İlgili Kategoriler
Pil Gücü (mAh)
Fiyat
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Samsung Batarya

" araması için 236 sonuç listeleniyor
Samsung Galaxy Note 2 N7100 Orj. Batarya

SamsungGalaxy Note 2 N7100 Orj. Batarya

(1)
149 TL
Sepete Git

Samsung Batarya Modelleri ile Telefonuna Uygun Bataryalar

Telefonlar, her an değişip dönüşebilen bu teknoloji çağının olmazsa olmazlarından biridir. İletişim kurmaktan sağlık kaydına ve ulaşıma kadar hemen her ihtiyaç gün boy telefonlarla giderilir. Ancak cihazlar, bu yoğun ve zorlayıcı tempoya çoğu zaman dayanamayabilir. Ne kadar yüksek kapasiteli pillerle üretilirse üretilsin, belli bir süre sonunda gün boyu aynı performansla kullanabilmek için cihazı yenileriyle değiştirmeniz gerekebilir. Samsung batarya çeşitleri, farklı boyutları ve markanın güvenilirliğiyle hemen herkesin ilk tercihleri arasında yer alır. Pil, telefonun tam anlamıyla kullanılabilmesi için önemli parçalardan biridir. Samsung batarya çeşitleri çalışmak ve verdiğiniz komutları yerine getirmek için cihaza ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Kimi modellerde dışarıdan müdahale etmek mümkün değilken çoğu telefonda pil, arka kapağın tam altında ve çıkarılıp takılabilir formdadır. Çıkarıp takılabilenler telefon sahibi tarafından modele uygun yeni bir Samsung yedek batarya ile kolayca birkaç hareketle değiştirilebilir. Ancak dahili ürünlerin yine modele uygun biriyle servisler veya tamirciler tarafından değiştirilmesi gerekir. Pillerin, cihazda doğru ve tam performanslı çalışabilmesi için hem güce hem de modele uygun olarak seçilmesi önerilir. Samsung harici batarya seçenekleri, uygun oldukları telefon modeline ve kapasitelerine göre oldukça çeşitlenir. Samsung c7, s2, m20, m51, m31 batarya gibi birçok model gerektiğinde harici olarak satın alınarak değiştirilebilir. Farklı modelleri ve kapasiteleriyle tuşlu ya da akıllı telefonları eski performansına geri kavuşturur. Her biri dayanıklılığıyla yıllar boyunca kullanılır. Günlük ihtiyaçlardan profesyonel işlere kadar kullanılabilen Samsung Fan Edition batarya kapasitesiyle de müşterilerden beğeni kazanır. Samsung tuşlu telefon, bilgisayar, PC batarya çeşitleri, farklı birçok model eski tip cihazın performansını artırmak için ideal seçenekler olur. Özellikle şarj tutmama veya çok kısa sürede boşalma gibi problemlerde, bunları yeni bir pille değiştirmeniz gerekir. Bilgisayar pilleri ise özellikle laptop modelleri için çokça araştırılır. Gün boyu hem araştırmalar hem de rutin işler için kullanılan dizüstü bilgisayarlar, sürekli şarj edildiği veya şarjda kullanıldığı için pil değişimi yapılması gerekebilir.

Her Cihaza Uyumlu Pil Modelleri

Her Cihaza Uyumlu Pil Modelleri

Gün içinde hemen her işlem için telefonlar ve bilgisayarlar yoğun olarak kullanılır. Bu nedenle tüm dijital cihazların ortak noktalarından olan piller, bu yoğun tempoya dayanamayabilir. Örneğin Samsung Note 2 batarya çeşitleri, yüksek performanslı ve çok yönlü bu büyük telefonun ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretmek için olmazsa olmazdır. Geniş ekranıyla günlük işlerden çizim, tasarım, oyun gibi zorlayıcı faaliyetlere kadar aralıksız kullanılan Note 2 gibi cihazların yüksek performanslı pillerle desteklenmesi gerekir. Samsung Note 3 batarya çeşitleri, telefonun orijinal tasarımına uygun olarak 3200 mAh kapasiteyle üretilir. 3200 mAh kapasite, yine aynı değerdeki bir aletle şarj olurken oldukça kısa sürede dolum vadeder. Bunun yanında neredeyse günlerce tek şarjla telefonunuzu kullanabilmenizi sağlar. Samsung Note 4 batarya seçenekleri de dezavantajları ortadan kaldırmak için yüksek değerlerle meydana getirilir. 3220 mAh kapasiteyle telefonun uzun süre tek şarjla yüksek performans sunmasına yardımcı olur. Samsung Note 5 batarya seçenekleri, önceki modellerin aksine telefonda dahili olarak yer alır. Yani telefonunuzun kullanım süresini uzatmak ve performansını artırmak için dahili pili, profesyonel birinden yardım alarak değiştirmeniz gerekebilir. Samsung Note 8 batarya da tıpkı Note 5 pili gibi telefonda dahili olarak yer alır. Harici piller gibi kapağı açarak yuvaya oturtmak yerine birkaç mikro uçlu ekipmanla ürünü değiştirmeniz mümkün olur. Ayrıca boyut olarak da kolayca ayırt edilebilir. Harici piller yaklaşık bir kibrit kutusu ölçülerinde seyrederken dahili piller ise neredeyse telefonun boy ve genişliğine yaklaşır. Güç giriş ve çıkışlarıyla bağlanarak telefonla doğrudan bütünleşir. Markanın tablet modelleri de özellikle iş yaşamında kullanım için ideal cihazlardan biridir. Geniş ekranı, kullanım kolaylığı ve neredeyse bir defter kadar hafifliği sebebiyle özgür çalışma alanı sunar. Tabletlerin, hayatın her alanında bu kadar tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri de pil gücü olur. Samsung Tab 4 batarya gücüyle ikame ürünler arasından oldukça tercih edilir.

Aynı zamanda, ömrü dolduğunda veya ilk günkü performansını kaybettiğinde bu tabletlerin pillerini yenisiyle değiştirmek de oldukça kolaydır. Samsung Tab 3 batarya seçenekleri de tıpkı bir önceki model gibi kısa sürede temin edilebilir. Hangi nedenle olursa olsun tableti ilk günkünden bile yüksek performansla kullanmak için kolayca piller değiştirilebilir. Samsung laptop batarya ve tablet ürünleri, telefonlar için uygun olan modeller gibi kolayca temin edilebilmesinin yanında uygun fiyatlarıyla da müşterilerden beğeni kazanır. Markanın ilk üretim aşamasında kullandığı modeller, yine markanın yedek parçaları olarak satışa sunulur. Bu sayede bir pil aracığıyla çalışan tüm dijital ürünler, eski performansına Samsung orijinal batarya çeşitleriyle kavuşabilir. Siz de orijinal Samsung tablet batarya çeşitlerini ve diğer modelleri Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz. Akıllı telefonlar arasında çok satılan modellerin başında S serisi gelir. Bu seri, hayatı kolaylaştıran ve keyifli hale getiren birçok özelliğinin yanında yüksek pil gücüyle de tercihleri yönlendirir. Samsung S7 batarya, uzun ömürlü olması ve tek şarjla uzun süre boyunca kullanım vadetmesiyle beğeni kazanır. Bir türlü şarj olmama, kısa sürede bitme gibi problemleri ortadan kaldırır. Samsung S4 batarya çeşitleri, akıllı telefonunuzu değiştirmeye ihtiyaç kalmadan maksimum verimle kullanabilmenize yardımcı olur. Samsung 800 mah, 3000 mah, 2600 mah, 2100 mah batarya ve diğerleri, farklı kapasiteleriyle tüm cihazlara uyum sağlar. Cihazlar, orijinal pil kapasitesinin yanında nispeten yüksek güçlere sahip ürünlerle de desteklenebilir. Samsung 1000 mah, 2000 mah, 7000 mah, 4000 mah,1500 mah batarya çeşitleri, cihazı ne amaçla veya ne sıklıkla kullandığınıza bağlı olarak aradığınız performansı sunar.1000 mAh veya 1500 mAh modeller günler boyunca temel işlemler için tek şarjla kullanım sağlar. Ancak gün boyu birçok kez orta düzeyde işlemler için telefon kullanıyorsanız, 2000 mAh modellerini de tercih edebilirsiniz. 3000 mAh ve yüksek kapasiteler, gün boyu telefonu elinizden düşürmeseniz bile cihazı tekrar tekrar şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Pek çok kişinin yaptığı hataların başında eski ürünü Samsung S5 batarya ile değiştirmek yerine telefonun bozulduğunu düşünerek yeni bir tanesini satın almak gelir. Ancak Samsung J7 batarya gibi birçok model için uyumlu orijinal parçalar, sizi son dakikada çıkan gereksiz masraflardan kurtarır. J7 gibi güçlü modeller için tasarlanan Samsung J2 batarya ömrü de tıpkı son sürümler gibi oldukça yüksektir. Samsung J3 batarya seçenekleri bir öncekinin şarj dolum süresini kısaltarak kullanım süresini artırmak için yeniden tasarlanır. Model her yükseldiğinde pil kapasiteleri de müşterilere benzersiz bir deneyim yaşatmak için artar. Samsung J5 batarya modelleri, dakikalar içinde full şarj olarak gün boyu, hatta kullanım amaçlarına göre günlerce yüksek performansla çalışır.

Her Bütçeye Uygun Pil Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Pil Fiyatları

Telefonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun, cihazı ilk günkü performansıyla uzun yıllar kullanabilmek için dahili veya harici pili yeni bir adetle değiştirmeniz gerekebilir. Farklı nedenlerden dolayı görevini yerine getiremeyen ürünü 4000 mAh pil ile değiştirerek telefonunuzun performansını artırabilirsiniz. Günlerce tekrar şarj etmeden kullanabilmek için 7000 mAh gibi devasa boyutlara şans verebilirsiniz. Ancak ürünün boyutuna karar verirken telefonunuzun modelini de göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin tuşlu modellerin pilleri, hem görsel hem teknik olarak yalnızca bunu destekleyen bir telefonda kullanılabilir. Kaydırma kapaklı modeller için de uygun ürünü kullanmanız gerekir. Hem yerleşim hem de destekleme açısından model uyumu önem taşır. Klasik tuşlu modeller, ürün değişimi sayesinde günlerce aynı performansla çalışır. Zorlayıcı uygulamalar yer almayacağı için bu modeller, günler ve haftalar boyunca tek full şarjla kullanılabilir. Bunun gibi birçok tuşlu model için sınırsız ürün seçenekleri bulunur. Samsung Grand Prime batarya çeşitleri, nispeten eski serilerden biri olan akıllı telefonun ilk günkü performansını tekrar yakalamasını sağlar. Samsung S3 mini batarya çeşitleri, S serisi pillerinden küçük boyutlarıyla öne çıkar. Kasa kısmına kolayca oturarak cihaza ihtiyaç duyduğu gücü yüksek performansla yaratır. Samsung S6 batarya, 2550 mAh kapasiteyle cihazın günlük ve özel işlemler için rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Samsung A5 batarya, 3000 mAh gücü sayesinde günlerce şarj derdi olmadan kullanılabilir.

Yedek parça olarak satışa sunulan A5 pili, orijinal olarak edinilebilir. İlk kullanımdan önce cihaz kapalıyken tamamen şarj edildikten sonra uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Telefon satın alma aşamasında çoğu kişinin zihnini meşgul eden konulardan biri yedek parça temini olur. Cihaz bileşenlerinden Samsung lion batarya gibi ürünlere kadar hemen her parçanın kolay bulunabilirliğine dikkat edilir. Samsung Alpha batarya seçenekleri ve diğerleri kolay bulunabilmesi, uzun ömürlü kullanımı ve uygun fiyatlarıyla müşterilerden beğeni kazanır. Samsung A3, A50, E250, E1205 batarya çeşitleri lion özelliğiyle yüksek kapasite dolum imkanı sunar. Tamamen bitmeden bile şarj ederek günler boyunca bu cihazları kullanabilirsiniz. 800 mAh değerinden 2300 mAh kapasiteye kadar ulaşabilen ürünler, temel ihtiyaçlar için yüksek performanslı kullanım sunar. Klasikleşmiş tuşlu modelleri günlerce tekrar şarj etmeden kullanabilmeyi mümkün kılar. Tuşlu eski tip telefonu, farklı sebeplerden dolayı akıllı telefon kullanmayanlar için çağın hızına ve performansına ulaştırır. A50 pilleri 4000 mAh gücüyle öne çıkar. Bu ürünler sayesinde cihaz gün boyu elinizde olsa bile şarjı dert etmenize gerek kalmaz. Samsung A7 batarya, uyumlu cihazınızı yüksek şarj ömrüyle keyifli ve profesyonel hale getirir. Samsung J4, A8, E7, S9, B310 batarya çeşitleri, telefon modelleri için maksimum kapasiteyle sunulur. J4 pili 3300 mAH gücüyle eşdeğer bir akıllı telefondan alınabilecek maksimum verimi sunar. Her biri online alışveriş yöntemiyle kolayca bulunabilir. Tuşlu veya akıllı olması fark etmeksizin, üründen alabileceğiniz maksimum verimi sunar. Samsung Grand Neo batarya tuşlu olmasa da eski sürümler arasında yer alan Grand Neo cihazın kullanım süresini ve performansını artırmayı amaçlar. Farklı kapasitelere sahip Samsung Grand 2 batarya çeşitleri de kolayca yeni biriyle değiştirilebilir. İletişim cihazlarının yanında kamera pilleri de müşterilerden oldukça beğeni kazanır. Tüm dijital ürünlerinizi şarj problemi yaşamadan uzun süre kullanabilmek için modele uygun yeni bir pil satın alabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Piller

Uzun Ömürlü Piller

Elektronik cihazlarınız için yeni bir pil satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunur. Markanın orijinal parçalarının yanı sıra Samsung Deji batarya modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı ara modellere uyumlu ürünü seçmek de önemli bir noktadır. Örneğin E7 veya S9 gibi yeni sayılabilecek ara modellerle uyumlu ürünleri bulmanız oldukça kolaydır. Ancak eski tip sayılan Samsung D880, E2550, E2121 batarya gibi tuşlu cihazlara uyumlu ürünleri dışarıda bulmanız bu kadar kolay olmayabilir. Tuşlu cihazınızı online alışveriş yöntemiyle yeni bir ürün satın alarak keyifli ve kesintisiz şekilde kullanabilirsiniz. Ultrabook gibi cihazlar için ürün satın alırken laptop modelinize ve kullanım amaçlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için tasarlanan ürünler gibi Samsung kamera, hoverboard, Duos tuşlu telefon batarya çeşitleri de harici olarak satın alınabilir. Hemen her yaştan talep gören eğlence araçlarından biri olan hoverboard çeşitlerinin pili de zamanla performansını yitirebilir. Bu durumda şarjlı kaykayınızın modelini dikkate alarak hoverboard ürünü satın almanız gerekir. Samsung K Zoom batarya ise fotoğrafçılığı farklı bir seviyeye taşıyan cihazlar için tercih edilir. Gün boyu kaliteli fotoğraflar çekerken iletişim ve sosyalleşme ihtiyaçlarınızı da karşılar. Duos tuşlu cihaz ürünleri, eski tip cihazları da çağın gereklerine uygun hızda ve performansta kullanmanızı sağlar. Samsung Duos batarya, 1500 mAh kapasiteden yüksek rakamlara kadar ulaşabilir.

Samsung E2250, D900, M10, 5610K, S7580 batarya çeşitlerini satın alırken yüksek performansla kullanabilmek için, ürünlerin özellikle 1000 mAh üzerinde bir kapasiteye sahip olmasına dikkat etmek gerekir. Akıllı veya tuşlu fark etmeksizin, telefon sahiplerinin günün birinde akıllarında beliren sorulardan ilki yeni bir pili nerede bulacağı olur. Tüm modellere uygun orijinal ve farklı üreticilere ait ürünler, online alışveriş imkanıyla Trendyol’da bulunur. Hemen herkesin ilgisini çeken son model dokunmatik veya tuşlu cihazlar da sınırsız seçeneklerle yeniden eski performansına kavuşabilir. Samsung D600, Core 2, D500, B350 batarya çeşitleri, farklı görünümleri ve uç noktalardaki kapasiteleriyle telefon modellerine tam uyum sağlar. D500, standart dikdörtgen formundan farklı görünümü ve minimum 800 mAh gücüyle öne çıkar. D600, tıpkı bir öncekinde olduğu gibi farklı görünümüyle diğerlerinden ayrılır. 1200 mAh kapasiteyle müşterilerin oldukça beğenisini kazanır. B350 piller, yaklaşık 1200 mAh civarındaki kapasitesiyle günlerce çevrenizle iletişimi koparmamanıza yardımcı olur. Samsung S5570, P600, 3600i, U800, 700T batarya seçenekleri, farklı tiplerde cihazlarla uyumlu yüksek kapasiteli ürünlerdir. İlk akıllı telefon modellerinden biri olan s5570, uyumlu bir ürünle uzun yıllar boyunca yüksek performansla kullanılabilir. Temel iletişim ihtiyaçlarından sosyalleşme uygulamalarına ve gün boyu İnternet kullanımına rağmen tek şarjla keyifli bir deneyim sunar. P600 ve 700T gibi tablet pilleri ise günlük ya da profesyonel işler veya hobiler için gerekli gücü sağlar. Profesyonel tasarımlardan film izlemeye veya oyun oynamaya kadar büyük boyutlu çoğu işleme rağmen doluluğunu korur. Samsung Core Prime batarya, 2000 mAh değerinden başlayan yüksek kapasite seçenekleriyle gün boyu cihazın kapanmasından endişe duymanızı engeller. Dışarıda geçirdiğiniz vakti cihazın şarjına göre değil, ihtiyaç ve keyfinize göre ayarlayabilmenizi sağlar. Telefon, bilgisayar, kamera ve tablet gibi dijital cihazlarınızı günlerce tek şarjla ve yüksek performansla kullanabilmek için uygun pilleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.