"

Isimli Kolye

" araması için 16791 sonuç listeleniyor

İsimli Kolye

İsimli Kolye Modelleri ile Sevdiklerinize Mükemmel Hediyeler

Aksesuarlar tarihin her döneminde gerek görünümleri gerekse içeriği ile her kullanıcının tercihi olmuştur. Pek çok farklı tasarım ile kullanıcılara ulaşan aksesuar seçenekleri ile benzersiz görünümlere erişen hanımlar gibi siz de kombinlerinizi tamamlayacak ve daha feminen bir görünüm katacak aksesuar seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tasarlanan pek çok farklı aksesuar arasından sıyrılan ve mükemmel görünümü ile çağlar boyunca tercih edilen kolye seçenekleri de popüler trendlerin yapısına uygun bir şekilde tasarlanarak hem geçmişi hem de bugünü bir araya getirmeyi başarıyor. Gerek görünümü gerekse sunduğu şıklık avantajı ile hanımların ilk tercihi olan kolye seçenekleri arasından siz de kendinize uygun seçenekleri tercih edebilir ve yüksek kaliteli içeriğe sahip olan ürünler sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kolyelerinizle kombinler yapabilirsiniz. Tasarımlarında farklı nüanslara yer verdiği kadar zarif dokunuşlara ve klasik görünümlere de yer veren birden fazla marka sayesinde bir aksesuarda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Kolye seçeneklerinde sunulan alternatif seçenekler her hanımın dikkatini çekerken aynı zamanda farklılık da sunmayı ihmal etmiyor. Kolye seçeneklerini günümüz modasına uyarlayan markalar isimli kolye seçenekleri ile kişiye özel takı kültürünü geliştirmeye devam ediyor. İsimli kolye seçenekleri sayesinde kendi isminizin yazılı olduğu kolyeler ile kombinlerinizi tamamlayabilir ve şık görünümü ile daha zarif dokunuşlara sahip olabilirsiniz. Kolye seçenekleri boyun bölgenizin daha ince görünüme sahip olmasını sağladığından siz de aksesuar tercihi yaparken önceliği kolyelere verebilirsiniz. İsimli olarak tasarlanan kolye seçenekleri de farklı ebatlarda ve tasarımlarda satışa sunulduğundan kendi zevkinize uygun modeli kolaylıkla bulabilecek ya da sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Her zevke uygun seçenekler ile unutulmaz hediyeler verebileceğiniz gibi şık görünümlere de sahip olma şansına erişebileceksiniz.

İsimli Kolye Seçenekleri ile Farklı Tasarımlar Sizleri Bekliyor

Kolye tercihi yaparken boyun yapınıza uygun seçeneklere öncelik vermek kullanım ve görünüm açısından da oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Uzun bir görünüm istiyorsanız tercih edeceğiniz kolyelerin daha ince yapıda olmasına öncelik tanıyabilirsiniz. İnce yapıda olan zarif kolyeler boynunuzun olduğundan daha ince ve uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Uzun boyuna sahip olan kullanıcılar için tasarlanan pek çok seçenek de görünümünüzü daha eşsiz bir hale getirmenize yardımcı oluyor. Uzun boyun zarifliğin göstergesi olduğundan siz de isimli kolye tercihi yaparken zarif çizgilere sahip alternatiflere yönelebilirsiniz. Boyun bölgenizi direkt olarak ortaya çıkaran ve iddialı tasarımları ile dikkat çeken pek çok kolye seçeneği ile kendi isminizin yazılı olduğu seçeneklere sahip olabileceksiniz. Kendi isminizin bulunduğu kolye seçeneklerinde sade tasarımlar olduğu kadar dinamik tasarımları de bulmak oldukça kolay. Tasarlanan ürünlerdeki geniş yelpaze sayesinde hem kendinize hem de sevdiklerinize kolye satın alabilir ve dayanıklı yapıya sahip olan bu ürünler sayesinde uzun süre kullanım olanağının keyfini çıkartabilirsiniz. Her dönem kullanılabilecek yapısı ile zamansız bir parça olma özelliği taşıyan isimli kolye seçenekleri de birbirinden farklı tasarımla satışa sunuluyor. Sadece tasarım açısından değil aynı zamanda içerik açısından da farklılık sunan pek çok seçenek arasından siz de kendi zevkinize uygun modeli bulabilecek ve kombinlerinizde kullanabileceksiniz. Aksesuarlar kombinlerinizin daha güçlü bir görünüme sahip olmasını ve daha bütün hale gelmesini sağladığından siz de günlük hayatta ya da iş hayatında kombin yaparken gümüş isimli kolye gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Farklı içerikleri ve farklı tasarımları birleştiren markalar ile aradığınız kriterlere uygun modeli zahmetsiz bir şekilde bulabilecek ve online alışveriş dendiğinde akla ilk gelen Trendyol ile alışverişinizi tamamlayabileceksiniz..

İsimli Kolye ile Her Kullanıcıya Uygun Seçenekler

Kolye tercihi yaparken görünüme öncelik verdiğiniz kadar kaliteye de öncelik vermelisiniz. Kalite açısından yeterli olan ürünler uzun süre sizlere eşlik edebileceğinden pek çok kombininizi renklendirme olanağına sahip olmanızı sağlıyor. Tasarlanan kolye seçeneklerinde kullanılan içerikler de bu noktada önem arz ediyor. Ürün kalitesi açısından yetersiz olan ve çabuk hasar görmeye meyilli olan kolye seçenekleri kısa sürede hasar göreceğinden ekstra masraf yapmanıza da neden olabilmektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak ve kullanım süreci boyunca herhangi bir sorun yaşamamak adına siz de Trendyol güvencesi ile sizlere sunulan isimli kolye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Markaların kendi tasarım anlayışına göre geliştirdiği ürünler aynı zamanda kalite açısından da yeterlilik sağlıyor. Sunulan birçok seçenek görünüm olarak sizlere aradığınızı bulmanız noktasında kolaylık sunduğu gibi aynı zamanda kullanım noktasında da pratik çözümler ile buluşmanıza yardımcı oluyor. Kırılmaya ya da hasar görmeye müsait olan isimli kolye seçenekleri yerine siz de dayanıklı yapısı ile size ömür boyunca eşlik edecek kolye seçeneklerini tercih edebilir ve uzun vadede tasarruf etme olanağına da sahip olabilirsiniz. 4 isimli kolye gibi zengin tasarımları değerlendirerek sevdiklerinizin isimlerini daima yanınızda hissedeceksiniz. Yalnız kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz için de mükemmel bir aksesuar olan isimli kolye modelleri ile özel günlerde hediye bulmakta zorlanmayacaksınız. Siz de sevdiklerinize 3 isimli kolye gibi pek çok farklı seçeneği hediye ederek şıklık sunabilirsiniz.

İsimli Kolye ile Alternatif Tasarımlara Erişebilmek Mümkün

Farklı içerikler ile her kullanıcının zevkine hitap etmeyi başaran markalar gerek altın gerekse gümüş modelleri ile birbirinden eşsiz görünümleri satışa sunuyor. Tasarlanan ürünlerdeki yüksek kalite uzun süre boyunca sizlere eşlik edecek dayanıklı kolyelerle sizleri buluştururken aynı zamanda sağlığınızı da koruma altına almayı başarıyor. Geliştirilen seçeneklerde sunulan kaliteli içerik cildinizin yapısına bozmayacak şekilde tasarlandığında herhangi bir alerjik reaksiyon göstermenizi engelliyor. Kolye gibi direkt olarak deri ile temas eden aksesuarları tercih ederken dikkat edilmesi gerekilen ilk nokta ürünlerin kalitesi olmalıdır. Kalitesiz içeriğe sahip ürünler cildinizde alerjik reaksiyona neden olacağından kötü bir görünüm ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Aynı zamanda sağlık açısından uygun olmayan içerikler cildinizi tahriş edeceğinden siz de kendi cilt yapınıza uygun olan seçeneği tercih ederek sorunsuz kullanım olanağına erişebilirsiniz. Geliştirilen pek çok farklı kolye seçeneği cildinizi tahriş etmeyecek birleşenleri ile konforlu kullanım fırsatı sunuyor. Bu sayede siz de alerjik reaksiyon gösterme riski olmadan şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Her kullanıcının bünyesine göre değişiklik gösterecek olan bu duruma karşı siz de önleminizi almak adına kendi cilt yapınıza uyum sağlayacak seçeneği satın alabilirsiniz. Tasarım açısından farklılık sunan 14 ayar isimli kolye gibi pek çok seçenek ile maddi değeri yüksek olan alternatiflere de erişebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünler ile tasarlanan kolye seçenekleri zarif dokunuşları ile de sizlere modern bir görünüm imkanı tanıyor. Siz de tasarlanan iki isimli kolye modelleri gibi birden fazla seçeneği değerlendirerek şık, modern ve dayanıklı kolye alternatiflerine sahip olabilir ve her kombininizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Şık ve Zarif Görünümü ile Unutulmaz Bir Hediye: İsimli Kolye Modelleri

Yalnızca gümüş ve altın seçenekleri ile değil aynı zamanda taşlı seçenekleri ile de iddialı bir hediye olmayı başaran isimli kolye seçenekleri ile kişiye özel hediyeler alabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için mükemmel seçenekleri sizlerle buluşturan markalar her isime özel tasarım ile çeşitlilik sunmaya devam ediyor. Tek isimli tasarımların yanı sıra dört isimli tasarımların da bulunduğu ürün seçenekleri arasından kendi zevkinize en çok hitap eden seçeneği alabilir ve sağlıklı yapısı sayesinde herhangi bir tahriş durumu ile karşılaşmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tasarlanan ürünlerde sunulan pek çok işçilik seçeneği ile dilerseniz gümüş alternatifleri dilerseniz de altın alternatifleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Her kullanıcının zevkine uygun seçenekler ile minimal görünümlerden iddialı görünümlere kadar çeşit sunan birçok marka sayesinde kendi zevkinize ve kombinlerinize uyumlu kolye seçeneğini zahmetsiz bir şekilde bulup temin edebileceksiniz. Yalnız gümüş ve altın seçenekleri ile değil aynı zamanda taşlı isimli kolye seçenekleri ile de değerli taşları aksesuarlarınıza işleyen pek çok marka ile siz de aradığınız özelliklere uygun modeli bulabileceksiniz. Taşlı seçenekler daha iddialı yapısı ile dikkat çekerken aynı zamanda farklı renk seçenekleri de sunarak her zevke hitap etmeyi başarıyor. Siz de gerek sevdikleriniz için gerekse kendiniz için taşlı isimli kolye modellerini satın alabilir ve iddialı görünümü ile şık kombinler yapabilirsiniz. Taşlı kolye seçeneklerinin yanı sıra tasarlanan kalpli isimli kolye seçenekleri de hanımların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

İsimli Kolye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kolye tercihi yaparken sağlıklı, şık ve modern seçenekleri tercih eden tüm kadınlar gibi siz de isimli kolye seçeneklerine öncelik verebilirsiniz. Kendi isminizin bulunduğu kolye seçenekleri içerik ve tasarım açısından çeşit sunduğu için kendi zevkinize en çok hitap eden seçeneği bulmakta zorlanmayacaksınız. Yuvarlak isimli kolye seçeneği gibi daha modern bir görünüme sahip olan kolye seçenekleri ile popüler trendleri yakalayabilirsiniz. Modanın döngüsel yapısına uygun olarak değişen tasarımlar arasından siz de zamansız parçaları bulabilecek ve her dönemde şık görünme imkanına sahip olabileceksiniz. Görünümü ile her çağa ayak uyduran isimli kolye seçenekleri dayanıklı yağısı ve zarif dokunuşları ile hanımların en çok tercih ettiği aksesuar olmayı başarıyor. Kelebek isimli kolye gibi sempatik görünümlere sahip olan seçenekleri tercih ederek her mevsim sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Kolye seçeneklerinde sunulan farklı figürler kendi zevkinize uygun modeli bulmanızda size yardımcı oluyor. Kelebek gibi birden fazla figür ve içeriğe sahip olan isimli kolye seçenekleri ile hem isminizin olduğu kolyelerle eşsiz kombinler yapabileceksiniz hem de tasarımında kullanılan diğer figürler ile görünümü tamamlayabileceksiniz. Her ürünü ile pek çok kullanıcının beğenisini toplamayı başaran dünyaca ünlü markalar ile siz de kendi kalitenize uygun seçeneği bulabilecek ve Trendyol güvencesi ile satın alabileceksiniz. Hanımların en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelen isimli sonsuzluk kolye modelleri gibi birçok seçenek uygun fiyat avantajı ile de memnuniyet kazanmayı başarıyor. Geliştirilen ürünlerde sunulan fiyat performansı her kullanıcının kendi bütçesine uygun seçeneğe erişmesini sağlıyor. Siz de 22 ayar altın isimli kolye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sayfayı inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünü kısa süre içerisinde seçip satın alabilirsiniz.

2 İsimli Kolye Altın Nasıl Olur?

İki isimli altın kolyeler, bir zincir üzerine dizilerek oluşturulmaktadır. Genellikle isimlerin boyutlarına göre kullanılan zincir ve altın miktarı değişmektedir. İki isimli altın kolyelerde simetrik bir görünüm sağlanabilmesi için altın zincir üzerinde ayarlama yapılmaktadır. Bu isteklere göre insanların birçok farklı modelle ve tasarımla karşılaşacağı ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerle birlikte kişiler kendilerine özel bir tasarım da yaptırabilmektedir. Hali hazırda bulunan standart tasarımlar genellikle daha uygun olurken özel tasarımlar daha yüksek meblağlarla karşımıza çıkabilmektedir. Sevgilinize veya eşinize güzel hediye almak istiyorsanız bu tarz bir altın kolye oldukça zarif ve şık bir seçim olacaktır. Özellikle çocuklarınız varsa, onların isimlerinin yazdığı bir altın kolye hediyesi eşinizi çok mutlu edecektir. İki isimli altın kolyeler, çok kısa sürede üretilebilmektedir.

4 İsimli Kolye Modelleri Nelerdir?

4 isim bulunan kolye modelleri çeşitli hammaddeler kullanılarak yapılabilmektedir. Genellikle altın kolyeler, 4 isimli kolye modeller arasında ön plana çıkmaktadır. Öte yandan kişilerin istekleri ve arzuları doğrultusunda kullanılan malzeme değişiklik gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse, kişi altın görünümünden rahatsız oluyorsa yerine beyaz altın kullanılarak oldukça şık ve güzel 4 isimli kolye üretilebilmektedir. Bu noktada kişilerin istekleri oldukça önemlidir. Eğer kolye noktasında profesyonel kişilerle birlikte çalışıyorsanız beğenerek takabileceğiniz kolye tasarımlarına sahip olabileceksiniz. Genellikle 4 isimli kolyeler eğer iyi bir tasarım ürünü ortaya çıkmazsa pek hoş bir görüntü oluşturmayabilir. Bu noktada böyle bir kolye tercihiniz olacaksa kesinlikle tasarım tercihlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda çeşitli markaların ve firmaların üretmiş olduğu seri üretim 4 isimli kolyeler olabilmektedir. Bunlar arasından da kendinize göre uygun bir seçim yapabilirsiniz.

İsimli Altın Kolye Kaç Ayardır?

İsimli altın kolyelerde kullanılan altın çeşidi genellikle 22 ayar olmaktadır. İnsanlar böyle bir kolye almak istediklerinde karşılarına 22 ayar ile üretilmiş olan altın kolyeler çıkmaktadır. Aynı zamanda kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre de farklı altın çeşitleriyle üretimler yapılabilmektedir. 22 ayarla birlikte 24 ayar altın kolyeler de bulunmaktadır. Bu noktada insanların bütçesine göre seçimler yapması oldukça olasıdır. 24 ayar ve 22 ayar olarak belirtilen kavramlar aslında altının saflığını göstermektedir. Bu iki seçenek saf altın olarak bilinmektedir. Genellikle isimli kolye tercihlerinde bu ayarlar kullanılmaktadır. Öte yandan fiyatı aşağı çekmek için 18 ayar ya da 14 ayar ürünler de firmalar tarafından üretilmektedir. Bütçenize göre ve almak istediğiniz altın türüne göre isimli altın kolye seçebilmektesiniz. İsimli altın kolye modelleri, özellikleri ve fiyatı Trendyol’da detayları ile yer alıyor. Dilerseniz bu ürünü hızlı ve pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz.