İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş Tipi
Desen
Ortam
Yaş
Koleksiyon
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İpek Fular

" araması için 1996 sonuç listeleniyor

İpek Fular Modelleri ile Göz Alıcı Kombinler Trendyol'da!

Tarzınızın tamamlayıcısı olan ve en önemli aksesuar parçalarından biri olan ipek fular modelleri geniş ürün seçenekleriyle sunulur. İpeğin şıklığını ve zarafetini bünyesinde taşıyan modeller, bir fulardan beklediğinizden daha fazlasını almanızı sağlar. Boyun bölgenizin ipeğin dayanılmaz yumuşaklığı ile sarılmasını hissederken, aynı zamanda günün yıldızı olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sportif ve şık görünümleri destekleyen ipek fular seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Her yaştan ve her zevkten müşteri tercihine uyum sağlayan fularlar farklı renklerde sunulur. Kullanım kolaylığı da sağlayan ipek fularlar, boyna düzgün bir şekilde bağlandığında etki bırakan bir stil yaratır. Fularları boynunuza bağlayabileceğiniz gibi serin havalardan korunabilmek üzere omuzlarınıza da koyabilirsiniz. Hemen hemen her renkten tasarlanmış ipek şallar sayesinde her türlü kombininiz ile kullanım sağlayabilirsiniz. İpek böceğinin kozasından elde edilen ipek iplikler sayesinde imza bir görünüm yaratabilirsiniz.

Ayrıcalıklarıyla İpek Fular Modelleri

Ayrıcalıklarıyla İpek Fular Modelleri

Hemen hemen her renk ile sınırsız bir hayal gücüyle tasarlanmış ipek boyun fuları seçenekleri müşteri beğenisine sunulur. Doğal yağısı ile ilgi odağı olan ipek ürünler sayesinde stilinize etkili bir dokunuş yapabilirsiniz. %100 ipekten üretilen şalları kullanarak yumuşak dokuya sahip bir fular sahibi olabilirsiniz. Mat bir görünüme sahip saf ipek fular seçenekleri, son derece nefes alan bir yapıya sahiptir. Kendi zevkinize uygun olacak şekilde bir seçimde bulunabilirsiniz. Terleme gibi istenmeyen problemlere karşı dayanıklı olan ipek fularlar sayesinde her mevsim kullanım sağlayabilirsiniz. Geçmişten günümüze pek çok kişi tarafından tercih edilen ipek fular seçenekleri; ev, işyeri ve okul gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Son derece ince olan yapıları ile yaz ve ilkbahar dönemlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Konfor ve şıklığı bir araya getiren bu ürünleri kullanarak zarafeti yakalayabilirsiniz.

İpek Fular Kullanımı

İpek Fular Kullanımı

Farklı materyaller ile desteklenen ipek fularlar, farklı desenleriyle göz kamaştırıcı etkiye sahiptir. Konfor ve şıklığı bir arada sunan fular seçenekleri sayesinde girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Çoğunlukla mat görünümlü olsalar da parlak görünümlü olanları da mevcuttur. İpek fular kadın müşterilerin zevkle kullandığı bir üründür ve muhteşem bir aksesuardır. Yaptığınız kombinlerle uyumlu desen ve renklere sahip ipek şalları tercih ederek muazzam bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Son derece kaliteli ipek şal modelleri arasında seçim yaparken renk tercihini göz önüne alabilirsiniz. Örneğin kırmızı ipek fular sahip olduğu göz alıcı renkle elegan bir stil yaratmanıza destek olur. Daha sade bir stilden hoşlanıyorsanız da yine kategoride bulunan diğer renklere göz atabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan ipek fularları boynunuza bağlayabilir, başınıza takabilir ya da omuzlarınıza atabilirsiniz. Omzunuza atabilmek üzere ipek kare fular gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İpek Fular Fiyatları ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

İpek Fular Fiyatları ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

Konforlu ve şık duruşuyla dikkatleri üzerine toplayan ipek fularlar her kesimden müşterinin severek kullandığı parçalardandır. Birbirinden farklı ipek fular baskı ve dizaynları, hemen hemen herkesin aradığını bulmasına yardımcı olur. Farklı tasarım özellikleri ile giydiğiniz her kombine uygun bir modele rastlayabilirsiniz. Düz renklerden desenli modellere kadar geniş bir ürün aralığına sahipsiniz. Bu noktada ürünlerin fiyatları da modele göre değişecektir. İpek fular fiyatları genel olarak markaya, tasarıma ve kumaş kalitesine bağlı farklılaşır. Ancak yine de bütçe dostu niteliktedir. Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında bütçenize ve zevkinize hitap eden ipek fuları ayrıcalıklı bir şekilde bulabilirsiniz. Boyun bölgenizi kusursuz bir şekilde kapatırken şık görünmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme teknolojisi ile kusursuz bir alışveriş yapabilirsiniz.