İlgili Kategoriler
Materyal
Ayar
Fiyat
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kolye Ucu

" araması için 8476 sonuç listeleniyor

En Beğenilen Zarif Kolye Ucu Modelleri Trendyol'da!

Kullanılan aksesuarların tasarımları tarzına özen gösteren kişiler için son derece önemli olur. Takı şekilleri, kombinleri tamamlayıcı etki gösterir. Sade görünüme sahip olan takıları seven kişiler için etkileyici birçok seçenek olur. Bununla beraber gösterişli tasarıma sahip modeller de bulunur. Farklı markalar tarafından hazırlanan birçok kolye ucu bulunur. İstenilen zincir çeşidi ile rahatlıkla kullanılabilen bu aksesuarlar şık görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Şekil olarak farklılık gösteren modeller arasından stilinize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Kolye ucu yorum yapanlar ürünün oldukça estetik göründüğünden bahseder. Ayrıca ince modeller olduğu gibi daha bombeli, kalın seçenekler de bulunur. Bununla beraber aksesuarları oluştururken kullanılan malzemelerin yapısal özellikleri de farklı seçenekler ortaya koyar. Metal, çelik, pirinç kaplama gibi materyallerden elde edilen çeşitli tasarımlar bulunur. Altın ve gümüş gibi önemli madenlerden tasarlanan ürünleri de bulabilirsiniz. Kişisel tercihler doğrultusunda materyal seçimi yapılabilir. Son derece göz alıcı dizayna sahip olan modeller müşteri memnuniyeti dikkate alınarak tasarlanır. Kadınlar için özel olarak hazırlanan koleksiyonlar ile beraber erkek kolye ucu çeşitleri de bulunur. Takı kullanmayı seven erkekler için tasarlanan birçok model bulunur. Maskülen bir görünüme sahip olan bu aksesuarlar keskin çizgiler kullanılarak elde edilir. Üçgen şeklinde hazırlanan modeller dikkat çekici özelliklere sahip olur. Ürünlerin yapımında tercih edilen siyah, gri gibi renkler farklı kombinler ile kullanılabilir. Geometrik desenlere ilgi duyan erkekler için özel olarak hazırlanan koleksiyonlar sevilerek tercih edilir. Kadınlar için de oluşturulan birçok model bulunur. Şık görünümleri ile ön plana çıkan ürünler günlük yaşantıda ve özel günlerde dikkatleri üzerine çeker. İlgi çekici seçenekler arasında eskitilmiş görünümleri ile ön plana çıkan otantik kolye ucu çeşitleri yer alır. Antik bir tasarım sunan bu modeller bohem bir tarz oluşturmanıza katkı sağlar. Tibet akiği, Afgan taşı, tuğra gibi desenler ile oluşturulan otantik tasarımlar görenler tarafından beğeni toplar. Boncuk şeklinde zincire sahip olan seçenekler ile otantik görünüm desteklenir. Siz de şık görünümleri ile dikkatleri üzerine çeken modelleri Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Özel Taşlardan Elde Edilen Kolye Ucu Çeşitleri

Özel Taşlardan Elde Edilen Kolye Ucu Çeşitleri

Aksesuar tasarımında kullanılan malzemelerin özellikleri duruşu büyük ölçüde etkiler. Kaliteli malzemelerden elde edilen seçenekler sevilerek kullanılır. Ürünlerin göz alıcı tasarımı müşteri memnuniyeti sağlar. Özel taşlardan elde edilen modeller doğal ve şık bir görünüme sahip olur. Kehribar, firuze taşlı, doğal taş kolye ucu modelleri doğal taşlardan elde edilen seçenekler arasında yer alır. Kehribardan elde edilen modeller taşın cinsine göre kahverengi ve sarı renkte olabilir. Taşlar doğal olduğu için renk tonlarında farklılık meydana gelebilir. Sakinleştirici etkisi olduğu düşünülen kehribarı sürekli boynunda taşımak, olumlu etkilerinden faydalanmayı sağlayabilir. Kolye ucu kullananlar ürünün kullanışlı olduğundan söz eder. Bununla beraber bu taş son derece şık ve etkileyici bir görünüme sahip olur. Bu taş rengini süksinik asit içeriğinden alır. Farklı bir doğal taş olan firuze taşı da müşterilerin tercih ettiği modeller bulunur. Bu taş hoş bir turkuaz rengine sahip olur. Takı olarak kullanıldığında etkileyici bir görüntü ortaya koyar. Kolye yapımında tercih edilen diğer doğal taşlar ise safir, yakut, seramik, cam, pırlanta kolye ucu olarak sayılabilir. Her taşın kendine has bir özelliği bulunur. Tek taştan üretilen seçenekler olduğu gibi karışık ürünlerde bulunur. Karışık seçenekler arasında çakra dikdörtgen şekilleri dikkat çeker. Doğal taşlar dışında farklı materyallerden elde edilen aksesuarlı da bulabilirsiniz. Özel bir malzeme olan pırlantadan elde edilen pırlanta harf kolye ucu çeşitleri göz alıcı tasarımlar ortaya koyar. Desen, renk, ağırlık bakımından farklılık gösteren birçok seçenek mevcuttur. Pırlantanın göz dolduran görünümü kullanılan her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Sade tasarımlar ile beraber farklı şekillerden meydana gelen gösterişli seçenekler bulunur. Pırlanta montürlü olarak tasarlanan gümüş rodyumlu ve pırlanta tohumlu içerisinde doğal taş yer alan modeller de ilgi çekici seçenekler arasında yer alır. Ayrıca asimetrik şekilde kesilen ürünler farklı bir görsel ortaya koyar. Tarzıyla dikkat çekmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği asimetrik desenler görenler tarafından beğeni toplar. Üç taş şeklinde tasarlanan pırlanta takılar göz dolduran bir görünüme sahip olur. Siz de yüksek parlaklığa sahip olan bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Daha metalik görünümden hoşlanan kişiler için çelik kolye ucu çeşitleri iyi bir alternatif olabilir. Çeliğin dayanıklı yapısı uzun süreli kullanım açısından son derece önemli olur. Suya ve insan terine karşı direnç gösteren çelik malzeme uzun süre parlaklığını korur. Farklı şekillerde dizayn edilen birçok çelik seçenek bulunur. Dayanıklı çeşitler arasında yer alan gümüş kolye ucu çeşitleri estetik tasarımları ile ön plana çıkar. Metalik görünüm birçok tarza sahip kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilir. Metal uçlar arasında Satürn, Mars gibi gezegen şekillerini bulabilirsiniz. Kolye ucu indirim günlerini Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz.

Estetik Desenlere Sahip Kolye Ucu Modelleri

Estetik Desenlere Sahip Kolye Ucu Modelleri

Çeyrekli kolye ucu estetik görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Binlerce çeşit arasından kişisel tercihler doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Aksesuarların tasarımı yapılırken çeşitli objelerden esinlenilir. Özenli bir çalışmanın sonucu olan bu ürünler etkileyici modeller ortaya koyar. Kararma yapmayan çeşitler sevilerek tercih edilir. Ürünlerin yapımında kullanılan materyaller sağlamlığı hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Paslanmaz metallerden elde edilen çeşitler son derece dirençli olur. Bununla beraber altın madeninden elde edilen seçenekler de oldukça dayanıklı olur. Desenleri olarak farklılık gösteren birçok ürün bulunur. Kullanılan desenler farklı boyutlara sahip olabilir. Giyilen kıyafet özellikleri takı boyutunu seçme konusunda etkili olur. Mineli, çeyrekli, inci kolye ucu çeşitleri desenleri sayesinde ilgi çekici özellikler taşır. Mineleme sanatı ile elde edilen tasarımlar parlak görünümleri ile beğeni toplar. Son derece modern bir hava kazandıran mineli seçenekler oldukça dirençli olur. Özel sanat ürünü olan bu aksesuarlar sevilerek kullanılır. Çeyrekli seçenekler ise genellikle altın materyalden elde edilir. İçi boş olan tasarımlarda çeyrek altın yerleştirmek için bir alan bulunur. Özel davetler için ideal bir aksesuar olan yıldız kolye ucu günlük yaşantıda da rahatlıkla takılabilir. Kişiselleştirilen aksesuar çeşitleri arasında bulunan harfli modeller ise sık kullanılan seçenekler bulunur. Kendi baş harfinizi ya da eşiniz, çocuğunuz gibi sevdiğiniz kişilerin baş harfini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Tek harften meydana gelen çeşitler olduğu gibi isim yazılan modeller de bulunur. Şık desenlere sahip ürünler arasında göz, yıldız, kalp, kelebek, hint kolye ucu tasarımları da bulunur. Göz desenine sahip seçenekler nazardan korunmak amacıyla tercih edilen modeller bulunur. Nazar boncuğundan yapılan tasarımlar da bu amaçla kullanılır. Bunun yanı sıra görsel açıdan da ilgi çekici ürünler bulunur. Yıldız şekline sahip olan desenler zarif görünümleri ile ön plana çıkar. Günlük yaşantıda şık bir alternatif olan bu takı deseni küçük ve büyük birçok boyuta sahip olur. Bununla beraber minimal tasarıma sahip olan kalpli ürünler takılara hoş bir hava kazandırır. Kolye ucu tavsiye edenlerin yorumlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Değerli Kolye Ucu Altın Seçenekleri

Değerli Kolye Ucu Altın Seçenekleri

Günlük olarak ve düğün, nişan, nikah gibi önemli davetlerde tercih edilen takıların kaliteli özellikleri hoş bir görsel elde etmek açısından büyük önem taşır. Değerli materyallerden elde edilen aksesuarlar farkını ortaya koyar. Giyilen kıyafetler ile uyum yakalayan değerli takılar şıklığına önem veren kişilerin vazgeçilmez olur. Özellikle takıların dayanıklı yapıya sahip olması uzun süreli kullanım açısından önem taşır. Altın gibi değerli madenlerden elde edilen aksesuarlar birçok dış etkene karşı üstün direnç gösterir. Altın sıvılardan etkilenmeyen bir maden türü olarak karşınıza çıkar. Altın kolye ucu çeşitleri oldukça dayanıklı olduğundan uzun ömürlüdür. Kararma yapmayan zincirler ile beraber kullanıldığında su ile temas edilen alanlar da bile çıkarmaya gerek olmaz. Duş alırken, denize girerken takmayı sürdürebilirsiniz. Çeyrek, yarım, ata altınlar kulplu tasarımları ile direkt göz kolye ucu olarak kullanılabilir. Kendi başına şık bir görünüme sahip olan altın birçok ortama uyum sağlar. Bununla beraber işlem gören altın çeşitleri de bulunur. Profesyonel çalışmalar sonucu ortaya çıkan desenler müşteriler tarafından sevilerek takılır. Çiçek, yıldız ve kar tanesi gibi desenleri bulmak mümkün olur. Bununla beraber yonca, damla şekilleriyle de sıklıkla karşılaşılır. Markalar özel bir işlem sonucu ürünlerini tasarlar. Tercih edilen altın ayarı farklılık gösterebilir. 8 ayar, 14 ayar kolye ucu çeşitlerini bulmak mümkündür. Altının ayarı ve ağırlığı ürünün değerini belirler. Sarı ve beyaz altın çeşitleri olduğu gibi kırmızı altından elde edilen mavi kolye ucu da bulunur. Diğer takılar ve mevcut zincir ile uyum sağlayan rengin tercih edilmesi hoş bir görüntü ortaya koyar. Siz de değerli altınlar kullanılarak elde edilen tasarımları güvenle satın alabilirsiniz. Kolye ucu kampanya günlerini Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz.

Etkileyici Görünümüyle Kolye Ucu Çeşitleri

Etkileyici Görünümüyle Kolye Ucu Çeşitleri

Şık tasarıma sahip olan plaka kolye ucu müşterilerin tarzına etkileyici şekilde dokunuş yapar. Çeyrek kolye ucu çeşitleri göz alıcı seçenekler arasında yer alır. Farklı tasarıma sahip madalyon modelleri bulunur. Altın kaplama seçenekler olduğu gibi tamamen altından meydana gelen ürünlerde bulunur. Çelik, pirinç kaplama rodyum gibi materyaller de sıklıkla tercih edilir. Madalyon şekli etkileyici görünüme sahip olmakla beraber birçok farklı tarza uyum sağlar. Genellikle yuvarlak olarak tasarlanan ürünler farklı desenlere de sahip olabilir. Kelebek, kalp, kalkan şeklinde madalyonlar bulunur. İşlenen desenler arasında yıldız, melek, çiçek şekilleri dikkat çeker. Ayrıca tuğra ve etnik işlemelerin yer aldığı madalyon çeşitlerine de sıklıkla rastlanır. Hoş tasarımlar arasında bulunan baget kolye ucu dikdörtgen veya kare şekline sahip olur. Genellikle baget tasarımlarda altın ve pırlanta tercih edilir. Pırlanta modeller de mineli çerçeve işlemesi yapılan ürünler ilgi çekici olur. Mineli çerçeve için farklı renk tasarımları olabilir. Oldukça zarif tasarımı olan baget modeller müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kare ve dikdörtgen tasarımların yanı sıra yuvarlak kolye ucu çeşitleri sevilerek kullanılır. Farklı desenlerden meydana gelen yuvarlak modeller içi dolu ve boş şekilde karşınıza çıkar. İçi boş olan modeller çember tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Çember çevresi küçük taşlarla donatılan seçenekler zarif bir görüntü ortaya koyar. Ayrıca taşlı, inci, hint, mineli kolye ucu çeşitleri de etkileyici modeller olarak bilinir. Özellikle inciler saf bir tasarıma sahip olur. İncinin zarif dizaynı dikkatleri üzerine çeker. Farklı renkteki zincirler ile uyum sağlayan inciler rahatlıkla kullanılabilir. İnci, her mekanda takılabilen bir aksesuarlar olur. Siz de etkileyici modeller arasından tarzınızı yansıtan kolye ucu online şekilde Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kişisel Zevkleri Yansıtan Kolye Ucu Şekilleri

Kişisel Zevkleri Yansıtan Kolye Ucu Şekilleri

Turuncu kolye ucu müşterilerin tarzını yansıtan bir aksesuar çeşidi olur. Tercih edilen takı tasarımları kişinin beğenileri hakkında fikir verir. Gösterişli büyük boyuta sahip modellerden hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanan ürünler bulunur. Bunun yanı sıra daha minimal tasarımları beğenen müşteriler de bulunur. Her zevke hitap eden tasarımlar kaliteli materyaller kullanılarak elde edilir. Güneş, damla, burç, plaka, balık kolye ucu çeşitleri müşteriler için oldukça fazla alternatif sunar. Her bir desen için farklı dizayn çalışmaları olabilir. Güneş temalı aksesuarlarda, çeşitli gezegen desenleri de yer alabilir. Yuvarlak plaka üzerine güneş işlemesi yapıldığı gibi güneş şeklinde kesilen aksesuarlar da bulunur. Yarım güneş şekline sahip olan takılar da ilgi çekici tasarımlar olarak karşınıza çıkar. Güneş şeklinin yuvarlak kısmında nazar boncuğu bulunan modeller sıklıkla tercih edilir. Bununla beraber kullanılan materyallerde farklılık gösterir. Değerli madenlerden elde edilen seçenekler dayanıklı yapıları ile beğeni toplar. Burçlar için özel tasarlanan ve farklı materyalden elde edilen modeller de bulunur. Burçların sembollerinden oluşan koleksiyonlar sevilerek kullanılır. Ayrıca burç ismini simgeleyen desenlerin bulunduğu kaplan kolye ucu da ilgi çekici olur. Burç saati şeklinde olan tasarımlarda tüm burçların sembolleri beraber bulunur. Burç saati deseni astrolojiye ilgi duyan kişiler için şık bir hediye olabilir. İşlevsel seçenekler arasında yer alan kalp kolye ucu çeşitleri ile sevdiğiniz kişiye ait fotoğrafı boynunuzda taşıyabilirsiniz. Her iki kapağa fotoğraf konulan kapaklı ürünler de bulunur. Bu modeller de hediye etmek için alternatif olabilir. Özel günlerde hediye alıp vermek insanları mutlu eder. Kişisel zevklerini yansıtan aksesuarların hediye edilmesi sosyal bağların güçlenmesine katkı sağlar. Siz de hoş tasarıma sahip modelleri Trendyol aracılığıyla temin ederek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kolye Ucu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Kolye Ucu Fiyatları

Aksesuarların fiyatı belirlenirken sahip olduğu özellikler dikkate alınır. Takılar farklı kriterler göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Kolye ucu fiyatları belirlenirken yapımında tercih edilen materyalin değeri, kalitesi, fiziksel özellikleri, tasarımı ve kullanılan malzeme miktarı dikkate alınır. Değerli madenlerden elde edilen ürünler için farklı fiyatlar uygulanır. Özellikle altın, pırlanta gibi önemli materyaller belirli değerlere sahip olur. Ayrıca malzemelerin dirençli yapısı da fiyatları büyük ölçüde etkiler. Model olarak farklı görünüme sahip seçenekler bulunur. Kehribar kolye ucu kişiselleştirilen çeşitler arasında bulunur. Tarih, yaş, uğurlu sayı gibi kişisel olarak önemli anlamı bulunan rakamlar epoksi kolye ucu olarak kullanılabilir. Sade görünüme sahip seçenekler arasında kelebek kolye ucu çeşitleri dikkat çeker. Bazı modellerde şeffaf yuvarlak şekil içerisinde küçük taşlar bulunabilir. Taşlar dışında küçük çiçeklerin olduğu şeffaf modeller de bulunur. Estetik görünümü bulunan seçenekler için de farklı fiyat aralığı bulunur. Medusa kolye ucu çeşitleri gibi özel tasarımlar profesyonel çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Özenle hazırlanan aksesuarların fiyatları da bu doğrultuda belirlenir. Yaşam çiçeği etnik desenler arasında yer alır. Oval şeklinde olan desenlerin yanı sıra farklı geometrik şekillerde bulunur. Metal yüzeyin parlak ve sert bir katman ile kaplanması sonucu oluşan mineli görüntü zarif desenler elde edilmesini sağlar. Papatya, gül gibi çiçek desenleri için mineleme sanatı sıklıkla tercih edilir. Renkli küçük taşlarla süslenen yaşam çiçeği estetik açıdan beğeni toplar. Bazı ürünler set halinde satılır. Zinciriyle beraber hazırlanan taşlı kolye ucu setleri avantajlı alışveriş imkanı sunar. Bununla beraber farklı takı türlerinin eklendiği setler de son derece avantajlı olur. Siz de bütçenize uygun olan modelleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Avantajlı alışveriş deneyimi için ürünleri buradan kolye ucu satın alabilirsiniz.