placeholder
"

Pierre Cardin Sütyen

" araması için 393 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Sütyen Çeşitlerinden Size Uygun Olanı Bulun

Pierre Cardin sütyen ve farklı giyim sektörlerinde de tasarımların başlangıcı 1950 yılında Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılmıştır. Giyim ve iç giyim alanında günümüze kadar kaliteli üretimler ile dikkat çeken bir markadır. İç giyim alanında sütyen üretimi farklı tasarım ve kaliteli kumaş ve malzeme dokularıyla gerçekleştirilmektedir. Materyal kullanımları, dantel, pamuklu, elastan, polyester olarak çeşitli modellere uygun seçeneklere ayrılır. Ürünler, cildi rahatsız etmeyecek ve batma hissi uyandırmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bayanların beden tarzlarına ve bedenine uygun olan modeller de bulunmaktadır. Toparlayıcı olarak kullanılacak malzeme yapısıyla üretilmiş olan sütyenler de çeşitler arasındadır. Bu ürünler, özel malzeme üretimleri ile küçültücü ve toparlayıcı bir etkiye sahptir.

Kaliteli Dokunuşlar ile Pierre Cardin Sütyen

Pierre Cardin sütyen toparlayıcı olarak, cotton ve elastan karışımlı olarak klasik tarz çeşitler vardır. Aynı zamanda askı bölümleri kalın askı ve ince askı özelliklerde değişkenlik gösterir. Düz modellerin yanı sıra ince askı dantel dokulu ürünler de bulunur. Malzeme yapısı olarak polyemide ve elastan karışımlı üretimler çeşitler arasında yerini alır. Markanın ürünlerini takım olarak tercih etmek isteyen bayanlar, kaliteli üretimler olarak Pierre Cardin sütyen takımı sutyen renkleri ve yapıları ile uyumlu olarak üretilmektedir. Ürünler, dantel detay ya da düz model olarak çeşitlenebilir. Renk çeşitliliği oldukça yüksek ve aynı zamanda ürün malzeme yapısı ve dokusu, alerjik durumlara ortam hazırlamayacak özelliktedir. Rahat bir kullanımı olan sutyenlerin askı ve arka kapama bölümleri oldukça sağlamdır. Çengeller, uzun süre açıp kapanabilecek ve aynı zamanda batma hissi uyandırmayacak şekildedir. Malzeme yapıları birbirinden farklı olan sütyenler, dantel, tül, gipür detaylı da olabilmektedir. Sütyen üretimlerini, cildi nefes aldıracak şekilde ürünlerden yana kullanan marka tasarımları, Pierre Cardin destekli sütyen iç dizaynlarını da bayanların göğüs dokusu göz önüne alınarak yapılmıştır. Destekli ve push up modeller oldukça dikkat çeken ve sık tercih edilen ürünlerdir. Ürünleri tekli ya da takım şeklinde bulabilmek mümkündür. Bazı takım setlerde elastan ve polyamid karışım olarak imal edilen kumaşlar ile yumuşak ve destekli yapıda ürünler bulunur. Ürün özelliklerinin iç ve dış tasarım şekilleri kendi içinde değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Farklı göğüs tiplerine uygun olan çeşitlilikte model vardır. Aynı zamanda bayanların göğüs sağlığı düşünülerek üretimler gerçekleştirilir.

İç Giyim Modası Pierre Cardin Sütyenlerinde

Pierre Cardin dantelli sütyen seçimi bayanlar tarafından sık tercih edilen bir durumdur. Farklı renklerde dantel detay uygulamaları yapılmıştır. Dantelin kalitesi yüksek ve görünüşü oldukça şık tasarımlarda bayanlarla buluşturulur. Sütyenlerin modelleri balenli ya da balensiz kalıp şekilleriyle üretilir. Dantelli yapı bazı modellerde sütyenin göğüs bölümüne, bazı modellerde ise yalnızca bağlanan kısmına kısmına uygulanmıştır. Model değişkenliklerine göre askılarda da dantel bulunabilmektedir. Danteller, farklı renkte sütyenlerin üzerine işlenerek yeni modeller meydana gelmektedir. Aynı zamanda askısız sütyen çeşitleri de vardır. Askı detayı bulunmayan ürünler straplez elbiselerin içine gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca kayma yapmayacak iç malzeme yapılarıyla dik bir duruş sağlayacaktır. Sütyen modasına uygun yeni sezon iç giyim ürünleri içinde yer alan Pierre Cardin minimizer sütyen çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sütyenler, göğüsleri daha küçük göstermeye yarayan bir amaç ile kullanılır. Vücudu daha orantılı görünmesi ve göğüsleri toparlayan yapıya sahip olması ile harika bir görünüm yakalanır. Balen yapıları göğüsleri tamamen kavrar ve harika toparlama özelliği sunar. Çok ince yapılı kumaşları içine bile giyilebilecek yapıda sütyen türleridir. Güçlü elastik kumaşları ve pedli askıları ile esnek tül yapıya sahiptir. Genellikle askı yapıları, sırt ağrısı çeken kişilere de olumlu etkiler gösterir. Ağrıları önler ve hareket özgürlüğünü en üst düzeyde sunar. Sütyen modasına uyumlu olarak tercih edilebilecek birçok ürün vardır. Bu kategoriler, kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin, Pierre Cardin desteksiz sütyen boş kap iç tasarımı ve polyamid elastan karışımlı olan malzeme yapıları ile tasarlanmıştır. Sütyenin iç ve dış tasarımı herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan gönül rahatlığı ile kullanıma yardımcı olur. Çeşitlerin arasında ince askı ve ince bağ olarak da tercih edilebilecek sütyenler bulunmaktadır. Rahat kullanım için ergonomik tasarımları ile kolayca hareket edebilmeye yardımcı olur. Ürünler arasında boş kap sütyen çeşitlerinin yanı sıra dantelli desteksiz ürünler de bulunmaktadır. Pierre Cardin sütyen modelleri farklı kullanım amaçlarına da hitap edecek çeşitliliktedir. Örneğin, straplez elbiseler için askısız ve bağlama bölümü şeffaf olan sütyen modelleri bulunmaktadır. Oldukça şık ve rahat yapıda tasarlanmıştır. Üretimlerde farklı bir kullanım alanına hitap eden seçenekler de yer alır. Emzirme sütyenleri buna örnektir. Anneler için tasarlanmış olan farklı renk seçenekleri ile tasarlanan çeşitlerdir.

Pierre Cardin Sütyen Modelleri Özellikleri Fiyatları

Pierre Cardin sütyen bedenleri geniş beden çizelgesi ile tasarlanmış iç giyim ürünlerdir. Aynı zamanda modeller arasında yer alan, dantelli, dantelsiz, destekli, desteksiz, emzirme sütyeni, askılı sütyen, askısız sütyen, straplez, toparlayıcı, pamuklu, balenli, küçültücü olarak birçok çeşitte ürün bulunmaktadır. Ayrıca bayanların göğüs yapılarına özel olarak tasarımlar gerçekleştirilmiştir. Örneğin, straplez sütyenler, askısız elbiselerin içine takılabilecek özelliklerde üretilmiştir. Modellerin yapıları ve materyal malzemeleri sütyen çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin, toparlayıcılar, göğüsleri alttan yandan destekleyerek daha dik ve tok bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Sayılan modellerin yanı sıra markanın farklı bir tasarımı olan Pierre cardin fermuarlı sütyen ürünü yeni sezona hitap eden yapıda üretilmiştir. Rahat kullanımı ve şık tasarımı ile bayanlar tarafından çok sık tercih edilen iç giyim ürünüdür. Renkleri ve iç dolgulu, destekli, desteksiz, dantel detaylı olan çeşitleri bulunmaktadır. Tercihe uygun çeşidi zevke uygun olarak seçebilmek mümkündür. Ürün modelleri ve özellikleri göz önüne alındığında Pierre Cardin sütyen yorumları oldukça olumlu geri dönüşler şeklinde yapılmaktadır. Ürün kalitesi ve işçiliği yüksek olduğu için uzun süre kullanıma açık olduğu belirtilen dönüşler arasındadır. Aynı zamanda Pierre Cardin markalı sütyenlerin farklı kullanım alanlarına hitap ettiği de memnun kalınan hizmetlerdendir. Özel davetler, günlük kullanımlar, anne emzirme sütyenleri, toparlayıcı ya da dik gösteren çeşitlilikte olan ürünler kişisel olarak tercih edilir. Çünkü herkesin bedeni ve kullanım amacı farklı nitelikler gösterir. Sütyenlerin, yapıları, özellikleri, kumaşları, materyal kullanımları, kullanım alanları, tasarımları göz önüne alındığında fiyatları kendi içinde değişkenlik gösterir. Pierre Cardin sütyen fiyatları bu durumların birleşimi ile çeşitli aralıklarda sunulmaktadır. Ayrıca herkese hitap edecek kaliteli üretim sütyenler, zaman zaman indirimli ve kampanyalı olarak sunulmaktadır. Sütyenlerin yanı sıra takımlar içinde özelliklerin değişkenliği değerlerinin farklılaşmasına neden olmaktadır. Pierre Cardin sütyen takımı fiyatları set şeklinde satıldığı için diğer ürünlerden farklı fiyat aralıklarında satışı gerçekleştirilir. Örneğin, dantel detaylı olan sütyen takımı, üst kısına uyumlu olan külotlar ile sunulmaktadır. Gerek malzeme yapısı gerekse tasarım ve işçiliği göz önünde bulundurularak kendi içinde fiyat değişkenliği gösterecektir. Ürünlerin geniş model çeşitliliği ve zengin işlevsel kullanımlarını sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.