Fiyat
Renk
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Printer

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Printer Çeşitleri ile Sorunsuz Çıktılar Alabilirsiniz

Ofislerde evrak trafiğinin yürütülmesinde önemli bir yeri olan yazıcı, belgelerin bilgisayar ortamında düzenlendikten sonra kağıt üzerine aktarılmasını sağlar. Yazıcıların sadece baskı işlevine sahip olan modelleri olduğu gibi aynı zamanda kopyalama, tarama ve faks özelliği sunan çok yönlü çeşitleri de mevcuttur. Bu sayede tek bir cihaz ile evrakın basılması, çoğaltılması ve ilgili kişilere aktarılması sağlanabilir. Yazıcı fotokopi fonksiyonu ile ofis yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alır. El tipi yazıcılar ise genellikle düzenleme, tasnifleme ve fiyatlandırma aşamalarında kullanılır. Fiyat etiketlerinin basılması ve barkod oluşturulması sürecinde kolay kullanım olanağı sunan bu taşınabilir modeller, daha seri bir şekilde çalışma imkanı verir. Fotoğraf baskı işlevine sahip olan ürünlerle de stüdyo kalitesine sahip canlı baskılar elde edebilirsiniz. Yazıcılarda kablolu bağlantı ile baskı alma sürecini gerçekleştirebilir ayrıca printer bluetooth ve NFC gibi farklı yöntemlerden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede çıktı alma işlemi kablo kalabalığı olmadan ve pratik bir şekilde tamamlanır. İlk örnekleri 1930’lı yıllarda üretilen yazıcı çeşitleri yaşanan teknolojik gelişmeler ışığında farklı özelliklere kavuşmuştur. Günümüzün teknolojileri, gerçekleştirilen tasarım çalışmalarını sadece kağıt gibi yüzeylere değil farklı malzemeler üzerine de basma imkanı verir. 3D yazıcı olarak adlandırılan bu ürünler, hem endüstriyel hem de bireysel amaçlı kullanılmakta ve üretimi daha kolay hale getirmektedir. Bugün hemen her sektörde giderek daha yaygın bir şekilde üretimde yer alan üç boyutlu yazıcılar, maliyet ve hız açısından da kullanıcı dostu niteliklere sahiptir. Trendyol’un gelişmiş filtre seçenekleri sayesinde bütçenize uygun 3D printer modelini hızlıca bulabilirsiniz.

Üstün Özelliklere Sahip Yazıcı Modelleri

Üstün Özelliklere Sahip Yazıcı Modelleri

Printer çeşitleri kullanım amacına göre sınıflandırılır, çalışma prensiplerine göre ise mürekkep püskürtmeli, lazer ve nokta vuruşlu olarak ayrılır. Mürekkep püskürtmeli cihazlarda kartuş, lazer olanlarda ise toner kullanılır. Nokta vuruşlu olan ürünlerde şerit adı verilen malzeme üzerinde yer alan yazıcı mürekkebi, kağıtlara aktarılır. Yazıcı renkli ya da siyah yazdırma özelliğine sahip olan kartuş ve tonerlerle beraber kullanılır. 6 renkli yazıcı modelleri oldugu gibi farklı sayılarda kartuşu bulunan ürünler de vardır. Bu sayede net renk ayrımlarına sahip grafik ve şekillerin yer aldığı baskılar elde edilir. Yazıcı markaları, ürettikleri modellerde farklı hız, çözünürlük ve boyut seçenekleri sunar. Kağıt haznesinin kapasitesi de modellere göre değişiklik gösterir. Tuşlar aracılığıyla yönetebileceğiniz cihazların yanı sıra dokunmatik ekran teknolojisine sahip olanları kullanarak çıktı sayısını ve diğer ayarlamaları yapabilirsiniz. Ethernet özelliği bulunan yazıcı türleri ise ofiste bulunan herkesin kişisel bilgisayarını kullanarak aynı cihazdan çıktı almasına olanak tanır. Lazer teknolojisine sahip olan ürünler, kompakt boyutları sayesinde hem ofislerde hem de evlerde değerlendirilebilir. Farklı kağıt türleri ile çalıştırılabilen printer modelleri tasarım ve çizim amaçlı baskılarda işinizi kolaylaştırır. Bu tip ürünlerde A4, A5 ve A6 gibi değişik formatları kullanabilirsiniz. Sistem gereksinimleri, fiziksel boyut, yazdırma hızı ve baskı kalitesinin yanı sıra güç tüketimi de yazıcı özellikleri arasında önemli bir yere sahiptir. Enerji verimliliği yüksek modeller maliyetlerin azalmasına ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur. Nokta vuruşlu printer özellikleri arasında yüksek performans avantajı ön plana çıkar. Yoğun çalışma sıklığına uygun teknik donanıma sahip olan ürünler, dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Akıllı telefon ve tabletlerden bağlantı olanağı tanıyan cihazlarla işlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Her sayfada eşit kalite ortaya koyan ve hatalı baskı çıkarmayan ürünler beraberinde kağıt, toner ve kartuş gibi malzemelerden tasarrufu getirir. Printer makinesinde yer alan ve kullanımı daha pratik hale getiren arayüzler sayesinde ise her ihtiyaç duyduğunuzda baskı işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Kesintisiz Performans İçin Yazıcı Malzemeleri

Kesintisiz Performans İçin Yazıcı Malzemeleri

Yazıcı tonerli ya da kartuşlu olsun, özelliklerinden tam anlamıyla faydalanabilmek için kullanılan malzemelerin aynı kalitede ve donanıma uyumlu olması gerekir. Bu ürünler orijinal ve muadil olarak sınıflandırılır. Orijinal ürünler, bizzat yazıcı markaları tarafından üretilirken muadiller ise bu konuda uzman olan firmalar aracılığıyla piyasaya sürülür. Her cihazın modeline göre değişen kartuş ve tonerler, farklı yazdırma kapasitelerine sahiptir. Yazıcı siyah beyaz ise kullanım sıklığına bağlı olarak farklı kapasite seçeneklerine yönelebilirsiniz. Printer renkli ise iyi bir mürekkep ile fotoğraflarınızda en net görüntüyü elde ederek yıllar sonra baktığınızda bile anılarınızın canlılığını koruduğunu görebilirsiniz. Trendyol güvencesiyle kaliteli kartuş ve toner modellerine sahip olabilirsiniz. Bazı kartuşlar tekrar doldurulabilir özelliktedir. Bunun için uygun yapıda bir mürekkep satın almanız yeterlidir. Dolum için gerekli aparatlarla beraber sunulan mürekkepler, kesintisiz ve ekonomik kullanım için elverişlidir. Ancak satın almadan önce cihazınızın modeli ile alacağınız ürünün uyumluluğunu kontrol etmeniz son derece önem taşır. Printer ev tipi modellerde kompakt, fonksiyonel ve bütçe dostu tasarımlar öne çıkar. İş amaçlı kullanımlar için daha yüksek yazdırma kapasitesi gerekebilir. Bu noktada kapasitenin yoğunluğa bağlı olarak değişebildiğini de göz önünde bulundurmalısınız. Nokta vuruşlu printer yazıcı için üretilen şeritler, değişik uzunluklara sahip kablo ve adaptörler iş ortamında sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Eğer yazıcı ofis içinde ortak kullanıma hizmet ediyorsa, yeterli uzunlukta bir yazıcı kablosu yardımıyla uygun bir yere konumlandırılabilirsiniz. İç aksamda yapılacak onarım işlemleri için gereken switch, fan, motor ve anakart gibi malzemelere de hızlıca ulaşmanız mümkün. Cihazınızın donanımında herhangi bir nedenle arıza söz konusu olduğunda, değişim için gerekli olan ürünleri Trendyol avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Avantajlı Yazıcı Fiyatları Trendyol’da!

Avantajlı Yazıcı Fiyatları Trendyol’da!

Printer yazıcı fiyatları model ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Trendyol’da yer alan pek çok seçenek arasından size uygun ürünü akıllı alışveriş ayrıcalıkları sayesinde kolayca sipariş edebilirsiniz. Yazıcı tarayıcı ve fotokopi gibi ekstra fonksiyonlara sahip olan çeşitleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve ihtiyacınıza uygun özellikler taşıyan modelleri listeleyebilirsiniz. 4 kartuşlu yazıcılar fotoğraf stüdyoları, kırtasiye ve benzeri iş yerlerinde profesyonel amaçlı kullanılabileceği gibi evinizde de renkli ve kaliteli baskı çözümleri sunar. Kullanılacak ortama göre 80mm yazıcılar ya da büyük boyutta ürünler değerlendirilebilir. Yazıcı tavsiye ve yorumlarında öne çıkan modelleri belirlediğinizde, beklentinizi karşılayan ürüne ulaşmanız daha kolay olabilir. Ayrıca indirim dönemlerini takip ederek çok daha avantajlı printer fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinden ve printer kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yazıcı satın almak ve karar aşamasında herhangi bir problem yaşamamak için Trendyol’un size sunduğu imkanlarından faydalanabilirsiniz. Fikir veren ve rehber niteliği taşıyan yazıcı önerileri, değerlendirmeler, ürün puanlamaları ile deneyimler size yardımcı olabilir. Aradığınız yedek parçaları ve baskı malzemelerini kolayca bulabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağlayan ve anında fotoğraf baskısı olanağı sunan yazıcılar da en eğlenceli anlarda ölümsüz kareler elde etmeniz için uygun bir seçimdir. Ayrıca kağıtlar, filamentler, yazar kasa fişleri gibi farklı malzemelere ulaşabilir, kullandığınız cihazın ihtiyacı olan tüm desteği sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitlerini bir araya getiren Trendyol’un kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımı ile ayrıcalıklı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.