Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Kordon Materyali
Renk
Fiyat
Kasa Çapı
Mekanizma
Su Geçirmezlik
Kadran Şekli
Kordon Renk
Kasa Renk
Kasa Materyali
Ek Özellik
Tip
Fiyat Geçmişi
Cam Tipi
Satıcı Tipi
Garanti Süresi
Cam Şekli
Ürün Değerlendirmesi
"

Casio

" araması için 10017 sonuç listeleniyor

Trend Casio Modelleri ve Fiyatları

Casio kol saati seçenekleri, zamanı etkili bir şekilde kullanmak için şık ve faydalı yardımcıların başında gelir. Bu aksesuarlar, vakti kontrol etme ihtiyacı hissedildiğinde kolayca ulaşılabilmesiyle beğeni kazanır. Önde gelen markalardan olan Casio, oldukça kaliteli materyalleri kendine has tasarım anlayışıyla bir araya getirir. Farklı kordon ve kadran tasarımları, saatleri yalnızca kullanışlı bir üründen kombinlere sınıf atlatacak şık aksesuarlara dönüştürebilir. Casio klasik saatlerden sportif silikon kordonlara kadar sayısız model ortaya koyar. Casio saat çeşitleri, şık tasarımlarının yanı sıra uzun ömürlü mekanik aksamıyla da beğeni kazanır. Markanın saat modelleri kadar fiyatları da her kesime hitap edebilir.

Yolculuğuna saat tasarımlarıyla başlayan Casio, zaman içerisinde tüketim taleplerinin büyümesi doğrultusunda farklı ürünlere de yönelmiştir. Saat dışında el terminali, projektör, elektronik müzik aletleri ve hesap makineleri üretimi de yapar. Her dönem dizayn ettiği tasarımlarla büyük beğeni toplayan marka, dünya genelinde de kalitesinden söz ettirir. Üretim aşamasında yeni nesil teknolojilere de yer vermesi sayesinde kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinir. Kalitesiyle olduğu kadar pratik kullanımı ve şık duruşlarıyla da göz dolduran bu ürünler oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

Her yaş grubuna ve cinsiyete yönelik ürün üretimi yapan marka, modellerin dizaynında kaliteli materyal seçimine özen gösterir. Günümüzde sıkça tercih edilen bu ürünlerin uzun süre deforme olmadan kullanılabilmesi adına, önceliği her zaman kaliteli üretime verir. Uzun yıllardır tasarımlarını yaptığı tüm ürünlerle kullanıcılardan tam not almayı başaran marka özgün tarzıyla da farklılık yaratır. Kullanıcıların isteklerini karşılarken göz zevklerini de kazanmayı amaçlayan Casio markası kendine has tarzıyla farklı bir deneyim yaşama imkanı sunar. Hem kadın hem de erkek kullanıcılara dizayn edilen Casio saat modelleri farklı görünüş ve özelliklere sahip olarak tasarlanır.

Dijital ve analog çalışma sistemlerinin olduğu saat modellerinin kordon tipleri de farklılık gösterebilir. Gümüş, gold ya da bronz gibi farklı renk seçeneklerinin olduğu metal saatler markanın kullanıcılar tarafından beğenilen ürünleri arasında yer alır. Bazı saat modellerinde belirli aralıklara kadar suya dayanıklılık özelliği bulunur. Bazılarında ise kronometre, alarm ve tarih gibi ekstra özelliklere yer verilir. Casio akıllı saatler ise telefona bağlanma ve sağlık ölçümü gibi çeşitli fonksiyonlarıyla hayatı kolaylaştırabilir. Casio Edifice akıllı saatlerin gösterişli tasarımına güneş enerjisi ve safir cam gibi üstün nitelikler de eklenir. Bu modeller arasında seçim yaparken kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız daha doğru seçim yapmanızı sağlayabilir.

Sevdiğiniz kişilere hediye etmek için de oldukça ideal olan bu ürünler bütün yaş grubuna yönelik tasarlanır. Casio çocuk saati modelleri ise küçüklerin narin bilek yapısına ve eğlenceli hayal dünyasına özel üretilir. Kasa tipi iyon malzeme ya da çelik gibi farklı materyallerden üretilen saatler kullanım ömürleri ve rahatlığıyla beğeni toplar. Ayrıca cam tiplerinde kullanılan mineraller saatlerin olası darbe durumlarına karşı ekstra dayanıklılık sergilemesini sağlar. Yüzlerce farklı modelin yer aldığı ürün skalasına göz atarak arayışlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir model oldukça kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz.

Casio Farkı Her Yerde

Casio Farkı Her Yerde

Casio ürün yelpazesine baktığınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çok sayıda model olduğunu görebilirsiniz. Casio G-SHOCK serisi markanın çok sevilen ürünlerinin başında yer alır. Görünüm itibariyle spor bir tarza sahip olan bu modeller özellikle erkek kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Silikon kordon tipi bulunan saatlerin renk seçenekleri de mevcuttur. Üstelik bazı modellerde 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliğinin bulunması su sporları yapmayı seven kişilerin ürünlere yönelmesinde oldukça etkilidir. Mineral cam tipinin kullanıldığı bu ürünlerin hemen hemen hepsinde takvim özelliği mevcuttur.

Casio erkek kol saati seçenekleri arasında son derece beğeni kazanan G-Shock, 43 mm kasa çapına sahiptir. Casio G Shock saat, mekanik düğmelerle donatılmış çerçevesi sayesinde farklı ayarlamalar yapmaya izin verir. Ayrıca outdoor ve ekstrem sporlarından da vazgeçemeyen kişiler için bu saat modelleri oldukça idealdir. Zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilmeniz ürünlerin sunulan avantajları arasında yer alır. Bu modellerde de analog ya da dijital gibi seçenekler vardır. Oval, yuvarlak ve daha sert geçişli kadran çeşitleri arasında göz zevkinize hitap eden bir model bulma olasılığınız oldukça yüksektir. Ayrıca alarm özelliğinin ilave edildiği bu modeller pek çok açıdan kullanışlıdır. Ergonomik tasarımlarıyla bileği tamamen kavrar. Rahat hareket ettirebileceğiniz şekilde kordon kısmını ayarlayarak saatinizi kullanabilirsiniz.

Markanın saat modellerinin hafif tasarımlara sahip olmaları bileğinizde yokmuş hissi yaratır. Bu sayede günün her saati uzun süre boyunca saatinizi bileğinizde taşıyabilirsiniz. Yoğun olarak spor yapmayı seven ve profesyonel olarak spor aktiviteleri yapan kişilerin tercih ettiği G-SHOCK serisinde bulunan kronometre özelliğiyle tüm faaliyetlerinizi sayısal olarak da takip edebilirsiniz. G-SHOCK serisi için dizayn edilen model seçenekleri arasında unisex olarak adlandırılan alternatifler de vardır. Casio erkek saat kategorisinde yer alan modelleri incelediğinizde çok sayıda seçenek olduğunu görebilirsiniz.

Genç nesilden orta yaş kesimine kadar hitap eden ürün skalasında çok sayıda farklı model vardır. Modellerin çoğunda su geçirmezlik özelliği bulunur. Ancak mesafe oranı modellere göre farklılık gösterebilir. Bazı modellerde bu oran 20 metre iken bazı modellerde 30 metre olabilir. Ayrıca yağmurlu havalarda su sıçraması ve el yüz yıkama işlemleri sırasında su geçirmezlik özelliği devreye girer. Organik cam tipinin kullanıldığı modeller arasında zarif ve ince tarza sahip seçenekler vardır. Gösterişi seven kişilere hitaben daha büyük kadranlı ve kalın kordonlu erkek saati modelleri de mevcuttur. Rakamlar Romen rakamları şeklinde ya da farklı tiplerde kullanılmış olabilir. Ayrıca modellere hareketlilik kazandırılması adına saatlerin kadran içlerine farklı eklemeler ilave edilir. Kronometre ayarı ve takvim detayı gibi eklemeler hem kullanım hem de görünüm açısından hoş bir hava katar.

Plastik, silikon ve çelik kordon tiplerinin haricinde deri malzemelerle dizayn edilen erkek kol saati modelleri de oldukça dikkat çekicidir. Giyimini aksesuarla tamamlamak isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan bu saatler günlük hayatın her alanında ve iş dünyasında rahatlıkla kullanılabilir. Hatta özel davetlerde ve iş yemeklerinde de tercih ederek tarzınızı aksesuarlarınıza taşıyabilirsiniz. Her dönem birbirinden farklı teknik özelliklere, üretim materyallerine ve görünümlere sahip olan yüzlerce kol saati üretilir. Casio markası kapsamında tasarlanan bütün kol saati modelleri şıklığınızı yansıtmanız açısından doğru seçim olabilir. Modelleri detaylı inceleyip seçimlerde bulunabilirsiniz.

Teknolojik Ürünler Casio'dan Sorulur

Teknolojik Ürünler Casio'dan Sorulur

Saat üretiminde gösterdiği başarıyı diğer teknolojik ürünlerde de sergileyen Casio markasının tercih edilen bir diğer ürünü de hesap makinesi modelleridir. Casio hesap makinesi modelleri görünüm, fonksiyon ve hane sayısına göre farklı gruplara ayrılır. Genel olarak iş yerlerinde, ofislerde, okullarda ve toplu alanlarda tercih edilen 12 haneli hesap makinesi modelleri kullanım bakımından da oldukça pratiktir. Temel fonksiyonlardan karışık matematik işlemlerine kadar pek çok problemi yapabileceğiniz bu ürünlerin tuş takımı oldukça ergonomik bir tasarımdadır. Küçük tasarımı sayesinde istediğiniz her yere taşıma imkanınız da mevcuttur. Bu modeller ışığın yeterli olması durumlarında güneş enerjisiyle de çalışma özelliğine sahiptir. Genel olarak pille çalışır.

Bilimsel fonksiyonlu olarak adlandırılan 10+2 haneli hesap makinesi modellerinde pek çok aritmetik işlemi yapabilirsiniz. Hesap makinesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu ürün; masa üstünde, çantada ve diğer alanlarda da oldukça az bir yer kaplar. Sınavların kurtarıcı yardımcıları arasında yer alan bu cihazlarla ortalama 240 farklı fonksiyonu yapabilirsiniz. Günlük hayatta pek çok alanda tercih edebileceğiniz bu modellerin dayanıklı tuş takımı sayesinde uzun süre kullanma şansınız bulunur. AA tip pille çalışan bu cihazlarda 2 satır ekran vardır. Ayrıca gerçek cebir sistemiyle çalışır.

Son zamanlarda özellikleri ve görünümleri ile dikkat çeken şeritli hesap makinesi modelleri kullanım açısından da avantajlıdır. Üst kısımda bulunan şerit kısmında tüm işlemlerinizi kağıda dökebilirsiniz. Zam ve fiyat hesaplama fonksiyonunun yanında maliyet ve kar hesaplama işlemlerini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapılan işlemleri dahili hafızaya atmasından dolayı daha sonra geri alma şansınız bulunur. Fonksiyonlarını ve teknik özelliklerini inceleyerek ürünler arasında kullanım amacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Casio Ürün Modelleri Bir Başka

Casio Ürün Modelleri Bir Başka

Casio denildiğinde akla ilk olarak kuşkusuz kol saatleri gelir. Her cinsiyete ve yaş grubuna özel olarak tasarladığı modellerle kullanıcılardan tam not almayı başaran ürünler kalitesiyle de beğeni toplar. Casio kadın saat modellerine baktığınızda oldukça dikkat çekici ve iddialı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Hem renk itibariyle hem de görünüm itibariyle pek çok kişinin zevkine hitap eden bu ürünler günümüzde sıkça tercih edilir. Erkek kol saati modellerinde olduğu gibi kadın kol saati modellerinde de su geçirmez özelliği olan seçenekler vardır. Uzun yıllardır kullanıcılar saat seçiminde birçok detaya önem verirler. Su geçirmezlik özelliği de bu detaylar arasında yer alır. Modellerin su geçirmezlik oranını incelerken kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak sizin için birçok avantajlı ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca kordon, kadran ve çalışma sistemi gibi detaylar da saat seçiminde rol sahibidir.

Saat üretiminin yanı sıra elektronik müzik aletleri üretiminde de oldukça başarılı olan markanın piyano modelleri çok sevilen ürünler arasındadır. Casio piyano modellerinde kahverengi, siyah ve beyaz olarak farklı renk seçenekleri bulunur. Ağırlık ve görünüm itibariyle farklılık gösteren piyano modellerinin özellikleri de modellere göre değişebilir. 88 tuşlu ve 3 kademeli olan modeller, piyanolar arasında tanınan çeşitlerden biridir. Hafıza kartı desteği ve USB giriş özelliğinin bulunması ürünlerin dikkat çeken detayları arasındadır. Bazı modellerde tabure dahil olup tam takım halinde satışa sunulur. Parmak ucu dokunuşlarında dahi tok ses etkisini duyabileceğiniz piyano modelleri müzik severlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Çok yönlü özelliklere sahip olan ürünler evlerde ve müzik çalınan bütün ortamlarda tercih edilebilir. Ürünleri incelerken görsellerine de bakarak seçimlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Casio Ürün Modelleri Seçim Aşamaları

Casio Ürün Modelleri Seçim Aşamaları

Günümüzde evlerden iş yerlerine kadar pek çok alanda kullanılan duvar saatleri, Casio kalitesiyle dizayn edildiğinde daha dikkat çekici bir hal alır. Farklı büyüklüklere, görünümlere ve işlevlere sahip olan Casio duvar saati modellerine göz attığınızda yüzlerce farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulan duvar saatlerinin bazı modellerinde takvim özelliği bulunur. Hem saat hem de takvim görevi gören bu ürünler çift amaçlı olarak da kullanılabilir. Analog modellerin haricinde saatin iç kısmında bulunan dijital saat çerçevesi de görünüm açısından kullanıcıların dikkatini çeker. Aynı saat içerisinde dijital ve analog görünümün olması ortamın şık bir hale gelmesine katkıda bulunur. Casio dijital saatler, hediye ettiğiniz kişinin zamanı daha kolay kontrol edebilmesine yardımcı olur. Casio retro saatler, dijital göstergesi ile işleri kolaylaştırırken lüks tasarımı ile de her kesimin beğenisini kazanabilir.

Modeller arasında seçim yaparken kullanacağınız alanı ön planda tutarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Ortamdaki mobilyalar, duvar rengi ve halı gibi ayrıntılara göre duvar saati modellerinden birini tercih ederek alanın şıklığını tamamlayabilirsiniz. Kabartmalı rakamlarla tasarlanan duvar saati modelleri estetik görünümleri ve zarif duruşlarıyla beğeni toplar. Casio Türkiye üzerinde saat, müzik aleti ve pek çok ürün üretiminde kullanıcılar tarafından tercih edilen öncü markalar arasında yer alır. Sevdiğiniz kişilere ev hediyesi ya da özel günler için hediye etmek amacıyla markanın tasarlayıp ürettiği ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Ürün yelpazesine bakarken hem yeni dönem ürünleri hem de önceki dönemlere ait olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Seçim aşamasında ürünlerin üretim materyallerine ve fonksiyonlarına bakmanız ihtiyacınız olan ürüne daha kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlar. Hesap makinesinden saatlere kadar markanın dizayn ettiği bütün ürünleri tüm detaylarıyla beraber inceleyerek yüzlerce farklı seçenek arasından her açıdan uygun olduğunu düşündüğünüz bir model üzerinde tercihte bulunabilirsiniz.

Casio Ürünler Çeşitleri ve Fiyat Aralıkları

Casio Ürünler Çeşitleri ve Fiyat Aralıkları

Kullanıcılar tüm ürünlerde olduğu gibi saat, piyano ve hesap makinesi modelleri arasında da seçim yaparken bazı detaylara dikkat ederler. Fiyat unsuru da bu detayların arasında yer alır. Casio saat pili için araştırma yaparken özellikle kol saatlerine özen göstermeniz tavsiye edilir. Saatinizde kullanılan pil tipine bakarak doğru ve uygun bir ürün bulabilirsiniz. Aynı durum hesap makineleri için de geçerlidir. Kol saati modelleri için fiyat araştırması yaparken rakamların farklı aralıklarda seyrettiğini görebilirsiniz. Bunun başlıca nedeni modellerin sahip oldukları teknik özelliklerdir. Dijital ve analog saat modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Ayrıca duvar saatlerinin de fiyat oranları birbirinden farklıdır. Casio saat fiyatları; telefon bağlantısı, güneş enerjisi ve cam teknolojisi gibi özelliklere göre de değişiklik gösterir.

Modellere ilave edilen tüm özellikler fiyat skalasına doğrudan etki eder. Fiyat araştırması yaparken önceliği ürünlerin kalitesine ve kullanım alanınıza vermeniz önerilir. Markanın tüm ürünlerinin fiyatı; kalitesi ve fonksiyonlarıyla doğru orantılıdır. Casio indirim ve kampanyalarıyla da her dönem kullanıcının yüzünü güldürür. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarında uygulanan ekstra indirimler ürünlerin tercih edilme oranında artış görülmesinde oldukça etkilidir. Kol saati alırken kullanım amacınıza uygun olması büyük önem taşır. Spor aktivitelerinde kullanmak için tercih edeceğiniz saatin spor alanında kullanıma uygun olması gerekir. Seçim aşamasında bu detaylara bakarak sizin için ideal olabilecek sayısız ürünü daha kısa sürede bulabilirsiniz.

Piyano seçiminde de kullanım alanı büyük rol sahibidir. Oldukça büyük ve ağır olan bu ürünlerin kullanılacağı yerin önceden belirlenmesi yerleştirme sürecinde size kolaylık sağlar. Ayrıca tuş takımı, dahili özellikleri ve üretim materyalleri de seçim sırasında göz önünde bulundurulması gereken ayrıntılar arasında yer alır. Piyanoların fiyat skalası da bu detaylar doğrultusunda şekillenir. Markaya ait olan bütün ürünlerin fiyat aralıklarını kolay bir şekilde inceleyebilir, bütçenize ve arayışlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz bir modelde karar kılabilirsiniz.

Casio Kalitesi Trendyol’da

Casio Kalitesi Trendyol’da

Trendyol, uzun yıllardır online alışveriş yapmayı seven kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Casio marka kalitesinde dizayn edilen bütün ürünleri, en ince ayrıntılarına kadar kullanıcı beğenisine sunarak rahat tercih etme olanağı sağlar. Markanın geniş ürün yelpazesi kullanıcıların pek çok ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Hem fiyat hem performans hem de tarz itibariyle kullanıcı beğenisini kazanmayı amaç edinen marka günümüzde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Teknolojik ürünlerin seçimleri büyük önem taşıdığından dolayı kalitesinden emin olmanız gerekir.

Marka, üretim aşamasından kullanıcı beğenisine sunulduğu ana kadarki zaman diliminde önceliği her zaman kaliteye verir. Casio saat özellikleri için araştırma yaptığınızda koşu saati ile duvar saati modelleri arasında farklılıklar olduğunu görebilirsiniz. Her iki saatin de ortak noktası dijital ve analog olarak iki farklı sınıfa ayrılmasıdır. Kol saatlerinde cinsiyet grubu varken, duvar saatlerinde cinsiyet grubu yoktur. Teknik özellik ve çalışma sistemi açısından farklılık gösteren bu ürünler aynı anda pek çok işlemi gerçekleştirebilir. Saatlerde bulunan takvim, kronometre ve alarm gibi ekstra özellikler kullanım avantajı sunar.

Casio ürünleri için yelpazeye baktığınızda ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Günümüzde bir hayli sık kullanılan ürünler arasında yer alan hesap makineleri modellerinde de çok sayıda seçenek bulunur. Dikdörtgen ya da kare şeklinde dizayn edilen hesap makinelerinin yapıları genel olarak oldukça hafiftir. Bu sayede çantanızda dahi taşıyabilirsiniz. Araştırma aşamasında öncelikle ürünlerden beklentilerinizi belirleyerek ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede yanıt bulabilirsiniz. Trendyol markaya ait olan bütün ürünleri avantajlı fiyat aralıklarıyla karşınıza çıkarır. Trendyol'u takip edip hem kampanya dönemlerinden haberdar olabilir hem de ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.