"

İpek

" araması için 1401 sonuç listeleniyor

İpek Halı

İpek Halı, ev ve ofis gibi alanlar için olmazsa olmaz bir dekorasyon ürünü olan halı modelleri üreterek birbirinden farklı pek çok halı tasarımına imza atıyor. Zevkli ve renkli yaşanılabilir alanlar yaratmanıza yardımcı olan halı modelleri ile evinizi daha samimi bir ortama dönüştürürken dikkat çekici ürün koleksiyonları ile ihtiyaç olmaktan çıkıp sadece dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Farklı konseptlere sahip birçok halı modeli ile evinize şık ve modern bir hava katarken çok daha sıcak bir görünüme kavuşturmanıza yardım ediyor. Her boyutta üretilen geniş ürün çeşitliliği sayesinde her alana uygun model tasarımına sahip olan İpek Halı, kaliteli dokuları ve seçkin modelleri ile ön plana çıkarak, sahip olduğu kullanım özellikleri ile kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlıyor.

İpek Halı Tarihçe

“Çevreye, Doğaya ve Tüketiciye Saygı” mottosuyla 1972’den bu yana faaliyetlerine devam eden İpek Mekik Halı, sahip olduğu modern ve teknolojik halı parkında kaliteli ürün anlayışıyla üretim yapmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra her geçen yıl yükselen üretim endeksi ile birçok ülkeye ihracat yapan marka, gün geçtikçe artan pazar hacmi ile büyümeye devam ediyor. Alanında uzman kadrosu ile zengin renk alternatiflerine sahip birçok model üreterek farklı konseptlere ve dekorasyonlara uygun yüzlerce halı modelini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

İpek Halı Ürün Çeşitleri

Birbirinden farklı özelliklere ve desenlere sahip birçok İpek Halı modeli, geniş ürün seçeneği ile oldukça kullanışlı bir deneyim sunuyor. Yolluk, kilim, salon ve oda halısı gibi pek çok modelin yanı sıra ihtiyacınız doğrultusunda, istenilen ebatlarda üretilen rulo halılar, bir diğer alternatif olarak yer alıyor. Geleneksel motiflerle üretilen İpek halı yolluk ve kilim modelleri ise lila, pudra, mavi gibi çeşitli renklere sahip etkileyici motifleri ile evinizi renklendirmenize yardımcı oluyor. Modern tasarıma sahip olan birbirinden farklı koleksiyon modeli yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava kazandırıyor. İpek Halı, şıklığı ve zarafeti bir arada yansıtmak isteyenler için özel olarak üretilen birçok halı modelini, sınırsız renk ve desen seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuyor. Özgün tasarımlarıyla dikkat çekerek klasik ve modern tarzlarıyla öne çıkan modeller her evin ruhuna uygun büyüleyici bir hava kazandırıyor.

Jel Tabanlı Halı Modelleri

Halılarda kayma sorununa karşı pratik bir çözüm getiren jel tabanlı İpek halı modelleri, halının kayganlaşarak şeklinin bozulmasına engel oluyor. İleri teknolojiyle üretilen özel jel formülü sayesinde tabanı zemine %100 tutunan bir tasarıma sahip olan İpek Smart Jel Halı, diğer halı modelleri arasında kullanışlı bir alternatif olarak yer alıyor. Birbirinden dikkat çekici ürün koleksiyonlarına sahip olan İpek Halı tarafından üretilen jel tabanlı halı modeli, gelişen halı sektörü sayesinde yüzlerce farklı model ve renkte tasarlanarak evinizin dekorasyonuna farklılık katmanıza yardımcı oluyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak özel teknolojilerle titizlikle üretilen halı modelleri, leke tutmayan kolay temizlenebilir yapısıyla kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlıyor.

İpek Halı Fiyatları

Boyutlarına, dokuma tekniklerine ve kullanılan iplik çeşidine göre değişkenlik gösteren İpek Halı fiyatları, oldukça geniş fiyat aralığına sahip ürün seçeneği ile ön plana çıkıyor. Her bütçeye hitap eden halı modelleri bulundukları koleksiyonlar çerçevesinde uygun fiyatlı olarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Doğa ve çevre odaklı üretim anlayışıyla üretilen birçok model, dayanıklı yapısı ve bütçe dostu fiyat seçeneği ile tüketicinin beğenisi kazanma hedefini asla göz ardı etmiyor.

Trendyol, çeşitli renk ve desen tasarımına sahip pek çok İpek Halı modelini uygun fiyat avantajıyla kullanıcıları ile buluşturuyor.