"

Kadife Gömlek

" araması için 1909 sonuç listeleniyor

Kadife Gömlek Seçenekleri ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Kadife gömlek kadın ve erkekler tarafından kış aylarında tercih edilen bir kıyafettir. Sıcak tutması, her tür pantolonla kombin yapılabilmesi, yumuşak ve güzel dokuda üretilmesi tercih sebepleri arasındadır. Özellikle fitilli kadife gömlek üzerinde bulunan çizgilerle daha havalı bir görüntüyü de ortaya çıkarmaktadır. Bu modelin içine tişört giyerek ince bir mont görünümü de oluşturabilirsiniz.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kadife Gömlek

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kadife Gömlek

Siyah kadife gömlek kadın ve erkeklerin vazgeçilmez giysileri arasında bulunmaktadır. Çünkü her renkteki pantolonlarla uyum sağladığı gibi kış mevsiminin en çok tercih edilen rengini de üzerinizde taşıyabilirsiniz. Kadife gömlek kadın modellerini incelediğimizde birçok renkle karşılaşılır. Kadınlar bu gömlekleri sadece pantolon üzerine giymezler. Etek, elbise, şort üzerine giyildiğinde de farklı bir hava ortaya çıkmaktadır. Mesela bordo kadife gömlek ince çizgilere ve büyük bedene sahipse taytların üzerinde mükemmel durmaktadır. Özellikle siyah tayt tercih ederseniz güzel bir görsellik de elde edersiniz. Mor kadife gömlek için de aynı şeyleri söylemek mümkündür. Kırmızı rengi üzerinde taşımak isteyen kişiler kırmızı kadife gömlek tercihinde bulunabilir. İstenirse düz istenirse de ekose deseni ile kırmızının güzel görüntüsünü kişiler üzerlerinde taşıyabilirler.

Kadife Gömlek Şıklığı

Kadife Gömlek Şıklığı

Kadife gömlek modelleri oldukça fazladır. Cepli, cepsiz, uzun, kısa modeller arasında alt kombinasyonunuzu düşünerek karar verebilirsiniz. Mesela yeşil kadife gömlek altına siyah, beyaz renklerdeki pantolonlar tercih edilebilir. Kot pantolonla da gayet uyumludurlar. Ekoseli yeşil olanlarını tercih ederseniz farklı bir havayı da yakalamış olursunuz. Mavi kadife gömlek kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Spor giyim tarzından hoşlanan kişiler genellikle kot pantolon giymek istemektedir. Mavinin bütün tonları da kot pantolonla gayet uyumlu olmaktadır. Çizgili, fitilli, desenli olanlarını da tercih edebilirsiniz. Kahverenginin tonlarının kış mevsiminde sıklıkla tercih edildiği bir gerçektir. Sütlü kahve, koyu kahve, kiremit rengi, açık kahve, taba gibi renkler kahverengi kadife gömlek seçenekleri arasında bulunmaktadır. Erkekler kahverengi kadife gömlekleri her renkteki pantolonları ile kombin yapabilirler. Kadınlar da pantolon haricinde taytlarla bu gömlekleri tercih edebilirler. Ayrıca krem renkte bir elbisenin üzerinde de oldukça şık durmaktadır. Uzun çizmeler de bu kıyafetin bir bütünleyicisi olabilir. Bej kadife gömlek tercih eden kişiler açık rengin kendilerini aydınlatmasını ve kombinlerinin göz alıcı olmasını da sağlayabilirler.

Kadife Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kadife Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek kadife gömlek çeşitleri ve renkleri de oldukça fazladır. Erkekler her renkteki pantolonları ile uyumlu olacak birçok renge ve modele ulaşabilirler. Açık ya da koyu renkler kişilerin zevkleri ve ten renkleri ile alakalı bir durumdur. Örnek vermek gerekirse açık tenli ve sarışın olan erkekler koyu renkleri tercih ederlerse daha şık bir görüntüye sahip olurlar. Hatta renkli gözlü olanlar aynı renkteki kadife gömlekleri seçtiklerinde gözlerin güzelliği de ön plana çıkacaktır. Beyaz kadife gömlek, esmer ve kumral kişilerde de oldukça şık duracaktır. Esmer olduklarını ön plana çıkaracak beyaz renk seçilirse oldukça şık bir görüntü de ortaya çıkmaktadır. Temizliği ve masum bir görünümü üzerinde taşımak isteyen kişiler beyaz ve tonlarını seçebilirler. Kadife gömlek kombinleri yapmak oldukça kolaydır. Açık renk gömlekler koyu renk altlarla tercih edilirse daha hoş ve şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Koyu renk gömleklerde alt rengin açık ya da koyu olması fazla önem arz etmemektedir. Kadife gömlek fiyatları modeline, türüne, cinsine göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak herkese hitap eden ve herkesin bütçesine uygun olan çeşitleri bulmak mümkündür. Farklı modellerde ve renklerde olan kadife gömlekler sizlere Trendyol ile sunulmaktadır. Trendyol’da yer alan tüm modelleri inceleyebilir ve istediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.