"

Yeşil Gömlek

" araması için 12412 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Yeşil Gömlek Çeşitleri Trendyol’da!

Kadınların var olan güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olan birkaç kıyafet çeşidi ve rengi vardır. Geçmişten bugüne kadar büyük önem taşıyan giyim tarzı son yıllarda kadınların çokça ilgisini çeken konulardan biridir. Fit ve şık görünerek var olan güzelliğini öne çıkarmanın yollarından biri ise yeşil gömlek kombinleri yapmanızdır. Yeşil gömlek kadınların olduğu kadar erkeklerin de favori kıyafet tercihlerinden biridir. Kaliteli kumaşları sayesinde uzun süre kullanım sağlayan yeşil gömlek kadın müşterilerin dolaplarını süsleyen parçalar arasında yerini alır. Yeşil gömlek erkek müşteriler tarafından da sıklıkla tercih edildiği için her zevke ve her kişiye uygun olabilen kıyafetlerdendir. Desen olarak onlarca çeşide sahip olup özellikle yeşil oduncu gömlek modelleri cinsiyet fark etmeksizin herkesin bir numaralı kıyafet tercihlerindendir. Size uygun yeşil gömlek modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, beğendiğiniz ve bütçenize uygun olan tasarımları kolayca satın alabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Yeşil Gömlek Çeşitleri

Her Zevke Uygun Yeşil Gömlek Çeşitleri

Her zevke ve stile uygun olan bir model bulabilmenin yanı sıra kurtarıcı parçalardan biri olan bu tasarımları gardırobunuzda bulundurmayı isteyebilirsiniz. Özellikle koyu yeşil gömlek bedeni fit gösteren yapısından dolayı her yaştan müşterinin tercihi olur. Zümrüt yeşil gömlek ise asil tonlarından biridir. Özel gece ve davetlerde çokça tercih edilen yeşil saten gömlek kumaşının kalitesi ve her kıyafetle kolay kombinlenebilme özelliğinden dolayı birçok müşteri tarafından tercih edilir. Günlük olarak gömlek kullanmayı sevenlerin tercihi ise rahat hareket imkanı da sağlayan yeşil ekose gömlek çeşitlerinden yana olur. Boyunu olduğundan uzun ve bedenini zayıf göstermeyi isteyenlerin yardımına yeşil çizgili gömlek koşar. Yeşil renk gömlek her tarzdan ve her zevkten insanın dolabında bulunmasını isteyeceği türden bir parçadır. Trendyol sayesinde ihtiyacınız olan ve zevkinize uygun bütün modellere ulaşabilir, dilediğiniz tasarımı satın alarak sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tasarımlar

Birbirinden Şık Tasarımlar

Yeşil gömlek modelleri her tarzdan ve her zevkten müşteriye hitap edebilen parçalar arasında yerini alır. Yeşil haki gömlek tarz olarak hem rahat hem de şık bir görünüm elde etmeyi hedefleyen müşteriler için özel olarak tasarlanmıştır. Bedeni kaplayan ve rahatlığı uzun kıyafetlerde bulan kişiler için ise yeşil uzun gömlek modelleri bulunur. Hayvan desenlerini kıyafetlerde görmeyi sevenler için üretilen yeşil leoparlı gömlek müşterilerin vazgeçilmezleri arasında yerini alarak memnuniyet sağlar. Her desene uygun tasarımı bulunan bu kıyafetlerin çiçek deseni sevenler için ise yeşil çiçekli gömlek modelleri bulunur. Havadar bir görünüm elde etmeyi amaçlayan kişiler bu konuda kumaşı rahatlık vadeden ürünleri tercih ederler ve yeşil şifon gömlek onlar için tam olarak biçilmiş bir kaftandır. Trendyol aracılığıyla tarzınızı kolayca oluşturabilir, bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yeşil Gömlek Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Yeşil Gömlek Fiyatları

Her tarza uygun olan bir tasarımı bu modeller arasında bulabileceğiniz gibi özel olarak tercih edeceğiniz tasarımlar da mevcuttur. Motor kullananların çokça sevdiği bir model olan yeşil deri gömlek sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Desenlerin eğlencesine kapılmayı arzulayanlar için yeşil puantiyeli gömlek size aradığınız eğlenceyi kıyafetlerinizde oluşturmanızı sağlayabilir. Bir başka desen olan yapraklar ise doğa aşıkları için vazgeçilmezdir. Yeşil yapraklı gömlek müşterilerin bu anlamda çokça tercih ettiği bir diğer ürün çeşididir. Özellikle yaz aylarında yeşil yazlık gömlekleri deneyimleyerek hafif ve şık bir giyim tarzına sahip olabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun hesaplı fiyat imkanlarıyla Trendyol’da satışa sunulan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Siz de şıklığa ve rahatlığa bu tasarımlarla kavuşabilirsiniz.