placeholder
"

Puset

" araması için 1264 sonuç listeleniyor
Babybass Baston Puset
KARGO BEDAVA
BabybassBaston Puset
(59)
Baston Puset
850 TL
Sepete Git

En Kaliteli Puset Modelleri ile Bebekler Güvende

Puset

Bebek arabası ve puset, hareket halindeyken bebeğiniz ve eşyaları için rahat, kullanışlı bir alan sağlar. Puset ve bebek arabası, bebekle birlikte yaşama pratiğinize hayatınıza yön vermeye yardımcı olur. Bebeğinizle veya yürümeye başlayan çocuğunuzla birlikte evden çıkmanızı kolaylaştıran bir ulaşım aracı olmanın yanı sıra, pusetler ev dışındaki mekanlarda bebeğinize özel bir alan yaratır. Yürüyüş yapmak, alışverişe çıkmak, pazara gitmek, mahallede veya AVM’de dolaşmak için çoğu zaman bebek arabası kullanabilirsiniz. Aileniz ve yaşam tarzınıza uyan doğru puseti bulduğunuzda, bebeğinizle birlikte dünyayı keşfetmek ve ona kendi çevrenizi tanıtmak favori etkinliklerinizden birisi haline gelebilir. Bebekler temiz havayı ve hareketi sevdiklerinden biraz rahatlayıp uykuya dalmalarını sağlamak için de çoğu zaman bebek arabasıyla kısa gezintileri tercih edebilirsiniz.

Piyasada çok yönlü ve özellikli bebek arabaları ve puset bulabilirsiniz. Ayrıca, çok yönlü kullanım imkanı sağlayan puset set çeşitleri de ihtiyacınızı karşılamaya uygun özellikler sunabilir. Bununla birlikte, çocuğunuz ve sizin için en uygun aracı ararken güvenilir puset markaları ürünlerini göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir.

Trendyol bebek arabası puset fiyatları uygun aralığında yer alan kullanımı kolay ve hafif araçlar, kompakt özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, almayı istediğiniz puset olan bebek arabası hayalinizdeki detaylara sahip değilse, ona her zaman bardak tutucu, atıştırmalık tepsisi, fazladan koltuk yastığı, yağmurluk, cibinlik, örtüleri gibi çeşitli bebek arabası aksesuarları ekleyebilirsiniz. Trendyol kullanıcı değerlendirmelerindeki puset tavsiye seçeneklerini de gözden geçirerek çok yönlü kullanım ve özellikler sunan modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Bebek Arabası Türleri

Hangi model bebek arabası tercih edeceğinizi sizin koşullarınız ve bebeğinizin ihtiyaçları belirler. Çok farklı kullanım imkanları, üretildiği malzemeleri kalitesi, ve üzerindeki aksesuarlara göre bebek arabalarını genel olarak birkaç kategoriye ayırmak mümkündür. Bebekler için puset türlerinden ilki, çok amaçlı kullanımı olan günlük aktiviteler için harika çözümler üreten normal bebekler arabalarıdır. İkinci en çok tercih edilen araba türü olan Travel (Seyahat) Sistem bebek arabası, arabaya takılabilen bir bebek araba koltuğu ile birlikte gelir. Bu tip arabaları bebeğinizin dünyaya geldiği ilk aylardan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hafif bebek arabaları, baston puset tarzında üretilen, seyahatleriniz için aradığınız çözümleri sunan taşıma araçları arasındadır. Bunlardan başka popüler pusetler arasında bulunan üç tekerlekli tasarıma sahip bebek arabaları yol boyunca sizi tümseklerden korumak için harika tekerlek süspansiyon sistemine sahiptir.

İkili bebek arabası ikiz bebekleri veya birbirine yakın yaşlardaki küçük çocukları tek araçla taşıyabilmeniz sayesinde hayatınızı kolaylaştıran bebek taşıma araçlarıdır. Jogging (Koşucu) puset gibi hafifi koşu ve hızlı yürüyüş yapmayı seven ebeveynler yönelik üretilen, sert zeminlerde kullanım kolaylıkları sunan, yumuşak bir sürüş için daha fazla süspansiyon sistemleri bulunan pusetlerdir.

Bunların dışında, puset bisiklet modelleri de bebek taşıma sistemleri arasında gelecek vadeden orijinal bir ürün olarak dikkat çeker. Bebek arabası ve bisiklet ihtiyacınızı aynı anda karşılayan pusetli bisikletler, çocuğunuzu bisikletin ön kısmına yerleştirilmiş bir bebek koltuğu içinde taşımanıza imkanı verir. Üç tekerlekli veya dört tekerlekli ikiz veya tekli, kapalı veya açık pusetli modelleri bulunan bisikletler farklı aksesuarlarıyla uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Pusetli bisikletler çocuğunuzla birlikte hem spor hem de eğlenceli bir gezinti yapabileceğiniz keyifli bir seçeneği oluşturur.

Seyahat Sistemi Bebek Arabası

Seyahat sistemi, üzerine diğer parçaların kolayca takılabildiği bir bebek arabası çerçevesinden oluşur. Bu parçalar, portbebe, koltuk ünitesi ve arkaya bakan bir araba koltuğunu içerebilir ve genellikle bir seyahat sistemi çok yönlü kullanılabilen bir bebek taşıma araç paketi olarak alınır.

Bebeğinizin ilk aylarından itibaren kullanabileceğiniz bu tür hem puset hem bebek arabası olan modeller üst düzeyde konfor sunar. Bebeğinizin her zaman ve her türlü zemin üzerinde korunduğunu hissedeceğiniz güvenli ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturur. Tek elle açılıp kapanabilen ve yönetilebilen, rahat kullanımlı kompakt yapıdaki çocuk puseti modelleri amortisörlü ve bilyeli tekerlekleri sayesinde yüksek manevra kabiliyeti gösterir. Açıp kapanma işlevinin yanı sıra fren mekanizması da parmaklarınızın ucunda yer alır. 9,5 kg ağırlığa sahip puset seti geniş ve dokulu koltuğu, arkasına tam yatan bir arkalığı bulunan puset, gerektiğinde ana kucağı konforunu da sağlar.

UPF 50 güneş koruması, hava alan dokulu başlığıyla bebek puset modelleri yaz aylarında sıcağın rahatsız edici etkisini azaltabilir. Serin havalarda işlevsel olan yumuşak ve sıcak ayak ısıtma çantası, kış aylarında hareketli temponuzu sürdürmeye yardım eder. Standart bir yağmurluğa sahip puset çeşitleri yağmurdan ıslanmayı engellemenin yanı sıra, bebeğinize soğuk ve rüzgara karşı koruma sağlar. Farklı kademelerde yatış pozisyonu seçeneği sunan puset beşik modelleri oturma ünitesini çıkarmayı gerektirmeden kapanabilme özelliğine de sahiptir.

Arazi tekerlekleri ve ayarlanabilir gidonu bulunan puset bebek arabası modelleri hem ayakla hem el freni sayesinde elle durdurulabilir. Şehirde yaşayan ebeveynler için mükemmel özellikler sunan pusetler kalabalık sokaklarda veya metroda manevra yapmayı kolaylaştırır. Dar alanlara kolayca yerleştirilebilen puset araba, tek elinizle kolayca katlanabilir. Bebeğinizin ve sizin eşyalarınızı taşıma kolaylığı sunan geniş alt sepetiyle puset takımı, üzerinde harici olarak satın aldığınız aksesuarların takılmasına da izin verir. Güneş şemsiyesi sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan araba puseti çeşitleri bebeğinizi tamamen gölgeleyecek kadar aşağıya indirilebilir.

Hafif Baston Pusetler

Bebeğinizin altıncı ayından i̇ti̇baren kullanabileceğiniz hafif baston puset bebek arabaları beş noktalı ayarlanabilir emniyet kemeri sayesinde güvenli kullanım sunar. Tek nokta frenleme sistemine sahip baston puset fiyatları açısından her bütçeye uygun aralıkta yer alır. Her yöne 360 derece dönebilen çıkarılabilir özellikli ön tekerlekleri bulunan pusetli baston bebek arabası modelleri, 15 kg’a kadar taşıma kapasitesiyle uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Az yer kaplayarak depolama kolaylığı sunan sahip baston pusetler hijyenik kumaşları sayesinde bebeğinize konfor sağlar.

Özellikle yaz aylarında ve tatillerde rahatlıkla kullanılan baston pusetler hareket halinde yaşamayı seven aileler için harika bir seçenek oluşturur. Dört farklı yatma pozisyonu sayesinde küçük çocuğunuz bu bütçe dostu bebek arabasına rahatça oturabilir. Üst seviyede güvenlik kilidi sunan emniyet kemeri, 360 derece dönebilen şok önleyici ön tekerlekleri ve kilitlenebilir arka tekerlekleri rahat bir sürüş sağlar.

Kolay katlanabilen yatağın altına sığacak kadar ince kapanan, bagaja sorunsuz sığan baston puset modelleri taşıma ve depolama kolaylıklarıyla popüler tercihler arasındadır. Çift yönlü baston puset, ana kucağı veya araba koltuğu yerleştirmenize izin vererek yol boyunca bebeğinizin size görmesini ve dolayısıyla kendini daha güvende hissetmesini sağlayabilir.

Bebek puset takımı modelleri, konforlu ulaşım ve taşıma imkanı sağlayan özellikler bakımdan gelişmiş bir donanıma sahiptir. Uygun puset fiyatları sayesinde çok yönlü kullanım olanağı sağlayan takımlar, ebeveynlerin favori tercihlerinden birisi haline gelir. Baston tarzı bebek puset çeşitleri bardak tutuculara ve atıştırmalık tepsisine ek olarak, anahtarlarınızı, telefonunuzu saklayabileceğiniz özel ebeveyn bölmesine de sahiptir. Büyük sepeti, bebek bezi veya alışveriş çantası için bolca alan sağlayan puset, ayarlanabilir bir ayak dayama yeriyle çocuğunuzun büyüme sürecine uyumlu özelliklere sahiptir.

Hem Oto Koltuğu Hem Ana Kucağı

O anki ihtiyacınıza göre tasarımı dönüştürebilen bebek arabaları, küçük bebekleri olan ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan ideal bir özelliktir. Sıklıkla seyahat sistemi bebek arabalarında görülen bir özellik olan araba koltuğu taşıyıcısına dönüşebilen modeller, aynı zamanda bir ana kucağını da paketlerine dahil ederler.

Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk günden itibaren kullanabileceğiniz çok yönlü modellerin puset yatağı, bebeğinizin rahatı için düz şekilde uzanabilir. Yenidoğan bebeğiniz için bir araba koltuğu veya ana kucağı bağlanmasına imkan tanır.

Taşıma, sallama gibi işlevleri bulunan puset ana kucağı oto koltuğu olarak da kullanılabilir. Terletmeyen kumaşı sayesinde bebeğinizin cilt sağlığını destekleyen pede sahip puset araba koltuğu, kemer yumuşatan aparatı ve ekstra baş korumalı elyaf yastığı ile konforlu ve güvenlidir. Ayarlanabilen koruma pedli emniyet kemeri bulunan araç puseti, geniş iç hacme sahip oluşu sayesinde bebeğinizin konforlu bir yolculuk yapmasına yardımcıdır.

Araba koltuğunuzun seçtiğiniz bebek arabasıyla uyumlu çalışmasını sağlamak için bir adaptör eklemeniz gerekebilir. Yeni doğacak bebeğiniz ve aileniz için evinizde mutlaka bulundurmanız gereken bebek arabanızı Trendyol uygun çocuk puset fiyatları fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Çok Çocuklu Ebeveynler İçin Bebek Arabası

İkiz puset 3’lü set modelleri doğumdan itibaren kullanılabilen, üç pozisyonlu ayarlanabilen sırt dayanağına sahip, kolay katlanabilen modellerdir. Oturma düzeni yan yana tasarlanan ikiz pusetler 30 kg taşıma kapasitesiyle güçlü bebek taşıma araçları arasındadır.

Kaldırıma güvenli bir şekilde tırmanmaya yardımcı olmak için altı tekerleği bulunan çiftli bebek arabası, manevraları ve 360 ​​derece dönüşleri, tekli bebek arabalarıyla olduğu kadar kolay yapmanızı sağlar. Yolculuklarınızın sizin ve bebeğiniz için sorunsuz ve kolay geçmesini sağlayan arka ve ön tekerlekleri süspansiyon özelliklidir.

Oturma düzeni arka arkaya olan çiftli bebek arabası modelleri yolda daha az yer kaplayarak şehir içi kullanım kolaylığı sunar. Geniş alt sepetleri hem bebek malzemeleri ve çantalarını hem sizin özel eşyalarınızı almaya yetecek hacimdedir. Her iki koltuğunun da ters çevrilebileceği, ilave bir adaptör sayesinde koltukların bir araba koltuğu veya beşik olarak değiştirilebildiği ikiz bebek puseti, ikiz veya iki küçük çocuğu olan ebeveynler için temel bir ihtiyaçtır.

Tüm temel özellikleri üzerinde kontrol sağlanabilen çiftli pusetler, kolay sürüş ve manevralar için büyük tekerlekleri, ayrı ayrı yatırılabilen koltukları, standart kapılardan geçebilen genişliği, bol miktarda güneş koruması ve daha fazlasıyla kalabalık ailelerin açık hava etkinliklerine konfor ve kolaylık sağlar.

Kapandığında oldukça az yer kaplayan pusetler parmaklarınızın ucuyla yönetilebileceğiniz hassasiyette tasarlanır. Tek tutma kolu ve kontrol sistemleri, işlerinizi hızlı ve kolay şekilde yapmanıza yardım eder. Geniş ve uzatılabilen başlığı bulunan güneş korumalı pusetler dilediğinizde rahatlıkla portbebeye dönüşebilir.

Üç Tekerlekli Bebek Arabaları ve Pusetler

Üç tekerlekli pusetli bebek arabası çeşitleri her türlü zeminde seyahat edebilecek şekilde tasarlanır. Arkadaki iki tekerlek dengeyi korurken, ön tekerlek manevra kabiliyeti sağlar. Büyük ve sağlam olan bu tekerlekler çamurlu bir gezintinin ardından temizlenmek üzere genellikle çıkarılabilir özellik taşırlar.

Üç tekerlekli bir bebek arabası şehir yollarından daha çok arazi koşulları için tasarlanır. Bununla birlikte, üç tekerlekli modeller aktif ebeveynlerin şehir içi kullanımı için tercih ettiği araçlardan birisi haline gelir. Üst seviyedeki süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol yapısında oturma konforunu korumayı başarır.

Her türlü araziye uygunluk söz konusu olduğunda delinmez lastikler önemli hale gelir, böylece ebeveynler bebek arabalarını her ortama güvenle götürebilirler. Bazı üç tekerlekli bebek arabası ürünleri, diğer bebek arabalarından daha büyük yapıda olabilir, bununla birlikte, hafif puset modelleri arasında yer alırlar. 3 tekerlekli pusetli bebek arabası modellerinden ihtiyacınızı karşılayacak birisini Trendyol üzerinden satın alabilir, zorlu yol koşullarında dahi sürüş kalitenizi koruyabilirsiniz.

Güvenilir Bebek Arabası ve Pusetin Özellikleri

Bebek arabası modellerine bakarken ilk önce akla gelen güvenliktir. Bebekler hızlı gelişip büyüdüğü için yapacağınız puset seçimini güvenlik açısından farklı işlevleriyle inceleyebilirsiniz.

Arkaya yatma özelliği: Yeni doğan bebeğiniz için bir seyahat sistemi ararken, arkaya tamamen yatabilen veya bir bebek oto koltuğu ile birlikte kullanılabilen 5’li puset takımı gibi farklı parçalara sahip bebek arabaları sizin için ideal seçeneği oluşturabilir. Arkaya tamamen yatma özelliği bulunan puset yenidoğan bebeğinizi uyandırmadan taşıma işini oldukça kolaylaştırır.

Ayak dayanağı: Ayaklıklar, nispeten büyük çocuklar için dikkate alınması gereken önemli bir özelliktir. Konfor sağlayan bir ayak dayama basamağı, aynı zamanda ayakların arada sıkışma ihtimalini ortadan kaldıran bir ayaklığa sahip modeller öncelikli olarak tercih edilebilir.

Puset frenleri: Herhangi bir yaş grubu için çocuk arabasındaki fren sistemi önemlidir. Etkili ve rahat kullanılan fren sistemlerine sahip bebek arabaları popüler seçenekler arasındadır. Kilit ve fren sisteminin ebeveynler tarafından kolay erişilebilir olmasının yanı sıra, çocukların ince motor becerileriyle açması veya kilitlemesinin imkansız olması gerekir. Frenler, puset durduğunda ne kadar dengede kalacağını belirler. Hareket sırasında dengeyi artırmak için geniş tabanlı puset kullanımı tercih edilebilir.

Emniyet kemerleri: Güvenlik için ilk akla gelen unsurlardan emniyet kemerleri bebek arabalarının tümünde bulunur. Çocuğunuza ve size uygun güvenliği sağlayacak emniyet sistemi puset tercihinizi belirleyen unsurlardan biridir. Kayma ihtimalini azaltabilen ve çocuğu koltukta yeterince güvenli şekilde tutabilen bir kemer sistemi gereklidir. Emniyet kemerleri hareket sırasında bebeğin veya çocuğun emniyetini sağlamak için kendini serbest bırakmasını imkansız hale getirir. Almayı düşündüğünüzü bebek arabası veya pusetin kemer kayışlarında bebeğin büyümesine uygun ayarlamalar yapıp yapamayacağınızı bilmek yararlı olabilir.

Puset Aksesuarları

Bazı bebek arabaları için araç koltuğunu aracınıza adapte etmeye yarayan aparat gibi opsiyonel olarak alınan ek aksesuarlarla pusetinizin işlevlerini ve özelliklerini artırabilirsiniz. İsteğe bağlı alacağınız puset malzemeleri arasındaki aksesuarlar alarak yeni doğan bebeğinizi güvenli ve konforlu şekilde taşıyabilirsiniz. Yeni doğan bebek aksesuarları doku malzemeli bir yatak, başlık ve önlük içerebilir. Aksesuar puset destek minderi ile takım içindeki ana kucağını bebeğinizin belini iyi destekler hale getirebilirsiniz. Çıtçıt bağlantılı ve fileli dokuma kumaştan yapılan çıkarıp takılabilen puset tentesi ile bebeğinize gölgelik yapabilirsiniz.

Lastikli puset örtüsü aksesuarı, bebeğinizi dışarıdan gelecek tozdan, rüzgardan ve aşırı güneşten koruyan şık görünümlü pratik örtülerdir. Tamamen pamuklu kumaştan yapılan puset örtüleri 30 derece sıcak suda renkli çamaşırlarla beraber yıkanarak temizlenir. Oto koltuklarına uygun tasarlanan puset örtüleri, hem jumbo hem de büyük boy araç koltuklarında kullanmak için uygundur. Puset örtüsü seti, çarşaf ve örtüden oluşan ikili bir set olarak tercih edilebilir.

Bebeğinizi toz, kir ve benzeri dış etkilerden koruyan puset örtülerinin nefes alabilen dokuma yapısı bebeğinizle yapacağınız uzun gezintilerde ona konfor sağlar. Nem ve buhar geçirgenliği sayesinde terletmeyen örtüsü ve çarşafı bebeğinizin pusette veya ana kucağındaki uzun uykularını destekler.

Döner başlıklı puset kancası askı aparatı bebek arabanızın sürme koluna sağlam şekilde takılır. Puset kancaları sayesinde dengeli bir şekilde poşet ve çantalarınızı taşıyabilir ya da bebeğinizi eğlendirecek oyuncakları takabilirsiniz.

Puset örtüsü cıvıl cıvıl canlı renklere sahip olan bebek ürünleri yumuşak dokusu ve şık görünümüyle her zevke uygun seçenekler sunar. Örtülerin sıcak renkli tonları kız bebek puset modellerine oldukça iyi uyum gösterir. Soğuk renk alternatifleri ise, erkek bebek puset modellerinin dış görünümünü tamamlayıcı özelliktedir. Trendyol puset modelleri ve fiyatları arasında size ve bebeğinize en uygun seçenekleri detaylıca inceleyebilir, doğuma hazırlık listenizin üst sıralarındaki bebek seyahat ve taşıma sistemi ihtiyacınızı karşılamak üzere birini satın alabilirsiniz.