İlgili Kategoriler
Kanal Yapısı
Watt Aralığı
Bluetooth
Fiyat
Garanti Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung Soundbar

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Samsung Soundbar Çeşitleri ile Yüksek Kalite Emrinde

Ev ses sistemlerinde en popüler ürünlerden biri de Samsung soundbar modelleridir. Teknolojinin gelişmesi ve insan ihtiyaçlarının farklılaşması bu alanda birçok yeniliğe yol açmıştır. Özellikle ev sinema sistemi gibi kaliteli bir ses sistemi kurmak isteyenlerin gözdesi olan Soundbar cihazları, farklı özellikleri ve modelleri ile dikkat çeker. En iyi ses kanallarına ve subwoofer'lara sahip olan bu ses sistemleri, sunduğu avantajlarla günümüzün en popüler ürünleri arasında öne çıkar. Ev sineması kalitesinde bir ses sistemi kurmak istiyorsanız, aradığınız stereo ekipmanı görmek için Samsung T450 soundbar modeline göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin birçok modeli bulunmaktadır. Bir ses sisteminin izolasyonunu etkileyen en önemli faktörlerden biri kanal sayısıdır. Kanal, bir ses çubuğundaki hoparlör sayısı olarak tanımlanabilecek bir kavramdır. Soundbar modellerinin kanal numarası farklıdır. Öncelikle küçük odalar için bir soundbar arıyorsanız Samsung T650 soundbar modelini tercih edebilirsiniz. Bu model 2 kanallı bir subwoofer'a sahiptir. Ayrıca 3'ü 1 arada sound bar modeli çok büyük olmayan mekanlar için de uygundur. Geniş bir ön cepheye sahipseniz veya güçlü bir ses sistemi kurmak istiyorsanız, beş adet soundbar modeli arasından seçim yapabilirsiniz. 5'i 1 arada sound bar modellerinde genellikle soundbarda üç adet hoparlör bulunur. Kalan iki hoparlör, ses çubuğundan ayrı olarak kullanılmalıdır. Bu hoparlörler odaya serbestçe monte edilebilir. Bu durum Samsung T400 soundbar için de geçerlidir. Üç soundbar hoparlörüne ek olarak, dört bağımsız hoparlör de vardır. Ayrıca bir subwoofer da bulunmaktadır. Soundbar ararken sıklıkla karşılaştığınız modellerden biri de kablosuz soundbar modelidir. Bu ürünler, başka bir ses sistemi kurulurken ortaya çıkabilecek kablo güçlüklerini ve olası kablo rahatsızlıklarını tamamen ortadan kaldırarak, çeşitli bağlantı özellikleriyle ses çıkışına olanak tanır. Bu soundbar modelleri genellikle Samsung Soundbar bluetooth bağlantısı ile çalışır ancak TV'lerin yanı sıra diğer akıllı cihazlara da bağlanabildikleri için dikkat çekerler. Samsung markasının soundbar ürün çeşitliliği sayesinde ise ihtiyacınız olan bu sistemlere kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Samsung Soundbar ile Maksimum Ses Performansı

Samsung Soundbar ile Maksimum Ses Performansı

Televizyon endüstrisinin büyümesi ve dünya çapında ortaya çıkan inanılmaz teknolojinin ardından televizyon izlemek çok keyifli bir deneyim haline gelmiştir. İzleme deneyimini iyileştirmek ve daha keyifli hale getirmek için kullanılan ek cihazlar da ayak uydurmak için önemli değişiklikler ve geliştirmelerden geçmiştir. Ev sinema ses sistemleri denilince akla gelen ilk ürün, içinde soundbar ve genellikle soundbar ve subwoofer bulunan bir ses çıkış cihazıdır. Ses sistemi, onlarca kanal ve farklı işlevlerle bir ev sineması kurmanıza olanak tanır. Samsung T450 soundbar başta TV'ler olmak üzere çeşitli cihazlardan gelen sesin en yüksek kalite ve performansla çıkmasını sağlar. Özellikle subwoofer destekli soundbar modeli ile birçok farklı sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Subwoofer adı verilen bu cihazlar, ses daha derin ve daha güçlü hale geldikçe daha verimli çalışır. Samsung HW-450 soundbar modeli, kullanıcılara yalnızca TV'ye bağlanabilen modellere değil, çeşitli cihazlara bağlanabilme avantajını sunar. Bağlantı özelliği, bilgisayar, tablet ve telefon gibi birçok akıllı cihaza bağlanma olanağı sağlar. Samsung soundbar ses sistemi sadece dizi ve film izlerken yüksek kalite ve performans sağlamakla kalmaz ve ayrıca, size harika bir oyun deneyimi de sunar. Hepinizin bildiği gibi, ses efektleri bir oyunu uyarlamada ve oyuna ait olduğunu hissetmede çok önemli bir faktördür. Bu ses çubukları ile oyundaki en küçük ses efektlerinin canlandığını duyabilirsiniz. Bu nedenle oyunun her anında keyif alma ve oyunu yakından takip etme kolaylığına erişebilirsiniz. Günümüzün en gelişmiş ses çubuğu modellerinden bazıları, yüksek ses sağlayan ses çubuklarıdır. Samsung R650 soundbar modelinde evinizin her yerine sarmaya hazırdır. Bu modelin sunduğu Ultra HD ses kalitesi ile izlediğiniz video ve filmlerden veya oynadığınız oyunlardan HD kalitesinde sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Soundbarı koltuğunuzdan kalkmadan kontrol etmek istiyorsanız, seçebileceğiniz modelin uzaktan kumandalı soundbar modeli olması gerekir. Uzaktan kumanda ile, ses seviyesini ayarlamak ve sessize almak, sessize almak ve sesle ilgili diğer ayarları yapmak için bazı düğmeleri kullanabilirsiniz. Bu sayede satın aldığınız bir Samsung Dolby Atmos soundbar modeli, izlediğiniz filmleri ve oynadığınız oyunları daha ilgi çekici hale getirir. Ayrıca Samsung r450 soundbar ve samsung hw-q70r soundbar seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Fark Yaratmak için Samsung Soundbar

Fark Yaratmak için Samsung Soundbar

Ses sistemleri ve sinemalar yapı ve işlev olarak farklılık göstermekte ve alışkanlıklarımızı önemli ölçüde değiştirmektedir. Bu açıdan Samsung MS650 soundbar modeli ile müzik dinlemek, film izlemek ve oyun oynamak daha ilginç ve eğlenceli olabilir. Bu sayede istediğiniz her türlü videoyu, en yüksek kaliteye sahip bir ses ile izleyebilirsiniz. En popüler ses sistemlerinin başında adından söz ettiren soundbar modeli kendine has özelliklere sahiptir. Samsung HW F450 soundbar modeli ise bu harika özellikleri sayesinde soundbarı kullanmayı daha da keyifli hale getiriyor. Samsung HW-Q70W soundbar modelinde göze çarpan ilk özellik ise, açıkça bir subwooferın varlığıdır. Subwooferlar, özellikle ev ses sistemleri için çok önemli bir faktör olan düşük frekanslı sesleri iletmek için mükemmel yeteneklere sahiptir. Soundbarın subwoofer bileşeni, sesinize derinlik ve güç katmada çok etkilidir. Bu yüzden soundbar satın alırken, bir subwoofer ile birlikte geldiğinden emin olmanız önemlidir. Bunun nedeni, soundbarın yalnızca bir ses çubuğu olarak satılabilmesidir. Soundbarın öne çıkan en önemli özelliklerden biri de elbette bağlantı türüdür. Soundbar ses sistemi bir TV'ye veya çeşitli cihazlara bağlanabilmelidir. Hemen hemen tüm soundbar ses sistemi modelleri Bluetooth özelliklerine sahiptir. Bu açıdan Samsung bluetooth soundbar sayesinde hem TV'lere hem de diğer Bluetooth özellikli cihazlara bağlanabilirsiniz. Ek olarak, diğer ses çubuğu bağlantı türleri arasında HDMI ve optik bağlantılar bulunur. Optik ses çubuğu ve HDMI kablosu ile diğer cihazlar arasında bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantı özellikleri çok önemli ayrıntılardır. Satın alacağınız soundbarın birçok farklı cihaza bağlanabilmesi size daha fazla kullanım özelliği kazandıracaktır. Soundbarın en temel özelliklerinden biri kanal sayısıdır. Ses sistemi satın alırken odanın büyüklüğüne dikkat etmeli ve doğru kanal sayısını seçmelisiniz. Soundbardaki hoparlör sayısı kanallarla ifade edilir. En çok tercih edilen kanal sayısı 2+1, 3+1, 5+1 veya 7+1 ses sistemleridir. Bu açıdan Samsung 5.1 soundbar sıklıkla tercih edilir. Üründe çok fazla hoparlör olduğu için yüksek kalitenin olduğu fikri ise tamamen yanlıştır. Düşük kaliteli bir ürün alırsanız 5+1 sistemden memnun kalmazsınız ama kaliteli bir soundbar alırsanız 2+1 ses sistemi ile çok kaliteli ses alabilirsiniz. Dolayısıyla önemli olan kanal sayısı değil, kalitesidir. Aynı zamanda soundbarın özellikleri arasında uzaktan kumanda seçeneği de dikkat çeker. Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilen soundbar, kullanımı kolaylaştırır. Bu kontrolü sesi açıp kapatmak, bas dengesini ayarlamak ve cihazı açıp kapatmak için kullanabilirsiniz.

Televizyonun gelişmesiyle birlikte izleyicilerin seviyesi önemli ölçüde iyileşmiştir. Samsung HW-Q90R soundbar, evde film izlemeyi seven ve yüksek kaliteli ses kaydı yapmak isteyenler için en iyi seçimdir. Son yıllarda sürekli olarak karşınızaçıkan soundbarlar, ses kalitesi, şık görünümü ve kullanım kolaylığı ile geleneksel olan diğer ses sistemlerinin kaldırılmasına neden olmuştur. Bu açıdan Samsung’un geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlarınıza uygun soundbarı seçebilirsiniz. Ardından Samsung HW-Q800T soundbar ile ilginizi çekenmüzik, belgesel, spor, dizi ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Soundbar hoparlörler, evde iyi bir ses sistemi kurmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Farklı özelliklere sahip onlarca farklı modelden oluşan soundbar modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Bir ses sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey, soundbarın boyutudur. Soundbar'lar çeşitli boyutlarda gelir. Bunlar arasından seçim yaparken TV'nizin hangi boyutu kaldırabileceğini bilmek çok önemlidir. Bunun yanı sıra soundbar ve subwooferdaki kanal sayısı da önemli ayrıntılardır. Soundbar satın almaya karar verdiğinizde 2+1, 3+1, 5+1 vb. sayıları göreceksiniz. İlk sayı kanal numarasını ve ikinci sayı bir subwooferın varlığını veya yokluğunu belirtir. Örneğin, 5'i 1 arada ses çubuğunun 5 ses kanalı ve 1 subwoofera sahip olduğu sonucuna varabilirsiniz. Bu açıdan Samsung Soundbar 3.1 modelini tercih edebilirsiniz. Soundbar alırken aramanız gereken bir diğer önemli özellik de kesinlikle Bluetooth bağlantısıdır. Alıcı ses çubuğunun Bluetooth bağlantısı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bluetooth bağlantısı kullanıyorsanız, ses çubuğunu TV'nize ve telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar gibi diğer cihazlara bağlayabilirsiniz. Bu özelliklere sahip bir ses sistemi kurmak istiyorsanız Bluetooth soundbar modelleri arasından seçim yapmanız gerekecektir. Soundbarın ek özellikleri, kullanımı kolay olma avantajına sahiptir. Soundbarın üzerinde panel olması kullanım açısından büyük fayda sağlar. Ses seviyesini kontrol etmek ve işlemleri kolayca gerçekleştirmek için bu paneli kullanabilirsiniz. Soundbar satın alırken ses sisteminin işlevselliği kadar kurulduğu odanın büyüklüğü de önemlidir. Soundbarın istenilen ses performansını sağlaması için alanın alanına uygun bir soundbar seçmeniz gerekiyor. Örneğin ses sisteminizi küçük bir odaya veya aileye kurmak istiyorsanız Samsung soundbar 300 watt tercih edebilirsiniz. Bu modeller genellikle ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Ancak, çok fazla alanınız varsa, daha yüksek sesli sistemlere öncelik vermelisiniz. Soundbar satın alırken tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kaliteli Televizyon Deneyimi için Samsung Soundbar

Kaliteli Televizyon Deneyimi için Samsung Soundbar

Samsung markası, sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı tasarımlarda soundbar üretmektedir. İlk olarak, ses çubukları, subwooferın varlığına bağlı olarak, subwooferları destekleyen ses çubukları ve desteklemeyen ses çubukları olarak ikiye ayrılır. Subwoofer, soundbardan ayrı bir harici hoparlör sistemidir. Bu harici hoparlörler, soundbarın aksine daha iyi bas performansı sunar. Subwooferlar iki türe ayrılabilir. Aktif bir subwooferda, çıkış ses seviyesi ve ses gücü, subwooferın dahili donanımı tarafından ayarlanır. Bu modeller, televizyon ve bilgisayar gibi ses kaynaklarının yanı sıra bir subwoofer aracılığıyla ses çıkış düzeyini artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Pasif subwooferlarda bu özellik yoktur. Bu modellerde ses çıkışını kontrol etmek için yerleşik donanım bulunmamaktadır. Bu nedenle ses seviyesini yalnızca kaynaktan ayarlayabilirsiniz. Bu açıdan eviniz için uygun olan bir ses sistemini, Samsung soundbar inceleme yazılarından öğrenebilirsiniz. Yüksek sesle müzik dinlemek isteyenler, aktif subwooferlı bir soundbarı tercih etmelidir. Pasif ses çubukları, yüksek veya karışık sesler için yeterli ses kalitesi sağlamayabilir. Soundbar modelleri arasındaki fark, ürünün ses kaynağına bağlanma şeklinden de kaynaklanabilir. Soundbar bir ses kaynağına üç farklı şekilde bağlanabilir: kablo, Bluetooth ve WiFi. Kablolu ses çubukları genellikle konektör olarak bir HDMI kablosu kullanır. Bu modeller kablosuz bağlantıya sahip modellerden daha ucuz olsa da bazı dezavantajları da vardır. İlk olarak, bağlantı için kullanılan kablo yığını çok dekoratif görünmez. Ayrıca, bu ürünleri gerekli sayıda cihaza bağlayamayabilirsiniz. Bazı kablolu ses çubuğu modellerinde birden fazla kablo girişi bulunur, ancak çoğu model yalnızca bir ses kaynağına bağlanabilir. Bununla birlikte, kullanım aralığı, kablonun uzunluğu ile de sınırlıdır. Soundbar modelinden doğru ses efektlerini almak ve yüksek kaliteli ses çıkışı sağlamak için nasıl düzenlendiğini bilmek çok önemlidir. Öncelikle yerleşmeden önce satın alacağınız mekanın modeli ve özellikleri çok önemlidir. 2+1 veya 3+1 ses çubuğu takma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu soundbar modellerini televizyonunuza kurabilirsiniz. Bu son derece sofistike ses çubukları tutarsız bir görünüm yaratmaz. Aynı zamanda Samsung curved Soundbar ile birlikte verilen subwooferı soundbardan çok uzağa taşımamalısınız. Bu açıdan subwooferı cihazınızın yanına da yerleştirebilirsiniz. Harici hoparlörler, odanın diğer köşelerine 5+1 veya 7+1 sistem üzerine yerleştirilebilir. Bu nedenle tüm bölgelerden aynı miktarda ses alınabilir.

Kaliteli bir TV deneyimi yaşamak veya ev sineması gibi görünmeyen bir ses sistemi kurmak istiyorsanız Samsung Soundbar 600 watt modeli aradığınız ürünlerden biridir. Farklı özelliklere sahip soundbar modelleri, bu özelliklere göre farklı fiyatlandırılır. Samsung Soundbar fiyat aralığı, ürünün özelliklerine, kanal sayısına, bir subwooferın varlığına veya yokluğuna bağlıdır. Bu açıdan Samsung markası diğer ürünlere göre üstün ses kalitesinin yanı sıra dayanıklı ses sistemleri de sunar. Bu ürünlerin bazılarında ayrıca bir ses çubuğu yuvası bulunur. Bütçenize karar verdikten sonra uygun fiyat aralığını filtreleyebilir ve ürünler arasında fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, Samsung Soundbar yorum ve incelemeler bölümünde diğer kullanıcıların yorumlarını bulabilirsiniz. Bir soundbar satın alırken bu yorum bölümünü kontrol ettiğinizden emin olmanız gerekir. Çünkü satın aldığınız ürünün görüşü sizin için bir rehber niteliğindedir ve ürün hakkında daha geniş bir fikre sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, söz konusu soundbar önerileri olduğunda bu incelemeler paha biçilmez değerdedir. Bluetooth ses çubuğu bağlı kablolu modellerde sorun yoktur. Bu ürünler, bir ses kaynağına bağlanmak için herhangi bir aracı gerektirmez. Ayrıca Bluetooth işleviyle birden fazla cihazı bağlayabilir. En son teknoloji ile yapılmış WiFi özellikli ses çubuğunun Bluetooth modeline göre en büyük avantajı, çok daha uzun bir çalışma aralığına sahip olmasıdır. Birçok dizüstü bilgisayarda Bluetooth'un bulunmaması, son yıllarda WiFi ses çubuklarını daha popüler hale getirmiştir. Ürünün subwoofera bağlanma şekli, soundbarın fiyatını belirleyen faktörlerden biridir. Subwooferı Bluetooth veya WiFi aracılığıyla ses çubuğuna bağlayan modeller genellikle kablolu modellerden daha pahalıdır. Fiyatı belirleyen etkenlerden biri de cihazlardaki kanal sayısıdır. Amplifikatör, bir ses kaynağı tarafından alınan ve hoparlörlere iletilen sinyalin kalitesini ve gücünü yükselten entegre bir cihazdır. Kanal sayısına bağlı olarak, tekli ve çoklu olarak ayrılabilirler. Tek kanallı amplifikatörlü ses çubukları daha uygun maliyetlidir. Ancak, birçok cihaz daha iyi ses kalitesine sahiptir ve daha pahalıdır. Surround sese iyi yanıt verdiği için de nispeten pahalıdır. Surround ses kalitesi, soundbarın 3D işleme yetenekleriyle ilgilidir. Bu gelişmiş ses sistemleri, aynı anda birden fazla ses üreten aksiyon filmleri izlerken yüksek ses çözünürlüğü sağlar. Bu açıdan Samsung Soundbar ses ayarları ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir ürün seçmeniz gerekir. Bunun için Trendyol adresini ziyaret ederek Samsung Soundbar modellerini inceleyebilirsiniz.