İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Pil Gücü (mAh)
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

iphone 5s batarya

" araması için 149 sonuç listeleniyor
zore Iphone 5s Uyumlu Batarya
Kargo Bedava
ZoreIphone 5s Uyumlu Batarya
513,90 TL
Sepete Git

Iphone 5s Batarya Çeşitleri ile Bitmek Bilmeyen Pil Gücü

Apple markası ürettiği telefonlar ile kalitesini ortaya koyar. Bu modeller içinde en çok tercih edilen ve en sevilen telefon model ise iPhone 5s’tir. iPhone 5s modelinin tercih edilmesindeki nedenlerin başında sahip olduğu birçok özellik ve güçlü bataryası gelir. Apple iPhone 5s batarya uzun süre dayanması ve kalitesi sayesinde kullanıcılar tarafından tercih sebebi olur. IPhone 5s orijinal batarya, sahip olduğu 1560 mAh değeri sayesinde 10 saate kadar 3G konuşma süreleri sunar. Diğer yandan iPhone 5s batarya 5,96 Wh saatlik enerjiye sahiptir. IPhone 5s akıllı telefonlarda kullanılan batarya teknolojisi Lithium Ion yani Li-Ion’dur. Apple markası telefonlarının tamamında bu teknolojiyi kullanarak bataryalarındaki sağlamlığı artırır. IPhone telefona sahipseniz ve batarya sorunu yaşıyorsanız piyasada bulabileceğiniz farklı markalarda farklı mAh değerlerinde batarya bulabilirsiniz. IPhone 5s 3000, 2000, 1800 mah batarya seçeneklerinden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü IPhone 5s Batarya

Uzun Ömürlü IPhone 5s Batarya

IPhone 5s batarya özellikleri kullanıcıların bir bataryadan beklentilerini fazlasıyla karşılar. Bu bataryalar lityum iyon teknolojisi ile üretildikleri için şarj edilme ve kapasite yoğunluğu yüksektir. Apple iPhone 5s batarya orijinal olduğu takdirde daha uzun kullanım süresi sağlar. Bu nedenle bataryanızı değiştirdiğiniz zaman orijinal almanız büyük önem arz eder. Çünkü orijinal bataryanın içindeki enerji bitmemiş olsa bile şarj edilme şansı vardır. Bunun anlamı ise hala şarjınız varken telefonunuzu şarj ettiğiniz zaman telefon ve batarya ömrü kısalmaz. Uzun ömürlü bir batarya için iPhone 5s batarya önerisi almanız, doğru seçim yapmanız için önemlidir. Günlük hayatta telefonu ne sıklıkla kullandığınız da batarya ömrü açısından çok önemlidir. Eğer gündelik hayatta telefonla çok işiniz oluyorsa ya da video izlemeyi oyun oynamayı seviyorsanız, iPhone 5s batarya mAh değerlerine dikkat etmeniz gerekir. IPhone 5s batarya yüksek mAh değerleri telefonu şarj etmeden kullanacağınız süreleri de artırır. Bu sayede kesintisiz oyun ve video deneyimi yaşayabilirsiniz.

IPhone 5s Batarya Yorumları

IPhone 5s Batarya Yorumları

Yeni bir iPhone 5s batarya alacaksanız kullanıcı yorumlarını okuyarak doğru markayı ve doğru modeli bulmayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Batarya tercih etmeden önce ilk sormanız gereken soru iPhone 5s batarya kaç mAh olmalıdır. Kullanım amacına uygun mAh değerinde bir batarya tercih etmeniz daha uzun süreler kullanmanıza olanak sağlar. Bu sayede hem kesintisiz kullanabilir hem de ekstra masraftan kurtulabilirsiniz. IPhone 5s batarya tavsiye edilen mAh değeri 2000-3000 aralığında olduğu görülür. Bunun nedeni düşük mAh değerlerinde batarya kısa sürede bitip ömrünü kısaltır. Bataryanın raf ömrü üretildiği tarihten itibaren başlar. Bu nedenle alacağınız bataryanın ne zaman üretildiğine de dikkat etmeniz gerekir. Telefonunu gün içinde fazla kullanmak ve aşırı ısınma sorunları da bataryanın ömrünü önemli ölçüde etkiler. Düşük maliyetli lityum piller de telefonun şarj dayanıklılık süresini kısaltır. Bu nedenle iPhone orijinal 5s batarya fiyatı daha pahalıdır. Ancak tavsiye edilen ve yorumlarda memnuniyet belirtilen batarya, fiyatına rağmen orijinal olanlardır. Batarya tercih ederken orijinal ve yüksek güç yoğunluklu olanı tercih etmeniz tavsiye edilir.

IPhone 5s Batarya Fiyat

IPhone 5s Batarya Fiyat

IPhone 5s batarya fiyatını etkileyen birçok konu vardır. Bunların başında markası, orijinal olması ve mAh değeri bulunur. Uygun fiyatlı olanı tercih etmek her zaman doğru tercih değildir. Bu nedenler alacağınız bataryanın orijinal olması daha uzun süreler kullanmanıza imkan tanır. Bu sayede ek masraftan kurtulup ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Diğer yandan en güvenilir markalardan alacağınız bataryalar hem uzun süreler kullanım sağlar hem de olası sorunlarda kendinize muhatap bulabilirsiniz. IPhone 5s orijinal batarya nereden alınır sorusunun cevabı ise Trendyol’un ayrıcalıklı dünyasında saklıdır. Trendyolda en güvenilir markaların ürünlerini bütçenize uygun şekilde rahatlıkla bulabilir, tek tık ile online alışverişin keyfini sürebilirsiniz.