Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Taban Tipi
Topuk Tipi
Ortam
Materyal
Bağlama Şekli
Topuk Boyu
Dış Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Deri Kalitesi
Desen
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Puma Ayakkabı

" araması için 13149 sonuç listeleniyor

Puma Ayakkabı Modelleri ile Rahat ve Günlük Tarz Kombinler

Spor ayakkabılar, hareketli yaşamlar için son derece ideal olan ayakkabı çeşitlerindendir. Yoğun tempolu programları olan kişiler için en önemlisi ayaklarının rahatlığıdır. Kadın ya da erkek, her yaş grubu için spor ayakkabıları tercih etmek hem ayakların rahatlığı açısından hem de günlük tempo içerisinde rahat hareket etme açısından önemlidir. Puma ayakkabı ideal olan modeller ve renkler ile oldukça yoğun talep görmektedir. Özel serileri ile çok sayıda kişi tarafından yoğun talep gören ürünlerin yanı sıra klasikleşmiş olan ürünler ile kullanıcılardan tam not alabilmeyi başarmıştır. Ayakkabıların üretim süreçleri titizlikle yürütülmektedir. Kullanılan malzemeler ve titiz işçilik sonucunda oldukça kaliteli ve sağlam ayakkabılar üretilebilmektedir. Aynı zamanda taban ve dikişler de özenli olarak modellere uygulanmaktadır. Her gün kullanılmaya uygun olan Puma günlük ayakkabı çeşitleri de kullanıcılar tarafından yoğun talep gören ürünlerin en başında yer almaktadır. Duyulan ayakkabı ihtiyacına göre çok çeşitli renk ve modellerde olan koleksiyonlar içerisinden hemen her kişi kendisi için ideal olan bir ürün bulunabilmektedir. Ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de Puma orijinal ayakkabı çeşitleri içerisinden tercihler yapmaya özen gösterilmesidir. Gerçek olmayan ürünlerin kullanılması hem ayak sağlığı için hem de ayakkabıların kalitesi bakımından olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Her zevke ve kıyafet renklerine uyumlu olabilecek olan Puma renkli ayakkabı çeşitleri çok sayıda kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Kullanıcıların tercih etmiş olduğu özel seri modeller son derece başarılı geri dönüşler almaktadır. Ürünlerin özenli dikişleri ile ayakkabıları daha uzun vadeli kullanım için uygun hale getirmektedir. Puma spor ayakkabı modelleri, renkleri ve formlarıyla oldukça dikkat çekici olan ürünlerdir. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilecek çok sayıda çeşit mevcuttur. Farklı zevklere hitap edebilecek olan çok sayıda model bulunmaktadır. Her sezon değişkenlik gösteren farklı modeller, yaz ve kış aylarına göre uyum sağlayabilecek olan ürünlerdir. Sezonların sonunda Puma indirimli ayakkabı ürün çeşitleri içerisinden tercih edilebilecek olan çeşitli modeller de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Spor ayakkabıların en önemli özelliği ise, farklı numara aralıkları ile her türlü ayak boyutuna uygun olabilecek seriler üretilmektedir. Kadın ya da erkek her kişi ve her yaşa hitap edebilecek olan seriler, kullanım alanlarına uygun olacak şekillerde tasarlanmaktadır. Ayakkabı tercihinde doğru ürünün tercih edilmesi ile uzun süreli kullanım sağlanabilmektedir.

Farklı tasarımlar ile Puma Ayakkabı

Farklı tasarımlar ile Puma Ayakkabı

Spor ayakkabı modellerinde standartların dışarısına çıkarak özellikler ve görünüm açısından farklı seriler üreterek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarabilmektedir. Puma unisex ayakkabı çeşitleri ve modelleri her yaştan kadın ve erkekler tarafından yoğun talep görmektedir. Renkleri ile dikkat çeken Puma fiyonklu ayakkabı çeşitleri de çok sayıda kişi tarafından beğenilmektedir. Fiyonklu ayakkabı modellerinde özel kumaşların kullanılması ve fiyonklar ile ayakkabıların renkleri arasındaki uyum oldukça beğenilmektedir. Gün içerisinde sürekli ayakkabı kullanan kişiler için ise en uygun olan çeşitlerden biri de Puma fileli ayakkabı renkleridir. Fileli ayakkabıların en önemli özelliği ise, ayakları terletmeyen ve nefes alabilen yapısıdır. Farklı renklerde tasarlanmış olan ayakkabılar her zevke hitap edebilmektedir. Soğuk havalarda ise, Puma kışlık ayakkabı çeşitleri içerisinden birini tercih etmek daha doğru olacaktır. Birçok zevke hitap edebilen ve her renk kıyafetler ile uyum sağlayabilecek olan Puma renkli spor ayakkabı modelleri tercih edilebilir. Ayakkabıların tasarımları kadar kaliteli işçilikleri ile de son derece özel olan ürünlerdir. Aynı zamanda satış sonrası da ürünlerinin arkasında duran markanın önceliği ise, müşterilerinin memnuniyetidir. Ayakkabıların rahatlığı ayak sağlığı için dikkat edilmesi gereken önemli detaylardandır. Ayakkabıların iç tabanlarının da daha yumuşak şekilde tasarlanıyor olması kullanıcıların rahat etmesini sağlamaktadır. Kullanılan özel teknolojiler ile üretilen ayakkabıların her bir detayı konforlu kullanım sunabilmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcıların geri dönüşlerinde de ayakkabıların yumuşak tabanlı özel formu sayesinde ayaklar, ayakkabının içerisinde değilmiş gibi rahat edebilmektedir. Farklı renk ve modeller ile her zevke uygun olabilecek ürünlerin bulunuyor olması daha çok tercih edilmesinin başlıca nedenlerinden biridir. Ayakkabılar hem görsel olarak hem de konfor açısından oldukça önemli aksesuarlardan biridir. Farklı zevkler ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler, tüm yaş gruplarına hitap edebilecek özelliklere sahip olan ürünlerdir. Puma ayakkabı modelleri ve çeşitleri bazı serileri ile de markanın bir bütün halinde görülmesini sağlamaktadır. Özel serilerin belli formlar ile üretiliyor olması kullanıcılar tarafından fazlası ile talep görmektedir. Sunulan rahat formalar ile kişilerin bir spor ayakkabıdan beklentilerinden çok daha fazlasını sunabilmektedir. Ürünlerin titizlikle üretiliyor olması neticesinde son derece kaliteli tasarımlar kullanıcılara sunulmaktadır.

Özel Seri Puma Ayakkabılar

Özel Seri Puma Ayakkabılar

Çok sayıda ihtiyaç ve zevke uygun olabilecek modellerin tasarımlarının yanı sıra marka olarak bazı lisanslı ürünler ile de kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan bir marka olmayı başarmıştır. Farklı markalardan almış olduğu lisansları ayakkabıları ile bir bütün haline gelmiştir. Puma Ferrari ayakkabı, prestijli bir araba markasından ilham alınarak markanın renk ve tasarımlarına uygun olarak son derece özenle tasarlanmıştır. Kullandığı lisanslarda geçen markaların bazı özelliklerini ayakkabılara başarılı bir biçimde yansıtmaktadır. Aynı zamanda ayakkabılarda kullanılan renkler de lisansı alınan markalar ile uyumlu olacak biçimde özenle tasarlanmaktadır. Puma BMW ayakkabı çeşitlerinde de marka ile uyumlu olacak renkler ve bazı amblemler kullanılmaktadır. Marka ile bütünlük sağlamış olan renklerin ayakkabılarda yansıtılması da son derece dikkat çekici ve beğenilen özelliklerden biridir. Ayakkabıların bazı serilerinde imza halini almış formlar ile oldukça başarılı ürünler sunulmaktadır. Kullanılan renklerin lisanslı ürünler ile uyumunun yanı sıra markalara ait olan amblemlere de yer veriliyor olması oldukça beğenilen özelliklerden biridir. Puma Mercedes ayakkabı serilerinde de markadan esinlenerek tasarlanmış olan ayakkabı modelleri göze çarpmaktadır. Puma Porsche ayakkabı serileri de oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Porsche ayakkabı modellerinde özellikle kırmızının tonları fazlası ile beğenilmektedir. Puma kırmızı ayakkabı çeşitleri tüketiciler tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Kırmızı renk marka ile bir bütün olarak görülmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi de ürünlerin uzun süreli ve rahatlıkla kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Ayrıca Puma cırt cırtlı ayakkabı çeşitleri ve renkleri de çok yoğun talep gören modeller içerisinde en üst sıralarda yer almaktadır. Cırt cırtlı ayakkabı modelleri hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanabilmektedir. Kolay kullanım avantajı sunan model, farklı renkler ile üretilmektedir. Düz beyaz renklerin kullanıldığı ayakkabı çeşitlerinde bazı detaylar farklı renkler kullanılarak daha da cazip bir görünüme sahip olabilmektedir. Ayakkabıların tasarımları kadar işçilikleri de son derece özenlidir.

Kullanılan renkler de ayakkabıların formları ile son derece uyum içerisindedir. Özellikleri ve renkleri değişkenlik gösteren ayakkabı modellerinde tabanlar, dikişler ve renkler oldukça özenli biçimde bir araya getirilmektedir. Ayakkabılarda yer alan detaylar için de garantiler veriliyor olması markanın ürünlerine olan güvenini ortaya koymaktadır. Spor ayakkabılar, konforlu kullanımları sayesinde de ayakların sağlığı ve rahatını sağlamış olmaktadır. Ürünlerin kalitesi neticesinde çok sayıda kişi tarafından da tercih ediliyor olması tesadüf olan bir durum değildir. Ayakkabıların rahatlığı kadar şık görünümleri ve renkleri de son derece önemlidir. Farklılık gösteren zevklere uyum sağlayabilecek çok sayıda renk ile kullanıcıların her türlü beklentisi karşılanmaktadır. Bazı renkler ile marka zamanla bir bütün haline gelmiştir. Aynı zamanda giyilen kıyafetler ile uyum sağlayacak çeşitli renkler dışında da bazı renkler hemen herkesin dolabında bulunabilmektedir. Çok sayıda renk ile uyum sağlayan Puma siyah ayakkabı çeşitleri ve modelleri oldukça başarılı olan ürünlerdir. Siyah ayakkabılar üzerinde farklı renklerde detaylara ve marka ismi ya da amblemine yer verilebilmektedir. Hem erkek hem de kadınların giyimlerine uyum sağlayan bazı renkler de son derece başarılı bulunmaktadır. Puma mavi ayakkabı hem rengi hem de özellikleri ile oldukça dikkat çekicidir. Kullanılan mavi rengin tek ton olmaması da son derece beğenilmektedir. Her beklentiyi karşılayabilecek olan mavi renk tonları, birçok modelde kullanılmaktadır. Mavi tonlarından biri olarak kullanılan Puma lacivert ayakkabı modelleri son derece yoğun talep görmektedir. Ayakkabı renkleri her modelde aynı şekilde kullanılmamaktadır. Farklı modellere sahip olan ayakkabılar formları gereği bazı renkler ile daha uyumlu olmaktadır. Özel ayakkabı modelleri ile uyum sağlayan dikkat çekici renklerden bir diğeri de Puma mor ayakkabı alternatifleridir. Ayrıca her kıyafetin tamamlayıcısı olabilecek nitelikte olabilen bir diğer alternatif de Puma gri ayakkabı çeşitleridir. Ürünlerin üretim süreçleri uzman kişiler tarafından titizlikle yürütülmektedir. Ayakkabıları giyecek olan her bir kişinin rahatlığı ön planda tutularak gerekli testlerden geçmiş olan tabanlar ve diğer malzemeler kullanılmaktadır. Farklı platformlarda Puma ayakkabı yorum ve tavsiyeleri yoğun oranda görülebilmektedir. Kullanıcıların oldukça memnun olduklarını belirtmesi ve ayakkabılara olan yoğun talep sonucunda marka da ürünlerini daha da zenginleştirmiş olduğu koleksiyonlar ile sunmaktadır. Sezonlara göre farklılık gösteren modellerin yanı sıra ayakkabılarda kullanılan malzemeler de mevsimlere uygun olacak şekilde tercih edilmektedir. Renkler konusunda da oldukça özenli çalışmalar yapılıyor olması, uzun vadeli kullanımda dahi canlılığını koruyan tonlar ile ispatlanabilmektedir. Kullanıcıların ayak numaralarına uygun olacak ayakkabıları tercih etmeleri olası olumsuz durumları ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Marka ile özdeşleşmiş olan bazı modeller ise, her sezon tasarımlarında yenilikler yapılarak kullanıcılara sunulmaktadır. Klasikleşmiş olan modellerde ayakkabının orijinal formu korunurken yeniliklere de yer verilebilmektedir.

Puma Ayakkabı Tabanlar Artık Çok Rahat

Puma Ayakkabı Tabanlar Artık Çok Rahat

Her yaştan ve cinsiyetten kişiye hitap edebilecek çok sayıda farklı ayakkabı modeli ile talepleri karşılamaktadır. Marka ile özdeşleşmiş olan Puma Roma ayakkabı hemen herkes tarafından beğenilen klasikleşmiş bir modeldir. Roma ayakkabı modeli formunu korurken çeşitli renkler ile kullanıcıların her türlü beklentisini karşılamayı hedeflemektedir. Farklı renk tonları kullanılarak tasarlanan ayakkabılar yenilenen özellikler ile de ürünü daha konforlu hale getirmektedir. Oldukça beğenilen ve formu ile markanın özelliklerini yansıtan Puma lifestyle ayakkabı çeşitleri de değişen renk kontrastları ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmaktadır. Marka işareti de ayakkabıların üzerine özenli bir biçimde yerleştirilmektedir. Bazı modellerde markanın amblemi ayakkabının zemin rengi ile zıt olabilecek renk tonları içerisinden tercih edilebilmektedir. Puma ayakkabı çeşitleri hem model hem de renkleri bakımından çok sayıda alternatif sunulabilen bir zenginliğe sahiptir. Ayakkabıların modelleri tasarlanırken içerisi de konforlu ve rahat kullanıma olanak sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Yumuşak taban teknolojisi ile kullanıcıların ayak sağlığı öncelikli olarak görülmektedir. Her sezon yer verilen özel serilerde kullanılan en önemli materyallerden biri de gerçek deridir. Puma deri ayakkabı çeşitleri oldukça beğenilmektedir. Klasik çizgiler ile derinin özel yapısını bir araya getirerek son derece özel tasarımlar ortaya konulmuştur. Her yaşa ve her zevke hitap edebilen çeşitlerinin yanı sıra Puma bebek ayakkabı modelleri ile küçük numaraları da üretmektedir. Bebeklerin ayaklarının yetişkinlerden farklı olması nedeni ile daha titiz ve detaylı çalışmalar sonucunda özel tasarımlar sunabilmektedir. Her yaşa ve ayak numarasına hitap eden serilerinin olması nedeni ile çok sayıda kullanıcı da Puma ayakkabı kaç numara almalıyım konusunda hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bebeklerde ayak ölçüleri ve yaş aralığına göre seçimler yapılabilmektedir. Genç ve yetişkinler ise, ayak numaralarına göre tercihler yapabilir. Bazı modellerde ayakkabının formu nedeni ile kalıplar farklılık gösterebilmektedir. Aynı zamanda spor ayakkabı ve klasik ayakkabılar numaralar ile boyutlar arasında farklılıklara sahip olabildiği için spor ayakkabıların seçimlerinde farklı numaraların tercih edilmesi söz konusu olabilir.

Online alışverişte gelen numaranın uymaması halinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Olası olumsuz durumlarda kişiler markanın yetkilileri ile görüşerek değişim talep edebilmektedirler. Ürünlerin kalitesi ve rahatlığı çok sayıda olumlu geri dönüş alan özellikleri arasındadır. Tasarım ve renkler de son derece özenli şekilde bir araya getirilmektedir. Bazı modellerde kullanılan aksesuarlar da ayakkabıların daha tarz sahibi bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan Puma pembe ayakkabı farklı renk tonları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çok sayıda alternatif ürün ile kişilerin her türlü ihtiyaç ve beklentisini karşılayan Puma unisex spor ayakkabı çeşitleri de özenle tasarlanmaktadır. Hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olabilmesi açısından tasarımlarda birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Hemen her sezon üretilen klasik serilerin yanı sıra yeni tasarımlara da yer veriliyor olması tüketiciler tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Her yeni sezon bitiminde Puma ayakkabı indirimleri başlamaktadır. Sunulan özel serilerin indirim zamanında da avantajlı fiyatlar ile sunulması kullanıcıların ayakkabı koleksiyonlarını zenginleştirmeleri için oldukça özel bir alternatif olarak görülmektedir. Puma ayakkabı kullanıcı yorumları son derece olumludur. Kullanıcıların yoğun olarak talep göstermiş olduğu Puma outlet ayakkabı çeşitleri de kullanıcıların ilgisini fazlası ile çekmektedir. Değişen modeller ve renklere rağmen ayakkabıların en önemli ortak özelliği rahat ve kullanışlı ürünler olmasıdır. Ayakkabıların tasarımları ve üretim süreçleri oldukça özenli biçimde yürütülmektedir. Her yaş ve cinsiyete hitap edebilecek özelliklere sahip olan ürünlerin materyalleri de oldukça kaliteli parçalardan seçilmektedir. Ürünlerin üretiminde her detaya özen gösterilmesi ayakkabılar için garanti verilebilmesini de kolaylaştırmaktadır. Gerekli kullanım talimatlarına uyularak kullanılan ayakkabılar uzun süre boyunca sağlamlığını koruyacaktır. Renklerin özenli seçimleri ve bir arada kullanılması ürünlerin daha da yoğun talep görmesinde son derece etkilidir. Ayakkabı almak isteyen kişiler ayak ölçüleri ile uyumlu olan numaraları tercih ederek rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirler. Aynı zamanda markanın en beğenilen yönlerinden biri de tam ayak numaralarının yanı sıra her ayak için ideal ayakkabıyı seçebilmek adına buçuklu numaralara sahip olan ayakkabılar da üretilmesidir. Marka değerinin vermiş olduğu güven de kullanıcıların ayakkabı tercihlerinde oldukça etken rol almaktadır. Farklı renk ve modeller sunarken tasarımlarını ön plana çıkarmayı başarılı bir biçimde ürünlerine yansıtan firma aynı zamanda kullanıcıların rahatlığını da sağlayabilmek adına yumuşak tabanlar kullanmaktadır. Özel olarak geliştirilen tabanlar ayakların ayakkabı içerisinde rahatı açısından son derece önemlidir. Ürünlerin önerilen yöntemler ile temizlenmesi de uzun süreli kullanım açısından oldukça önemlidir. Aradığınız Puma spor ayakkabı modelini Trendyol'da bulabilirsiniz.