Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

SLIPSTOP

" araması için 1008 sonuç listeleniyor

Canlı Renklerle Donatılan Slipstop Ürünleri Trendyol'da!

Yaz aylarında sıcak havanın verdiği bunalma ile birlikte ferah ürünlere olan ihtiyaç da yükselir. Giyilen kıyafetlerin bunaltıcı hissi engellemesi ise herkes tarafından aranan bir özellik haline gelir. Vücut üzerinde bulunan kıyafetlerin gün boyu ferahlık vermesi için kumaşının ve tasarımının özenle seçilmesi gerekir. Çok sayıda seçenek arasından seçilebilen her türlü yazlık giysi de bu istekleri ve ihtiyaçları karşılamayı hedefler. Markalar arasında ön plana çıkan ve oldukça fazla sevilen Slipstop mayo ise tercih edilme sırasında başta yerini almayı başarır. Marka tarafından sunulan geniş renk, model, desen, tasarım ve beden aralığı müşterilerinin ilgisini çeker. Ürünlerin yapısı ise beğeni kazanan bir diğer etken olur. Marka tarafından özenle üretilen seçeneklerin kumaş yapısı oldukça kalitelidir. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan bu kalite sayesinde malzemeler üstün dayanıklılık performansı ile müşterilerine sunulur. Bu özelliği ile dikkat çekmeyi başaran marka da bu sayede favori haline gelmeyi başarır. Marka tarafından sunulan bir diğer seçenek ise Slipstop bikini modelleridir. Mayolara nazaran üstün rahatlığı ile ön plana çıkan bu tasarımlar, alt ve üst takım halinde karşınıza çıkar. Rahat kesimi, yaz aylarında oluşan sıcağa karşı ferah hissetmenize olanak sunar. Güneşlenirken de sık sık tercih edilen bikini modelleri ayrıca yüzme sırasında sevilerek kullanılan bir parça haline gelir. Ürünlerin beğenilmesine olanak sunan bir diğer özellik ise geniş model skalası olur. Her müşterinin zevkine uyum sağlayacak şekilde üretilen seçenekler, birbirinden farklı renk, desen ve tasarımlar ile size sunulur. Çok sayıda çeşit arasından dilediğiniz görüntüyü elde etmenize yardımcı olan ürünü seçme şansı yakalarsınız. Müşteriler için memnuniyet oluşturan bu etken sayesinde markanın tercih edilme oranı da artmış olur. Slipstop kadın ürünleri arasında yer alan bu çeşitler, kadın müşterilerin favorisi haline gelir. Yaz aylarının ve tatil zamanlarının vazgeçilmezi haline gelerek avantaj sunar. Slipstop Türkiye satışları sayesinde dilediğiniz seçeneğe erişim sağlayabilirsiniz. Online satış imkanları sunan Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ferah Tasarımlarıyla Slipstop Modelleri

Ferah Tasarımlarıyla Slipstop Modelleri

Slipstop çocuk ürünleri, oldukça fazla sevilen marka tarafından sunulan başlıca ürünlerden biridir. Bu modellerin ilgi çeken tarafı ise ferah ve rahat tasarımları olur. Hem yetişkinler hem de çocuklar için üretim yapan markanın malzemeleri, yaz aylarının sıcaklığına uyum sağlayacak şekilde karşınıza çıkar. Çocuklar için terlik, mayo, bikini, çanta, havlu ve bunlar gibi çok sayıda malzeme sunmayı da başarır. Tüm bu seçeneklerin ortak noktası ise kaliteli ve dayanıklı yapı olur. Su ile temasından sonra kolayca kuruyan malzemeler, tatil süreçleri için vazgeçilmez bir parça haline gelir. Sunduğu konfor sayesinde de müşterilerini memnun etmeyi başaran marka, ayrıca farklı renk ve desen çeşitliliği sunarak ilgi çeker. Modeller, müşterilerin zevklerine uyum sağlayan çok sayıda tasarım ile karşınıza çıkar. Bu da dış görselinizde elde etmek istediğiniz etkiyi almanıza olanak sunar. Şık, estetik ve eşsiz tasarımlar sayesinde gözleri üzerinize çekme şansını yakalayabilirsiniz. Markanın kalitesi ise bu şansın uzun süre boyunca devam etmesine olanak sunar. Yırtılma, parçalanma, solma, eskime gibi riskleri ortadan kaldıran bu yapı sayesinde ürünleri dilediğiniz süre boyunca tercih edebilirsiniz. Sorunsuz bir kullanım olanağı sunan marka bu sayede olumlu değerlendirmeler ile karşılaşır. Sunulan bir diğer avantaj ise markanın her yaşa hitap etmesi olur. Çocukların ve kadınların yanı sıra Slipstop erkek ürünlerine de sık sık rastlamak mümkündür. Mayo, çanta, havlu, terlik, şapka, ayakkabı gibi çok sayıda seçeneğe sahip olan bu koleksiyonda erkek müşterilerin tatil ihtiyaçları kolayca karşılanır. Malzemeler, kolayca kombinlenebilen görsellere de sahiptir. Değişen renk ve desen çeşitleri arasından dilediğiniz modele erişme şansına sahip olabilirsiniz. Seçenekler ayrıca farklı kesimler ile karşınıza çıkar. Yaz aylarında sık sık kullanılan mayo modelleri, değişen boy seçenekleri sunar. Kısa, orta ya da uzun olarak tercih edebileceğiniz seçenekler ile konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Terlik çeşitlerinde sunulan farklılıklar ise konfor alanına uyum sağlamayı başarır. Özellikle de parmak arası terlikler, beğeni ile kullanılan çeşitlerin başında yer alır. Rahatlığı, uyumu, ferah tasarımı ve şık görüntüsü sayesinde müşterilerde büyük bir memnuniyet oluşur. Marka tarafından sunulan bir diğer ürün ise Slipstop deniz ayakkabısı olur. Su hissini hızlı bir süreçte ortadan kaldıran ve kolayca kuruyan bu ayakkabılar hem kadın hem de erkek müşteriler için üretilir. Tasarımlar, mayo ya da bikini takımlarına uyacak şekilde tercih edilebilir. Suyun altında tercih edilen seçenekler özellikle ayaklarının balıklara ya da su altı bitkilerine değmesinden hoşlanmayan müşteriler tarafından sevilerek tercih edilir. Tatil zamanlarının da vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Slipstop indirim avantajları ile de tüm bu seçeneklere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla elde edebileceğiniz modelleri bulmak için Trendyoldan faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Yapılarıyla Slipstop Malzemeleri

Kaliteli Yapılarıyla Slipstop Malzemeleri

Slipstop markası, sunduğu geniş seçenek skalası ve çeşitli avantajlar sayesinde müşterilerin gönlünü fethetmeyi başaran bir markadır. Bu modelleri ön plana çıkan tüm özellikler, malzemelerin yaz aylarının vazgeçilmez bir parçası olmasına olanak sunar. Ürünlerin her birinin eşsiz tasarımlara sahip olması, kaliteli bir kullanım imkanı sunması ve oldukça uygun fiyatlarla avantaj sağlaması müşterileri memnun eden konular arasında yer alır. Olumlu yorumlanan malzemeler arasında ise ayakkabı, terlik, havlu, bikini, mayo, şapka, panço gibi seçeneklere rastlamak mümkündür. Oldukça fazla seçeneğe sahip olan markanın ilk tercih edilen çeşitlerinden biri de Slipstop terlik modelleridir. Yaz aylarında ve tatil zamanlarında sık sık tercih edilen bu malzeme, ferahlığı ve konforu ile ön plana çıkmayı başarır. Parmak arası ya da açık veya kapalı olarak tasarlanan seçenekler, sunduğu geniş çeşitlilik sayesinde müşterilerin zevklerine ve isteklerine uyum sağlar. Kullanıldığı alana göre seçilen çeşitler arasında ise parmak arası modellerin tercihine yoğunluk olduğu görülebilir. Marka tarafından sunulan bir diğer ürün ise Slipstop bikini takımı olur. Bu takımların kullanımına tatil zamanlarında sıklıkla rastlamak mümkündür. Hızlı kuruyan kumaşlar ile tasarlanan seçenekler, yüzme ya da güneşlenme sırasında istenen performansı sergiler. Malzemeler ayrıca değişen modeller ile karşınıza çıkar. Ürünlerin renk, desen, tasarım, beden ve kumaş tipi yönünden sunduğu aralık, müşterileri oldukça fazla memnun eder. İhtiyacınıza göre şekillenen tüm bu seçenekleri ise online satış imkanları sayesinde kolayca inceleme şansını elde edebilirsiniz. Slipstop online olanaklar sunarak konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar. Evinin rahatlığı içinde dilediğiniz ürüne göz atma şansına sahip olabilirsiniz ve böylece yorulmadan alışveriş keyfinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca marka tarafından sunulan çok sayıda modeli de tek bir tuş yardımı ile kolayca inceleyebilirsiniz. Her bir çeşidi dikkatli bir şekilde inceleyerek ve yorum bölümünden de faydalanarak içinize sinen ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Avantajlı bir markanın olarak öne çıkan malzemelere olan ilgi de tüm bu imkanlar sayesinde artış gösterir. Olumlu değerlendirilen çeşitleri Trendyol aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Avantaj Sunan Slipstop Ürünleri

Avantaj Sunan Slipstop Ürünleri

Alışveriş süreci içinde müşteriler, aldıkları üründe istedikleri her özelliği bulmak ister. Bunun için de avantajlı malzemeler her zaman bir adım öne çıkar ve tercih edilme sırasında başta yerini alır. Oldukça fazla beğeni ile kullanılan bikini, mayo, terlik, şapka ve bunlar gibi pek çok tatil eşyasında ise gösterilen bu özende artış görülebilir. Önemli olan bu malzemeler, yaz aylarının ve tatil dönemlerinin zevkli geçmesine yardımcı olan ürünler olur. Bu nedenle, alım yapan müşteriler aldıkları parçaların ferah, konforlu, şık, kullanışlı ve uygun fiyatlı olması gibi özelliklerine oldukça fazla dikkat eder. Tüm bu etkenlerin bir araya getirildiği Slipstop kaydırmaz ayakkabılar, favori parçalardan biri haline gelir. Markasının kalitesi sayesinde ön plana çıkan bu malzemeler, deniz ayakkabısı olarak da bilinir. Ürünleri kaydırmaz tabanları, düşme gibi risklerin ortadan kalkmasına olanak sunar. Seçenekler ayrıca konforu sayesinde de oldukça fazla ilgi çekmeyi başarır. Değişen beden ve ölçü çeşitleri sayesinde size uygun olan ayakkabı çeşidini kolayca bulabilirsiniz. Bir diğer ilgi çeken ve sık sık kullanılan tatil malzemesi ise Slipstop havlu çeşitleri olur. Denizden ya da herhangi bir sudan çıktıktan sonra üstünüzdeki suyun ve nemin alınması gerekir. Islaklığın giderilmesine yardımcı olan bu havlular da istekleri karşılar. Yumuşak ve kaliteli olan kumaşlar ise cildinizi zarar vermeden ve rahatsızlık yaratmadan kurutma imkanı sunar. Slipstop panço ise marka tarafından sunulan bir diğer seçenektir. Bu ürünlerin kullanım amacından genellikle akşam saatlerinde ve serin havalarda faydalanılır. Sıcak tutan ve hastalanmayı engelleyen tasarımlar sayesinde tatil bölgelerinde de oluşabilecek riskler ortadan kalkar. Beğeni ile yorumlanan tüm Slipstop modellerine Trendyol aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Çok Sayıda Çeşit Sunan Slipstop Markası

Çok Sayıda Çeşit Sunan Slipstop Markası

Markalar tarafından sunulan malzemelerde, müşterilerin zevklerinde uyum sağlaması için geniş bir çeşitliliğe ihtiyaç duyulur. Dış görsel konusunda eşsiz etkilere sahip olan kıyafetlerde ise bu beklenti ve gereksinim durumu artış gösterir. Tatil zamanlarından sık sık faydalanılan bikini, şapka, terlik, mayo, havlu, çanta gibi ürünlerde de bu isteklerle karşılaşmak mümkündür. Slipstop indirim avantajı ile karşınıza çıkan seçenekler ise tüm bu istekleri yerine getirerek müşterilerinin favorisi haline gelmeyi başarır. Marka tarafından sunulan ürünlerde, beklenen birçok özellik bir arada bulunabilir. İlgi çeken bir avantaj ise sunulan geniş seçenek skalası olur. Modellerin her biri farklı renk, desen, beden, ölçü, tasarım ve kumaş tipi gibi değişkenler ile karşınıza çıkar. Zevkleriniz doğrultusunda şekillenen bu çeşitler sayesinde ise dilediğiniz görseli elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Malzemelerde sunulan geniş skalada yer alan ürünlerden biri ise Slipstop Elsa tasarımlı ürünlerdir. Bu seçenekler özellikle de çocuklar tarafından oldukça fazla ilgi çekmeyi başarır. Sevilen bir çizgi film karakteri olan Elsa’dan esinlenen tasarım, canlı ve sevimli renklerle üretilir. Mavi, pembe ve beyaz renklerin çoğunlukta olmasına rastlamak da mümkündür. Bir diğer beğeni kazanan malzeme ise Slipstop bebek ürünleri olur. Bu malzemeler, yetişkinlere sunulan ürünlere göre küçük ölçüler ile tasarlanır. Bebek vücuduna uyum sağlayan seçenekler farklı yaş gruplarına göre değişen beden çeşitliliği sunar. Tatile bebekleri ile giden ebeveynlerin ilk tercihi haline gelir. Slipstop patik çeşitleri ise marka tarafından sunulan ve farklı bir alan hitap eden bir diğer seçenek olur. Bu malzeme, çoraba göre kalın olan ve böylece soğuk havadan koruyan bir üründür. Konforlu ve rahat kullanım olanağı sunan çeşitlere ise Trendyol sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Beğeni ile Yorumlanan Slipstop Malzemeleri

Beğeni ile Yorumlanan Slipstop Malzemeleri

Müşteri yorumları, sahip olduğu önem doğrultusunda müşteriler için yol gösterici hale gelen bir bölümdür. Önceden ürün hakkında deneyim ve tecrübe kazanan müşteriler, edindikleri bilgileri bu bölüm sayesinde rahatlıkla dile getirmeyi başarır. Slipstop yorum bölümünde ise olumlu dönüşlerin sıklığa rastlamak mümkündür. Malzemelerin oldukça fazla beğeni kazanan ürünler olması yorum bölümüne de istenen şekilde yansır. Marka tarafından sunulan kalite, kullanışlılık, şıklık ve uygun fiyat avantajları gibi imkanlar, bu yorumların temelini oluşturan unsurlar haline gelir. Ürünler hakkında yapılan dönüşlerin başlıcalarından bir diğeri ise geniş seçenek skalasına sahip olması olur. Sunulan tüm seçenekler arasında ilgi ile yorumlanan ve oldukça fazla olumlu değerlendirmeler ile karşılaşan çeşit Slipstop şapka modelleridir. Marka tarafından sunulan yazlık tatil malzemeleri arasında şapka türleri eşsiz tasarımları sayesinde ön plana çıkar. Bebek, çocuk, kadın ve erkek için ise çok sayıda seçenek müşterilerinin karşınıza çıkar. Modellerin ilgi çeken özelliği, dış tasarımın sahip olduğu canlı, şık, sevimli ve estetik görseller olur. Değişen seçeneklere göre şekillenen tasarımlar, müşterilerin zevklerine uyum sağlayacak şekilde üretilir. Bu sayede herkes dilediği görsele erişme şansını yakalamış olur. Marka tarafından sunulan bir diğer ürün ise Slipstop çanta modelleridir. Bu çantalar özellikle geniş hazneleri sayesinde ilgi çekici hale gelir. Tatil sürecinde çok yardımcı olun geniş kapasiteleri sayesinde ürünlerin içinde pek çok sayıda eşya taşıyabilirsiniz. Terlik, havlu, yedek bikini, gözlük, krem, telefon, su, atıştırmalık gibi çok sayıda gereksinim duyulan ürünleri tek bir çantada birleştirmek bu sayede kolay hale gelir. Slipstop tavsiye ve öneri bölümünde de bu konudan sık sık bahsedilir. İlgi çeken tasarımlara ve yorumlara Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Slipstop Ürünleri

Uygun Fiyatlı Slipstop Ürünleri

Alışveriş sürecinde müşterilerin ilgisini çeken başlıca özelliklerden biri de değişen fiyat seçenekleri olur. Seçilen ürünün tüm özelliklerinin incelenmesi sonucunda alım bölümüne geldiğinizde çıkan sayının bütçenizi tatmin edecek şekilde olması gerekir. Slipstop fiyat imkanları ise bu istekleri karşılayabilecek nitelikte olup müşterilerini memnun etmeyi başarır. Markanın sunduğu çok sayıdaki üründe, oldukça uygun olan sayılara rastlamak mümkündür. Ürünlerin fiyatlarından sunulan bu uygunluk sayesinde ise alım gücünde ve talep oranında artışlara rastlanabilir. Malzemelerin sunduğu tüm avantajların yanı sıra bütçe tasarrufu sağlaması bir numaralı imkan haline gelir. Bu da markanın müşteriler tarafından olumlu dönüşler ile değerlendirilmesine olanak sunar. Yorumlar bölümünde sık sık dile getirilen bu konu, ilgi çekerek diğer müşterilere de fırsat sunar. Alım sırasında fiyatları dikkatle inceleyen müşteriler, uygun fiyatlardan oldukça fazla memnun kalır. Slipstop kampanya süreçlerinde ise bu memnuniyetin arttığı görülebilir. Halihazırda uygun olan fiyatlarda yapılan düşüşler, sunulan kolaylığı artıran bir etken haline gelir. Bu da ürünlerin karşılanabilir olma imkanını yükseltir. Çoklu alımlarda da sunulan kampanya ve indirimler sayesinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Slipstop satın alanlar tarafından oldukça fazla ilgi kazanan markanın sunduğu bir diğer avantaj ise kaliteli ürün deneyimi olur. Malzemelerin her biri üstün kalite ve dayanıklılık performansı sergilemeyi başarır. Dış kumaşın yapısının büyük bir özen ile tasarlanması sonucunda uzun ömürlü bir kullanım elde edilmiş olur. Seçeneklerin bu yapısı, yorum bölümünde sık sık değinilen bir konu haline gelir. Markanın her bir özelliğinden memnun kalan müşteriler, görüşlerini bu bölüm aracılığı ile dile getirir. Olumlu değerlendirilen seçeneklere online satış imkanları ile ulaşmak oldukça kolaydır. Slipstop kullananlar tarafında yapılan yorumları Trendyol’dan bulabilirsiniz.