken en önemli noktalardan birdir. Huawei tabletlerde kullanılan bataryaların ömrü, pil kapasitesine göre değişiklik gösterir. Özellikle öğrenciler ve iş insanları tarafından kullanılan tabletlerin gün içerisinde kapanmaması için yüksek bir batarya ömrüne sahip olması gerekir.

Sağlıklı bir pil, batarya kapasitesinin verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Pil sağlığını koruyabilmek için alınabilecek bazı önlemler mevcuttur. Sistem güncellemesinin en son versiyonuna sahip olmak pili optimize edecektir. Bataryayı sıfırlamadan önce şarj etmek pilin strese girmemesini sağlayacaktır. Hafızanın dolu olmaması ve uygulamalardan gelen bildirimlerin azaltılması batarya ömrünü uzatacak faktörlerdendir.

Tablet aktif haldeyken de pil sağlığını korumak mümkündür. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatmak, bluetooth ve hücresel veriyi mümkün oldukça az kullanmak tabletinizin performansını arttıracaktır. Grafikli video oyunlar oynamak, yüksek çözünürlüklü videolar izlemek pil seviyesini kısa zamanda düşürebilir. Bu tür uygulamaların pil seviyesi yüksek iken yapılması uzun süreli bir batarya performansını destekler.

Huawei tablet fiyatları da oldukça uygundur. Her kesimden bireye hitap eden bu ürünleri öğrenciler ve iş insanları da tercih edebilir. Bunların yanı sıra bir fiyat araştırması yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz de fayda vardır. Bu sayede beklentilerinizi karşılayacak olan cihazların hangi fiyat aralığında olduğunu görebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak olan Huawei tablet modelleri arasından dilediğinizi Trendyol’dan rahatlıkla satın alabilirsiniz.