placeholder
"

Canon

" araması için 11803 sonuç listeleniyor

Canon

Canon

Dünyanın en köklü ve en başarılı teknoloji üreticileri arasında ilk sıralarda yer alan Canon, birbirinden kaliteli ürünleriyle yaşamınıza renk katmayı başarıyor. Fotoğraf makineleri, fotokopi cihazları, yazıcı modelleri ve video kameralarıyla hayatınıza estetik ve kaliteli bir dokunuş gerçekleştiren ünlü marka; dünyanın her yerinde beğeniyle kullanılan ürünleriyle bilişim çağına yenilik katıyor. Özellikle Canon fotoğraf makinesi ürünleriyle kendine özgü bir hayran kitlesi oluşturan marka, yarattığı onlarca yeni özellikle teknoloji dünyasının sırlarını aydınlatmayı başarıyor. Markanın fotoğraf makinesi üretiminde ortaya koyduğu özgün kalite başarısı, bilişim çağında yeni kapılar açmaya devam ediyor. 

Canon Fotoğraf Makinelerinin Özellikleri: Hayal Gücünüzü Destekleyin

Dünyanın en iyi teknoloji araştırmacılarından ve eleştirmenlerinden tam puan alan Canon fotoğraf makineleri, çok sayıda tasarım ve teknik ödüle ev sahipliği yapıyor. Markanın uzun yıllardır yeni adaylar eklediği EOS serisi, hayatınızın en özel anlarını harika karelere dönüştürme fırsatı sunuyor. Akademik çevrelere göre renk konusunda en başarılı dijital fotoğraf makinelerinden biri kabul edilen EOS serisi, yüksek görüntü kalitesiyle hayatınıza yenilikler eklemeyi sürdürüyor. 12 kat ve daha fazla zoom özelliği sunan makineler, çeşitli lens türleri ve klasik lens aralıklarıyla profesyonel kullanımlar için de ideal bir seçenek oluşturuyor. Hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçılık için uygun olan makineler, çeşitli fotoğraf çekim tekniklerini destekleyen çoklu kullanım özellikleri, onlarca farklı fonksiyonları ve tasarım şıklığıyla dünyanın en seçkin ve en gözde fotoğraf makinelerinden kabul ediliyor.

Genel olarak klasik siyah tasarım çerçevesini koruyarak kendine has bir stil yaratan marka, ürün fonksiyonlarının olabildiğince kullanışlı olması için ise rahat ulaşılabilir tuş ve lens çeperleri geliştiriyor. Genel olarak hemen her cihazda görüntüleme ekranı geliştiren marka, klasik kullanım stillerini sevenler için hem bakaç kullanımına hem de LCD ekran kullanımına zemin hazırlıyor. Bu sayede kullanıcılar hem bakaç yardımıyla hem de LCD ekran üzerinden görüntüleri takip etme ve ayarlama fırsatı buluyor. Bunun dışında ekran üzerinde dokunmatik seçimler yaparak çekim modlarını ve görüntü ayarlarını rahat bir şekilde programlama seçeneği sunuyor. Makro, mikro, geniş açı, balık gözü gibi çekim modlarından her birini destekleyen ürünler tasarlayan Canon, profesyonel kullanıcıların fotoğraf çekiminde ihtiyaç duyabileceği tüm çekim desteklerini sağlayabiliyor.

Her yeni üründe farklı bir özellik daha geliştirerek ürünlerini her yıl bir adım öne taşıyan marka; yüksek ISO aralıkları, 8K'ya kadar ulaşabilen üstün görüntü kalitesi özellikleri, 20 fps'ye varan elektronik deklanşör özellikleri, Dual Pixel AF gibi üstün teknolojik özellikleri, görüntü sabitleme yenilikleri ve otomatik bağlantı özellikleriyle görüntü aktarım kolaylıkları gibi onlarca yeniliği kullanıcılarla tanıştırıyor. Bulut bağlantıları da sunarak çektiğiniz fotoğrafları kolayca düzenlemenize ve aktarmanıza yardımcı olan marka, aksiyon çekimleri ve film çekimleri için de profesyonel imkânlar sunuyor. Çok yönlü ve çeşitli formatlara uyarlanabilir olarak tasarlanan lens çeşitleri geliştirerek çift kart yuvası ve RF yuvası gibi yeniliklere imza atan ünlü teknoloji devi, tasarladığı EF lens serisine uyumlu olan modeller hazırlayarak kullanıcıların kendi stillerine özgü lens seçimleri yapabilmelerine olanak tanıyor. Lenslerin çıkarılabilir olması ise birden fazla lens türünün kullanılmasına imkân veriyor. 

Her Ortama Uygun Çekim Modlarıyla Harikalar Yaratın

Portre, manzara, gece, makro, mikro, panoromik, spor modu, Bulb modu, diyafram öncelikli mod, enstantene öncelikli mod, program modu gibi onlarca ayrı çekim modu sunarak kullanıcılara bulundukları ortam ve ışığa uygun seçimler yapma fırsatı veren Canon aynasız fotoğraf makinesi türleriyle de ön plana çıkıyor. Bu çekim modları sayesinde alan derinliği, ışık, sıcaklık, doygunluk, kontrast gibi unsurlara göre çekim modu ayarı yapabilmenizi sağlıyor. Amatör kullanıcılar için otomatik çekim modu da bulunan cihazlar, fotoğraf çekilen ortama uygun olarak özel ışık ve çekim ayarları da yapabiliyor. Bu sayede elde edilen her kare kristal netliğinde duru ve pürüzsüz bir görünüme sahip oluyor. Özel teknikler kullanmayı seven profesyonel ve amatör kullanıcılar için ise manuel programlama biçimleri sunuluyor. Kullanıcılar ışık, zoom, ISO, diyafram ayarı gibi özel seçimleri kendi isteklerine göre ayarlayabiliyor. Canon objektif çeşitleri de EF, EF-S, RF, EF-M gibi seçeneklere ayrılarak farklı seçimler yapabilmenizi sağlıyor. 

Canon batarya konusunda başarılı olan ve uzun ömürlü pil gücüne sahip olan fotoğraf makinesi ürünlerinin PowerShot özelliğiyle de kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Canon PowerShot serisi ''Her açıdan kolay kullanım'' adı verilen tasarımıyla Wi-Fi özelliğini hayata geçiriyor. Bu özellik sayesinde internet bağlantısı kullanabilen ürün, çektiğiniz görselleri anlık olarak sosyal medyada paylaşma ve bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi cihazlara aktarma fırsatı veriyor. Canon fotoğraf yazıcısı ürünlerine Bluetooth özelliğiyle bağlanabilen fotoğraf makinesi türleri, makinelere özel olarak tasarlanan ve stil bakımından çok başarılı olan Canon çanta çeşitleriyle birlikte de satışa sunulabiliyor. Canon çantası bulunan fotoğraf makineleri, çantaların koruma özelliklerinden faydalandıkları için herhangi bir çizilme ya da yıpranma problemine de maruz kalmıyor. Canon fotoğraf makinesi çantası çeşitleri, dolgulu iç yüzeyleri ve özel olarak tasarlanan yumuşak askılarıyla fotoğraf makinesini her türlü olumsuz koşuldan korurken, Canon logo baskılı kordon stilini de ön plana çıkarıyor. Genel performans bakımından her biri çok başarılı özelliklere sahip olan Canon Türkiye ürünleri; zor çekimler için Flip-Out özelliği, AF izleme özelliği, hafifliği, maksimum hızlı deklanşör özelliği, ultra hızlı odaklama seçenekleri ve daha fazlasıyla kullanıcılara oldukça geniş çekim imkânları yaratıyor. Canon aynasız fotoğraf makinesi türleri ise yansıtma aynası içermedikleri için daha iyi ışık süzmesi yaparak daha gerçekçi fotoğraflar elde edilmesine yardımcı oluyor. 

Profesyonel Film Çekimleri İçin Ekipmanlarınızı Hazırlayın 

Canon fotoğraf konusunda çağları aşan bir profesyonelliğe imza attıktan sonra video konusunda da aynı hassasiyeti ve kaliteyi korumayı sürdürüyor.  Canon kamera serisiyle kullanıcılarına üstün özelliklere sahip olan ürünler sunan teknoloji firması, Canon dijital fotoğraf makinesi türlerinin video kamera formatında kullanılmasını da mümkün kılıyor. Yalnızca kamera olarak tasarlanan ürünler aynı zamanda fotoğraf çekimi için de kullanılabiliyor. Böylece iki fonksiyona sahip tek bir cihaza sahip olma şansı sunuluyor. Canon modelleri arasında bulunan EOS R5 serisi gibi ürün tipleri bu tanıma uygun olan modellerden sayılıyor. 8K gibi bugüne dek görülmemiş bir kalitede video çekimler yapılmasına olanak tanıyan cihazlar, üstün renk ve keskinlik özellikleriyle profesyonel film yapımcılarına istedikleri sahne çekimlerini yapma fırsatı da sunuyor. 8K görüntü teknolojisi sayesinde 7680 x 4320 piksel görüntü çözünürlüğü elde ediliyor. Bu da üstün kaliteli ve gerçek netlikte çekimler yapabilmenize yardımcı oluyor. 

Fotoğrafçılık ve direktörlük yeteneklerinizi geliştirmenize katkıda bulunan özellikler tasarlayan Canon geniş açı lens, dar açı lens, mikro lens gibi çeşitli lens seçeneklerini bir arada sunarak sahneye göre lens seçimi yapabilme avantajı getiriyor. Çekim yapılması gereken alanın özelliklerine göre lens seçimi yapabilir, çekimlerinizin üstün bir profesyonelliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Canon lens kapağı çeşitleri ise lenslerinizin açık havanın olumsuz koşullarından etkilenmesini önleyerek lenslerin darbe ve çizilmelere karşı korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca su, toz gibi fotoğraf kalitesini olumsuz olarak etkileyen unsurlardan uzaklaştırıyor. Lens kapakları sayesinde objektifler gün içerisinde alınan darbelerden de etkilenmiyor. Ayrıca parmak izi gibi fotoğraf kalitesini bozan etkenlerin de objektiften uzak tutulmasını sağlıyor. 

Aksiyon ve hareketli çekimlerinize özel ''Tv'' modu bulunan marka, netleme problemleri yaşamadan hareketli kareler yakalamanıza da olanak tanıyor. Ayrıca kullanıcılar Canon tepe flaşı çeşitleriyle ışık problemlerini çözerek daha iyi çekimler yapma avantajı kazanıyor. Ürünlerin büyük bir bölümünde ise dahili flaş özelliği bulunuyor. Dahili flaş loş ışıklı ortamlarda, özel portre çekimlerinde ya da gece çekimlerinde daha iyi görüntü performansı elde etmenize de yardımcı oluyor. Canon tripod ürünleri ise çekimler sırasında netliği hiçbir şekilde bozmadan rahatça kadraj alabilmenizi sağlıyor. Tripod aynı zamanda makineyi tutarken oluşabilen el titremelerini de ortadan kaldırıyor. Tripod yardımıyla özellikle videolar sırasında yaşanabilen ekran kaymaları önlenebiliyor. Canon fotoğraf baskı makinesi seçenekleri ise çektiğiniz fotoğrafları Bluetooth yoluyla aldıktan sonra saniyeler içerisinde baskılayabiliyor. Bu makine sayesinde fotoğraflarınızın anlık çıktılarını alabilir, kendinize özel bir albüm oluşturabilir, sevdiklerinize harika hediyeler hazırlayabilirsiniz. Baskı makinelerini kullanmak için Canon fotoğraf kağıdı ürünleri satın almak yeterli oluyor. Fotoğraf kağıtları bazı baskı makinelerinin yanında hediye olarak da verilebiliyor. Canon şarj aleti ürünleri ise cihazlarınızın hızlı bir şekilde şarj olmasına yardımcı oluyor. Güvenlik bakımından güçlendirilmiş olan şarj aletleri, bataryaların pil ömrünü koruyarak güçlü bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. 

Ofisinizde Canon Ürünlerine Yer Açın

Ofis teknolojisinde dünyanın önde gelen markalarından kabul edilen ve ofis elektroniğinde çığır aşan markalardan biri olan Canon printer, hesap makinesi, kartuş, scanner, lazer yazıcı, mürekkep, tanklı yazıcı, kartuş dolum seti, çok fonksiyonlu yazıcı, gibi ofis hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri hayata geçiriyor. Canon yazıcı konusunda gösterdiği başarıyla tüm dünyada yankı uyandıran bir yeniliğe imza atıyor. Bitmeyen kartuşlu yazıcıları teknoloji dünyasıyla tanıştıran marka, bu özelliği PIXMA adını verdiği yazıcı serisinde ortaya koyuyor. Hem home-office çalışanları için hem de ofis, mağaza vb. alanlarda kullanım için tasarlanan Canon PIXMA serisi, zarif tasarımı sayesinde de ofisinizde daha az alan işgal ediyor. Canon çok fonksiyonlu yazıcı çeşitleri arasında yer alan Canon tanklı yazıcı çeşitleri ise PIXMA, Photoink, G serisi gibi çok çeşitli türleri bir araya getiriyor.

Canon printer ve Canon lazer yazıcı türleri, profesyonel çıktı alma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlama fırsatı sunuyor. Saniyeler içerisinde yazdırma işlemi yapabilen ve baskı netliği konusunda problem yaratmayan yazıcılar, kullanıcıların hızlı bir şekilde baskı işlemlerini tamamlamasına olanak tanıyor. Aynı zamanda fotoğraf yazıcısı olarak kullanılabilen lazer yazıcı ürünleri, hem fotokopi çekme özelliği sunuyor hem de yazıcı ve tarayıcı işlevi gerçekleştirebiliyor. Bazı modellerin aynı zamanda faks çekebilme özelliği de bulunuyor. Çoklu fonksiyonlara sahip olan lazer yazıcılar, birden fazla cihazın alan işgal etmesini önleyerek üç ürünü bir arada satın alma ve kullanma ayrıcalığı tanıyor. Canon lazer yazıcıları, bir dakikada 18 A4 boyu kağıt baskısı yapabiliyor. A5 formatında ise dakikada 38 kağıt baskısı sunuyor. 

Netlik, kalite ve pürüzsüz bir doku sunan Canon kartuş türleri ise çıktılarınızın eşsiz bir kalitede dokunmasını sağlıyor. Hem renkli hem de siyah çıktılar için ayrı seçenekler sunan Canon yazıcı kartuş, her yazıcı modeli için özel olarak tasarlanıyor. Kartuş satın almak isteyen kullanıcıların yazıcı ürünlerinin model numaralarını kontrol ederek satın alma yapmaları doğru seçim için yeterli oluyor. Canon mürekkep çeşitleri tüm renkli yazıcı türlerinde kullanılabiliyor. Marka fark etmeksizin tüm yazıcılarınızda Canon mürekkeplerini tercih edebilir, kartuş dolumlarınızı yüksek kalite standartları sunan mürekkeplerle gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Canon kartuş dolum seti satın alarak kendi kartuş dolumunuzu yapabilir, ofisinizde ve evinizde yazıcı masraflarınızı azaltabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Canon toner modelleri ise yazıcınızın eskimiş toner bölümünü pratik bir şekilde değiştirmenize yardımcı oluyor. Bu sayede yeni bir yazıcı satın alma masrafından kurtularak eski yazıcıların tamiri sağlanıyor. Canon tarayıcı türleri, evraklarınızı ve önemli belgelerinizi tarayıcıdan geçirerek elektronik ortama kolayca aktarabilmenizi sağlıyor. 

Ofislerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan projeksiyonlar konusunda çok fazla ilke imza atan marka, Canon projeksiyon çeşitleriyle de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Görüntülerin kalitesini hiçbir şekilde bozmadan net bir formatta yansıtan projeksiyon ürünleri, ofiste ihtiyaç duyduğunuz slayt sunum ortamlarını verimli bir biçimde kullanmanıza olanak tanıyor. Canon fiyat seçeneklerine bakıldığında ekonomik seçimler yapabilmenize imkân tanıyan projeksiyonlar, özellikle LV serisinin çağdaş özellikleriyle kullanıcıları cezbediyor. DLP teknolojisine sahip olan bu modeller, 5.000-10.000 saat ampül ömrüyle rekor kıran çalışma standartları getiriyor. Projeksiyonlar aynı zamanda maç gibi eğlence etkinliklerinde ve eğitim amaçlı yapılan sunumlarda da kullanılabiliyor. Derinliği fazla olan alanlarda da performansını kaybetmeyen projeksiyonlar, uzun mesafelerde de son derece net görüntü yansıtabilme başarısı gösteriyor. 

HDMI girişi de bulunan projeksiyonlar, TV, bilgisayar gibi elektronik cihazlarla da bağlantı kurabiliyor. Ayrıca USB özelliği sayesinde harici HDD, flash bellek, Canon hafıza kartı gibi medya aktarım seçeneklerini kullanmanıza izin veriyor. Canon modelleri arasında en çok ön plana çıkan özellikler yalnızca bunlarca sınırlı kalmıyor. Bazı projeksiyon cihazlarının 3D desteği ve Wi-Fi özelliği gibi yenilikleri de bulunuyor. En parlak ve hassas görüntüleri dahi kayıpsız bir şekilde perdeye aktaran projeksiyon modelleri, ev tipi kullanımlar için de tavsiye ediliyor. Ev sineması tutkunları için vazgeçilmez bir seçenek olan ürünler, DLP teknolojisi sayesinde perdelerden kaynaklanan görüntü bozulmalarının önüne geçebiliyor. Canon hesap makinesi çeşitleri ise uzun yıllar dayanıklılığını koruyarak yüzde hesaplamaları ya da kare kökü hesaplamaları gibi ince hesapları hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Hesap makinelerinin tuş bölümleri ise kolay tuşlama imkânı sunarak pratik bir kullanım süreci sağlıyor. 

Canon fiyatları, ürünlerin özelliklerine, türlerine ve performanslarına göre değişiklik gösterebiliyor. Trendyol aracılığıyla satışa sunulan tüm Canon ürünleri, oldukça ekonomik fırsat seçenekleriyle bir araya getiriliyor. Eğer siz de üstün teknoloji kalitesini deneyimlemek istiyorsanız, Trendyol'da sunulan uygun fiyat seçeneklerini ve indirimleri gözlemleyebilir, sizin için en uygun ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Canon elektronik ürünlerinin yanı sıra Canon aksesuar çeşitlerinin de bulunduğu Trendyol'da, Canon mikrofon ve Canon Selphy serisi ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Aksesuar ürünleri, ofis aksesuarları ve cihaz aksesuarları için tasarlanıyor. Aksesuarlar arasında cihazları korumaya yönelik tasarlanan kılıf ürünleri, hesap makineleri, fotoğraf yazıcıları, tripodlar, lensler, harici flaş ve bataryalar, batarya şarj ediciler, şarj aletleri, baskı kağıtları ve daha fazla aksesuar ürünü bulunuyor. 

Markaya ait tüm ürün seçeneklerini Trendyol'un seçkin ürün yelpazesinde bulabilir, markanın en yeni ürün serilerini inceleyebilir, sizin için en uygun olan ürüne hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleriyle hemen ulaşabilirsiniz. Ofisiniz, özel yaşamınız ve evinizde Canon'a yer açarak yeni keşifler yapabilir, Trendyol aracılığıyla yepyeni bir teknoloji dünyasına kapı açabilirsiniz. Dilediğiniz Canon ürününü özel fırsatlarla satın almak için hemen sepetinize ekleyin ve hem hızlı hem de kolay alışverişin tadını çıkarın.