"

Quartz Saat

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Kullanışlı Quartz Saat Modelleri Trendyol’da

Eski saat dokusunu tasarımlarına yansıtan Quartz saat modelleri renkleri ve kullanışlı yapılarıyla ön plana çıkar. Erkekler ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller unisex tasarımlarıyla da dikkat çeker. Pilli ürünler günlük hayatımızda sıklıkla kullandığınız modellerin başında gelir. Modeller şık tasarımları ve uzun ömürlü oluşlarıyla bilinir. Quartz saat mekanizması mekanik olanlardan farklıdır, pil enerjisiyle uzun yıllar boyunca çalışmaya devam eder. Ürünlerin içinde pil dışında kuvars taşı da bulunur, adını da buradan alır. Quartz köstekli saat antika modellerinin bu kadar fazla tercih edilmesinin sebeplerinin başında ise dakik oluşu ve oldukça düzgün çalışması gelir. Quartz saat nedir sorusunun yanıtı ise pille çalışan saat olarak ifade edilebilir.

Quartz Saat Modelleri ve Mükemmel Çalışma Mekanizması

Quartz Saat Modelleri ve Mükemmel Çalışma Mekanizması

Kuvars taşı içeren Quartz saat orijinal modelleri mükemmel bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Akrep, yelkovan ve diğer çark sistemleri saati, dakikayı ve saniyeyi her zaman doğru gösterir. Kuvars taşı sayesinde gerçekleşen çark hareketleri dakik ve mükemmeldir. Bu sebeple ürünler arasında ömrü oldukça uzun olan modeller arasında yer alır. Quartz saat gümüş modelleri herhangi bir sapma yaşamadan pil ömrü tükenene kadar çalışır. Ayrıca aşırı sıcaklık, soğuk ya da yerçekimi gibi dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Çeşitli dişlilerden, elektrik akımlı motor parçalarından ve mikroçipli devrelerden oluşan Quartz saat kadın, piezoelektrik özelliklerine de sahiptir. İçeriğindeki taş sayesinde elektrik üretir ve kusursuz bir çalışma mekanizması sunar. Quartz saat modelleri bu mükemmel çalışma mekanizması altında kullanıma hazır hale gelir. Günlük kullanıma uygun şık tasarımlı modeller farklı kordon, kadran ve kasa tasarımlarına sahiptir. Quartz saat pili ufak tasarımlıdır ancak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Birbirinden Kaliteli ve Şık Tasarımlı Quartz Saatler

Birbirinden Kaliteli ve Şık Tasarımlı Quartz Saatler

Farklı renk ve tasarımlara sahip olan Quartz kadın saat modelleri özellikle retro serisi mekanizmasıyla dikkat çeker. Dijital ekran tipiyle zamanı belli eden tüm ayrıntıları doğru şekilde görebilmenize yardımcı olur. Genellikle dikdörtgen ya da yuvarlak şeklinde tasarlanan Quartz saat kordonu ve kadranı rose gold, sarı, beyaz, siyah, gri gibi farklı renklerde bulunur. Kasa ve kordon renkleri de çok sayıda seçeneğe sahiptir. Quartz dijital saat çeşitleri mineral camdan oluşur ve kronometre, takvim gibi farklı özelliklere de sahiptir. Ayrıca modeller arasında suya dayanıklı olanlar da bulunur. Özellikle metal kordonlu ürünler hem şık tasarımları hem de sağlamlıklarıyla ön plana çıkar. Uzun ömürlü olan modeller arasında hasır kordonlu olan çeşitler de dikkat çeker. Mekanizması ve ekran tipi quartz olan Quartz saat erkek modelleri günlük kullanıma uygundur. Ayrıca kaliteli kordon materyalleri sayesinde oldukça dayanıklılardır.

Quartz Saat Fiyatları

Quartz Saat Fiyatları

Kasa ve kordon tasarımları dışında çalışma mekanizması ve gücüyle de dikkat çeken Quartz saat Türkiye üretimi modelleri uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkar. Her bütçeye uygun modeller hem uzun ömürlü hem de kullanışlıdır. Kampanyalı modelleriyle zamanı takip ederken kombinlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Özellikle Quartz saat kaliteli mi sorusu da merak edilir. Modellerin üretiminde kullanılan malzemeler 1. sınıf kalitededir. Bu yüzden kordonları, ekranları ve kasaları oldukça kalitelidir. Quartz saat ne kadar sorusu da ürünleri satın almak isteyenlerin öğrenmek istediği bir sorudur. Tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerin fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Ancak her markanın Quartz saat yorumları birbirleriyle benzerlik gösterir. Çünkü çalışma mekanizmaları ve dayanıklı yapıları hepsinde aynıdır. Quartz saat fiyatları renk ve şekil doğrultusunda da değişiklik gösterir. Trendyol ile Quartz saat altın rengi modellerine ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.