placeholder
"

SLIPSTOP

" araması için 922 sonuç listeleniyor

Slipstop

Slipstop

Günlük hayatın stresi, yoğun çalışma saatleri derken birçok insan fiziksel ve psikolojik olarak yorgun düşer. Çok yoğun bir tempo içinde olmasa bile değişiklik yapmaya ihtiyaç duyabilir. Böyle zamanlarda çoğu insan tatile gider. Türkiye’nin bulunduğu coğrafya ve doğal zenginlikler nedeniyle pek çok insan deniz tatilini tercih eder. Deniz tatili dışında içinde havuz bulunan oteller de birçok tatilcinin favori yerlerindendir. Deniz veya havuzda rahat bir şekilde yüzebilmeniz için özel kıyafetler üretilir. Mayo ve bikiniler tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Üretim alanı gereği de çok hızlı bir şekilde kuruyabilen bir yapıları vardır. Slipstop markası da tam bu noktada ihtiyacınız olan modelleri üretir. Çocuklar için mayo ve bikini seçenekleri bulunur. Kız ve erkek çocukları için oldukça renkli ve eğlenceli tasarımları vardır. Çocukların sevdiği çizgi film ve animasyon karakterleri mayo ve bikiniler üzerine işlenir. Çocuklarınız bu sevimli modellerle tatilde daha çok eğlenip, denizin ve güneşin tadını çıkarabilir. Siz de ailecek tatilleriniz için Slipstop numara yetişkin ürünlerini tercih ederek daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

2014 yılından beri bu alanda hizmet veren marka, üretimlerine ilk olarak çocuk ürünleri ile başlar. Bu ürünlerin beğenilmesi üzerine yetişkinler için de Slipstop deniz ayakkabısı tasarımları yapılır ve üretime başlanır. Markanın serüveni insanların kumda sıcaktan ayaklarının yanmasına ve havuz alanlarında yaşanan kayma gibi sorunlara çözüm üretme düşüncesiyle başlar. Anne babaların çocuklarının konforunu düşünerek aldıkları ürün, ilerleyen zamanlarda kendilerinde kullanmayı istediği bir eşyaya dönüşür. Marka da kullanıcıların bu isteğine karşılık vererek, yetişkinlerin daha konforlu bir tatil dönemi geçirmesine katkı sağlamaya başlar. Çocuklar yetişkinlere göre daha hassas bir bünyeye sahip oldukları için, sağlık açısından da içinizi rahatlatan bir üründür. Denizde zaman zaman meydana gelebilen ve kayalardan kaynaklanan kesiklere karşı da koruma sağlar. Temel üretim amaçlarından biri de sıcak kumlara karşı koruma sağlamasıdır. Böylece çocuğunuz sahilde dilediği gibi koşup oynayabilir ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilir. Çocuklar tarafından çok sevilen kumdan kaleler yaparken, siz de vaktinizi dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz.

Slipstop Patik ile Güvenle Eğlenebilirsiniz

Havuz başında veya denizde geçirilen zaman her insan için keyif ve huzur anlamına gelir. Ailecek gidilen tatillerde anne babalar çoğunlukla çocuklarına göz kulak olmaya çalışırlar. Kendi keyiflerinden fazla çocuklarının güvende olmasını ön planda tutarlar. Çocuk ne kadar rahat ve güvende olursa, ebeveyni de o kadar huzurlu olur. Slipstop patik sahilde kızgın kumlara karşı koruma sağlar. Bu alanda çocuğun ayağına batma ihtimali olan küçük parçalara karşı koruma kalkanı olur. Esnek bir yapısı olduğu için ayağı sıkmaz veya rahatsızlık hissi vermez. Hafif ve ayağı konforlu bir şekilde saran kumaş neredeyse yokmuş gibi rahattır. Bu özelliği ile giyen kişinin oldukça özgür bir şekilde hareket etmesine de olanak sağlar. Oldukça renkli ve keyifli tasarımları sayesinde çocuğunuz büyük bir istekle bu ürünü giymeyi isteyebilir. Mayo ve bikinilerde bulunan kumaş gibi, ıslaklığın hızlı bir şekilde kurumasını sağlayan bir kumaştan üretilir. Hızlı kuruduğu için hem rahatsızlık hissi vermez hem de muhtemel hastalıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. Sağladığı bu faydalar sayesinde, tatil ve benzeri zamanlarda anne babaların vazgeçilmez eşyaları arasında yerini alır. Rengarenk tasarımları da çocukların oldukça ilgisini çekebilir. Trendyol’da siz kullanıcıların beğenisine sunulan marka ürünlerini tercih ederek, hem küçük aile bireyleriniz için daha güvenli hareket alanları oluşturabilir hem de kendi zamanınızı daha içiniz rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Havuz, aileniz ile birlikte vakit geçirme açısından oldukça ideal bir alandır. Bir yandan güneşin tadını çıkarırken bir yandan serinleyebilir ve dilerseniz soğuk içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Ancak bu keyif dolu anları yaşarken, minik yavrunuz da yanınızdaysa biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. O kendince oyun oynarken, dikkatli olma gibi bir çaba içerisinde olmaz. Sadece canı ne istiyorsa onu yapma yönünde hareketler sergiler. Onun bu özgür alanını kısıtlamayı istemiyor ama aynı zamanda güvenli bir şekilde hareket edebilmesini istiyorsanız, markanın deniz de havuzda giymeye uygun ayakkabı tam size göre. Esnek ve aynı anda ayağı nazik bir şekilde sarar ve hiç yokmuş gibi hissettirir. Böylece yavrunuz çıplak ayakla hareket ediyormuş gibi normalde yaptığı her şeyi aynı şekilde yapabilir. Bu ürünün kullanan kişiye güven sağlayan yönü, kaymaz tabanlı olmasıdır. Bu da havuz başında kullanılması için aldığınız bir üründen bekleyeceğiniz ilk birkaç özellik arasında yer alır. Çocuğunuza giydirirken de herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Esnek olduğu için normal bir çorap giydiriyor gibi pratik bir şekilde ayağına geçirebilirsiniz. Sevilen animasyon karakterli ve çizgi film figürlerinin bulunduğu tasarımlar, çocuğun modeli daha çok severek kullanmasını sağlayabilir. Gayet uygun bir ücrete sunulan ürünlerle, canınızdan değerli olan varlığınızı olası kazalardan koruyabilir ve tatil zamanlarını hatırlanması mutlu eden anlar olarak kalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanımı ile Slipstop Ayakkabı

Çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de birçok çeşidi bulunan marka ürünleri, sadece deniz, havuz gibi alanlarda değil belirli kapalı alanlarda da kullanıma uygundur. Spor salonlarında doğal olarak ayakkabı giymeniz gerekir. Ancak egzersiz esnasında ayakkabı ile rahat edemiyor olabilirsiniz veya bazı hareketleri yaparken ayağınızda ayakkabı olmaması size avantaj sağlayan bir durum olabilir. İşte bu durumda Slipstop ürünleri imdadınıza yetişir. Kaymaz tabanı ve yumuşak dokusu size rahatlık sağlar. Eğer zemin soğuksa, bu durumdan daha az etkilenmenizi sağlar. Size çok büyük fayda sağlayan bir özelliği, zeminde bulunan toz ve benzeri zararlı yapılarla ayağınızın direk temas etmesini önlemesidir. Yıkama süreci de oldukça kolay ve pratik olduğu için haftanın her günü bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü kullanırken ayağınızın hava almasını da sağladığı için koku gibi olumsuz yan etkilerle karşılaşmazsınız. Ayakkabı giymeden rahat edemem diyorsanız da, dilerseniz ayakkabı içine giyerek de kullanabilirsiniz. Size hangi şekilde maksimum konfor sağlıyorsa o şekilde kullanabilirsiniz.

Park, bahçe gibi alanlar insanı mutlu eden, içini açan alanlardır. Bu yerlerde insan özgürce hareket etmeyi ister. Özellikle arkadaşlarla veya aile üyeleriyle birlikteyseniz, küçük çaplı oyunlar bile oynanır. Böyle anlarda çıplak ayakla toprağa basmayı isteyen kişilerden olabilirsiniz. Ancak her park veya açık alanın zemini güvenli olmayabilir. Küçük taş parçaları, vücudu kaşındıran otlar veya dikenler olabilir. Bunlardan herhangi birinin ayağınıza batması, isteyeceğiniz bir durum olmaz. Yanınızda küçük çocuklar varsa onlar bu durumdan daha çok etkilenebilir. Markanın deniz patiği olarak da geçen modeli sayesinde ayağınızı toprağa rahatça basarken, size rahatsızlık verme ihtimali olan diken, taş ve benzeri yapılara karşı kendinizi korumuş olursunuz. Toprağın enerjisini ve ferahlığını her an hissedebilirsiniz. Tekrar kullanım için de temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Ilık suyla, sadece sabun kullanarak pratik bir şekilde tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Slipstop patik üretildiği kumaştan dolayı, kuruma süreci de çok zaman almaz. İhtiyaç duyduğunuz birçok alanda marka ürününü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Slipstop kullananlar yorum yaparak deneyimlerini aktarabilir ve diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Slipstop ile Aile Kombin Seçenekleri

Çok çeşitli kullanım alanı bulunmasının yanı sıra yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarıyla her yaştan kullanıcının beğenisini alan marka ürünleri ailenizle kombin yapabileceğiniz modeller de sunar. Çiçek desenli mayo veya bikini ile uyumlu olan yine aynı desene sahip Slipstop kaydırmaz terlik modelleri ile çocuklarınız için şirin kombinler oluşturabilirsiniz. Erkek çocukları için de arabalı mayo şort ile uyumlu aynı desene sahip terlik modeli bulunur. Birbiriyle uyumlu bu yüzme ekipmanları, çocuklar için oldukça büyük bir mutluluk kaynağı olabilir. Sevdikleri karakterlerin olduğu kıyafetler, onlar için daha çok anlamlı ve değerli olur. Bunun üzerine siz anne babası ile geçirdiği dolu dolu zamanlarda eklenince, her hatırladığınız anda yüzünüzü gülümseten birçok anı biriktirebilirsiniz. Birçok farklı alanda kullanım imkanı olan modelleri, çocuğunuz evde bile giymeyi isteyebilir. Ev içinde de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir eşyadır. Evin zemini her zaman sıcak olmayabilir ve çocuk etrafta koşup oynarken bu durumun farkına varmayabilir. Farkına varsa bile oyuna dalıp size söylemeyi unutabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek için kaydırmaz terlikleri kullanabilirsiniz. Her zaman giydiği çorabını giydirir gibi ayağına geçirebilir ve gün boyu ayağının sıcak olmasını sağlayabilirsiniz. Soğuk zeminle direk temas etmediği için de içeride bulunan ısı korunarak gün boyu koruma sağlar. Ayrıca kayma tehlikesini de en aza indirdiği için o gönlünce koşup oynarken, siz de yapmanız gereken işlerinize vakit ayırabilirsiniz.

Slipstop mayo ve bikini modelleri sadece çocuklara yönelik olarak üretilir. Yaşları ve ilgi alanları dolayısıyla oldukça renkli ve keyifli tasarımlar bulunur. Bu tasarımların güzel görünümleri dışında sağladığı bir fayda daha vardır. Bazı çocuklar belli nedenlerden dolayı veya herhangi bir neden olmadan sudan veya yüzme aktivitesinden korkuyor olabilir. Bazıları için de denizle tanışma ve alışma süreci zorlayıcı olabilir. Bu gibi durumlarda çocuğun sevdiği bir kurgu karakterin olduğu mayo veya bikini modeli, teşvik edici ve cesaret verici bir etki oluşturabilir. O kıyafeti giymenin verdiği heyecanla, daha önce çekinerek veya isteksiz bir şekilde girdiği suya daha hevesli bir şekilde girebilir. Siz de onun yüzme kıyafetlerine uygun olan bir terlik seçiminde bulunursanız, bu olumlu duruma katkıda bulunabilirsiniz. Benzer veya aynı şeyleri giyiyor olmanın verdiği heyecan, ona duyduğu endişeleri unutturabilir. Olumsuz duygu ve düşüncelerin yerini olumlu olanları alırken, siz de ona destek olmuş olursunuz. Siz ufak dokunuşlarla onun cesaret ve öz güvenini artırırken, o da kendini endişe ve korkularını yenmiş bir durumda bulacaktır. Çocuğunuz mutlu olduğu sürece sizin de mutluluğunuz aynı derecede artar. Sadece bir mayo veya terlik bile, doğru bir şekilde seçildiğinde birçok olumlu etki yaratabilir. Siz de Trendyol’un size sunduğu seçkin bir marka olan Slipstop markasının ürünleriyle ailenize ve kendinize değerli anları hediye edebilirsiniz.

Rengarenk ve Canlı Slipstop Tasarımları

Çocuk mayo ve bikini alanında akla gelen ilk isimlerden olan Slipstop markası, tescilli ve patentli tasarımları ile her zaman kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar. Trendyol da bu saygın markaya bünyesinde yer vererek, kullanıcılarının kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşımını kolaylaştırır. Markanın sahil ve havuz kenarında özgür bir şekilde hareket imkanı verir, çocuklar ve yetişkinler için farklı seçenekler bulunur. Bunun dışında bikini ve mayolar sadece çocuklara özel olarak tasarlanır. Mickey mouse, unicorn gibi miniklerin çoğunun sevdiği kurgu karakterler dışında sevimli hayvan figürlerinin olduğu dizaynları da bulabilirsiniz. Slipstop bebek boyutlarına uygun olan ürünleri de bulmanız mümkündür.

Markanın ürün yelpazesi içerisinde özellikle deniz terliği modeli ebeveynlerin birçok ihtiyacını karşılar. Kapalı ve açık oyun alanlarında, kreşte, banyoda ve hatta evde bile giyilebilir. Zemine tutunan ve ıslak ve kuru zeminlerde kayma riskini düşüren yapısı ile ailelerin birçok alanda rahat etmesini ve çocukların güvende olmasını sağlar. Tabanında bulunan ped sayesinde küçük cisimlerin ayağa batmasını önlediği için, riskli alanlarda kullanıldığında yine çocuğun güvenli ve özgür bir şekilde hareket etmesine olanak tanır. Trendyol’da binlerce farklı motif arasından sizin ve çocuğunuzun seveceği Slipstop indirimli havuz patiği modelini seçebilirsiniz. Anne baba olarak, evladınızın enerjik ve hareketli olduğu yaşları kısıtlama olmadan ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Slipstop Outlet Seçenekleri ve Fiyatları

İnsanların tatil gibi değerli anlarını daha da güzel hale getirme amacıyla yola çıkan marka, tasarım alanında eşsiz bir isimdir. Türk Patent Enstitüsü tarafından aldığı tescil ve patent ile, ürünleri kopyalanamaz. Trendyol’da size bu seçkin markanın orijinal tasarımlı ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile sunar. Slipstop ayakkabı denizden havuza, tekneden kreşe kadar çok geniş bir kullanım alanı ile kullanıcının beğenisine sunulur. Dolayısıyla aldığınız tek bir ürünü birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Güneş kremi ve benzeri kozmetik ürünler kumaşa zarar verebileceği için kullanım ömrünü azaltabilir. Her kullanım sonrasında önerilen temizleme talimatlarına uyarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.Ürünün tersini çevirerek ve tercihen ılık su ve sabunla yıkayıp direk güneş ışığına maruz kalmayacağı bir alana kuruması için bırakabilirsiniz. Sıcak su ile yıkamanız kısa vadede olumsuz bir etki yapmasa da uzun vadede etkilerini görebilirsiniz. Trendyol’un kampanya fırsatları ile oldukça uygun fiyat aralıklarında sahip olabileceğiniz Slipstop ürünlerini, doğru kullanım ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Terlik ve mayo modelleri dışında panço havlu ve düz havlu modelleri de seçenekleriniz arasındadır. Mayo ve bikini desenleriyle kombin oluşturan tasarımlar, oldukça hoş ve ilgi çekici görünür. Güneşe karşı tam bir koruma sağlayan şapka tasarımıyla da oldukça güvenli bir tatilin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Slipstop erkek çocuk ve kız çocuk ayakkabı modellerinde 18-35 numara ürünler bulunur. 35 numaraya kadar çocuklar için üretilen ayakkabılar 35’den 43’e kadar da yetişkinlerin kullanımına sunuluyor. Oldukça geniş bir numara aralığı ile ortalama ayak numarasına sahip olan her bireyin seçebileceği ürünler bulunuyor. Elastik ve esneyen yapısı nedeniyle normal ayak numarasının 1 veya 2 numara büyüğünü almanız önerilir. Ayak şeklinizi de göz önünde bulundurarak uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan tişört modeli, hem tatil zamanlarında hem de günlük kullanımlarda çocuklar için çok faydalı bir kıyafettir. Yüzme esnasında da kullanılabilir. Dışarıda çok vakit geçiren veya güneşe karşı hassas bir tene sahip olan miniklerin kurtarıcısı olan bir üründür. Erkek ve kız çocuklara uygun farklı ve çeşitli motifleriyle görünüm olarak da gayet güzeldir. Slipstop outlet ürünleri Trendyol’un sunduğu bütçe dostu fiyatlarla sizi bekliyor. Çocuklar için koruma ve güvenlik sağlayan, temelde deniz ve havuzda kullanım için üretilen ancak daha geniş bir kullanım alanı olan ürünler, ebeveynler için de birçok kolaylık sağlar. Terlik modeli kaygan zeminlerde kayma riskini azaltır. Güneşe karşı koruma sağlayan ve yüzerken de kullanılan tişört çeşitli işlevleri ile kullanıcıya hizmet eder. Trendyol’da sizin ve aileniz için gerekli olan yüzme ile ilgili ekipmanları cebinize dost fiyatlarla satın alabilirsiniz.