İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cep Telefonu Modeli
Renk
Model
Fiyat
Materyal
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Huawei Telefon Kılıfı

" araması için 495 sonuç listeleniyor

Huawei Telefon Kılıfı Çeşitleri ile İlgi Çekici Kılıflar

Telefon kılıfları pek çok kullanıcı tarafından gerek telefon koruması gerekse şık duruş nedeniyle tercih edilmektedir. Genel olarak kullanıcıların tarzlarına göre değişiklik gösteren özelliklere sahip telefon kılıfları pek çok kişi tarafından tercih edilebilirken telefon üreticileri tarafından özel donanımlara sahip kılıflarında üretimleri yapılmaktadır. Pek çok farklı telefon tasarımına özel olarak geliştirilen kılıflar kullanıcıların kullanım alanlarına göre tercih edilebilmektedir. Telefonların model ve tasarım çeşitliliği aynı oranda kılıfların da değişiklik göstermesine neden olabilir. Öte yandan telefon üreticileri, üretimlerini yaptıkları telefonlar için direkt olarak kılıf üretebilirken anlaşmalı pek çok farklı firmada kılıf üretimlerini üstlenebilmektedir. Son dönemlerde dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden birisi olan Huawei markası tarafından üretimleri yapılan ve özel donanımlara sahip kılıfların satışları dikkat çekerken aynı zamanda Huawei çok sayıda farklı kılıf üretici markası ile de anlaşmalı olarak çalışarak pek çok farklı özellik ve tasarıma sahip kılıfı da bünyesinde barındırmaktadır. Huawei telefon kılıfı model ve seçenekleri telefonların modellerine göre değişiklik gösterebildiği gibi aynı zamanda kullanıcıların kullanım alanlarına ve isteklerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Düşük koruma sağlayan silikon kılıflar renkleri ve hafiflikleri ile ilgi görebilirken kullanıcıların isteklerine göre köşelerinde çelikler bulunan tam koruma kılıflar da satışa çıkarılabilmektedir. Ürünler kullanıcıların isteklerine göre sadece batarya korumasına sahip olurken kapaklı veya 360 kılıflar ile cam korumaları da yapılabilmektedir. Öte yandan kılıfların üretiminde kullanılan yapı malzemeleri de ürünlerin gerek ağırlıklarını gerekse tasarımlarını değiştirebilmektedir. Şeffaf kılıf seçenekleri kullanıcılar tarafından büyük ilgi görürken metal çerçeveye sahip kılıflar da pek çok kişi tarafından tarz nedeniyle tercih edilebilmektedir. Üretim materyalleri tarzlarda değişikliğe neden olduğu gibi aynı zamanda fiyatlarında çeşitlilik göstermesine neden olmaktadır. Huawei telefon kılıfı kapaklı modelleri hem cam koruması hem gövde koruması sağlayan ürünler olarak müşterileri tarafından büyük ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır.

  • Geniş model ağı
  • Her tarza uygun
  • Uygun fiyat

Huawei Tarihçe ve Telefon Kılıf Üretimi

Huawei Tarihçe ve Telefon Kılıf Üretimi

Huawei markası 1987 yılında kişiye özel bir şirket olarak kurulmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren firmanın amacı geniş bant aralığı, hücresel ağ, ağ ve telekomünikasyon cihazlarının üretiminin yapılarak bu cihazların başta Çin olmak üzere dünya pazarına sunulması ve teknik destek hizmetlerinin verilmesi olmuştur. AR-GE çalışmalarına son derece fazla önem veren Huawei markası günümüzde dünyanın teknolojik cihaz üretimi konusunda üst sıralarında yer alan şirketlerden birisi olurken başta telefon olmak üzere televizyon, küçük ev aletleri, tablet, bilgisayar ve giyilebilir teknoloji üretimlerine de son derece önem vermektedir. Büyüme oranlarını sürekli olarak arttıran firma teknolojik üretimler yaptığı kadar ürettiği teknolojik cihazların korunmalarına da son derece yardımcı olan kılıf ve donanım parçaları üretmektedir. Huawei telefon kılıfı modelleri kullanıcıların isteklerine göre farklı amaçlar ve özelliklere sahip olmaları ile dikkat çekmektedir. Amacı cihazlarını korumak olan kullanıcılar için özel materyallerden üretimleri yapılan tasarımlar yer alırken daha az koruma ancak şıklık tercih eden kullanıcılar için de çok sayıda farklı telefon kılıfı üretimi yapılabilmektedir. Telefon kılıfları kendi aralarında belirli modaların ortaya çıkmasına da neden olması nedeniyle kimi dönemlerde belirli kılıflar kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. huawei askılı telefon kılıfı modelleri son dönemlerde kadınlar tarafından gerek taşıma kolaylığı gerekse tarzları nedeniyle ilgi görürken aynı zamanda farklı koruma özellikleri ile de pek çok kişiye hitap edebilmektedir. Huawei tarafından üretimleri yapılan telefonların kamera yerleşimleri başta olmak üzere uzunlukları, kalınlıkları ve ekran-gövde oranlarında ki değişiklik kılıfların da değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Markanın sevilen telefon modellerinde birisi olan huawei p20 lite telefon kılıfı modeli için üretimi yapılan kılıflar ile huawei y5 telefon kılıfı modeli kılıflar arasında pek çok farklı değişiklik bulunabilmektedir. Genel olarak kullanıcılar telefon kılıflarını kullandıkları Huawei telefon modeline göre tercih ederken tasarımlar ağırlıklı olarak her telefon modeli için üretilmektedir.

Huawei Telefon Kılıfı Modelleri

Huawei Telefon Kılıfı Modelleri

Huawei telefon kılıfı modelleri pek çok farklı konuda değişiklik gösterebilmektedir. Huawei p40 lite telefon kılıfı modelleri kendi aralarında çeşitlilik gösteren ürünler arasında yer almaktadır. P40 modeli markanın amiral gemisi serilerinden birisi olması nedeniyle kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplayan telefon modellerinden birisi olurken aynı zamanda kapaklı, tam koruma, 360, yüzüklü ve silikon gibi pek çok kılıf modeline de ev sahipliği yapmaktadır. Huawei mate 20 lite telefon kılıfı modelleri de markanın amiral gemisi telefonlarından birisi olması nedeniyle kendi arasında çok sayıda farklı model ve tasarıma sahiptir. Mate 20 lite modelinde sıklıkla tercih edilen kılıf modeli silikon olurken silikon kılıfların renk ve baskılarındaki çeşitlilik kullanıcıların tarzlarına uygun ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Huawei p30 lite telefon kılıfı modelleri de çok sayıda farklı telefon kılıfı modeline sahiptir. Markanın en fazla satışı yapılan telefonlarından birisi olması nedeniyle de ilgi gören kılıflar üst segment telefon kılıfları arasında yer almaktadır. Mate serisinin ilk üretimi olan huawei mate 10 lite telefon kılıfı modelleri üst segmente oynayan telefonlardan birisi olması nedeniyle koruma ağırlıklı kılıflara sahiptir. Kullanıcıların isteklerine göre daha düşük koruma özelliklerine sahip tasarımlarda bulunabilmektedir. Markanın orta segment telefonları gerek üretim gerekse satış konusunda büyük başarı elde etmeleri nedeniyle çok sayıda farklı model ve tasarım ve renge sahip kılıfa sahiptir. Huawei y6 telefon kılıfı çeşitlilik gösterirken kullanıcıların tarzlarına göre özel baskılardan oluşan ürünlerde bulunabilmektedir. Aynı şekilde huawei y7 telefon kılıfı modelleri de kullanıcıların istek ve tarzlarına göre çeşitlilik gösterirken farklı fiyatları ile de her bütçeye uygun olabilmektedir.

Huawei Telefon Kılıfı Fiyatları

Huawei Telefon Kılıfı Fiyatları

Huawei telefon kılıfı fiyatları pek çok farklı konuda değişiklik gösterebilmektedir. Başta hangi telefon için üretimi yapıldığı olmak üzere kullanılan malzemenin ne olduğu, malzeme kalitesi, renk, model, tasarım ve varsa baskı gibi konular fiyatların değişiklik göstermesine neden olabilmektedir. Huawei’nin amiral gemisi serilerinden birisi olan mate serisi için üretimleri yapılan kılıflarda sağlamlık ön planda tutulmaktadır. Gerek telefonların üst donanımlara sahip olması gerekse fiyatlandırma konusunda yüksek fiyatlardan satışa çıkarılması Mate serisi kullanıcıları tarafından telefonların korunması gerektiğini düşündürmektedir. Üretimler arasında silikon kılıflar bulunduğu gibi sert plastikten imal edilen özel korumalı kılıflarda bulunabilmektedir. Aynı zamanda markanın artık eski telefonlarından birisi olan huawei gr5 telefon kılıfı modelleri de halen satışa çıkarılmaktadır. Eski bir telefon olması nedeniyle pek az kullanıcı tarafından halen kullanılan gr5 modeli silikon genellikle silikon kılıfları ile kullanılmaktadır. Telefon kılıflarında kullanılan silikonlar genel olarak uygun fiyatlardan satışa çıkarılmalarına neden olurken sert plastikten veya köşelerinde çelik bulunan tam korumalı kılıflarda kullanılan parça kalitesi ve materyali fiyatın değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Öte yandan telefonların üretim yılları da fiyatların farklılaşmasına sebep olmaktadır. Yeni üretimleri yapılan yeni seriler için hazırlanan kılıflar genel olarak daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken eski telefonların kılıfları daha uygun fiyatlardan satışa çıkarılabilmektedir. Huawei kullanıcıları telefon modellerine göre istedikleri tarzlarda kılıfları satın alabilmektedir.